Jacenko wymanewrował Bizuba i mamy trafienie! - 0:1
    Syrena kończy dogrywkę, a więc czekają nas rzuty karne!
    Wrzutka pod bramkę, ale górą Bizub.
  • 63'
    Napór gospodarzy trwa.
  • 63'
    Poruszona bramka Podhala. Tomasik już podnosił ręce w geście tryumfu, ale o golu nie może być mowy.
  • 62'
    Wrzutka pod bramkę i Pieriewozczikow ma problemy z zamrożeniem krążka.
  • 61'
    Przypomnijmy, że nowotarżanie grają z przewagą dwóch zawodników.
  • 61'
    Już w pierwszych sekundach dogrywki Pieriewozczikow zmuszony do interwencji po wrzuceniu pod bandę Neupauera.
  • 61'
  • Początek dogrywki
  • 20:23
    Rozpoczęcie dogrywki przedłuża się - gospodarze mają problem z właściwym wyświetlaniem kar na zegarze.
  • Koniec III tercji
  • 60'
    Za niesportowe zachowanie do boksu kar odesłany został Dudas.
  • 60'
    4:4 (59:48, 6/4) - Po wygranym wznowieniu eleshanskii dobija uderzenie i rywale doprowadzają do wyrównania.
  • 60'
    Penalty 4
    Karę otrzymuje również Bezwiński. Podhale ściąga bramkarza.
  • 60'
    Na 18 sekund do końca karę otrzymuje jeszcze Wielkiewicz.
  • 60'
    3:4 (59:04) - Bizub odbija uderzenie Saura, a celną dobitką popisuje się Nemec. Na niespełna minutę do końca znów obejmujemy prowadzenie!
  • 59'
    Zablokowane uderzenie Saroki.
  • 59'
    Saur wraca na lód.
  • 57'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar trafia Saur.
  • 56'
    Brynkus z bliska i na raty broni Bizub.
  • 55'
    3:3 (54:36) - Bochnak z bulika umieszcza krążek między parkanami Pieriewozczikowa i doprowadza do remisu!
  • 54'
    Czyste wejście Worwy w Brynkusa.
  • 54'
    Bryniczka już na lodzie. Gospodarze grają w komplecie.
  • 53'
    Jacenko trafia w boczną siatkę.
  • 52'
    Za trzymanie przeciwnika w boksie kar zasiądzie Bryniczka. Teraz to my zagramy w przewadze.
  • 52'
    Gramy już w komplecie.
  • 50'
    Dobrze bronimy się w podwójnym osłabieniu.
  • 49'
    Gula wybija krążek poza taflę i zagramy w podwójnym osłabieniu.
  • 48'
    Strzał z bulika Bryniczki pewnie łapie Pieriewozczikow.
  • 48'
    Kara dla Pasów - nadmierna liczba zawodników na lodzie.
  • 47'
    Kontra Podhala w osłabieniu. Uderzał Siuty, broni Pieriewozczikow i dobitka Bryniczki znów pada łupem naszego bramkarza.
  • 46'
    Zablokowane uderzenie Jeżka.
  • 45'
    Nemec pod bramkę, ale Bizub nie daje się pokonać.
  • 45'
    Mrugała podciął kijem Miszczenkę i otrzymuje dwie karne minuty.
  • 43'
    2:3 (42:41) - Szybka odpowiedź "Szarotek" Po indywidualnej akcji Pieriewozczikowa pokonuje Neupauer.
  • 43'
    1:3 (42:17) - Shirley wycofał do Miszczenki, ten uderza po długim słupku i podwyższa prowadzenie Pasów!
  • 42'
    W pierwszych minutach trzeciej tercji gra toczy się głownie w środku pola bez klarownych sytuacji z obu stron.
  • 41'
    Zaczynamy ostatnie dwadzieścia minut meczu. Walczymy o ósme ligowe zwycięstwo z rzędu!
  • 19:26
    Strzały po II tercji: 18 - 25
  • 40'
    1:2 (39:33, 5/4) - Nemec z bulika i ponownie obejmujemy prowadzenie!
  • 40'
    Drugą tercję kończymy jednobramkowym prowadzeniem. Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 39'
    Kara techniczna dla Podhala za sześciu zawodników na lodzie. Odsiedzi ją Bochnak.
  • 39'
    Jacenko opuszcza boks kar i melduje się na lodzie.
  • 38'
    Wybijamy krążek. Rywale póki co nie zagrozili nam podczas gry w osłabieniu.
  • 37'
    Jacenko fauluje rywala i odpocznie w boksie kar przez dwie minuty.
  • 37'
    Teraz uderzał Neupauer i znów dobrą interwencją popisuje się krakowski golkiper.
  • 36'
    Wsół z bliska ponad bramką. Przy próbie dobitki do raka krążek łapie Pieriewozczikow. Trudne chwile Pasów.
  • 35'
    Pasy już w komplecie. Przetrzymaliśmy osłabienie.
  • 34'
    Trwa kanonada strzelecka na bramkę Pasów, ale kilka dobrych interwencji z rzędu zalicza Pieriewozczikow.
  • 33'
    Za uderzanie kijem do boksu kar odesłany został również Gula.
  • 33'
    Za rzucanie na bandę karę otrzymuje też Bodrow i przez 17 sekund zagramy w podwójnym osłabieniu.
  • 31'
    Jeżek za faul na Wielkiewiczu otrzymuje dwie karne minuty.
  • 31'
    Potężna bomba Worwy i po chwili Jeżek fauluje Wielkiewicza. Będzie kara dla naszego zawodnika.
  • 30'
    Kontra nowotarżan i Pieriewozczikow mrozi krążek.
  • 29'
    Bezwiński powalczył przy prawej flance i wycofał do Dugina, a ten uderza ponad bramką.
  • 28'
    Walczymy o odzyskanie prowadzenia. Dobrze jednak radzą sobie w destrukcji nowotarżanie.
  • 27'
    1:1 (26:29, 5/4) - Uderzeniem z niebieskiej Elshanskii doprowadza do wyrównania.
  • 27'
    Do boksu kar odesłany teraz został Kinnunen. Powód - przeszkadzanie.
  • 26'
    Z ostrego kąta próbował uderzać Nemec.
  • 25'
    Uderzenie Elshanskiiego pewnie broni Pieriewozczikow.
  • 24'
    0:1 (23:47, 5/4) - Precyzyjne uderzenie Bodrowa sprzed bulika otwiera wynik meczu!
  • 23'
    Zagramy w przewadze. Do boksu kar odesłany Elshanskii.
  • 23'
    Gula z nadgarstka, broni to Bizub i będzie uwolnienie.
  • 23'
    Mało płynnej gry. Dużo wznowień i uwolnień na tafli w Nowym Targu.
  • 22'
    Zablokowanie uderzenie Mullera sprzed niebieskiej.
  • 21'
    Pierwsze wznowienie w drugiej tercji dla Pasów.
  • 18:40
    Strzały po I tercji: 7 - 14
  • 20'
    Po pierwszej tercji w Nowym Targu mamy bezbramkowy remis.
  • 20'
    Wielkiewicz sam na sam i nie ma gola!
  • 20'
    Z bulika nad poprzeczką uderzał Dugin, po chwili z bliska uderzał Nemec. Następnie krążek trafia do Saura i po jego uderzeniu odbija się od bandy. Bizub wyjaśnia sytuację mrożąc gumę.
  • 20'
    Próbujemy jeszcze zdobyć gola przed przerwą.
  • 19'
    Po wznowieniu pewnie do raka łapie Bizub.
  • 19'
    Dudas pod bramkę, kij dokładał Brynkus, ale krążek opuszcza taflę.
  • 17'
    Nieporozumienie Siutego z Neupauerem za naszą bramką.
  • 16'
    Bezwiński wraca do gry i gramy w pełnym zestawieniu.
  • 15'
    Dwukrotny spalony na niebieskiej gospodarzy. Gwizdy niezadowolenia na trybunach w Nowym Targu.
  • 14'
    Za rzucenie na bandę dwie karne minuty otrzymuje Bezwiński.
  • 14'
    Woroszyło do Kinnunena, ale Bizub po uderzeniu Fina pewnie łapie krążek.
  • 14'
    Elshanskii obok bramki. Wcześniej strzał Brynkusa odbija Bizub.
  • 13'
    Uderzenie Saura odbija Bizub.
  • 12'
    Nie potrafimy znaleźć sposobu na rozmontowanie defensywy gospodarzy.
  • 11'
    Wielkiewicz uderza w słupek. Póki co rywale dotrzymują nam kroku.
  • 10'
    Podbity krążek po uderzeniu Bryniczki i krążek ląduje na górnej siatce naszej bramki.
  • 9'
    "Szarotki" już w pełnym zestawieniu.
  • 9'
    Mocne uderzenie Guli, ale nie było nikogo kto zmieniłby tor lotu krążka.
  • 8'
    W zamieszaniu podbramkowym krążek mrozi Bizub.
  • 9'
    Potężnie Jeżek spod niebieskiej, ale krążek odbija się od jednego z defensorów Podhala.
  • 8'
    Tomasik wybija krążek pod naszą bramkę i zyskuje kilka cennych sekund dla swojej drużyny.
  • 7'
    Za spowodowanie upadku dwie karne minuty otrzymuje Bartłomiej Wsół.
  • 5'
    Niepewnie Bizub po uderzeniu Csamango, ale w sukurs przyszli mu obrońcy, którzy wybili gumę spod bramki.
  • 5'
    Elshanskii uderza obok prawego słupka naszej bramki.
  • 4'
    Siuty próbował sprytnym uderzeniem pokonać Pieriewozczikowa.
  • 3'
    Uderzenie Shirley'a spod niebieskiej i bez problemu łapie krążek Bizub.
  • 2'
    Bochnak i krążek przeleciał wzdłuż linii bramkowej.
  • 2'
    Po wznowieniu krążek zatrzepotał w siatce rywali, ale sędziowie po naradzie nie uznają gola strzelonego przez Aleśa Jeżka. Wciąż więc mamy bezbramkowy remis.
  • 1'
    Już w pierwszych sekundach Pieriewozczikow zmuszony do interwencji.
  • 1'
    Zaczynamy spotkanie w Nowym Targu . Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
  • 17:32
    Witamy z Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu, gdzie już o godz. 18. zmierzymy się z ostatnią drużyną tabeli - Tauronem Podhale Nowy Targ i powalczymy o ósme z rzędu zwycięstwo. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej!