Do boksu kar trafia Seed. To kluczowy moment meczu!
    Regulaminowy czas dla drużyny Pasów.
  • 58'
    Tyszanie już w komplecie.
  • 58'
    Lewartowski parkanem broni uderzenie z bulika. Do zakończenia kary jeszcze 15 sekund!
  • 57'
    Tyszanie wybijają krążek zyskując kilka cennych sekund.
  • 56'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku do boksu kar trafia Biro.
  • 54'
    Kinnunen wraca na lód i gramy już w komplecie.
  • 53'
    Galant z klepy obok słupka.
  • 52'
    Penalty 2
    Za wybicie krążka bezpośrednio poza taflę dwie karne minuty otrzymuje Kinnunen.
  • 51'
    Goal
    5:6 (50:40, 4/5) - Marzec dograł pod bramkę do nieobstawionego Fieofanowa, a ten bekhendem pokonuje Zabolotnego.
  • 50'
    Teraz z bulika strzelał Jeziorski, jednak Zabolotny odbija gumę.
  • 50'
    Z bulika uderzał Żłobin, ale pewnie do raka łapie Lewartowski.
  • 49'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku do boksu trafia Gościński. To ważny moment meczu i szansa na objęcie prowadzenia!
  • 47'
    Popiticz na prawo do Dugina ten jednak nieczysto trafił w krążek i zmarnował niemal stuprocentową sytuację.
  • 46'
    Woroszyło z niebieskiej, ale gumę do boku zbija Lewartowski.
  • 45'
    Mocne uderzenie tyszan zatrzymuje Zabolotny.
  • 44'
    Jacenko z bulika minimalnie niecelnie, po chwili w zamieszaniu zadźwięczał słupek tyskiej bramki!
  • 44'
    Goal
    5:5 (43:20, 5/4) - Przewagę na gola szybko zamienia Galant i znów mamy remis.
  • 43'
    Penalty 2
    Za atak kijem trzymanym oburącz do boksu kar odesłany został Shirley.
  • 42'
    Gościński po kontrze nie przyjął krążka i nie był w stanie oddać strzału.
  • 41'
    Replace
    Tak jak przewidywaliśmy w bramce Tychów wystąpi Lewartowski.
  • Początek III tercji
  • 21:33
    Na tafli rozgrzewa się rezerwowy golkiper GKS-u Kamil Lewartowski i prawdopodobnie zastąpi Tomasa Fucika między słupkami.
  • 21:32
    Strzały po II tercji: 24 - 23
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Dźwięk syreny kończy drugą tercję. Drużyna zjeżdża na przerwę przy brawach publiczności!
  • 39'
    Bodrow sprytnym zagraniem próbował uruchomić Ismagiłowa, ale ten za szybko wjechał w tercję gości.
  • 38'
    Ofiarna interwencja Jeżka zapobiegła sytuacji sam na sam Siergiuszkina z Zabolotnym.
  • 37'
    Saur z niebieskiej, ale krążek trafia w Szczechurę.
  • 36'
    Trwa napór na bramkę rywali!
  • 34'
    Goal
    5:4 (33:46) - Wspaniałe odegranie Sołowjowa do niepilnowanego Popiticza, a ten umieszcza krążek pod poprzeczką. Obejmujemy prowadzenie!
  • 33'
    Mocne uderzenie Pasów, ale krążek obija tylko poprzeczkę tyskiej bramki.
  • 32'
    Nemec wyłuskał krążek w tercji rywali, ale jego strzał ze slotu broni Fucik.
  • 30'
    Goal
    4:4 (29:38) - Ismagiłow z najbliższej odległości zdobywa wyrównującą bramkę!
  • 30'
    Po wznowieniu huknął Woroszyło, ale krążek odbija się od łydki defensora GKS-u.
  • 28'
    Optyczną przewagę mają teraz tyszanie, którzy często atakują nas w naszej tercji.
  • 27'
    Fieofanow uderza po lodzie, ale krążek mija naszą bramkę.
  • 26'
    Kinunen spod niebieskiej, ale jego uderzenie zostało zatrzymane.
  • 24'
    Popiticz próbował zmieścić krążek w bramce "od zakrystii", ale bez powodzenia.
  • 24'
    Mocny początek krakowian w tej tercji, którzy ciągle napierają na bramkę rywali.
  • 24'
    Ponownie z niebieskiej uderzył Kinnunen i z problemami broni Fucik.
  • 23'
    Goal
    3:4 (22:22) - Z niebieskiej uderzył Kinnunen, a tor lotu krążka zmienił Jeżek!
  • 21'
    Replace
    W drużynie Pasów nastąpiła zmiana bramkarza - Dienisa Pieriewozczikowa zastąpi David Zabolotny.
  • Początek II tercji
  • 20:44
    Strzały po I tercji: 9 - 15
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję, w której padło aż sześć goli. Zapraszamy ponownie po przerwie!
  • 19'
    Z bulika po lodzie wprost w bramkarza trafia Galant. W tym samym czasie zakończyła się kara Jeziorskiego.
  • 17'
    z bulika parkany bramkarza obija Jacenko.
  • 17'
    Penalty 2
    Za trzymanie kija dwie karne minuty otrzymuje Gościński.
  • 15'
    Mroczkowski do Szczechury, ale ten uderza niecelnie.
  • 15'
    Jeżek wrzucił krążek pod bramkę, ale w ogromnym zamieszaniu Fucik mrozi gumę.
  • 15'
    Ze slotu obok słupka uderzył Popiticz.
  • 13'
    Ofensywną akcję wyprowadził Nemec, ale został powstrzymany przez defensora gości.
  • 12'
    Goal
    2:4 (11:41) - Po dobitce czwarte trafienie dla GKS-u zdobywa Jeziorski.
  • 11'
    Goal
    2:3 (10:05, 5/4) - Żłobin z bulika zdobywa gola w debiucie. Do remisu brakuje nam już tylko jednego trafienia!
  • 10'
    Po lodzie z bulika uderzał Shirley, Jeżek dostawił łopatkę kija, ale pewnie łapie krążek Fucik.
  • 10'
    Penalty 2
    Za trzymanie do boksu kar trafia Pociecha.
  • 10'
    Penalty 2
  • 10'
    Po wznowieniu Fucik łapie krążek do raka. Przepychanki pod tyską bramką.
  • 9'
    Dwójkową akcję Pasów powstrzymuje Fucik.
  • 9'
    Walczymy o kontaktowe trafienie. Spore zamieszanie pod tyską bramką, ale goście wychodzą z tego obronną ręką.
  • 8'
    Goal
    1:3 (7:25, 5/4) - Bizacki uderza z niebieskiej i krążek już po raz trzeci ląduje w bramce Pasów.
  • 6'
    Goal
    1:2 (5:37, 5/3) - Szybko wykorzystana podwójna przewaga i krążek w bramce Pasów umieszcza Galant.
  • 6'
    Penalty 2
    Nadmierna liczba graczy na lodzie po stronie Pasów. Karę techniczną odsiedzi Popiticz.
  • 5'
    Penalty 2
    Pierwsze wykluczenie w meczu dla Worobjowa.
  • 4'
    Nemec uderzał z okolic bulika, ale dobrą interwencją popisuje się Fucik.
  • 3'
    Sam na sam Jeziorski, ale tyski napastnik za daleko wypuścił sobie krążek.
  • 2'
    Goal
    1:1 (1:57) - Rywale momentalnie doprowadzają do wyrównania. Dobre podanie Szczechury wykorzystuje Mroczkowski i po niespełna dwóch minutach jesteśmy już świadkami dwóch goli.
  • 2'
    Goal
    1:0 (1:20) - Szybkie otwarcie meczu! Bodrow w zamieszaniu trącił krążek na linii bramkowej i zdobywa pierwszego gola dla Pasów!
  • 1'
    Drużyny są już gotowe, a więc zaczynamy! Pierwsze wznowienie ze środka dla Pasów.
  • Rozpoczęcie meczu
  • 19:52
    Po piłkarskich emocjach na Stadionie przy Kałuży 1 przenosimy się na "Hokejową Ziemię Świętą" przy Siedleckiego 7, gdzie już za kilka minut 12-krotni mistrzowie Polski zmierzą się z GKS Tychy. W dzisiejszym meczu w drużynie Pasów zadebiutuje Anton Żłobin, który w przeszłości został wybrany w drafcie NHL. Pora więc udanie zakończyć "Pasiastą Niedzielę" i przed przerwą zdobyć ważne trzy punkty! Początek o godz. 20.