• 64'
    Trener gości Grzegorz Klich poprosił o regulaminowy czas.
  • 64'
    Penalty 2
    Kapica za spowodowanie upadku otrzymuje dwie karne minuty. Drużyny zagrają teraz 4/3.
  • 63'
    Ignatowicz sam na sam uderza obok prawego słupka. W dogrywce oba zespoły grają ofensywny hokej.
  • 62'
    Pieriewozczikow odbija kijem uderzenie Mickiewicza sprzed bulika.
  • 62'
    Ignatowicz po kiju obrońcy nad poprzeczką.
  • 61'
    Dwójkowa akcja Zagłębia, ale zawodnik gości nie potrafił umieścić krążka w odsłoniętej części bramki.
  • 61'
    W dogrywce zespoły zagrają w systemie 3 na 3.
  • Początek dogrywki
  • Koniec III tercji
  • 20:32
    Koniec regulaminowego czasu gry, a więc czeka nas dogrywka.
  • 20:32
  • 59'
    Goal
    3:3 (58:49, 6/5) - Krążek w bramce w zamieszaniu umieszcza Nemec. Wyrównujemy na nieco ponad minutę do końca. Brawo!
  • 59'
    Gula obił spojenie bramki Zagłębia!
  • 59'
    Bomba Śaura z niebieskiej, ale pewnie łapie gumę Czernik.
  • 59'
    Pieriewozczikow zjeżdża z bramki! Stawiamy wszystko na jedną kartę!
  • 58'
    Regulaminowy czas dla Pasów.
  • 57'
    Walczymy o wyrównujące trafienie. Trener Rohaćek gra już tylko na trzy piątki.
  • 56'
    Ze slotu uderzał Nemec, ale mocno niecelnie.
  • 55'
    Po wznowieniu huknął Nikiforow i krążek minimalnie minął poprzeczkę naszej bramki.
  • 54'
    Shirley sprzed bulika, ale krążek leci nad poprzeczką.
  • 53'
    Goal
    2:3 (52:24) - Po dograniu Wasiljewa krążek w naszej bramce umieszcza Nikiforow. Niestety przegrywamy, ale do końca regulaminowego czasu pozostało nieco ponad siedem minut!
  • 52'
    Gula z niebieskiej, ale znów górą Czernik. Walczymy o decydującego gola, który zapewni nam zwycięstwo!
  • 51'
    Zagłębie już w komplecie. Wynik wciąż bez zmian.
  • 51'
    Kinnunen nad poprzeczką. Krążek opuszcza taflę.
  • 50'
    Gula sprzed niebieskiej, ale zbyt lekko by zaskoczyć Czernika.
  • 49'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku dwie karne minuty otrzymuje Bychawski.
  • 47'
    Nemec ze slotu po dograniu Kapicy, ale krążek leci wysoko nad bramką i opuszcza taflę.
  • 46'
    Tempo meczu ewidentnie spadło.
  • 45'
    Syrjożekin, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Pieriewozczikowa.
  • 44'
    Goal
    2:2 (43:44, 5/4) - Sędziowie uznają gola, którego w zamieszaniu zdobył Przygodzki.
  • 44'
    Krążek w bramce Pasów, ale sędziowie decydują się na analizę wideo.
  • 44'
    Penalty 2
    Za zahaczanie dwie najbliższe minuty w boksie kar spędzi Bodrow.
  • 43'
    Zagłębie jest w tej tercji zdecydowanie agresywniejsze i usilnie dąży do wyrównania.
  • 42'
    Dudaś blokuje łydką uderzenie Sikory.
  • 41'
    Zaczynamy ostatnie dwadzieścia minut meczu.
  • Początek III tercji
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Kończymy drugą tercję w dużo lepszych nastrojach. Po czterdziestu minutach prowadzimy 2:1 po golach Guli i Kapicy!
  • 39'
    W sporym zamieszaniu pod bramką Sosnowca Czernik mrozi gumę.
  • 37'
    Poruszona bramka Zagłębia.
  • 36'
    Nemec w sytuacji sam na sam trafia bekhendem w Czernika. W drugiej odsłonie oglądamy zdecydowanie lepszą grę naszej drużyny.
  • 35'
    Goal
    2:1 (34:18) - Dalekie podanie do Kapicy i nasz napastnik uderzeniem z bekhendu umieszcza krążek w bramce między parkanami Czernika. Brawo!
  • 34'
    Po dobrym nagraniu Rybczik mógł zmieścić krążek pod poprzeczką naszej bramki.
  • 33'
    Bychawski sprzed bulika, ale parkanem broni Pieriewozczikow.
  • 32'
    Zagłębie już w komplecie. Nie udało się tym razem wykorzystać przewagi.
  • 32'
    Teraz próbował Shirley, ale golkiper Zagłębia nie miał problemów z obroną strzału.
  • 32'
    Śaur pod bramkę i kijem z bliska próbował wepchnąć krążek do siatki Kapica.
  • 31'
    Penalty 2
    Za trzymanie dwie karne minuty otrzymuje Sikora.
  • 31'
    Kinnunen z niebieskiej i Czernik wypuszcza krążek z rękawicy.
  • 30'
    Cracovia już w komplecie. Shirley wraca na lód.
  • 29'
    Zagłębie zamyka nas w tercji, ale nie pozwalamy rywalom na oddanie strzału.
  • 28'
    Penalty 2
    Za atak kijem trzymanym oburącz dwie karne minuty otrzymuje Shirley.
  • 27'
    Czernik zjeżdża do boksu. Sygnalizowana kara dla Cracovii.
  • 27'
    Po wznowieniu uderzył Jacenko i znów pewna obrona golkipera rywali.
  • 26'
    Nemec uderzył sprzed bulika, ale pewnie zatrzymuje krążek Czernik.
  • 26'
    Pasy już w komplecie. Wynik nie uległ zmianie.
  • 25'
    Zagłębie atakuje, ale dzielnie się bronimy.
  • 24'
    Penalty 2
    Za opóźnianie gry do boksu kar wędruje Ignatowicz. To pierwsze wykluczenie dla Pasów w tym meczu.
  • 23'
    Bodrow sam na sam, ale trafia w końcówkę parkanu Czernika.
  • 22'
    Pieriewozczikow odbija strzał Nahunki sprzed bulika.
  • 21'
    Goal
    1:1 (20:30, 5/4) - Atomowym uderzeniem sprzed niebieskiej krążek w bramce Zagłębia umieścić Gula! To pierwsze trafienie dla Pasów w nowym sezonie!
  • 21'
    Wznowienie ze środka dla gości.
  • 21'
    Drugą tercję rozpoczniemy w przewadze. Przez blisko dwie minuty w boksie kar przebywać będzie Rzeszutko. To wykluczenie jeszcze z pierwszej odsłony.
  • Początek II tercji
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Kończymy pierwszą tercję z jednobramkową stratą. Liczymy na lepszą grę już po przerwie.
  • 20'
    Penalty 2
    Za opóźnianie gry poprzez wybicie krążka poza taflę w boksie kar znalazł się Rzeszutko.
  • 19'
    Goal
    0:1 (18:38) - Gola w zamieszaniu zdobywa Nikiforow po asyście Wasiljewa.
  • 19'
    Ignatowicz sprzed niebieskiej uderza nad poprzeczką.
  • 18'
    Po lodzie ze slotu uderza Gula, jednak Czernik broni parkanem.
  • 17'
    Po dograniu zza bramki, w Czernika z dystansu uderzył Brynkus. Pasy coraz śmielej radzą sobie pod bramką gości.
  • 15'
    Kamiński sprzed bulika trafia w bark bramkarza Zagłębia. Od kilku minut oglądamy odważniejszą grę Pasów.
  • 14'
    Woroszyło i parkanem broni Czernik. Próbował jeszcze dobijać Shirley, ale golkiper gości zdołał się przemieścić i zablokować uderzenie Kanadyjczyka.
  • 13'
    Kapica trafia w łydkę jednego z defensorów Zagłębia.
  • 11'
    Sporo chaosu na lodzie, choć lekką optyczną przewagę mają goście.
  • 10'
    Kapica nie doszedł do bezpańskiego krążka.
  • 9'
    Nemec wycofał na niebieską do Kinnunena, ale ten uderza z klepy mocno niecelnie.
  • 8'
    Kamiński z bulika uderzył wprost w bramkarza.
  • 7'
    Dużo gry w środku pola, mało celnych strzałów i dokładnych podań.
  • 6'
    Dobra interwencja Kinnunena kijem w obronie zapobiegła bezpośredniemu uderzeniu na naszą bramkę.
  • 5'
    Bodrow z pierwszego krążka, ale Czernik zatrzymuje uderzenie rosyjskiego napastnika. To najlepsza jak dotąd sytuacja w meczu dla Pasów.
  • 4'
    Kamiński nie zdecydował się na uderzenie ze slotu mając przed sobą tylko bramkarza.
  • 3'
    Po kontrze gości Dubinin groźnie uderzał na naszą bramkę.
  • 2'
    Pierwsza próba Csamangi z ostrego kąta. Nasz zawodnik uderzył jednak zbyt lekko.
  • 1'
    Goście zamknęli nas w naszej tercji, ale Pieriewozczikow mrozi gumę.
  • 1'
    Rozpoczęliśmy! Cracovia dziś wyjątkowo zagra w czarnych wyjazdowych koszulkach.
  • Rozpoczęcie meczu
  • 18:30
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie Przemysław Gabryszak i Daniel Lipiński, a na liniach pomagać im będą Grzegorz Cudek i Artur Hyliński.
  • 17:56
    Witamy z Lodowiska przy Siedleckiego 7 w Krakowie. Już o 18:30 oficjalnie rozpoczniemy nowy sezon! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.