Syrena kończy spotkanie. Walczyliśmy do końca, ale minimalnie lepsi byli przeciwnicy. Kolejne spotkanie już we wtorek w Nowym Targu.
    Gula sprzed niebieskiej minimalnie nad poprzeczką.
  • 59'
    Pusta bramka Pasów. Pieriewozczikow zjeżdża do boksu!
  • 59'
    Po kontrze Popiticz odegrał na prawo do Ismagiłowa, ale rywale zdołali przeciąć to podanie. Ismagiłow wywalczył jednak krążek, ale trafia tylko w boczną siatkę.
  • 58'
    W zamieszaniu podbramkowym Saunders mrozi gumę.
  • 58'
    Rywale już w pełnym zestawieniu.
  • 58'
    Gula do Nemeca, ten po lodzie z bulika, ale niecelnie.
  • 58'
    Gula sprzed bulika, ale broni Saunders, a następnie mrozi gumę.
  • 57'
    Zakończyła się pierwsza kara Unii.
  • 56'
    Za uderzanie kijem do boksu odesłany został Carlsson i przez 24 sekundy zagramy w podwójnej przewadze!
  • 56'
    Kinnunen nie utrzymał krążka na niebieskiej i sędziowie odgwizdują spalonego.
  • 55'
    Kontra Unii i krążek ląduje na pleksie nad poprzeczką naszej bramki.
  • 55'
    Dugin z bulika trafia wprost w Saundersa.
  • 55'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany został Oriechin. Szansa dla Pasów na wyrównanie!
  • 53'
    Trener Rohaćek poprosił o regulaminowy czas.
  • 52'
    Zamieszanie pod oświęcimską bramką, ale Saunders wyjaśnia wszystko i mrozi krążek.
  • 50'
    Dugin z dystansu, ale ponad bramką.
  • 49'
    A. Strielcow wycofał do Oriechina, ale ten nie sięgnął krążka.
  • 48'
    S. Kowalówka w sytuacji sam na sam, ale nie zdołał pokonać krakowskiego bramkarza.
  • 48'
    Dziubiński do Carlssona, ten odegrał do Bezuski, który jednak uderza nad poprzeczką.
  • 47'
    Sprzed niebieskiej uderzał Popiticz, ale pewnie łapie krążek Saunders.
  • 45'
    2:3 (44:19) - Da Costa wjechał do naszej tercji i idealnie dograł do Oriechina, który uderzył celnie bez przyjęcia. Unia obejmuje prowadzenie.
  • 44'
    Z dystansu uderzał Paszek, ale Pieriewozczikow odbija gumę.
  • 43'
    Nemec po kiju obok bramki.
  • 42'
    Z ostrego kąta uderzał Oriechin, ale krążek leci ponad bramką.
  • 42'
    Saur wraca na lód po karze nałożonej w końcówce pierwszej tercji. Gramy już w komplecie.
  • 41'
    Statystyka strzałów po czterdziestu minutach wynosi: 19 - 31.
  • 41'
    Zaczynamy ostatnią tercję. Znów pierwsze wznowienie dla rywali.
  • 40'
    Przepychanki pod naszą bramką po końcowej syrenie.
  • 40'
    Za opóźnianie gry dwie karne minuty otrzymuje Saur.
  • 39'
    Gula sprzed niebieskiej, ale krążek odbija się od defensora Unii.
  • 39'
    Dugin z bulika nad poprzeczką.
  • 38'
    Po wznowieniu uderzał A. Strielcow, ale krakowski golkiper znów notuje świetną interwencję.
  • 37'
    Z bliska wprost w bramkarza uderzał S. Kowalówka.
  • 37'
    Da Costa i barkiem odbija krążek Pieriewozczikow.
  • 35'
    Dziubiński z bulika mocno niecelnie.
  • 35'
    Oriechin pociągnął z nadgarstka wjeżdżając w przestrzeń międzybulikową, ale pewnie do raka łapie krążek Pieriewozczikow.
  • 34'
    2:2 (33:20) - Mocnym uderzeniem z niebieskiej spod bandy popisuje się Kinnunen i krążek wpada do siatki. Znów mamy remis!
  • 32'
    1:2 (32:28) - Po wznowieniu celnie uderza Dziubiński i rywale znów na prowadzeniu.
  • 33'
    Zawodnik rywali zjeżdża jednak z tafli o własnych siłach, żegnany brawami z trybun.
  • 33'
    Wanat minął kilku rywali i oddał strzał z bulika. Uderzył jednak o bandę i długo nie podnosi się z lodu.
  • 32'
    Oświęcimianie już w pełnym zestawieniu.
  • 31'
    Jeżek pod bramką próbował zmienić tor lotu krążka, dobrze jednak broni Saunders.
  • 31'
    Zablokowany strzał Guli z niebieskiej.
  • 30'
    Rywale w sześciu na lodzie i będzie kara techniczna. Odsiedzi ją Krzemień.
  • 29'
    Nemec wraca do gry i jesteśmy już w komplecie.
  • 28'
    Carlsson bez przyjęcia z bulika, ale niecelnie.
  • 28'
    Da Costa z bulika i parkanami broni Pieriewozczikow.
  • 27'
    Za atak kijem trzymanym oburącz do boksu kar odesłany został Nemec.
  • 26'
    Dudas z bulika, krążek jednak odbija się od łopatki kija Paszka i mija oświęcimską bramkę.
  • 25'
    Z okolic bulika uderzał Brynkus, broni jednak oświęcimski bramkarz.
  • 25'
    Orłow ze slotu, ale zbyt lekko i krążek mija lewy słupek naszej bramki.
  • 24'
    Bekhendem po lodzie z okolic bulika uderzał Jeżek, jednak kijem broni Saunders.
  • 23'
    1:1 (22:29) - Miszczenko otrzymał dobre podanie na bulik, minął obrońcę i pewnym strzałem umieszcza krążek w bramce. Mamy wyrównanie!
  • 22'
    Csamango po lodzie sprzed bulika, ale defensorzy Unii przejmują krążek.
  • 21'
    Po wznowieniu uderzył A. Strielcow i Pieriewozczikow broni parkanami. Krążek jednak wymsknął się naszemu bramkarzowi, jednak minął prawy słupek.
  • 21'
    Spod bandy niecelnie uderzał Rogow.
  • 21'
    Wznowienie ze środka dla Unii.
  • 19:07
    Strzały po I tercji: 8 - 13
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję, którą wygrywają goście. O wyrównanie i kolejne gole powalczymy już po przerwie.
  • 19'
    Najpierw Dudaś, później Jeżek, ale ich uderzenia zostały zablokowane.
  • 18'
    Rywale już w komplecie. Nie udało się wykorzystać przewagi.
  • 16'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany został Paszek. Szansa dla krakowian na wyrównanie!
  • 16'
    Z bliska próbował Shirley, broni jednak Saunders.
  • 15'
    Kowalówka na niebieską do Bezuski, ten jednak nie przejął krążka i oświęcimianie muszą opuścić naszą tercję.
  • 14'
    Ze slotu uderzał Orłow, ale dobrą interwencją popisał się krakowski bramkarz.
  • 12'
    W trakcie akcji zderzyli się ze sobą Jacenko i Krzemień. Zawodnicy długo nie podnosili się z lodu, ale w końcu opuszczają taflę o własnych siłach. Na trybunach rozlegają się brawa od krakowskiej publiczności.
  • 11'
    Rywale wciąż atakują. Mamy problem z opuszczeniem tercji.
  • 11'
    Bezuska sprzed niebieskiej i niepewnie broni Pieriewozczikow.
  • 10'
    Rywale szukają drugiego trafienia. Wybijamy krążek na uwolnienie.
  • 9'
    Sprzed bulika nad poprzeczką uderzał Stasienko.
  • 8'
    Niecelnie A, Strielcow z niebieskiej.
  • 8'
    Bezuska spod bandy i krążek odbija rękawicą do boku Pieriewozczikow.
  • 7'
    Nemec na lewo do Dugina, ale ten mocnym uderzeniem trafia w Saundersa.
  • 6'
    Ze slotu Jeżek nad poprzeczką.
  • 5'
    0:1 (4:50) - Podanie zza bramki Aleksandra Strielcowa strzałem bez przyjęcia na gola zamienia jego brat Wasilij.
  • 4'
    Dugin z bliska minimalnie przestrzelił obok lewego słupka.
  • 3'
    Rogow z bulika po lodzie pod bramkę, ale przejęliśmy krążek i ruszamy z kontrą.
  • 2'
    Póki co mało płynnej gry i klarownych akcji.
  • 1'
    Ze slotu uderzył Jaracz, ale krążek odbił się od jednego z defensorów rywali.
  • 1'
    Zaczynamy Derby Małopolski! Pierwsze wznowienie ze środka dla Unii.
  • 18:26
    Witamy z Hokejowej "Ziemi Świętej" przy Siedleckiego 7 w Krakowie. Przed nami kolejne derbowe starcie z Re-Plast Unią Oświęcim. Kilka dni temu we wtorek 25 stycznia pokonaliśmy drużynę z Oświęcimia 5:3 i dziś liczymy na podobny rezultat. W składzie Pasów pojawił się już Jewgienij Sołowjow, którego ponownie witamy w naszym Klubie!