Mecz zakończony Wynik meczu : 6 : 2
3:0, 1:1, 2:1, ___ ___
Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie! A więc 2022 rok na naszym Lodowisku rozpoczynamy od wysokiego zwycięstwa. Gratulacje drużyno!
  • 58'
    6:1 (55:48, 5/4 - do pustej) Csamangó urwał się obronie i zdobywa swojego drugiego gola w meczu strzałem do pustej bramki!
  • 58'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar trafia Nemec. Pusta bramka rywali!
  • 57'
    Tempo spotkanie wyraźnie spadło. Goście wydają się już być pogodzeni z porażką.
  • 56'
    5:2 (55:48) - Z najbliższej odległości krążek bekhendem pod poprzeczką umieszcza Shirley i podwyższamy prowadzenie!
  • 55'
    Nemec celował w okienko, ale krążek do raka pewnie łapie Świderski.
  • 54'
    Zamieszanie pod bramką Ciarko i w efekcie sędziowie przerywają grę.
  • 53'
    Obie drużyny grają już w pełnym zestawieniu.
  • 52'
    Zakończyła się kara Mullera i przez ponad minutę zagramy w przewadze.
  • 51'
    Świderski wyjechał poza linie za bramką oznaczające dozwolone pole gry dla bramkarza. Otrzymuje zatem dwie karne minuty za opóźnianie gry. Odsiedzi ją Radosław Sawicki.
  • 51'
    Piippo po lodzie i parkanem broni krakowski bramkarz.
  • 50'
    Za spowodowanie upadku przeciwnika dwie karne minuty otrzymuje Muller.
  • 49'
    Biały pognał lewą stroną i wrzucił krążek pod bramkę, ale Pieriewozczikow mrozi gumę.
  • 48'
    Potężne uderzenie Csamango z prawej strony i pewnie do raka łapie Świderski.
  • 47'
    W dobrej sytuacji Bukowski, ale nasi defensorzy powstrzymali młodego wychowanka Ciarko STS Sanok.
  • 46'
    Z bliska obok słupka uderzył Jacenko.
  • 45'
    4:2 (44:01) - Po indywidualnej akcji Bukowskiego rywale notują drugie trafienie.
  • 44'
    Niedokładnie Bielec pod bramkę do Wilusza.
  • 43'
    Uderzenie Ismagiłowa broni Świderski.
  • 42'
    Bukowski popędził lewą stroną i półobrotu uderzył po lodzie, ale Pieriewozczikow nie dał się zaskoczyć.
  • 41'
    Zakotłowało się pod sanocką bramką i będzie wznowienie na buliku.
  • 41'
    Wznowienie ze środka dla Pasów.
  • 40'
    Kończymy drugą tercję przy stanie 4:1!
  • 39'
    Błąd Saura w naszej tercji, ale sytuację ratuje Gula.
  • 38'
    Kolejny raz zadźwięczał słupek bramki Ciarko!
  • 37'
    Kontra Bukowskiego, ale napastnik Ciarko został powstrzymany przez Kinnunena.
  • 36'
    Uderzamy z niebieskiej, ale krążek po obronie Świderskiego opuszcza taflę.
  • 35'
    Augustyniak po rękawicy Świderskiego i krążek leci obok lewego słupka.
  • 34'
    4:1 (33:46, 5/4) - Rozklepana obrona gości i czwarte trafienie dla Pasów zdobywa Jeżek.
  • 34'
    Zamykamy rywali w zamku. Świderski póki co nie daje się zaskoczyć.
  • 33'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany został Wróbel.
  • 33'
    Po podaniu pod bramkę krążek między parkanami Świderskiego próbował umieścić Popiticz. Będzie kara dla zawodnika gości.
  • 31'
    3:1 (30:41, 5/4) - Po uderzeniu z daleka Henttonena Filipek zmienia tor lotu krążka i zdobywa pierwsze trafienie dla swojego zespołu.
  • 30'
    Za zahaczanie do boksu odesłany został Dugin. To pierwsze wykluczenie w meczu dla Pasów.
  • 28'
    Ciarko już w pełnym zestawieniu.
  • 27'
    Jeżek podawał do Guli, ale ten nie przejął krążka pod bramką Ciarko.
  • 26'
    Penalty 26
    Za zahaczenie wykluczenie otrzymuje Olearczyk. Wcześniej długo utrzymywaliśmy się przy krążku po sygnalizacji kary.
  • 25'
    Bukowski pod bramkę do partnera z ataku, ale ten nie przejmuje krążka.
  • 24'
    Sanoczanie kilkukrotnie próbowali zaskoczyć naszego bramkarza celnymi uderzeniami.
  • 23'
    Shirley z przestrzeni międzybulikowej uderzał na dalszy słupek, ale pewnie broni Świderski.
  • 22'
    Niewiele brakowało - zabrzęczał słupek bramki STS-u!
  • 21'
    Replace
    Od początku tej tercji nastąpiła zmiana w bramce Sanoka: Patrika Speśnyego zastąpi Filip Świderski.
  • 21'
    Rozpoczęliśmy drugą odsłonę przy stanie 3:0 dla Pasów.
  • 20'
    3:0 (19:01, 5/4) - Szybko wykorzystujemy liczebną przewagę i trzecie trafienie daje nam Kunninen!
  • 19'
    Za opóźnianie gry sędziowie nakładają karę techniczną na drużynę Ciarko.
  • 18'
    2:0 (17:51) - Csamango strzałem w okienko pokonuje golkipera rywali i daje nam drugie trafienie!
  • 17'
    Sanoczanie już w komplecie.
  • 15'
    Za zahaczanie na dwie minuty do boksu kar odesłany został Bielec.
  • 14'
    Sanoczanie mają problem z konstruowaniem akcji w naszej tercji.
  • 13'
    Henttonen pognał lewą stroną, zatrzymuje go jednak Gula.
  • 12'
    Po krótkiej przerwie wracamy do gry. Dziękujemy Kibicom za liczne włączenie się w akcję Teddy Bear Toss!
  • 12'
    1:0 (11:56) - Bodrow dograł do Popiticza, ten z bliska umieszcza krążek w siatce. Mamy pierwszego gola, a więc maskotki lecą na lód!
  • 11'
    Dogranie Mullera po lodzie pod bramkę i w sporym zamieszaniu udaje się rywalom wybić krążek, który jednak nie opuszcza tercji rywali.
  • 10'
    Brynkus przeciął podanie, ale krążek minimalnie minął bramkę rywali.
  • 9'
    Cały czas atakujemy i ostrzeliwujemy bramkę gości. Wynik wciąż jednak bezbramkowy.
  • 8'
    Kolejna dobra interwencja Pieriewozczikowa, który łapie do raka krążek po uderzeniu jednego z rywali.
  • 7'
    Wilusz po lodzie i parkanem broni nasz golkiper.
  • 6'
    Marva uderzył z niebieskiej, ale Pieriewozczikow nie dał się zaskoczyć.
  • 5'
    Csamango popędził prawą stroną i oddał strzał, ale krążek zablokował jeden z defensorów STS-u.
  • 4'
    Ismagiłow wzdłuż bramki do Bodrowa, Spesny nie zdążył się przesunąć, ale nasz napastnik z najbliższej odległości przestrzelił.
  • 3'
    W zamieszaniu z bliska minimalnie pomylił się Nemec.
  • 2'
    Gula z ostrego kąta i ramieniem odbija Spesny.
  • 1'
    Uderzał Marva i pierwszą interwencję zalicza Pieriewozczikow.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów!
  • 18:26
    Zdobywcy Pucharu Polski wystąpią dziś w specjalnie dedykowanych koszulkach, które zostały zaprojektowane przy współpracy z Klubem i sfinansowane przez Kibiców. Bluzy trafią następnie na internetowe aukcje, z których dochód zostanie przekazany na grupy młodzieżowe Akademii Hokejowej Cracovia CANPACK.