Mecz zakończony Wynik meczu : 3 : 4
1:0, 0:2, 2:2, ___ ___
GKS Tychy GKS Tychy
  • 60'
    Niestety tym razem musimy uznać wyższość GKS-u Tychy. Kolejny mecz już w czwartek na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec.
  • 60'
    Koniec kary Dudaśa.
  • 59'
    W sporym zamieszaniu podbramkowym krążek mrozi Lewartowski. Po drugiej stronie Pieriewozczikow wciąż stoi w bramce. Czy trener Rohaćek zdecyduje się na wprowadzenie szóstego gracza z pola do gry?
  • 58'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar trafia Dudaś. Nasz kapitan ewidentnie nie może pogodzić się z tym faktem.
  • 57'
    Trener Rohaćek poprosił o regulaminowy czas.
  • 57'
    3:4 (56:54, 5/4) - Fieofanow wycofał do Pociechy, a ten z okolic bulika umieszcza krążek w naszej bramce.
  • 57'
    Spore zamieszanie pod bramką Pieriewozczikowa. Krążek już "tańczył" na linii bramkowej, ale ostatecznie Pieriewozczikow z pomocą defensorów mrozi gumę!
  • 57'
    Wykorzystujemy niedokładność w podaniach tyszan i wybijamy krążek.
  • 56'
    Za uderzanie kijem dwie karne minuty otrzymuje Bodrow.
  • 54'
    Bekhendem sprzed bulika próbował Jacenko, ale zrobił to zbyt lekko i bramkarz nie miał problemów z wyłapaniem krążka.
  • 54'
    3:3 (53:09) - Śaur do Guli, a ten pewnym uderzeniem wyrównuje stan meczu.
  • 53'
    Gula sprzed niebieskiej, jednak nasz defensor trafia w bramkarza.
  • 53'
    Za atak kijem trzymanym oburącz dwie minuty w boksie kar spędzi Witecki.
  • 52'
    Gula po lodzie z okolic bulika, krążek jednak minął prawy słupek tyskiej bramki. Walczymy o wyrównanie wyniku.
  • 51'
    Tempo meczu nieco spadło.
  • 50'
    "Od zakrystii" próbował zaskoczyć Lewartowskiego Kapica, ale tyski golkiper był dobrze ustawiony i nie dał się zaskoczyć.
  • 49'
    2:3 (48:34) - Mroczkowski idealnie wysunął krążek pod bramkę Cichemu, a ten huknął bez przyjęcia i umieścił gumę w siatce.
  • 49'
    Marzec sprzed bulika obok bramki.
  • 48'
    Zakończyły się kary naszych zawodników. Gramy już w komplecie.
  • 47'
    I po raz kolejny po założonym zamku tyszan nasz golkiper ratuje zespół przed stratą gola.
  • 46'
    Sprzed niebieskiej huknął Seed, ale znów pewnie broni krakowski bramkarz.
  • 45'
    Dwie karne minuty nałożone na boks Pasów. Wykluczenie odsiedzi Dziurdzia. Zagramy w trójkę przeciwko piątce rywali.
  • 45'
    Za opóźnianie gry do boksu kar odesłany został Kamiński.
  • 45'
    2:2 (44:12) - Woroszyło do Mullera, a ten potężnym uderzeniem z niebieskiej umieszcza krążek w bramce GKS-u. To pierwszy gol czeskiego defensora w barwach Pasów!
  • 44'
    Kapica do Bodrowa, ten uderza ze slotu bez przyjęcia i przedramieniem odbija gumę Lewartowski.
  • 43'
    Tyszanie teraz nie pozwalają nam opuścić tercji.
  • 22'
    Teraz z kolei uderzał Wróbel, ale nasz bramkarz odbija krążek rękojeścią kija.
  • 21'
    Z okolic bulika uderzał Biro, ale na posterunku czuwa Pieriewozczikow.
  • 41'
    Przed nami ostatnie dwadzieścia minut meczu. Pierwsze wznowienie w tej odsłonie wygrywają Pasy!
  • 40'
    Ta tercja przebiegała wyraźnie pod dyktando rywali. Liczymy na przełamanie Pasów w ostatnich dwudziestu minutach.
  • 39'
    Brynkus wycofał do Mullera, ten uderzył z niebieskiej, ale gumę zatrzymuje Lewartowski.
  • 38'
    Mimo naporu gości przetrwaliśmy osłabienie i gramy już w pełnym zestawieniu.
  • 36'
    Kłopotów Pasów ciąg dalszy. Za uderzanie kijem do boksu został odesłany Kinnunen.
  • 36'
    1:2 (35:31) - Krążek po odbiciu się od jednego z naszych obrońców wpadł do bramki. Autorem gola został Marzec.
  • 35'
    Teraz z bulika Jacenko i barkiem odbija gumę Lewartowski.
  • 35'
    Galant sprzed bulika, ale krążek obija parkany naszego bramkarza.
  • 34'
    Szczechura tuż przy słupku, ale nasz golkiper nie daje się zaskoczyć.
  • 33'
    Szczechura z bulika i niepewnie teraz Pieriewozczikow. Na szczęście w sukurs przyszli mu nasi defensorzy.
  • 32'
    Shirley do Jacenki, ten holuje krążek na bekhendzie, ale tuż przed bramką ostatecznie odbierają mu go rywale.
  • 31'
    Ciężkie chwile przeżywają teraz nasi hokeiści. Najpierw spore zamieszanie podbramkowe, a następnie do raka po uderzeniu Mroczkowskiego łapie gumę Pieriewozczikow.
  • 30'
    Szczechura po lodzie z okolic bulika, ale krążek na nasze szczęście minął bramkę Pieriewozczikowa.
  • 29'
    Śaur wjechał w tercję gości i uderza po lodzie, ale krążek nieznacznie minął lewy słupek bramki GKS-u.
  • 28'
    Drużyna tyszan po zdobytym golu ewidentnie złapała wiatr w żagle. Krakowski golkiper ma teraz sporo pracy.
  • 27'
    Seed sprzed niebieskiej po lodzie i parkanami w stylu butterfly broni Pieriewozczikow.
  • 26'
    Csamangó w pozycji leżącej blokuje łyżwą uderzenie Smirnowa sprzed niebieskiej. Rzadko kiedy możemy oglądać takie efektowne zagrania!
  • 24'
    1:1 (24:00) - Witecki minął kilku defensorów Pasów i prowadząc krążek na bekhendzie wpakował go do naszej bramki. Mamy remis.
  • 23'
    Po wygraniu wznowienia na buliku bez przyjęcia uderzył Nemec, ale Lewartowski zalicza udaną interwencję.
  • 22'
    Augustyniak powalczył zza bramką Tychów, ale nie miał do kogo zagrać i w efekcie rywale przejęli krążek.
  • 21'
    Dudaś melduje się już na lodzie i gramy w komplecie.
  • 21'
    Pierwsze wznowienie w tej tercji dla tyszan.
  • 21'
    W drugiej tercji jeszcze przez blisko minutę zagramy w liczebnym osłabieniu.
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję. Po golu Jacenki prowadzimy 1:0!
  • 19'
    Martin Dudaś wystrzelił krążek poza taflę i otrzymuje dwie karne minuty za opóźnianie gry.
  • 19'
    Gościński z bulika i znów pewnie łapie do raka krakowski bramkarz!
  • 18'
    1:0 (17:42, 5/4) - Jacenko z bulika umieszcza krążek w bramce i tym samym otwieramy wynik spotkania! Brawo!
  • 17'
    Michael Cichy uderzył kijem naszego bramkarza i otrzymuje dwie karne minuty. Szansa dla Pasów na otwarcie wyniku!
  • 17'
    Cichy i na leżąco parkanami broni Pieriewozczikow. Ten mecz póki co należy do niego!
  • 15'
    Dudaś wraca na taflę i gramy już w komplecie.
  • 14'
    Fieofanow i Pieriewozczikow zbija gumę do boku.
  • 13'
    Za nadmierną ostrość w grze do boksu kar odesłany został Dudaś i znów musimy radzić sobie bez jednego zawodnika.
  • 12'
    Kotlorz z najbliższej odległości i świetnie parkanem broni Pieriewozczikow. Po chwili znów kapitan tyszan próbował zaskoczyć naszego bramkarza, ale ten po raz kolejny popisuje się doskonałą obroną.
  • 11'
    Zakończyło się obustronne wykluczenia. Drużyny grają już w komplecie.
  • 10'
    Muller po lodzie przed bramkę do Bezwińskiego, ale ten nie trafia w krążek.
  • 9'
    Z kolei w ekipie Pasów za wysoki kij dwuminutową karę otrzymuje Nemec.
  • 9'
    Za uderzanie dwie karne minuty otrzymuje Cichy.
  • 8'
    Parkany naszego bramkarza obił Szczechura.
  • 8'
    Ponownie Csamango. Nasz napastnik znalazł się w sytuacji sam na sam, ale wcześniej sędziowie odgwizdali spalonego.
  • 7'
    Csamangó z bulika trafia wprost w bramkarza.
  • 7'
    Nemec do Bodrowa, ale ten z najbliższej odległości nieznacznie się pomylił.
  • 6'
    Na lodzie czwarty atak Pasów. Z bliska uderzał Dziurdzia, ale tym razem czujność zachowuje w bramce bramkarz Tychów Lewartowski.
  • 5'
    Z bliska próbował Witecki, jednak kolejną dobrą interwencję zalicza krakowski golkiper.
  • 4'
    Shirley w sytuacji sam na sam uderza po lodzie obok lewego słupka. W międzyczasie boks kar zdołał opuścić już Gosztyła.
  • 3'
    Z prawego bulika huknął Siergiuszkin, ale pewnie łapie do rękawicy Pieriewozczikow.
  • 3'
    Dobrze się bronimy i wybijamy krążek zyskując kilka cennych sekund.
  • 2'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar na dwie minuty trafia Gosztyła.
  • 1'
    Zaczynamy spotkanie. Walczymy o trzecie zwycięstwo z rzędu!
  • 18:20
    W bramce Pasów wystąpi dziś Dienis Pieriewozczikow.
  • 18:19
    Transmisję z dzisiejszego meczu przeprowadzi portal polskihokej.tv - kliknij TUTAJ
  • 18:14
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie Sebastian Kłaczyński i Krzysztof Kozłowski, a na liniach pomagać im będą Anrzej Nenko oraz Jacek Szutta.
  • 17:56
    Witamy z Lodowiska im. Adama "Rocha" Kowalskiego w Krakowie. Przed nami mecz rozgrywany awansem z 22. kolejki ze względu na udział Pasów w Turnieju o Puchar Kontynentalny. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.