Mecz zakończony Wynik meczu : 10 : 3
2:1, 2:0, 6:2, ___ ___
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
  • 60'
    10:1 (59:39, 5/4) - Dziesiątego gola dla Pasów uderzeniem tuż przy lewym słupku zdobywa Popiticz!
  • 59'
    Za zahaczanie kijem do boksu kar odesłany został Gniewek.
  • 58'
    9:3 (57:28) - Po raz trzeci dla Zagłębia trafia Rzeszutko.
  • 57'
    9:1 (56:07) - To już dziewiąte trafienie! Krążek w bramce Zagłębia umieszcza Dugin po podaniach Jeżka i Nemeca.
  • 56'
    8:2 (55:49) - Krążek tuż przy lewym słupku umieszcza Rzeszutko.
  • 54'
    Drużyna Zagłębia gra już w pełnym zestawieniu.
  • 53'
    Kinnunen z niebieskiej po lodzie obok słupka.
  • 52'
    Za niesportowe zachowanie dwie karne minuty otrzymuje Sikora.
  • 50'
    Obie drużyny już w pełnym zestawieniu.
  • 49'
    Replace
    Zmiana w bramce Zagłębia - Michała Czernika zastąpi Marcel Kotuła.
  • 49'
    8:1 (48:11, 4/4) - Mocne uderzenie sprzed niebieskiej Saura i na tablicy świetlnej widnieje już 8:1 dla Pasów!
  • 48'
    Ze slotu potężnie huknął Gula, ale Czernik łapie krążek do raka.
  • 47'
    Za zahaczanie wykluczenie otrzymuje Dugin. Siły na lodzie równoważą się.
  • 37'
    Za uderzanie do boksu kar odesłany został Dubinin.
  • 46'
    7:1 (45:35) - Nemec do Mullera i ten mocnym strzałem daje nam siódmego gola!
  • 46'
    Z bulika po lodzie Nemec i kijem broni Czernik.
  • 45'
    Regulaminowy czas dla drużyny Zagłębia.
  • 44'
    6:1 (43:55) - Kolejne trafienie dla Pasów! Tym razem gola zdobywa Csamango!
  • 44'
    5:1 (43:29) - Dugin dograł zza bramki, a potężnym uderzeniem piąte trafienie daje nam Jeżek!
  • 42'
    Zablokowane uderzenie Nahunki pod bramką Pasów.
  • 41'
    Uderzenie Popiticza broni bramkarz Zagłębia Czernik.
  • 20:01
    Strzały po II tercji: 27-13
  • 40'
    W drugiej tercji podwyższyliśmy prowadzenie. Syrena oznacza przerwę. Zapraszamy za piętnaście minut.
  • 38'
    Sikora idealnie dograł do wychodzącego na czystą pozycję Kozłowskiego, ale kapitan Zagłębia nie trafił w krążek.
  • 37'
    4:1 (36:11, 5/4) - Dobre zagranie Popiticza, który idealnie obsłużył Ismagiłowa. Rosyjskiemu napastnikowi pozostało tylko dołożyć łopatkę kija. To jego trzeci gol w tym meczu!
  • 36'
    Z okolic bulika niecelnie uderzał Nahunko. Po chwili na lód wraca Kinnunen i teraz przez blisko minutę zagramy w przewadze.
  • 35'
    Siły na lodzie się równoważą. Za uderzanie przeciwnika do boksu kar trafia Sikora.
  • 34'
    Za spowodowanie upadku przez dwie najbliższe minuty w boksie kar odpoczywał będzie Kinnunen.
  • 33'
    Nahunko z ostrego kąta trafia w boczną siatkę.
  • 31'
    3:1 (30:38) - Bodrow wykorzystał błąd defensywy Zagłębia i idealnie obsłużył Ismagiłowa, który umieszcza krążek pod poprzeczką.
  • 31'
    Niecelnie Dudaś po objechaniu bramki.
  • 30'
    Kontra Pasów i krążek po uderzeniu Ismagiłowa do raka łapie Czernik.
  • 30'
    Ostatnie minuty to przewaga gości, którzy szukają wyrównującego trafienia.
  • 29'
    Ponownie Wasiljew po wznowieniu i ramieniem odbija krążek Pieriewozczikow.
  • 29'
    Wasiljew z bulika i krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
  • 28'
    Dudaś sprzed bulika i parkanami broni Czernik.
  • 27'
    Bezwiński minął kilku rywali, jednak był wypychany za bramkę i w efekcie próbował dogrywać. Nikt jednak nie przejął tego krążka.
  • 26'
    Trwa ostrzał bramki Czernika, który sporo krążków "wypluwa" przed siebie.
  • 25'
    Zagłębie gra już w komplecie.
  • 24'
    Brakuje celnego strzału na bramkę gości.
  • 23'
    Za uderzanie kijem dwie karne minuty otrzymuje kapitan Zagłębia - Tomasz Kozłowski.
  • 23'
    Gol nie zostaje uznany. Będzie jednak kara dla gości.
  • 23'
    Shirley objechał bramkę gości i próbował uderzać "od zakrystii". Będzie analiza wideo.
  • 22'
    Sporo niedokładności po obu stronach.
  • 21'
    Nemec z bliska trafia wprost w bramkarza. Po chwili Miszczenko opuszcza boks i gramy już w komplecie.
  • 21'
    W drugiej tercji jeszcze przez 23 sekundy grać będziemy w osłabieniu po karze Miszczenki.
  • 19:13
    Strzały po I tercji: 12 - 8
  • 20'
    Pierwszą tercję kończymy jednobramkowym prowadzeniem. Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 20'
    Bodrow wzdłuż bramki do Popiticza, ten jednak trafia w bramkarza.
  • 19'
    Uderzenie Shirley'a końcówką parkanu broni Czernik.
  • 19'
    Za zahaczanie do boksu kar trafia Miszczenko.
  • 17'
    Bodrow minął kilku rywali i próbował przenieść krążek nad interweniującym golkiperem gości.
  • 17'
    2:1 (16:11) - Szybka odpowiedź Zagłębia. Strzelcem gola, Rzeszutko, który umieszcza krążek w okienku naszej bramki.
  • 15'
    2:0 (14:59) - Szybko podwyższamy prowadzenie. Csamango dograł na lewo do Jacenki, a ten precyzyjnym strzałem umieszcza krążek w siatce!
  • 15'
    1:0 (14:08, 5/4) - Kinnunen przymierzył z niebieskiej, tor lotu krążka zmienił Ismagiłow. Obejmujemy prowadzenie!
  • 14'
    Póki co rywale skutecznie się bronią.
  • 13'
    Sześciu na lodzie w ekipie Zagłębia, które otrzymuje za to karę techniczną. Odsiedzi ją Nahunko.
  • 13'
    Wasiljew z okolic bulika i krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
  • 13'
    Ismagiłow wraca do gry. Pasy już w komplecie.
  • 12'
    Akcja dwa na jednego - Nemec z Shirley'em. Czeski napastnik zdecydował się jednak na samotny rajd i w efekcie przegrywa pojedynek z Czernikiem.
  • 11'
    Jacenko wybija krążek i zyskujemy kilka cennych sekund.
  • 11'
    Za zahaczanie kijem pierwsze wykluczenie w meczu otrzymuje Ismagiłow.
  • 11'
    Sygnalizowana kara dla Pasów. Czernik zjeżdża do boksu.
  • 11'
    Wasiljew minął kilku naszych zawodników, dograł do Nikiforowa i Pieriewozczikow po strzale z najbliższej odległości mrozi krążek.
  • 10'
    Dugin sprzed niebieskiej zbyt lekko i krążek trafia w bramkarza rywali.
  • 9'
    Augustyniak bez przyjęcia obok słupka.
  • 8'
    Gula sprzed niebieskiej i na raty broni Czernik. Krążek wciąż w grze.
  • 7'
    Zagłębie szuka strzału, dobra gra Pasów w destrukcji jednak im to uniemożliwia.
  • 6'
    W dobrej sytuacji po kontrze znalazł się Dugin, ale naszemu napastnikowi w ostatniej chwili rywale wytrącili krążek spod łopatki kija.
  • 6'
    Kolejny spalony Pasów po tym jak gumę przejął Augustyniak i zbyt późno próbował obsłużyć podaniem Shirley'a.
  • 5'
    Dalekie wyjście Czernika z bramki, który nagrał krążek wprost na kij Csamango. Niestety nie potrafiliśmy zrobić z tego użytku.
  • 4'
    Ismagiłow na lewo do Popiticza, ten jednak minimalnie znalazł się na spalonym.
  • 4'
    Nemec ze slotu tuż nad lodem, ale dobrze broni bramkarz Sosnowca - Czernik.
  • 3'
    Kolejna dobra interwencja Pieriewozczikowa, który łapie krążek po uderzeniu sprzed pola bramkowego.
  • 3'
    Nikiforow dograł pod bramkę i niewiele brakło, a mielibyśmy gola samobójczego.
  • 2'
    Goście wjechali w naszą tercję. Sędziowie odgwizdują jednak spalonego.
  • 1'
    Wasiljew do Nikiforowa, ten uderza bez przyjęcia, ale pewną pierwszą interwencję zalicza Pieriewozczikow.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla gości.
  • 1'
    Obie drużyny są już na lodzie, a więc zaczynamy!
  • 18:25
    Dziś drużyna Pasów wystąpi wyjątkowo w czarnych wyjazdowych strojach. Naszej bramki strzegł będzie Dienis Pieriewozczikow, a po absencji wraca do gry Grigorij Miszczenko.
  • 18:15
  • 18:10
    Polska Hokej Liga nie zwalnia tempa i już dziś na Lodowisku przy Siedleckiego 7 w ramach 39. kolejki podejmiemy Zagłębie Sosnowiec. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji live. Początek godz. 18:30.