Mecz zakończony Wynik meczu : 2 : 0
0:0, 1:0, 1:0, ___ ___
GKS Tychy GKS Tychy
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie. Po dwóch golach Damiana Kapicy wygrywamy 2:0 i trzy punkty zostają w Krakowie! Dziękujemy i gratulacje drużyno!
  • 60'
  • 60'
    2:0 (59:43, do pustej) - Damian Kapica pakuje krążek do pustej bramki!
  • 60'
    Pusta bramka tyszan!
  • 58'
    Dwie minuty do końca. Czy trener tyszan zdecyduje się na wzięcie czasu i wprowadzenie do gry szóstego gracza z pola?
  • 56'
    Kapica przed szansą na drugie trafienie, ale nasz napastnik trafia jedynie w boczną siatkę.
  • 54'
    Zablokowane uderzenie Jacenki na slocie.
  • 53'
    Fieofanow sam na sam, ale napastnik GKS-u trafił tylko w naszego bramkarza.
  • 51'
    Zakończyły się obie kary. Drużyny grają w pełnych zestawieniach.
  • 50'
    Saur z bulika oddaje kąśliwy strzał, ale Lewartowski pewnie łapie gumę.
  • 49'
    Podwójna kara - w boksach kar zasiądą Seed i Dudas.
  • 49'
    Trzymanie przeciwnika.
  • 49'
    Wysoko uniesiony kij
  • 47'
    Po lodzie w krótki róg uderza Marzec, ale Pieriewozczikow blokuje uderzenie.
  • 45'
    Wciąż oglądamy szybkie i pełne wymiany ciosów spotkanie, godne czołowych drużyn PHL.
  • 44'
    Csamangó z okolic bulika i parkanami odbija Lewartowski.
  • 42'
    Śaur sprzed niebieskiej i bardzo niepewnie broni tyski golkiper.
  • 41'
    Momentalnie po wznowieniu wprowadzamy krążek do tercji rywala i strzał oddaje Nemec.
  • 40'
    Kończymy drugą odsłonę, w której prowadzimy 1:0 po golu Kapicy.
  • 40'
    Shirley podjeżdża i .... obija parkany Lewartowskiego! Szkoda niewykorzystanego najazdu, ale gramy dalej!
  • 40'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany Mroczkowski.
  • 40'
    Shirley sam na sam i zostaje nieprawidłowo powstrzymany, Będzie rzut karny!
  • 39'
    Z bliska próbował Kapica.
  • 37'
    Pieriewozczikow powstrzymuje najazd Cichego na naszą bramkę.
  • 37'
    Seed tuż nad lodem sprzed bulika, ale nasz bramkarz nie dał się zaskoczyć.
  • 35'
    Oglądamy ciekawe spotkanie przy Siedleckiego, w którym trwa wymiana ciosów.
  • 34'
    Woroszyło z bliska, ale nasz napastnik trafia tylko w parkany bramkarza.
  • 32'
    Pieriewozczikow odbija kijem uderzenie spod niebieskiej. Teraz tyszanie zamykają nas w tercji.
  • 30'
    Marzec już na lodzie. Tyszanie grają w komplecie.
  • 30'
    Ignatowicz z bulika. Jak to nie wpadło?
  • 30'
    Kapica z bliska obił parkany Lewartowskiego.
  • 29'
    Bodrow mógł zmieścić gumę w odsłoniętej części bramki tuż przy prawym słupku, ale nie zdecydował się na uderzenie.
  • 28'
    Za spowodowanie upadku dwie minuty w boksie kar spędzi Marzec.
  • 26'
    Replace
    Zmiana w tyskiej bramce. Za Raszkę, który prawdopodobnie nabawił się urazu, wchodzi Lewartowski.
  • 26'
    Błąd Raszki, który nagrał krążek na kij Brynkusa i niewiele brakowało, by nasz napastnik skierował gumę do tyskiej bramki.
  • 25'
    Shirley z bliska nad poprzeczką.
  • 24'
    Bodrow z bliska, następnie dobijał Nemec. W powietrzu wisi drugi gol dla naszej drużyny!
  • 23'
    Pasy mają w tej tercji optyczną przewagę.
  • 22'
    Kamiński i zadźwięczał słupek tyskiej bramki!
  • 21'
    1:0 (20:30) - Po wspaniałej akcji pierwsze trafienie dla Pasów zdobywa Damian Kapica. Brawo!
  • 21'
    Rozpoczynamy drugą tercję spotkania przy stanie 0:0.
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję, w której nie oglądaliśmy goli.
  • 19'
    Sporo walki na lodzie. Wciąż jednak bez goli
  • 17'
    Jeziorski po lodzie sprzed bulika, ale nasz golkiper pewnie łapie krążek.
  • 16'
    Uderzenie Cichego parkanem broni Pieriewozczikow, dobija Szczechura. Tyski napastnik uderzył jednak obok słupka.
  • 15'
    Wybroniliśmy osłabienie i Gula wraca już na lód
  • 14'
    Csamangó sam na sam, ale nasz napastnik trafia w bramkarza.
  • 13'
    Nieprzepisowe zachowanie Guli i mamy dwuminutowe wykluczenie.
  • 13'
    Dobre podanie zza bramki i Cichy uderza z pierwszego krążka, ale Pieriewozczikow zdołał się przemieścić. Świetna interwencja naszego bramkarza.
  • 12'
    Zakotłowało się pod tyską bramką i bliski skierowania krążka do siatki był Woroszyło.
  • 11'
    Kapica bliski przejęcia krążka w tercji tyszan. Podanie było jednak zbyt mocne.
  • 10'
    Sporo szarpanej gry. Po dziesięciu minutach wynik wciąż bezbramkowy.
  • 9'
    Dwie próby tyszan na naszą bramkę. Górą jednak Pieriewozczikow.
  • 8'
    Zza niebieskiej próbował Dudas, ale parkanami broni tyski golkiper.
  • 7'
    Shots on goal
    Artiom Woroszyło soczystym uderzeniem sprawdził umiejętności Raszki.
  • 5'
    Stepan wychodzi sam na sam z bramkarzem rywali, górą Ondrej Reszka.
  • 5'
    Jiri Gula pewnie powstrzymuje atakującego GKS Tychy przypierając go do bandy. Kontra Cracovii.
  • 3'
    Cracovia zamknięta pod własną bramką. Miejsce do strzału znalazł niepilnowany Denis Sergushkin. Krążek dalej w grze.
  • 3'
    Od pierwszych minut słychać głośny doping kibiców Comarch Cracovii.
  • 2'
    Brynkus oddaje strzał, broni bramkarz. Wznowienie gry nastąpi pod bramką Tyszan.
  • 2'
    Kolejna akcja pod bramką Cracovii, tym razem pewnie interweniuje bramkarz
  • 1'
    Pierwszy strzał Tyszan zablokowany przez obrońców Pasów.
  • 1'
    Wysokim pressingiem rozpoczęli zawodnicy Comarch Cracovii
  • Początek meczu
  • 18:27
    Pamiątkową paterę za wieloletnie reprezentowanie barw Cracovii, z rąk Pana prezesa Jakuba Tabisza, odebrał dziś Filip Drzewiecki. Filip dziękujemy!!!!
  • 18:08
    Witamy na relacji live z meczu Comarch Cracovia vs GKS Tychy. Początek spotkania już o godz. 18:30!