GKS Tychy GKS Tychy
Mecz zakończony Wynik meczu : 0 : 2
0:0, 0:2, 0:0, ___ ___
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie! A więc wygrywamy ostatni ligowy mecz w tym roku i z optymizmem możemy czekać na półfinał Pucharu Polski! Dziękujemy za uwagę!
  • 58'
    Szczechura z bekhendu, ale krakowski bramkarz mrozi gumę.
  • 57'
    Woroszyło sam na sam, jednak nasz napastnik uderza obok bramki.
  • 57'
    Pieriwozczikow ratuje nasz zespół po próbie Michałowskiego.
  • 55'
    Pociecha z bulika ponad bramką
  • 53'
    Niesygnalizowane uderzenie Siergiuszkina. Krążek nie trafia jednak w bramkę.
  • 51'
    Jeziorski na buliku oddaje strzał z półobrotu, ale znów pewnie broni Pieriewozczikow.
  • 50'
    Dwójkowa akcja Pasów, Csamango z bulika, ale Fucik zdołał się przemieścić i blokuje uderzenie napastnika Pasów.
  • 48'
    Indywidualna akcja Cichego, jednak tyski napastnik zostaje powstrzymany przez naszego bramkarza.
  • 47'
    Kinnunen i krążek ląduje poza taflą.
  • 46'
    Tyszanie teraz zamykają nas w naszej tercji.
  • 45'
    Kotlorz z niebieskiej, krążek strącił jeszcze Siegiuszkin, ale znów świetnie spisał się Pieriewozczikow.
  • 44'
    Mroczkowski ostro potraktował Kapicę przy bandzie.
  • 43'
    Mroczkowski z bulika, ale to zagranie zostaje zablokowane.
  • 43'
    Penalty 12
    Do boksu trafia też Jakub Muller.
  • 43'
    Starzyński otrzymuje dwie karne minuty za nadmierną ostrość w grze.
  • 23'
    Przepychanki pod bramką Fucika. Z pewnością posypią się obustronne wykluczenia.
  • 22'
    Bodrow wycofał do Mullera, ten bez przyjęcia huknął z bulika i Fucik leżąc na lodzie wyciąga krążek z linii bramkowej!
  • 21'
    Zaczynamy ostatnie dwadzieścia minut meczu!
  • 19:40
    Strzały: 23 - 19
  • 40'
    Syrena kończy spotkanie. Prowadzimy dwoma golami autorstwa Collina Shirley'a!
  • 39'
    Jeżek ze slotu i krążek zbija Fucik.
  • 38'
    Kontrolujemy wydarzenia na lodzie.
  • 37'
    Mroczkowski do Seeda na niebieską, ten uderza bez przyjęcia, ale Pieriewozczikow nie daje się zaskoczyć.
  • 36'
    Uderzamy z niebieskiej, ale krążek leci wysoko ponad poprzeczką!
  • 35'
    Zagranie pod tyską bramkę, ale rywale przecinają to podanie.
  • 33'
    Tyszanie nie pozwalają nam na założenie zamka.
  • 32'
    0:2 (31:39, 5/3) - Idealnie rozegrana podwójna przewaga i krążek tuż przy słupku umieszcza Collin Shirley, zdobywając swojego drugiego gola w tym meczu!
  • 32'
    Zagramy w podwójnej przewadze! Do boksu kar trafia tym razem Galant.
  • 32'
    Dwuminutowe wykluczenie dla Mroczkowskiego za ostrość.
  • 32'
    Dwukrotnie Szczechura, ale napastnik GKS zostaje powstrzymany przez naszą defensywę.
  • 31'
    Siergiuszkin do Wróbla, ten uderza na naszą bramkę, lecz znów krakowski bramkarz zachowuje czujność i broni uderzenie rywali.
  • 30'
    Kapica wraca na lód i gramy już w pełnym zestawieniu.
  • 29'
    Seed z przestrzeni międzybulikowej, ale nasz bramkarz nie miał problemów z obroną tego strzału.
  • 28'
    Kapica uderzał na bramkę Fucika, golkiper rywali nakrył krążek rękawicą i za dźganie kijem bramkarza GKS nasz napastnik odesłany został do boksu kar na dwie minuty.
  • 27'
    Wrzutka Jeziorskiego pod bramkę i Pieriewozczikow musiał sporo się natrudzić, by przejąć krążek.
  • 26'
    Zablokowane uderzenie Jeżka.
  • 25'
    Starzyński uderzał z bulika, ale skutecznie interweniuje Pieriewozczikow.
  • 24'
    0:1 (23:29) - Shirley uderza na bramkę i Fucik wrzuca sobie krążek do siatki. Po analizie wideo mamy gola i obejmujemy prowadzenie!
  • 24'
    Krążek w bramce Tyszan. Sędziowie decydują się jednak na analizę wideo.
  • 23'
    Jacenko po wznowieniu uderza nad bramką.
  • 21'
    Smirnow ofiarnie rzuca się pod uderzenie Pasów.
  • 21'
    Galant już w grze.
  • 21'
    Kolejna kara dla rywali - dwie karne minuty otrzymuje Michałowski.
  • 21'
    Zaczynamy tę tercję w liczebnym osłabieniu, które potrwa jeszcze blisko pół minuty.
  • 18:46
    Strzały: 11 - 8
  • 20'
    Tyszanie doskonale się bronią. Syrena jednak kończy pierwszą tercję przy stanie bezbramkowym.
  • 19'
    Na niespełna 1,5 minuty przed końcem tej tercji dwuminutowe wykluczenie otrzymuje Galant.
  • 18'
    Fucik mrozi gumę po uderzeniu Ismagiłowa.
  • 17'
    Fieofanow do Witeckiego pod bramkę, ten uderza bez przyjęcia, ale świetną interwencją tym razem popisał się Mulle, który blokuje uderzenie rywala.
  • 16'
    Csamango po kontrze uderza z nadgarstka sprzed koła bulikowego, dobrze ustawiony Fucik zatrzymuje jednak strzał naszego zawodnika.
  • 16'
    Pieriewozczikow łapie krążek po uderzeniu Siegiuszkina.
  • 14'
    Momentalnie oddajemy strzał po wznowieniu, ale Fucik zatrzymuje gumę. Tyski bramkarz pokazuje dziś wysoką formę.
  • 13'
    Galant z daleka, ale na posterunku znów czuwa krakowski bramkarz. Po tej akcji rozpoczęły się przepychanki między zawodnikami obu drużyn, ale sędziowie szybko uspokoili sytuację.
  • 13'
    Najpierw Jeziorski, później Marzec, ale świetnie broni Pieriewozczikow.
  • 12'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 11'
    Dwukrotnie z niebieskiej Korchemkin, ale bez rezultatu.
  • 11'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany został Brynkus. Sporo wykluczeń po obu stronach w tej tercji.
  • 10'
    Nemec pod bramkę, uderzał Shirley, ale kolejną dobrą interwencją popisuje się Fucik.
  • 9'
    Kotlorz uderza w nogi Dudasa.
  • 9'
    Gula fauluje Jeziorskiego i otrzymuje dwie karne minuty. Siły na lodzie się wyrównują.
  • 8'
    Kolejne wykluczenie dla gracza rywali. W boksie kar znalazł się Mroczkowski.
  • 8'
    Dwójkowa akcja Szczechury i Cichego, czujność jednak w bramce zachował Pieriewozczikow.
  • 7'
    Uderzenie Guli broni Fucik.
  • 7'
    GKS już w pełnym zestawieniu.
  • 7'
    Jeżek do Woroszyło, ale ten nie przejął krążka.
  • 6'
    Woroszyło próbował zmieścić gumę tuż przy słupku, ale w porę dostawił parkan Fucik i zapobiega utracie gola.
  • 6'
    Póki co tyszanie dobrze radzą sobie w liczebnym osłabieniu.
  • 5'
    Pierwsze wykluczenie dla tyszan. W boksie kar znalazł się Michałowski.
  • 5'
    Fieofanow i na raty broni Pieriewozczikow.
  • 4'
    Kinnunen sprzed niebieskiej trafia w boczną siatkę.
  • 4'
    Po wznowieniu obok słupka uderzał Muller.
  • 4'
    Nemec ze slotu, ale Fucik zatrzymuje uderzenie naszego napastnika.
  • 3'
    Jesteśmy w tercji gospodarzy, ale nie udaje się oddać strzału.
  • 2'
    Strzał Wróbla sprzed bulika zatrzymuje Pieriewozczikow. To jego pierwsza interwencja w meczu.
  • 1'
    Rozpoczynamy ostatnie w tym roku ligowe spotkanie. Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
  • 17:39
    Witamy ze Stadionu Zimowego w Tychach. Przed nami spotkanie z GKS Tychy, które zakończy zmagania ligowe w tym roku i będzie próbą generalną przed starciem w Pucharze Polski. Początek godz. 18.