Mecz zakończony Wynik meczu : 5 : 3
2:0, 2:0, 1:3, ___ ___
Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim
  • 60'
    Koniec! A więc odnosimy siódme z rzędu zwycięstwo i awansujemy na trzecią pozycję w tabeli! Gratulacje drużyno!
  • 59'
    Regulaminowy czas dla gości. Saunders wciąż w boksie Unii.
  • 59'
    5:3 (58:02, 5/4) - Sędziowie ostatecznie uznają gola Carlssona, który umieścił gumę w bramce między parkanami Pieriewozczikowa.
  • 59'
    Trwa analiza wideo poprzedniej sytuacji.
  • 59'
    W zamieszaniu podbramkowym Pieriewozczikow mrozi gumę.
  • 58'
    Saunders zjeżdża do boksu. Rywale w sześciu!
  • 57'
    Za atak łokciem dwie karne minuty otrzymuje Jeżek.
  • 57'
    5:2 (56: 37, 5/4) - Goście wykorzystują przewagę i A. Strielcow zdobywa drugiego gola dla Unii.
  • 57'
    Za opóźnianie gry dwie karne minuty otrzymuje Muller.
  • 56'
    5:1 (55:25) - A. Strielcow uderzył z bulika, a Carlsson zmienił tor lotu krążka i gospodarze zdobywają honorowe trafienie.
  • 53'
    5:0 (52:14) - Collin Shirley w indywidualnej akcji zdobywa piąte trafienie dla Pasów!
  • 50'
    Bezwiński minął zwodem obrońcę i bekhendem próbował posłać gumę do bramki.
  • 49'
    Miszczenko blokowany przez Rogowa przy próbie wjazdu do tercji.
  • 48'
    Niecelnie z bliska uderzał Ismagiłow.
  • 47'
    Jeżek spod niebieskiej i teraz dobrą interwencję zalicza Saunders.
  • 47'
    Sprzed niebieskiej z klepy uderzył Bezuska i znów pewnie do raka łapie Pieriewozczikow, który oprócz Ismagiłowa, jest najjaśniejszą postacią w naszej drużynie!
  • 46'
    Po wygraniu wznowienia z bulika uderzył Oriechin i Pieriewozczikow pewnie łapie krążek.
  • 45'
    Carlsson ze slotu i znów dobra interwencja krakowskiego bramkarza.
  • 44'
    Wasilij Strielcow do Oriechina, ten uderza z bulika, ale krążek mrozi Pieriewozczikow.
  • 43'
    Z bulika Brynkus, ale krążek trafia wprost w Saundersa.
  • 42'
    Oriechin z bekhendu, ale pewnie broni Pieriewozczikow.
  • 41'
    Dugin do Bezwińskiego pod bramkę ten uderza bez przyjęcia, ale niecelnie.
  • 41'
    Pierwsze wznowienie w tej odsłonie dla Pasów.
  • 19:56
    Strzały po II tercji: 21 - 17
  • 40'
    Kończymy drugą tercję, w której po golach Ismagilowa i Jacenki podwyższyliśmy prowadzenie!
  • 39'
    4:0 (38:19) - Csamango dograł w przestrzeń międzybulikową do Jacenki, a ten uderzył bez przyjęcia i umieścił krążek w bramce! Prowadzimy 4:0!
  • 38'
    Gula do Csmango, ten uderza po lodzie tuż przy lewym słupku, ale Saunders mrozi gumę.
  • 37'
    Wanat dograł pod bramkę, ale Dziubiński nie przejął krążka.
  • 36'
    Miszczenko już na lodzie, a więc gramy w komplecie.
  • 35'
    Sprzed niebieskiej uderzał Glenn, Themar zmienia tor lotu krążka w powietrzu, ale fantastyczną interwencją popisuje się Pieriewozczikow, który łapie gumę do raka!
  • 34'
    Za zahaczanie do boksu kar trafia Miszczenko. Przez dwie minuty zagramy w liczebnym osłabieniu.
  • 33'
    Themar dograł do Carlssona, ten uderza z bekhendu i pewnie broni Pieriewozczikow.
  • 32'
    Uderzenie z dystansu pewnie broni Saunders.
  • 31'
    Diubiński sam na sam, ale nie był w stanie trafić w światło bramki.
  • 30'
    Brynkus uderzał z bulika, ale krążek odbija się od łopatki kija Rogowa i opuszcza taflę.
  • 29'
    Dugin z bliska, ale nie był w stanie pokonać bramkarza gości.
  • 29'
    Rywale już w pełnym zestawieniu.
  • 28'
    Gula z dystansu i parkanem broni Saunders.
  • 28'
    Kinnunen sprzed niebieskiej, ale nasz defensor nie trafił w światło bramki.
  • 27'
    Za spowodowanie upadku dwie karne minuty otrzymuje Carlsson. Pasy zagrają w przewadze.
  • 26'
    3:0 (25:27) - Shirley idealnie dograł do wyjeżdżającego z boksu kar Ismagiłowa, któremu pozostało tylko dołożyć kij i umieścić krążek w bramce. Nasz napastnik już w drugim spotkaniu z rzędu kompletuje hat-tricka!
  • 26'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 24'
    Kara techniczna dla Pasów za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Odsiedzi ją Ismagiłow.
  • 23'
    Dudas z niebieskiej po lodzie i parkanem broni Saunders.
  • 22'
    Csamango zablokowany przy bandzie przez Aleksandra Strielcowa.
  • 21'
    Bezwiński z bulika obok słupka.
  • 21'
    Wznowienie ze środka dla Unii.
  • 19:09
    Strzały po I tercji: 9 - 8
  • 20'
    Syrena oznajmia koniec pierwszej odsłony, którą po dwóch golach Dmitrija Ismagiłowa wygrywamy 2:0!
  • 19'
    Carlsson zza bramki do Themara, ten uderzył bez przyjęcia, ale bez powodzenia.
  • 18'
    Uderzał Orłow i pewnie łapie krążek Pieriewozczikow.
  • 16'
    Sporo gry w środku pola.
  • 15'
    Aleksandr Strielcow odegrał na środek do Dziubińskiego, ale uderzenie kapitana Unii zostaje zablokowane.
  • 14'
    Oriechin niecelnie z okolic bulika.
  • 13'
    Dziubiński "od zakrystii", ale na posterunku czuwał krakowski bramkarz.
  • 12'
    Bodrow opuszcza boks kar i Pasy grają już w pełnym zestawieniu.
  • 12'
    Aleksander Strielcow uderza z bliska, ale po raz kolejny nasz zespół przed utratą gola ratuje Pieriewozczikow.
  • 11'
    Themar z okolic bulika i rękawicą odbija krążek Pieriewozczikow.
  • 10'
    Za spowodowanie upadku pierwsze wykluczenie w naszej drużynie otrzymuje Bodrow.
  • 9'
    Oriechin uderzał z ostrego kąta, ale dobrze ustawiony był Pieriewozczikow.
  • 8'
    2:0 (7:20) - Bodrow do Ismagiłowa, a ten umieszcza krążek między parkanami Saundersa i podwyższa prowadzenie!
  • 7'
    Gula blokuje uderzenie Dziubińskiego z okolic bulika.
  • 6'
    Shirley sam na sam, jednak po strzale z bekhendu kanadyjskiego napastnika, dobrą interwencję końcówką parkanu zalicza Saunders.
  • 5'
    Shirley do Miszczenki ten uderza bekhendem z bulika, ale ofiarna interwencja defensora gości zapobiega utracie gola.
  • 5'
    1:0 (4:18, 5/4) - Dogranie zza bramki od Bodrowa pewnie na gola z najbliższej odległości zamienia Ismagiłow!
  • 4'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany kapitan gości Krystian Dziubiński.
  • 3'
    Uderzał Popiticz, ale nasz zawodnik został sfaulowany przez Dziubińskiego i na drużynę gości zostanie nałożone pierwsze wykluczenie.
  • 3'
    Gula przejechał przez niemal całą taflę i uderzył ze slotu. Rękawicą jednak odbija gumę Saunders.
  • 2'
    Przymierzył Jeżek z bliska i do raka pewnie łapie Saunders.
  • 2'
    Jacenko sprzed bulika, ale krążek leci wysoko nad poprzeczką.
  • 1'
    Pierwsza próba Pasów, ale sędziowie odgwizdują spalonego.
  • 1'
    Zaczynamy zaległe spotkanie 34. kolejki. W przypadku wygranej awansujemy na trzecią pozycję.