JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie
Mecz zakończony Wynik meczu : 4 : 3
1:0, 2:2, 1:1, ___ ___
  • 60'
    Niestety walka trwała do ostatnich sekund, ale to rywale zgarniają pełną pulę. Dziękujemy naszej drużynie za walkę!
  • 60'
    Uderzenie z daleka i ofiarnie Nechvatal mrozi krążek.
  • 59'
    Cały czas ostrzeliwujemy bramkę gospodarzy.
  • 58'
    4:3 (57:39, 6/5) - Szybko wygrywamy wznowienie i Jacenko zdobywa kontaktowe trafienie! Czekają nas jeszcze spore emocje w końcówce!
  • 58'
    Zabolotny zjeżdża do boku już na niespełna trzy minuty do końca. Kładziemy więc wszystko na jedną kartę!
  • 58'
    Kapica z najbliższej odległości i ofiarnie broni Nechvatal.
  • 57'
    Muller już na lodzie i teraz to Pasy mają liczebną przewagę.
  • 56'
    Teraz za spowodowanie upadku do boksu kar odesłany A. Szewczenko i przez pół minuty zagramy po czterech graczy z pola na lodzie.
  • 56'
    Póki co rywale nie są w stanie oddać nawet strzału.
  • 55'
    Dwie karne minuty otrzymuje Muller za spowodowanie upadku.
  • 55'
    Próbował Kapica, ale niecelnie.
  • 54'
    Teraz o czas poprosił trener gospodarzy Robert Kalaber.
  • 54'
    Bahalejsza zza bulika, ale Zabolotny pewnie zatrzymuje krążek.
  • 53'
    Trener Rudolf Rohaćek cały czas głośno przekazuje swoje uwagi z boksu.
  • 52'
    Gula niecelnie po wznowieniu.
  • 52'
    Uderzenie z daleka i Nechvatal mrozi gumę.
  • 50'
    Trener Rudolf Rohaćek poprosił o regulaminowe 30 sek. czasu.
  • 48'
    Gula z niebieskiej, ale krążek nie trafia w światło bramki.
  • 47'
    Pasy niecelnie z bulika.
  • 45'
    4:2 (44:36) - Podanie w tempo od Pavlovsa pewnie wykorzystuje Razgals i JKH znów prowadzi dwoma golami.
  • 44'
    Nechvatal ryzykownie za bramką nagrywa krążek na kij Kapicy. Oddajemy kilka strzałów, ale obronną ręką wychodzą z tego gospodarze.
  • 43'
    Najpierw Rac, później Bahalejsza i dobrze broni Zabolotny. Trudne chwile dla Pasów na początku tej odsłony.
  • 42'
    Rac poszedł prawą stroną i wysunął krążek Ł. Nalewajce. Ten uderza obok bramki.
  • 42'
    Zamieszanie i oddajemy niecelnie uderzenie.
  • 41'
    Kalns objechał bramkę i uderzał bekhendem. Zawodnik rywali sugerował jeszcze arbitrom, że przy tej akcji był faulowany, ale ci nie przerwali gry.
  • 41'
    W zamieszaniu Zabolotny broni uderzenie Urbanowicza.
  • 41'
    Pierwsze wznowienie dla JKH.
  • 41'
    Rozpoczynamy ostatnie dwadzieścia minut meczu. Do boju drużyno!
  • 16:28
    Strzały po II tercji: 29-21
  • 40'
    Zabolotny odbija krążek po uderzeniu Jarosza.
  • 39'
    Zamykamy teraz rywali w ich tercji.
  • 38'
    Jacenko do Jeżka, a ten z bulika uderza w okolice maski Nechvatala.
  • 37'
    3:2 (36:06) - Kilka dobrych podań i Woroszyło umieszcza gumę w odsłoniętej części bramki przy lewym słupku.
  • 36'
    Dudas dobrze blokuje kijem uderzenie Ł. Nalewajki po indywidualnej akcji.
  • 35'
    3:1 (34:49) - Horzelski huknął z niebieskiej i zasłonięty Zabolotny nie był w stanie skutecznie interweniować.
  • 35'
    Po kontrze uderzamy z ostrego kąta, niestety niezbyt celnie.
  • 34'
    Dobra gra Zabolotnego, który pilnował prawego słupka przy akcji gości.
  • 33'
    Łukasz Nalewajka odegrał pod bramkę do brata Radosława, ale ten nie był w stanie celnie uderzyć. Po chwili w zamieszaniu podbramkowym przewracany Zabolotny, ale najważniejsze, że rywalom nie udało się zdobyć trzeciego trafienia.
  • 32'
    Znów Nechvatal ratuje swój zespól.
  • 32'
    Zablokowane uderzenie Woroszyło. I znów wznowienie pod bramką JKH.
  • 31'
    Gula w środek bramki, ale tam dobrze ustawiony był Nechvatal.
  • 31'
    Rac wraca już na taflę i nasza przewaga topnieje do jednego zawodnika.
  • 30'
    Do boksu kar odesłany również R. Nalewajka i zagramy w podwójnej przewadze.
  • 30'
    Jacenko uderza z tercji neutralnej, ale pewnie łapie Nechvatal.
  • 29'
    Dwie karne minuty otrzymuje również Rac.
  • 29'
    Penalty 27
    Karą meczu ukarany został również Mlynarović.
  • 29'
    Penalty 27
    Niestety Nemec otrzymuje karę meczu za niesportowe zachowanie.
  • 29'
    Trwa przerwa w grze. Sędziowie nakładają kary na zawodników.
  • 29'
    Mamy teraz przepychankę. Pod bandą starli się Mlynarović i Nemec.
  • 29'
    Na dalszy słupek niecelnie uderzał Kalns.
  • 28'
    Saku Kinnunen nieprzepisowo powstrzymał rywala i znów mamy dwuminutowe wykluczenie.
  • 28'
    Razgals z ostrego kąta nie trafia w światło bramki.
  • 27'
    Pelaczyk uderzał tuż przy lewym słupku, ale pewnie łapie gumę Zabolotny.
  • 26'
    Zabolotny wyjeżdża z bramki i widząc nadjeżdżającego przeciwnika mrozi krążek.
  • 25'
    Dobry pressing i Mlynarović wyjeżdżający na czystą pozycję nie przejął krążka.
  • 24'
    Po stracie drugiego gola gramy teraz o wiele bardziej agresywnie.
  • 23'
    2:1 (22:39) - Nie minęło szesnaście sekund, a mamy kontaktowe trafienie! Kapica idealnie obsłużył Miszczenkę, a ten po raz pierwszy w tym meczu pokonuje Nechvatala! Brawo!
  • 23'
    2:0 (22:23) - Błąd Saura, który nagrał krążek Pelaczykowi, a ten wymanewrował Zabolotnego i pewnie umieścił krążek w naszej bramce.
  • 22'
    Najpierw Razgals, chwilę potem Mlynarović i nasz bramkarz po raz kolejny ratuje nasz zespół przed utratą drugiego gola.
  • 22'
    Woroszyło z daleka, ale krążek utknął gdzieś w zamieszaniu podbramkowym.
  • 21'
    Miszczenko obok słupka.
  • 21'
    Pierwszy krążek dla gospodarzy.
  • 15:39
    Strzały po I tercji: 15 - 10
  • 20'
    Kończymy pierwszą tercję z jednobramkową stratą. Zapraszamy ponownie za kwadrans.
  • 20'
    Dobrze interweniuje Zabolotny po wygraniu bulika przez Jastrzębie.
  • 20'
    W ostatnich sekundach tej tercji gospodarze mają jeszcze wznowienie pod naszą bramką.
  • 19'
    Dobrze krążek w tercję rywali wprowadził Ismagiłow, ale ostatecznie Rosjanin nie był w stanie oddać strzału.
  • 18'
    Jastrzębianie znów w ataku. W sporym zamieszaniu znów nasz zespół ratuje Zabolotny.
  • 17'
    1:0 (16:58, 5/4) - W sporym zamieszaniu krążek w naszej bramce umieszcza Kalns i tym samym jastrzębianie obejmują prowadzenie.
  • 17'
    Dwie karne minuty dla Jeżka za atak kolanem.
  • 16'
    Kolejny już raz słyszymy gwizdek arbitra, sygnalizujący spalonego przy akcji gospodarzy. Rywale z pewnością muszą popracować nad wprowadzaniem krążka w naszą tercję.
  • 15'
    Do zakończenia pierwszej tercji pozostało pięć minut. Lekką przewagę mają Pasy, ale póki co wynik bezbramkowy.
  • 14'
    Błąd Jeżka, przejmuje krążek Urbanowicz, ale trafia niecelnie. Po paru sekundach uderzał nad poprzeczką Górny. Zabolotny w zamieszaniu ratuje nasz zespół i mrozi gumę.
  • 13'
    Nemec zza linii bramkowej wycofał do Miszczenki, ale szybsi defensorzy JKH. Po chwili gospodarze znów spalają akcję przy próbie wyprowadzenia kontry.
  • 13'
    Shirley z bulika i Nechvatal odbija krążek. Po chwili bramkarz rywali mrozi gumę w swoim polu bramkowym.
  • 12'
    Horzelski wraca do gry i Jastrzębie już w komplecie.
  • 12'
    Jacenko trafia w łyżwę Kostka.
  • 12'
    Póki co nie potrafimy skierować krążka do bramki.
  • 11'
    Gula z niebieskiej nad poprzeczką.
  • 11'
    Zakładamy zamek w tercji rywali.
  • 10'
    Pierwszą karę w meczu otrzymuje Horzelski za zahaczanie.
  • 10'
    Oglądamy dziś dość szybkie spotkanie.
  • 9'
    Kolejny już w tym meczu spalony graczy JKH.
  • 8'
    Próbował Nemec, ale został powstrzymany przez zawodników miejscowych. Po chwili w zamieszaniu bramkarz JKH zatrzymuje krążek.
  • 8'
    Teraz jastrzębianie zamykają nas w tercji. Po dobrym rozegraniu i technicznym uderzeniu na dalszy słupek Jarosza, Zabolotny paruje krążek i tym samym zapobiega utracie pierwszej bramki przez nasz zespół.
  • 7'
    Jeżek sprzed niebieskiej i broni Nechvatal.
  • 6'
    Zabolotny przecina podanie do rywala. Wcześniej ostro przy bandzie Urbanowicz potraktował Nemeca, ale sędziowie nie odgwizdali faulu.
  • 5'
    Podwójna interwencja Zabolotnego po uderzeniu i dobitce Pelaczyka.
  • 4'
    Póki co oglądamy bardzo zachowawczą grę z obu stron.
  • 4'
    Woroszyło w zamieszaniu, ale broni Nechvatal.
  • 3'
    A. Szewczenko uderzał na krótki słupek, ale uderzył obok bramki.
  • 2'
    Teraz z kolei po dobrym nagraniu Razgalsa po raz pierwszy do interwencji zmuszony został Zabolotny.
  • 1'
    Uderzenie Bodrowa i Nechvatal zalicza pierwszą interwencję w meczu.
  • 1'
    Saur próbował dogrywać do Nemeca w tercji gospodarzy.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów!
  • 1'
    Zaczynamy starcie w Jastrzębiu. Dziś w bramce Pasów wystąpi David Zabolotny.
  • 14:59
  • 14:58
    Poznaliśmy również skład JKH: Nechvatal (Kieler) - E. Szewczenko, Bahalejsza, Urbanowicz, Pavlovs, Ł. Nalewajka - Górny, Horzelski, Baszyrow, Rac, Kalns - Kostek, Kamieniew, A. Szewczenko, Mlynarović, Razgals - Matusik, Gimiński, Pelaczyk, Jarosz, R. Nalewajka.
  • 14:56
    Drużyna Pasów wystąpi dziś w następującym zestawieniu: Zabolotny (Hebda) - Gula, Saur, Miszczenko, Nemec, Kapica - Dudas, Muller, Ismagiłow, Bodrow, Woroszyło - Jeżek, Kinnunen, Brynkus, Jacenko, Popiticz - Gosztyła, Augustyniak, Shirley, Csamango
  • 14:03
    Witamy z lodowiska "Jastor", gdzie już o 15 zmierzymy się z aktualnym mistrzem kraju drużyną JKH GKS Jastrzębie. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej!