PHL 2021/22

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwa ZPD PPDPorażkiBramkiPunkty
1 GKS Katowice - Logo GKS Katowice 22 16 0 1 5 84 -49 49
  • Mecze 22
  • Zwycięstwa 16
  • Remisy 0
  • Porażki 5
  • Bramki 84
2 Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim 22 15 1 0 6 92 -58 47
  • Mecze 22
  • Zwycięstwa 15
  • Remisy 0
  • Porażki 6
  • Bramki 92
3 GKS Tychy - Logo GKS Tychy 22 12 1 1 7 77 -65 41
  • Mecze 22
  • Zwycięstwa 12
  • Remisy 0
  • Porażki 7
  • Bramki 77
4 JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie 22 12 0 0 9 74 -59 37
  • Mecze 22
  • Zwycięstwa 12
  • Remisy 0
  • Porażki 9
  • Bramki 74
5 Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia 22 9 3 1 9 67 -60 34
  • Mecze 22
  • Zwycięstwa 9
  • Remisy 0
  • Porażki 9
  • Bramki 67
6 KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń 23 9 0 2 11 64 -71 31
  • Mecze 23
  • Zwycięstwa 9
  • Remisy 0
  • Porażki 11
  • Bramki 64
7 Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok 22 8 1 0 12 65 -75 27
  • Mecze 22
  • Zwycięstwa 8
  • Remisy 0
  • Porażki 12
  • Bramki 65
8 Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec 23 6 1 3 13 63 -91 23
  • Mecze 23
  • Zwycięstwa 6
  • Remisy 0
  • Porażki 13
  • Bramki 63
9 Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ 22 3 1 0 18 44 -101 11
  • Mecze 22
  • Zwycięstwa 3
  • Remisy 0
  • Porażki 18
  • Bramki 44

Kolejka 34

  • 09.01
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    17:00
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 09.01
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    17:00
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 09.01
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    17:00
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 11.01
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    18:30
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim

Kolejka 33

  • 20.12
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    18:30
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 06.01
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    18:00
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 07.01
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    18:00
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 07.01
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    18:30
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy

Kolejka 32

  • 04.01
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    18:00
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 04.01
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    18:00
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 04.01
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    18:30
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 04.01
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    19:00
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim

Kolejka 31

  • 22.12
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    18:00
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 22.12
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    18:00
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 22.12
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    18:30
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 22.12
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    18:30
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 30

  • 12.12
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    17:00
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 12.12
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    17:00
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 12.12
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    17:00
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 12.12
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    18:30
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń

Kolejka 29

  • 09.12
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    18:00
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 10.12
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    18:30
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 10.12
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    18:30
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 10.12
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    18:30
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 28

  • 07.12
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    18:00
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 07.12
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    18:00
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 07.12
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    18:30
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 07.12
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    19:00
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia

Kolejka 27

  • 05.12
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    17:00
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 05.12
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    17:00
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 05.12
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    17:00
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 05.12
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    18:00
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia

Kolejka 26

  • 02.12
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    18:00
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 02.12
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    18:00
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 02.12
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    18:30
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 03.12
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    18:30
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ

Kolejka 25

  • 28.11
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    2-4
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 28.11
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    4-2
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 28.11
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    1-2
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 28.11
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    4-2
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 24

  • 25.11
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    2-1
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
    Relacja z meczu
  • 26.11
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    4-3
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 26.11
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    1-5
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 26.11
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    5-2
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ

Kolejka 23

  • 23.11
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    4-3
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 23.11
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    4-1
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 23.11
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    2-4
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
    Relacja z meczu
  • 23.11
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    0-5
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 22

  • 05.10
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    3-4
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
    Relacja z meczu
  • 21.11
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    1-0
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 21.11
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    4-7
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 21.11
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    3-2
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim

Kolejka 21

  • 18.11
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    5-4
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 19.11
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    6-5
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 19.11
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    4-3
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 19.11
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    3-2
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 20

  • 07.11
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    4-3
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 07.11
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    5-2
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 07.11
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    0-3
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 07.11
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    2-5
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice

Kolejka 19

  • 04.11
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    1-6
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 05.11
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    2-3
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 05.11
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    0-4
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 05.11
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    5-2
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
    Relacja z meczu

Kolejka 18

  • 31.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    2-3
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 31.10
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    6-1
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 31.10
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    7-1
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 31.10
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    5-3
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
    Relacja z meczu

Kolejka 17

  • 28.10
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    4-2
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 29.10
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    5-4
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 29.10
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    4-3
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 29.10
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    2-1
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice

Kolejka 16

  • 26.10
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    6-0
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 26.10
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    4-2
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 26.10
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    4-6
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
    Relacja z meczu
  • 26.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    2-3
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok

Kolejka 15

  • 24.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    5-2
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 24.10
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    1-3
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 24.10
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    5-2
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 24.10
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    1-2
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 14

  • 21.10
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    7-2
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 22.10
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    2-0
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 22.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    4-2
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 22.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    2-9
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim

Kolejka 13

  • 17.10
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    1-2
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 17.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    5-2
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 17.10
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    2-1
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 17.10
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    5-4
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 12

  • 14.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    0-2
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 15.10
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    1-6
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 15.10
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    3-10
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 15.10
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    3-2
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy

Kolejka 11

  • 10.10
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    4-2
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 10.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    5-4
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 10.10
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    7-4
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 02.11
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    5-3
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
    Relacja z meczu

Kolejka 10

  • 07.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    3-2
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 08.10
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    4-5
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 08.10
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    2-6
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 08.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    3-0
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ

Kolejka 9

  • 03.10
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    4-2
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 03.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    2-4
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 03.10
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    1-3
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 12.10
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    0-2
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy

Kolejka 8

  • 30.09
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    4-0
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
    Relacja z meczu
  • 01.10
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    1-5
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 01.10
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    5-4
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 01.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    4-1
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń

Kolejka 7

  • 26.09
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    2-3
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 26.09
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    2-3
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 26.09
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    0-10
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 26.09
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    6-0
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 6

  • 23.09
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    2-4
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 24.09
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    4-3
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 24.09
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    4-3
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
    Relacja z meczu
  • 24.09
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    10-2
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ

Kolejka 5

  • 21.09
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    2-4
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 21.09
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    6-2
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 21.09
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    4-2
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 21.09
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    1-3
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
    Relacja z meczu

Kolejka 4

  • 19.09
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    5-4
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 19.09
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    2-3
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 19.09
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    4-2
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 19.09
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    2-0
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
    Relacja z meczu

Kolejka 3

  • 16.09
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    2-0
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 17.09
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    3-4
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 17.09
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    1-3
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 17.09
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    2-5
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice

Kolejka 2

  • 12.09
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    2-5
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 12.09
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    4-5
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 12.09
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    1-6
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 28.09
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    3-2
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu

Kolejka 1

  • 10.09
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    0-2
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 10.09
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    2-5
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 10.09
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    4-3
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
    Relacja z meczu
  • 10.09
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    6-4
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ