Mecz zakończony Wynik meczu : 4 : 0
0:0, 2:0, 2:0, ___ ___
 PZU Podhale Nowy Targ PZU Podhale Nowy Targ
  • 60'
    Kończymy spotkanie z pewną wygraną. Gratulacje i już w niedzielę kolejny mecz w Sanoku. Dobrej nocy!
  • 50'
    Podhale już w pełnym zestawieniu.
  • 59'
    Ostrzeliwujemy bramkę nowotarżan, ale krążek jak zaczarowany nie chce wpaść do siatki.
  • 58'
    Zakotłowało się pod nowotarską bramką i piąty gol wisiał w powietrzu, ale Bizub w ostatniej chwili zamroził krążek.
  • 58'
    Otwierają się drzwi do boksu kar i najbliższe dwie minuty za uderzanie kijem spędzi tam F. Kapica.
  • 56'
    Franek z okolic bulika obok bramki.
  • 55'
    Pasy teraz kontrolują już wydarzenia na lodzie.
  • 54'
    Słowakiewicz ze slotu nad bramką. Nowotarżanie walczą choćby o honorowe trafienie.
  • 53'
    Bez przyjęcia uderzył Majoch, ale trafił wprost w naszego bramkarza.
  • 52'
    Sprzed bulika uderzał Śaur, jednak dobrze spisał się nowotarski bramkarz.
  • 50'
    D. Kapica próbował zaskoczyć Bizuba strzałem "od zakrystii".
  • 49'
    Dziurdzia z Bezwińskim ofiarnie walczą w tercji rywali o przejęcie krążka.
  • 48'
    F. Kapica z bulika i przed siebie krążek odbija Pieriewozczikow.
  • 47'
    Kapica do Bodrowa, ale ten nieczysto trafia w krążek.
  • 45'
    Gra toczy się teraz głównie w środku pola.
  • 44'
    Uderzeniem "od zakrystii" próbował zaskoczyć Bizuba Shirley.
  • 44'
    Ponownie Kolusz ze slotu starał się zaskoczyć Pieriewozczikowa, ale ten zdołał przesunąć się w bramce i złapać krążek do rękawicy.
  • 44'
    Po wygraniu wznowienia zza koła bulikowego uderzał Kolusz, ale pewną interwencję zalicza Pieriewozczikow.
  • 43'
    Saroka obija słupek naszej bramki.
  • 42'
    4:0 (41:38) - Kinnunen wyszedł z ławki kar i w sytuacji sam na sam zdobywa kolejnego gola dla Pasów! Brawo!
  • 41'
    3:0 (40:53, 5/4) - Woroszyło do Jacenki, a ten w sytuacji sam na sam pewnie pokonuje nowotarskiego bramkarza. Prowadzimy już trzema golami!
  • 41'
    Trzecią tercję rozpoczniemy w liczebnym osłabieniu. Przez 90 sekund w boksie kar przebywał będzie jeszcze Kinnunen.
  • 40'
    Nie ma gola, a więc tercja kończy się wynikiem 2:0 dla Pasów. Zapraszamy ponownie za kwadrans.
  • 40'
    Równo z syreną krążek w bramce Pasów umieszczają zawodnicy Podhala. Będzie weryfikacja wideo.
  • 40'
    Kinnuen za przeszkadzanie ląduje w boksie kar.
  • 39'
    2:0 (38:16) - Bodrow do D. Kapicy, a ten precyzyjnym uderzeniem daje nam drugiego gola. Brawo!
  • 38'
    Krążek w bramce Podhala po uderzeniu D. Kapicy, ale wcześniej rozległ się gwizdek sędziego. Bramka oczywiście nie zostanie uznana.
  • 38'
    Pasy już w komplecie. Do gry wraca Bodrow.
  • 37'
    Kolusz z bulika nad poprzeczką.
  • 36'
    Za rzucenie na bandę dwuminutowe wykluczenie otrzymuje Bodrow.
  • 35'
    Rozpędził się Mrugała, ale wcześniej sędziowie odgwizdali spalonego.
  • 34'
    Koniec kary Mrugały.
  • 33'
    Najpierw Kapica, potem z niebieskiej pociągnął Kinnuen, ale dwie dobre interwencje zalicza Bizub.
  • 32'
    Za zahaczanie dwie karne minuty w boksie spędzi Mrugała.
  • 31'
    1:0 (30:24) - Saur sprzed bulika strzałem w okienko otwiera wynik spotkania. Wcześniej za zahaczanie sygnalizowana była kara dla Mrugały.
  • 31'
    Trwa kanonada strzelecka na bramkę Podhala, ale guma nie chce wpaść do siatki.
  • 31'
    Kapica do Saura, ten z niebieskiej, ale w ogromnym zamieszaniu Bizub zatrzymuje krążek. Wciąż 0:0 na Lodowisku w Krakowie.
  • 31'
    Saur do Guli, ten uderza z klepy sprzed niebieskiej i mocno zakotłowało się pod bramką Podhala.
  • 30'
    Za spowodowanie upadku dwie karne minuty otrzymuje Kolusz.
  • 29'
    Dobre podanie do Dudasa, ten huknął z bulika, ale krążek powędrował wprost do rękawicy Bizuba.
  • 28'
    Siuty przedarł się przez obronę i tuż sprzed niebieskiej huknął wprost w naszego bramkarza.
  • 27'
    Bodrow bekhendem do Dziurdzi, ten obraca się i również uderza zewnętrzną łopatką kija. Wychowanek Pasów trafia jednak wprost w bramkarza.
  • 26'
    Franek trafia wprost w Pieriewozczikowa.
  • 26'
    Zablokowany krążek po strzale Jacenki z bulika.
  • 25'
    Z bulika po lodzie uderzył Bochnak. Dobrze jednak broni Pieriewozczikow.
  • 24'
    D. Kapica popędził na bramkę Podhala, ale tuż przed oddaniem strzału rywale odebrali mu krążek.
  • 23'
    Z niebieskiej huknął Saur, ale krążek zatrzymuje Bizub.
  • 22'
    Dudas wraca na lód, a więc gramy już w pełnym zestawieniu.
  • 22'
    Z bulika mocno niecelnie huknął Jacenko.
  • 22'
    Z bliska próbował Siuty, ale dobrze ustawiony był Pieriewozczikow.
  • 21'
    W drugiej tercji przez 1 minutę i 40 sekund będziemy grać w osłabieniu. To kara Dudaśa za faul jeszcze z poprzedniej odsłony.
  • 20'
    Kończymy pierwszą tercję przy stanie 0:0. Czekamy na pierwsze trafienie dla Pasów po przerwie.
  • 20'
    Za uderzanie kijem dwie minuty w boksie kar spędzi Dudaś.
  • 20'
    Bryniczka sam na sam, ale zostaje powstrzymany przez naszą defensywę. Sędzia podnosi rękę w górę i będzie kara dla Pasów.
  • 18'
    Walczymy, ale brakuje nam dokładności pod bramką rywali.
  • 17'
    Po uderzeniu Damiana Kapicy Bizub odbija gumę parkanami.
  • 16'
    Shirley do Jacenki, ale zrobił to zbyt lekko i rywale przejęli krążek. Mało dokładności w grze naszej drużyny.
  • 15'
    Bondaruk po lodzie i kijem próbował przeciąć tor krążka Kolusz.
  • 14'
    Brynkus ze slotu uderzył wprost w parkany Bizuba.
  • 13'
    Nemec zagrał wzdłuż tafli do Saura, ale ten z ostrego kąta nie był w stanie umieścić krążka w siatce.
  • 12'
    Fabian Kapica, ale Dienis Pieriewozczikow skraca kąt i broni parkanami!
  • 11'
    Woroszyło pod bramkę do Jacenki, ale ten minął się z krążkiem.
  • 10'
    Bondaruk z bulika uderza obok bramki.
  • 9'
    Brynkus bekhendem zagrał do Csamangó, ten miał za zadanie tylko przyłożyć kij do odsłoniętej bramki przy lewym słupku, ale nie trafił w krążek.
  • 8'
    Z niebieskiej Gosztyła, ale krążek utknął w zamieszaniu podbramkowym. Po chwili Bizub zatrzymuje uderzenie Shirley'a.
  • 7'
    Muller już na lodzie. Gramy w komplecie.
  • 7'
    Dobrze się bronimy i nie pozwalamy rywalom na oddanie strzału.
  • 6'
    Gula do Nemeca, ale ten zbyt lekko uderza bekhendem po lodzie.
  • 5'
    Za uderzanie kijem dwie karne minuty otrzymuje Muller i znów będziemy grać w osłabieniu.
  • 5'
    Strzał Pugołowkina broni krakowski golkiper, a po chwili wychodzący z ławki Nemec przejmuje krążek. Czeski napastnik popędził samotnie na bramkę Podhala, jednak uderzył obok słupka.
  • 3'
    Mamy pierwsze wykluczenie. Za wysoki kij do boksu kar udał się Nemec.
  • 3'
    Shots on goal
    Po wznowieniu huknął Kapica, ale znów dobrą interwencją popisuje się bramkarz "Szarotek".
  • 3'
    Z okolic bulika uderzał Csamangó, ale pewnie łapie krążek do rękawicy Bizub.
  • 2'
    Tak jak można się było spodziewać od pierwszych minut spotkania to Pasy są drużyną przeważającą.
  • 1'
    Ze środka pierwsze wznowienie wygrywają Pasy.
  • 17:51

W bramce naszej drużyny wystąpi dziś Dienis Pieriewozczikow. Debiut przed krakowską publicznością zaliczy natomiast Jakub Müller.

Skład Pasów prezentuje się następująco:

• 17:49
    Spotkanie poprowadzą sędziowie Michał Baca i Bartosz Kaczmarek, a na liniach pomagać im będą Wojciech Czech i Mateusz Kucharewicz.