Filtry
News image
05.02.2023
Pasiasty Rozkład Jazdy: 30 stycznia - 5 lutego
Piłkarze Pasów wracają do rywalizacji w PKO BP Ekstraklasie, zaś hokeiści Comarch Cracovii walczą o jak najlepsze rozstawienie w fazie play-off Polski
News image
04.02.2023
Z Kart Pasiastej Historii: Rocznica pierwszego meczu hokeja w Polsce
4 lutego 1912 roku o godz. 14:30, a więc dokładnie 111 lat temu, rozegrano pierwszy w historii naszego kraju mecz hokeja na lodzie w wersji
News image
03.02.2023
Punkt w Jastrzębiu
W ostatnim meczu przed ligową przerwą Pasy musiały uznać wyższość JKH GKS Jastrzębie, przegrywając po rzutach karnych 1:2.
News image
03.02.2023
PHL: JKH GKS Jastrzębie – Comarch Cracovia [RELACJA LIVE, TRANSMISJA]
Przed nami mecz 43. kolejki Polskiej Hokej Ligi przeciwko JKH GKS Jastrzębie. Czy Pasy już dziś zapewnią sobie pierwsze miejsce na koniec sezonu?
News image
03.02.2023
PHL: JKH GKS Jastrzębie – Comarch Cracovia, godz. 18:00 [ZAPOWIEDŹ]
Do zakończenia sezonu zasadniczego pozostały jeszcze trzy kolejki. Przed nami 43. seria zmagań, która będzie ostatnią przed dwutygodniową przerwą na
Wywiady Wideo
News image
02.02.2023
Alan Łyszczarczyk: Jedynym moim celem jest zdobycie mistrzostwa Polski! [VIDEO]
W Czechach zakończyłem rozgrywki wcześniej i dlatego zdecydowałem się na przenosiny do Klubu, który walczy o najwyższe cele.
News image
02.02.2023
Alan Łyszczarczyk dołączył do drużyny
Nowy napastnik Comarch Cracovii Alan Łyszczarczyk w czwartek 2 lutego dołączył do drużyny i odbył pełnowymiarowy trening na lodzie.
News image
02.02.2023
Sebastian Brynkus z dodatkowym powołaniem do kadry!
Napastnik 12-krotnych mistrzów Polski Sebastian Brynkus otrzymał dodatkowe powołanie do reprezentacji Polski na krajowe zgrupowanie i turniej
News image
01.02.2023
PHL: Comarch Cracovia - GKS Tychy [GALERIA]
Wygrana 3:2 z tyskim GKS pozwoliła nam na utrzymanie przewagi nad drugą drużyną w tabeli i umocnić się na pozycji lidera. Zobaczcie fotorelację z tego