Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim
Mecz zakończony Wynik meczu : 2 : 3
1:2, 1:1, 0:0, ___ ___
  • 60'
    Syrena kończy mecz, a więc odnosimy kolejne zwycięstwo i zabieramy trzy punkty do Krakowa! Dziękujemy za uwagę!
  • 60'
    Kapica mógł zmieścić krążek w pustej bramce.
  • 59'
    Czas dla drużyny Re-Plast Unii.
  • 59'
    Pusta bramka Unii!
  • 58'
    MacDonald wrzucił krążek pod naszą bramkę, ale ten odbił się od jednego z zawodników Unii. Po chwili w zamieszaniu nasz bramkarz pewnie mrozi gumę.
  • 57'
    Graczom Unii zaczyna się mocno spieszyć. Do końca pozostało nieco ponad trzy minuty.
  • 55'
    Csamangó bekhendem sprzed bulika, ale dobrą interwencją popisał się Saunders.
  • 54'
    Bezwiński przejął krążek w tercji neutralnej i po przejechaniu paru metrów huknął na bramkę rywali, ale guma minęła słupek w bezpiecznej odległości.
  • 53'
    Dziubiński z przestrzeni międzybulikowej bez przyjęcia i parkanami zatrzymuje krążek Pieriewozczikow.
  • 52'
    Sporo szarpanej gry na oświęcimskiej tafli w ostatnich kilkunastu sekundach.
  • 51'
    Spod bandy po lodzie uderzał Bezwiński. Saunders jednak nie dał się zaskoczyć.
  • 50'
    Trandin po lodzie ze slotu obok bramki.
  • 49'
    Woroszyło po lodzie, jednak zbyt lekko, by zaskoczyć bramkarza miejscowych.
  • 48'
    Ofiarna interwencja Saura zapobiegła groźnej sytuacji. Nasz defensor leżąc już na lodzie wybił krążek z kija napastnikowi Re-Plastu.
  • 47'
    Shirley z bliska, jednak krążek zatrzymuje Saunders.
  • 46'
    Spore zamieszanie pod bramką Pasów, ale Pieriewozczikow powstrzymuje zagrożenie i mrozi gumę w polu bramkowym.
  • 45'
    Skinnars sprzed niebieskiej huknął obok bramki.
  • 44'
    Krzemień przy próbie strzału powstrzymany przez Ignatowicza.
  • 43'
    Zza niebieskiej uderzył Śaur i kijem odbija Saunders.
  • 42'
    Spokojne tempo w pierwszych minutach tej tercji.
  • 41'
    Pierwsze wznowienie w tej odsłonie dla gospodarzy.
  • 40'
    Druga tercja kończy się remisem 1:1, ale na prowadzeniu wciąż Pasy. Od zwycięstwa dzieli nas już tylko dwadzieścia minut!
  • 40'
    Dalekie podanie do Kapicy w tercję gospodarzy. Nasz napastnik nie opanował jednak krążka i mamy uwolnienie.
  • 38'
    Csamangó minął kilku graczy rywali i uderzył spod bandy, ale wprost w parkany Saundersa. Krążek jednak cały czas w grze.
  • 37'
    MacDonald sprzed niebieskiej i pewnie zatrzymuje krążek krakowski bramkarz.
  • 36'
    Teraz sprzed bulika próbował Da Costa, ale guma w bezpiecznej odległości minęła bramkę Pasów.
  • 36'
    Kamiński z bulika bekhendem, ale nasz zawodnik uderza w parkany bramkarza Unii.
  • 35'
    Kapica z bliska przymierzył w okienko, ale krążek leci wysoko nad poprzeczką.
  • 34'
    Kapica z bulika, ale parkanem odbija Saunders.
  • 33'
    2:3 (32:31) - Krzemień zza bramki i Phillips dokłada kij i zdobywa kontaktowe trafienie. Wciąż jednak prowadzimy 3:2!
  • 33'
    1:3 (32:51) - Nemec wykorzystuje błą oświęcimskiej defensywy i precyzyjnym uderzeniem pokonuje Saundersa. Brawo!
  • 33'
    Teraz z kolei z bulika próbował Miłosz Noworyta i znów nasz golkiper nie daje się zaskoczyć.
  • 33'
    Patryk Noworyta ze slotu, ale krążek odbija się od łyżwy Dudaśa.
  • 32'
    Wishart po wznowieniu i parkanem odbija Pieriewozczikow.
  • 31'
    Oriechin z bliska i znów w pierwszoplanowej roli nasz bramkarz. Trwa teraz ostry napór rywali. Wciąż jednak prowadzimy 2:1.
  • 30'
    Na lodzie melduje się również Da Costa i rywale też grają już w komplecie.
  • 30'
    Gramy już w komplecie.
  • 29'
    Pieriewozczikow zatrzymuje parkanami uderzenie MacDonalda sprzed niebieskiej.
  • 28'
    Oświęcimianie zakładają zamek, ale nie pozwalamy im na oddanie strzału.
  • 27'
    Da Costa: Kara za uderzanie kijem trzymanym oburącz.
  • 27'
    Penalty 4
    Ignatowicz: Kara za uderzanie + ostrość w grze (2+2 min)
  • 27'
    Doszło do przepychanek pod bramką Pasów między Ignatowiczem, a Da Costą. Zawodnicy zostali odesłani do boksu kar.
  • 26'
    Miłosz Noworyta sprzed bulika, ale Pieriewozczikow skraca kąt i zatrzymuje gumę parkanami.
  • 25'
    Dwie próby oświęcimian powstrzymane przez naszego bramkarza.
  • 24'
    Z ostrego kąta próbował Carlsson.
  • 23'
    Themar próbował zaskoczyć naszego bramkarza uderzeniem "od zakrystii".
  • 22'
    Themar w zamieszaniu, ale Pieriewozczikow mrozi gumę.
  • 21'
    Da Costa do Carlssona, ten uderza z bulika, ale poruszona została bramka Pasów.
  • 21'
    Pierwszy krążek dla Pasów.
  • 20'
    Kończymy pierwszą odsłonę jednobramkowym prowadzeniem. Gole dla naszej drużyny zdobywali Kapica i Kamiński.
  • 18'
    Próba Dziubińskiego, ale na posterunku czuwa Pieriewzoczikow.
  • 16'
    Pasy już w komplecie. Dudaś melduje się na lodzie.
  • 16'
    Oświęcimianie przekombinowali w naszym polu bramkowym. Gdyby udało się oddać strzał, nasz bramkarz miałby nikłe szanse obrony.
  • 16'
    Wishart z niebieskiej i nasz bramkarz w zamieszaniu znów zalicza udaną interwencję.
  • 15'
    Themar z bulika i pewnie do rękawicy łapie Pieriewozczikow.
  • 14'
    Dwie minuty kary dla naszego kapitana za trzymanie kija przeciwnika.
  • 14'
    Pieriewozczikow zatrzymuje uderzenie Carlssona parkanami.
  • 13'
    Jaracz dobrze zablokował Carlssona i uniemożliwił mu oddanie strzału na czystej pozycji.
  • 12'
    1:2 (11:52) - Wspaniała akcja drugiego ataku! Csamangó uderzył na szybkości, Saunders odbija i w odsłoniętej części bramki krążek umieszcza Kamiński. Brawo Pasy!
  • 11'
    Teraz optyczną przewagę ma Unia, która cały czas niepokoi naszego bramkarza.
  • 10'
    Miłosz Noworyta z niebieskiej, ale krążek minął słupek naszej bramki.
  • 9'
    1:1 (8:37) - Pierwszą bramkę dla rywali po kontrze zdobył Krzemień. Mamy remis.
  • 9'
    Niewiele brakowało, by Dziubiński dał wyrównanie gospodarzom.
  • 8'
    Kapica do Nemeca, ten z bliska po lodzie, ale zbyt lekko by zaskoczyć golkipera rywali.
  • 7'
    Dobra interwencja Pieriewozczikowa po wygranym wznowieniu Unii.
  • 6'
    Spore zamieszanie pod bramką Unii. Czy krążek znalazł się w bramce? Sędziowie nie reagują.
  • 5'
    Nemec bez przyjęcia do Kapicy, ten z bekhendu próbuje zaskoczyć Saundersa.
  • 4'
    Sporo chaosu i mnóstwo niecelnych podań po obu stronach tafli.
  • 3'
    Jacenko przejechal przez pół tafli, ale nie był już w stanie oddać strzału.
  • 3'
    Phillips w zamieszaniu i dobra obrona Pieriewzoczikowa.
  • 2'
    Napór Pasów trwa. Oświęcimski bramkarz zwija się jak w ukropie!
  • 1'
    0:1 (0:47) - Nie minęła minuta, a prowadzimy już 1:0! Ignatowicz po lodzie z bulika, Saunders odbija i Kapica popisuje się celną dobitką. Fantastyczny początek meczu!
  • 1'
    Zaczynamy spotkanie! Do boju Pasy!
  • 16:53
    Cracovia wystąpi dziś w czarnych wyjazdowych koszulkach. Naszej bramki strzegł będzie Dienis Pieriewozczikow.
  • 16:51
    Transmisję z meczu przeprowadzi portal polskihokej.tv.
  • 16:49
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie Paweł Breske i Patryk Pyrskała, a na liniach pomagać im będą Wojciech Czech i Michał Żak.
  • 16:09

Poznaliśmy skład Pasów na dzisiejsze spotkanie:

• 15:55
    Witamy z Oświęcimia, gdzie już o godz. 17 Pasy zmierzą się w pierwszych w tym sezonie Derbach Małopolski z miejscową Re-Plast Unią. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.