Syrena oznajmia koniec spotkania. Dopisujemy do swego konta kolejne trzy punkty. Brawo Pasy!
    Za spowodowanie upadku do boksu kar trafia Gusiew.
  • 57'
    Pasy cały czas w natarciu. Walczymy o kolejne trafienie.
  • 54'
    5:2 (53:31, 5/4) - Ofiarna interwencja Zabolotnego nie zapobiegła utracie gola, gdy krążek wtoczył się do naszej bramki. Zagłębie zdobywa drugie trafienie.
  • 53'
    5:1 (51:27, 5/3) - Rywale szybko wykorzystują podwójne osłabienie Pasów i krążek w naszej bramce umieszcza Rzeszutko.
  • 51'
    Niestety w boksie kar melduje się również Gula i zagramy w podwójnym, osłabieniu.
  • 51'
    Penalty 25
    Niestety za atak kolanem i niesportowe zachowanie karę meczu otrzymuje Dudas.
  • 50'
    5:0 (49:59) - Piąte trafienie uderzeniem z bliska zdobywa Bodrow! Brawo Pasy!
  • 49'
    4:0 (48:11) - Popiticz daje nam czwarte trafienie precyzyjnym uderzeniem pokonując Czernika.
  • 47'
    Zakończyła się kara Ismagiłowa. Gramy w komplecie.
  • 46'
    Nemec i Kapica dziś są postaciami numer jeden w naszej drużynie.
  • 45'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany został Ismagiłow.
  • 42'
    Rywale już w pełnym zestawieniu.
  • 41'
    Trzecią tercję rozpoczniemy w przewadze. Jeszcze przez blisko minutę na ławce kar siedział będzie Mickiewicz.
  • 20:02
    Strzały po II tercjach: 39 - 15
  • 40'
    Po dograniu Nemeca Kapica z bliska trafia w boczną siatkę.
  • 39'
    Za przeszkadzanie do boksu odesłany Mickiewicz i do końca tej tercji zagramy już w przewadze.
  • 39'
    Zablokowane uderzenie Khoperii na buliku.
  • 38'
    Csamango dogrywal pod bramkę z ostrego kąta, ale bramkarz rywali mrozi gumę.
  • 37'
    Zakończyła się kara Brynkusa. Gramy już w komplecie.
  • 37'
    Po wznowieniu uderzał Saur, ale parkanami broni Czernik.
  • 36'
    Z ostrego kąta uderzał Kapica.
  • 35'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany został Brynkus.
  • 34'
    3:0 (33:09, 5/4) - Kolejny gol w przewadze! Nemec idealnie wysunął krążek Guli, a ten uderzył celnie z bulika!
  • 33'
    Jaśkiewicz sfaulował Csamango, który wychodził na czystą pozycję i otrzymuje dwie karne minuty za przeszkadzanie.
  • 33'
    Wasiliew i pewnie broni Zabolotny, który łapie gumę do raka.
  • 32'
    Gula po wznowieniu uderzył po lodzie, ale kijem broni bramkarz rywali.
  • 32'
    Czernik łapie strzał Dudasa ze slotu.
  • 31'
    Nemec na prawo do Csamango, ale ten trafia wprost w bramkarza.
  • 31'
    Nemec wraca na lód i gramy już w komplecie.
  • 30'
    Niecelnie Rzeszutko.
  • 30'
    Wasiliew i otwartą rękawicą odbija gumę Zabolotny.
  • 29'
    Teraz to Zagłębie stanie przed szansą na swojego pierwszego gola. Dwie karne minuty za rzucenie na bandę otrzymuje Nemec.
  • 27'
    Csamango sprzed bulika uderza nad poprzeczką.
  • 26'
    Z pozoru niegroźny strzał ze slotu sprawił sporo problemów Czernikowi, który odruchowo broni parkanem.
  • 25'
    Zdobyty gol dodał nam wiatru w żagle i szukamy trzeciego trafienia.
  • 23'
    2:0 (22:50, 5/4) - Rozklepana obrona gości i drugiego gola dla Pasów zdobywa w przewadze Ismagiłow. Brawo!
  • 22'
    Za spowodowanie upadku karę otrzymuje bramkarz Michał Czernik. Odsiedzi ją Dubinin.
  • 22'
    Ze środka po lodzie Muller trafia w bramkarza.
  • 21'
    Kapica z bulika nad poprzeczką.
  • 21'
    Obie drużyny już na tafli. Przed nami drugie dwadzieścia minut spotkania.
  • 19:04
    Strzały po I tercji: 19 - 9
  • 20'
    Pierwszą tercję kończymy jednobramkowym prowadzeniem autorstwa Erika Nemeca.
  • 19'
    Zakończyły się obie kary i gramy już w komplecie.
  • 18'
    Mocno Lundvald sprzed niebieskiej, ale Zabolotny dobrą interwencją ratuje nasz zespół.
  • 17'
    Niestety łapiemy kolejną karę. Za zahaczanie dwuminutowe wykluczenie otrzymuje Bodrow i musimy radzić sobie już bez dwóch zawodników.
  • 17'
    Teraz to Pasy zagrają wTeraz to Pasy zagrają w osłabieniu. Za przeszkadzanie dwie minuty w boksie kar spędzi Csamango.
  • 17'
    Nagranie zza bramki do Jacenki, ale ten uderza obok słupka.
  • 16'
    1:0 (15:32, 5/4) - Kapica idealnie dograł do Nemeca, a ten ze slotu spokojnie przymierzył i umieścił krążek w bramce!
  • 15'
    Nemec pod bramkę do nadjeżdżającego Jeżka, ale ten nie trafia w krążek.
  • 14'
    Pierwszą karę w meczu za uderzanie otrzymuje Syrojeżkin.
  • 14'
    Ludnvald po lodzie trafia w łyżwę Zabolotnego. To uderzenie nie mogło zaskoczyć naszego bramkarza.
  • 13'
    Z bliska Ismagiłow, ale znów czujnością popisuje się Czernik i mrozi gumę.
  • 12'
    Posiadamy przewagę, ale nie potrafimy udokumentować tego golem.
  • 12'
    Mocne uderzenie Dubinina z bulika paruje Zabolotny.
  • 10'
    Atakujemy, ale póki co nie potrafimy umieścić krążka w bramce Zagłębia.
  • 9'
    Jeżek po lodzie sprzed bulika i parkanem broni Czernik.
  • 8'
    Jacenko do Ismagiłowa, ten uderza przy prawym słupku, ale Czernik skraca kąt i zatrzymuje krążek parkanami.
  • 7'
    Przypadkowe dogranie zza linii do Przygodzkiego, ten szykuje się do strzału, ale gubi krążek po czym mrozi go Zabolotny.
  • 7'
    Po wznowieniu z niebieskiej uderzał Kinnuen, ale bramkarz rywali łapie krążek do raka.
  • 7'
    Spod bandy huknął Dudas, ale Czernik znów zatrzymał gumę.
  • 6'
    Strzał Syrojeżkina ze slotu kijem broni Zabolotny, a następnie w zamieszaniu podbramkowym mrozi krążek.
  • 5'
    Sprzed koła bulikowego uderzał Bodrow, ale znów dobrą interwencją popisuje się golkiper Zagłębia.
  • 4'
    Muller z niebieskiej, ale guma trafia wprost do Czernika. Od kilkudziesięciu sekund zamykamy rywali w ich tercji.
  • 4'
    Gula minął kilku obrońców, ale po uderzeniu z ostrego kąta krążek musnął jedynie bramkarza rywali.
  • 3'
    Jeżek po lodzie, próbował zbijać krążek Brynkus.
  • 2'
    Sporo gry w środku pola. Obie drużyny nie stworzyły jeszcze stuprocentowych sytuacji.
  • 1'
    Bernacki z bulika uderza nad poprzeczką naszej bramki.
  • 1'
    Zaczynamy trzecią rundę rozgrywek. Pierwszy krążek dla Zagłębia.
  • 18:26

Zapraszamy wszystkich Kibiców na turniej półfinałowy Pucharu Kontynentalnego w dniach 19-21 listopada #NaLodowisku! Drużyna Pasów zmierzy się z kazachską Saryarką Karagandą, słowackim HK Poprad oraz Asiago Hockey z Włoch. Cena pojedynczego biletu rozpoczyna się już od 10 zł!

• 18:21
    Wszystkim karnetowiczom przypominamy o trwającej przedsprzedaży karnetów na turniej Pucharu Kontynentalnego, który już 19 listopada rozpocznie się na naszym lodowisku. Przedsprzedaż potrwa do niedzieli 7 listopada włącznie i umożliwia zachowanie miejsca z meczów ligowych!
  • 18:13
    Drużyna gości wystąpi dziś w składzie: Czernik (Szczepkowski) - Bychawski, Syrojeżkin, Bernacki, Wasiliew, Ludvald - Naróg, Jaśkiewicz, Przygodzki, Rzeszutko, Dubinin - Khoperia, Mickiewicz, Sikora, Kozłowski, Nahunko - Gniewek, Luszniak, Kasprzyk, Blanik, Gusiew.
  • 17:46
    Drużyna Pasów wystąpi dziś w następującym zestawieniu: Zabolotny (Hebda) - Gula, Saur, Miszczenko, Nemec, Kapica - Dudas, Muller, Ismagiłow, Bodrow, Woroszyło - Jeżek, Kinnunen, Brynkus, Jacenko, Popiticz - Kamiński, Gosztyła, Augustyniak, Shirley, Csamango
  • 17:45
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie Sebastian Kłaczyński i Tomasz Radzik, a na liniach pomagać im będą Maciej Byczkowski oraz Grzegorz Cytawa.
  • 17:39
    Witamy z "Hokejowej Ziemi Świętej" przy Siedleckiego 7. Już za niespełna godzinę nasi zawodnicy rozpoczną trzecią rundę zmagań w obecnym sezonie Polskiej Hokej Ligi. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.