Syrena kończy to spotkanie. Pasy nadal pozostają niepokonaną drużyną w 2022 roku!
  • 60'
    5:4 (59:55) - Tor lotu krążka zmienił Szkodienko i rywale łapią kontakt.
  • 60'
    Trwa ostrzał krakowskiej bramki. Dobra interwencja Pieriewozczikowa, który łapie gumę do raka i daje odrobinę wytchnienia kolegom z pola.
  • 59'
    Za natarcie dwie karne minuty otrzymuje Muller. Golkiper Torunia zjeżdża do boksu!
  • 59'
    Wracamy do gry. Golkiper gości wciąż w bramce.
  • 59'
    O czas poprosił trener gości Jussi Tupamaki.
  • 58'
    Shirley dopadł do bezpańskiego krążka, ale w sytuacji sam na sam nie był już w stanie oddać strzału.
  • 57'
    Studziński został trafiony krążkiem w kask. Gra zostaje na moment przerwana.
  • 56'
    5:3 (55:55) - Huhdanpaa dograł do Kozłowa na slocie, a ten uderza bez przyjęcia i pakuje krążek w okienko naszej bramki.
  • 55'
    Studziński przejmuje krążek i po chwili na wszelki wypadek go mrozi.
  • 54'
    Po wygranym wznowieniu obok słupka uderzał Muller.
  • 52'
    Torunianie walczą jeszcze o kolejne trafienia i zamykają nas w tercji.
  • 51'
    Arrak uderzał z lewego bulika, ale pewnie do raka łapie gumę Pieriewozczikow.
  • 50'
    Indywidualnie próbował Jacenko, ale nasz napastnik uderzył bez pomysłu i w efekcie krążek nie znalazł drogi do siatki.
  • 49'
    Zablokowane uderzenie Karlssona sprzed niebieskiej.
  • 48'
    5:2 (47:03, 5/4) - Dobre rozegranie akcji i gola strzałem po lodzie w odsłoniętą część bramki zdobywa Karczocha.
  • 47'
    Dwie próby torunian, ale na posterunku czuwa Pieriewozczikow.
  • 46'
    Za spowodowanie upadku przeciwnika dwie karne minuty otrzymuje Jaracz.
  • 45'
    Sygnalizowana kara dla Pasów. Studziński zjechał do boksu.
  • 44'
    Huhdanpaa dograł pod bramkę, ale krążek został zablokowany przez krakowskich defensorów.
  • 43'
    Nemec do Bezwińskiego, ale ten z bulika nie zdołał pokonać golkipera gości.
  • 42'
    5:1 (41:52) - Syty z bliska wepchnął krążek do bramki i mimo interwencji Pieriewozczikowa guma przekroczyła całym obwodem linię bramkową. Torunianie mają więc honorowe trafienie.
  • 41'
    Zaczynamy ostatnie dwadzieścia minut meczu.
  • 40'
    Drugą tercję kończymy wynikiem 3:0, a w całym meczu prowadzimy już 5:0. W trzeciej odsłonie liczymy na kolejne trafienia!
  • 40'
    Wrzutka Wasjonkina i krążek odbija krakowski bramkarz.
  • 38'
    5:0 (38:00, rzut karny) - Shirley pewnie z bekhendu wykorzystuje najazd i prowadzimy już pięcioma trafieniami!
  • 38'
    Shirley przeciął podanie i popędził na bramkę rywali. Został jednak zahaczony i będziemy mieli rzut karny!
  • 38'
    Szkodienko z niebieskiej, ale bez powodzenia. Dobra interwencja Pieriewozczikowa zapobiegła utracie pierwszego gola.
  • 37'
    Za przeszkadzanie dwie karne minuty otrzymuje Dugin.
  • 36'
    Najpierw Kamil Kalinowski, a następnie Vasjonkin oddali strzały na naszą bramkę.
  • 35'
    Dalekie podanie do Shirley'a, ale ten w dobrej sytuacji uderza tylko w bramkarza.
  • 34'
    Bezwiński z bulika, ale krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
  • 33'
    Gula z prawej strony, pewnie jednak łapie krążek Studziński.
  • 33'
    Kamil Kalinowski próbował uderzać z bulika. Krążek wystrzelony na uwolnienie.
  • 32'
    Torunianie walczą o pierwsze trafienie. Dobra gra Pasów defensywie uniemożliwia im oddanie choćby strzału.
  • 31'
    Kamil Kalinowski wraca do gry. Rywale już w komplecie.
  • 31'
    Jacenko ze slotu, ale krążek minął poprzeczkę toruńskiej bramki.
  • 30'
    W ogromnym zamieszaniu bliski zdobycia gola był Ismagiłow.
  • 29'
    Torunianie niezbyt długo cieszyli się grą w komplecie. Za trzymanie do boksu kar trafia teraz ich kapitan Kamil Kalinowski.
  • 29'
    Rywale grają już w pełnym zestawieniu.
  • 29'
    Z niebieskiej niecelnie uderzał Kinnunen.
  • 28'
    Pasy wciąż w ataku. Szukamy piątego trafienia.
  • 27'
    4:0 (26:34, 5/3) - Szybko wykorzystujemy podwójną przewagę i czwartego gola dla Pasów zdobywa Popiticz!
  • 27'
    Za atak łokciem dwie karne minuty otrzymuje Radionow i przez blisko minutę zagramy w podwójnej przewadze!
  • 27'
    Sygnalizowana kolejna kara dla rywali. Pieriewozczikow zjeżdża do boksu.
  • 26'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany został Shafer.
  • 25'
    Jacenko próbował sam zmieścić krążek z bliska, ale został sfaulowany i będzie kara dla torunian.
  • 24'
    3:0 (23:39) - Dugin idealnie zagrał zza bramki do ustawionego na buliku Jeżka, a ten trafia w okienko bramki torunian. Mamy więc już trzecie trafienie.
  • 23'
    Po objechaniu bramki z ostrego kąta strzelał Karczocha.
  • 22'
    Błąd torunian i krążek przejmuje Jacenko, który próbował uderzać ze slotu, jednak bez powodzenia.
  • 21'
    Muller próbował uderzać z niebieskiej, ale sędziowie odgwizdali spalonego.
  • 21'
    Zaczynamy drugą odsłonę. Pierwsze wznowienie ze środka wygrywają hokeiści Pasów.
  • 20'
    Pierwszą tercję kończymy dwubramkowym prowadzeniem. Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 20'
    Rywale już w komplecie.
  • 19'
    Coraz bliżej toruńskiej bramki. Rywale jednak ofiarnie się bronią.
  • 18'
    Faulowany Jaracz i za uderzanie do boksu kar trafia Zieliński.
  • 17'
    Bekhendem z ostrego kąta uderzał Jeżek i dobitki próbował Ismagiłow. Pewnie interweniuje jednak Studziński.
  • 16'
    Z niebieskiej uderzył Szkodienko, ale pewnie w zamieszaniu broni Pieriewozczikow.
  • 15'
    Po kontrze Michał Kalinowski uderza mocno niecelnie. Krążek wciąż w grze.
  • 15'
    Szukamy trzeciego trafienia.
  • 14'
    Shirley pod bramkę, ale krążek został zablokowany przez rywali.
  • 13'
    Gula wrzucił krążek pod bramkę, ale w zamieszaniu nikt nie był w stanie przekierować go do siatki.
  • 12'
    Popiticz z niebieskiej, ale krążek odbija się od bramkarza.
  • 11'
    Rożkow mocno przymierzył z bulika, ale guma trafia wprost w Pieriewozczikowa.
  • 10'
    2:0 (9:42) - Mocny strzał z niebieskiej, broni Studziński, ale przy dobitce Popiticza toruński bramkarz był już bezradny. Prowadzimy już dwoma golami!
  • 8'
    Teraz to Pasy posiadają optyczną przewagę - zamykamy rywali w ich tercji.
  • 7'
    Kamil Kalinowski wrzucił krążek pod bramkę, ale po rykoszecie guma opuszcza taflę.
  • 7'
    Z bliska bekhendem próbował Jacenko, jednak krążek minął toruńską bramkę.
  • 6'
    Uderzenie po lodzie z dystansu i pewnie interweniuje Pieriewozczikow.
  • 5'
    Csamango ruszył z kontrą i próbował dogrywać do Brynkusa, ale ten nie przejął krążka.
  • 4'
    1:0 (3:41, 5/4) - Z niebieskiej przymierzył Gula, a Shirley zmienia tor lotu krążka i umieszcza go w bramce. Obejmujemy prowadzenie, wykorzystując grę w przewadze.
  • 4'
    Za trzymanie pierwsze wykluczenie w meczu otrzymuje Limma. Przez dwie minuty zagramy w liczebnej przewadze.
  • 3'
    Teraz to rywale przejęli inicjatywę. Przez dłuższą chwilę nie potrafimy wyjść ze swojej tercji.
  • 3'
    Zając sprzed niebieskiej i parkanem broni krakowski golkiper.
  • 2'
    Pieriewozczikow zalicza pierwszą interwencję po uderzeniu Koguta z bulika.
  • 1'
    Zamykamy rywali w ich tercji, brakuje jednak celnego uderzenia.
  • 1'
    Drużyny są już na tafli, a więc zaczynamy. Pierwsze wznowienie dla Pasów!
  • 18:13
    Zapraszamy do nabywania wejściówek, które dostępne są w kasie Lodowiska oraz Internetowym Systemie Biletowym, który znajdziecie W TYM MIEJSCU
  • 18:12
    Przed nami piąta i ostatnia runda ligowych zmagań. W 37. kolejce Pasy podejmować będą przy Siedleckiego 7 KH Energę Toruń. Początek już o godz. 18:30.