3:0, 0:1, 1:2, ___ ___
KH Energa Toruń KH Energa Toruń
  • Koniec meczu
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie! Pokonujemy torunian 4:3 i dopisujemy do swego konta ważne trzy punkty. Dziękujemy za uwagę!
  • 60'
    Molder zjeżdża do boksu. Toruń wprowadza szóstego zawodnika z pola do gry!
  • 59'
    Czas dla drużyny KH Energii Toruń.
  • 58'
    Nerwowa końcówka spotkania.
  • 57'
    Goal
    4:3 (56:47) - Gola z przestrzeni międzybulikowej zdobył Karczocha.
  • 56'
    Przerwana gra po sporym zamieszaniu w naszym polu bramkowym. Pieriewozczikow był dźgany kijem przez zawodnika rywali, jednak sędziowie nie nałożyli kary.
  • 56'
    Nemec wraca do gry i jesteśmy już w komplecie.
  • 56'
    Torunianie zakładają zamek i Limma trafia w boczną siatkę.
  • 55'
    Bodrow przejmuje krążek po niedokładnym podaniu rywali, jednak naciskany przez defensora uderza zbyt lekko, by zaskoczyć bramkarza gości.
  • 54'
    Dwójkowa akcja Pasów, Woroszyło jednak zamiast odgrywać do niepilnowanego Jacenki zdecydował się na uderzenie, po którym krążek zatrzymuje Molder.
  • 54'
    Trener Pasów Rudolf Rohaćek poprosił o regulaminowy czas.
  • 54'
    Penalty 2
    Za przeszkadzanie do boksu kar odesłany został teraz Nemec.
  • 53'
    Powstrzymaliśmy zagrożenie i już jesteśmy w komplecie.
  • 51'
    Penalty 2
    Za trzymanie do boksu kar odesłany został Dudas.
  • 51'
    Sporo niedokładności po obu stronach tafli.
  • 50'
    Pieriewozczikow szybszy od Koguta, który próbował dopaść do bezpańskiego krążka.
  • 49'
    Nemec próbował wepchnąć krążek do siatki z najbliższej odległości, ale Molder wyłożył się na lodzie i nakrył gumę ciałem.
  • 48'
    Torunianie szukają teraz swych szans w kontrach.
  • 46'
    Zza bulika po lodzie uderzał Jacenko.
  • 45'
    Goal
    4:2 (44:30) - Po wygranym buliku krążek w polu bramkowym bekhendem między parkanami umieszcza Arrak.
  • 44'
    Po uderzeniu Koguta krążek trafia w słupek, a następnie zatrzymuje go Pieriewozczikow.
  • 42'
    Tempo meczu nieco spadło. Czyżby goście wydawali się już pogodzeni z porażką?
  • 41'
    Goal
    4:1 (40:45) - Nemec wysunął krążek Ignatowiczowi, a ten zdobywa swoje drugie trafienie w meczu. Brawo Pasy!
  • 41'
    Przed nami ostatnia odsłona. Ze środka krążek przejmują 12-krotni mistrzowie Polski!
  • Początek III tercji
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Syrena ogłasza koniec tej odsłony. Pasy wciąż na prowadzeniu!
  • 40'
    Erik Nemec podjeżdża do najazdu, zbliża się do bramki i ... trafia wprost w Moldera!
  • 39'
    Mamy rzut karny!
  • 39'
    Brynkus popędził z kontrą na bramkę Torunia i wydaje się, że był faulowany. Pieriewozczikow zjeżdża do boksu. Będzie kara dla torunian.
  • 37'
    Kapica próbował rozegrać krążek w tercji rywali, ale ci zdołali przejąć gumę.
  • 36'
    Wybijamy krążek na uwolnienie po mocnych atakach gości.
  • 34'
    Kontra Szabanowa, który urwał się naszej obronie, ale nie zdołał pokonać Pieriewozczikowa.
  • 33'
    Goal
    3:1 (32:54) - Kamil Kalinowski umieścił gumę między parkanami Pieriewozczikowa i nasza przewaga topnieje do dwóch goli.
  • 33'
    KH Energa już w komplecie. Na lodzie melduje się Limma.
  • 32'
    Na slocie przewracany Gula, ale sędziowie nie reagują. Po chwili z bliska Shirley trafia w Moldera.
  • 31'
    Po wygraniu wznowienia zza bulika huknął Gula, ale krążek trafia wprost w bramkarza.
  • 31'
    Penalty 2
    Za uderzanie kijem do boksu kar zjeżdża Limma. Szansa na czwarte trafienie!
  • 31'
    Kapica minął kilku rywali, ale został nieprzepisowo powstrzymany i będziemy mieć dwie minuty przewagi.
  • 30'
    Połowa regulaminowego czasu gry za nami. Pasy prowadzą trzema golami, które padły jeszcze w pierwszej tercji.
  • 29'
    Shirley objechał bramkę i próbował zmieścić krążek przy lewym słupku.
  • 28'
    Bodrow z okolic bulika i kijem broni Molder.
  • 26'
    Arrak po serii podań z ostrego kąta i rękawicą odbija gumę nasz bramkarz.
  • 25'
    Zza niebieskiej uderzał Zieliński, ale pewnie łapie krążek Pieriewozczikow.
  • 25'
    Replace
    Ponowna zmiana w bramce Pasów. Pieriewozczikow wraca do gry.
  • 25'
    Szabanow sprzed bulika i parkanem broni Zabolotny. To jego pierwsza interwencja po wejściu na taflę!
  • 24'
    Kontra torunian, ale krążek po kiju obrońcy opuszcza taflę.
  • 24'
    W bramce zameldował David Zabolotny.
  • 24'
    Replace
    Przerwa przedłuża się, dlatego konieczna jest zmiana bramkarza.
  • 23'
    Gra wstrzymana. Problem z łyżwą naszego bramkarza.
  • 23'
    Dziurdzia ze slotu po lodzie, ale był to zbyt lekki strzał, by zaskoczyć bramkarza gości.
  • 22'
    Dziurdzia już na lodzie. Gramy w komplecie.
  • 21'
    Nemec odegrał zza linii bramkowej do tyłu, ale nikt nie przejął krążka.
  • 21'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów.
  • Początek II tercji
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Kończymy pierwszą tercję z zapasem trzech goli. Taką grę Pasów chcemy oglądać!
  • 20'
    Penalty 2
    Na dwie sekundy łapiemy jeszcze karę za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Odsiedzi ją Dziurdzia.
  • 20'
    Nemec mocno z bulika, ale pewnie broni Molder.
  • 18'
    Gra nieco się uspokoiła. Pasy kontrolują wydarzenia na lodzie.
  • 16'
    Goal
    3:0 (15:50) - Mamy trzecie trafienie. Precyzyjnym uderzeniem popisał się Augustyniak!
  • 16'
    Najpierw Arrak obił spojenie, a następnie Szabanow z daleka trafia w naszego bramkarza.
  • 15'
    Drużyna gości gra już w komplecie.
  • 14'
    Goal
    2:0 (13:24, 5/3) - Sędziowie wskazują na środek tafli. Zdobywamy gola w podwójnej przewadze. Brawo Pasy!
  • 14'
    Krążek w siatce, ale wcześniej została poruszona bramka torunian. Będzie analiza wideo.
  • 14'
    Kapica do Bodrowa, ale ten myli się z niewielkiej odległości.
  • 13'
    Penalty 2
    Dodatkowo toruński zespół otrzymuje karę techniczną za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Odsiedzi ją Dołęga. Pasy w podwójnej przewadze!
  • 13'
    Penalty 2
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany Szabanow.
  • 12'
    Po lodzie Szabanowi i parkanem broni Pieriewozczikow. Po chwili niecelnie na bramkę torunian uderzał Woroszyło.
  • 11'
    Goal
    1:0 (10:05) - Shirley zza linii bramkowej wycofał do Ignatowicza, a ten precyzyjnym uderzeniem umieszcza krążek w bramce. Prowadzimy 1:0!
  • 10'
    Zasłaniany Kapica oddaje strzał, ale zbyt lekko i broni Molder.
  • 9'
    Goście dwukrotnie w zamieszaniu trafiają w naszego bramkarza.
  • 9'
    Csamangó sprzed bulika i rękojeścią kija odbija Molder. Po chwili dobija Augustyniak, ale krążek ląduje w łapawicy toruńskiego bramkarza.
  • 8'
    Mamy problem z przedarciem się pod bramkę rywali.
  • 7'
    Kogut ze slotu i końcówką parkanu broni Pieriewozczikow.
  • 6'
    Bodrow otrzymał dobre podanie na slocie i bekhendem próbował zmieścić gumę w siatce. Molder jednak zachował czujność i mrozi krążek.
  • 5'
    Mamy problemu z opuszczeniem własnej tercji. Dobry forechecking torunian.
  • 4'
    Z bulika strzelał Kogut, ale krążek trafił w Pieriewozczikowa.
  • 3'
    Teraz w ataku Pasy, ale Bodrow nie trafił w krążek tuż pod bramką po dobrym nagraniu Kapicy.
  • 3'
    Limma nie trafił w krążek w naszym polu bramkowym. Póki co optyczną przewagę ma KH Energa.
  • 2'
    Kopia sytuacji z poprzedniej akcji - uderzał Jaworski i pewnie łapie gumę bramkarz Pasów.
  • 1'
    Z niebieskiej uderzał Kozłow, ale nasz bramkarz bez problemu zalicza pierwszą udaną interwencję.
  • 1'
    Pierwszy krążek dla gości.
  • 1'
    Zaczynamy spotkanie z KH Energą Toruń. Następuje przywitanie kapitanów obu drużyn i za moment pierwsze wznowienie.
  • Rozpoczęcie meczu
  • 18:21
    Dziś w bramce Pasów po jednym meczu absencji zagra Dienis Pieriewozczikow. Z kolei między słupkami drużyny Torunia wystąpi Conrad Molder.
  • 16:41
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie Marcin Polak i Tomasz Radzik, a na liniach pomagać im będą Filip Dudek i Rafał Noworyta.
  • 16:37

Witamy z Lodowiska im. Adama "Rocha" Kowalskiego w Krakowie, gdzie już o godz. 18:30 hokeiści Comarch Cracovii zmierzą się z KH Energą Toruń. Wejściówki na to spotkanie wciaż są dostępne, a ich cena rozpoczyna się juz od 5 zł!