Comarch Cracovia Comarch Cracovia
  • Koniec meczu
  • 63'
    Goal
    1:2 (62:04) - Krążek bekhendem po lodzie umieszcza w bramce Shirley i w efekcie wygrywamy spotkanie! Brawo Pasy!
  • 62'
    Jacenko do Kapicy, ale ten trafia w bramkarza.
  • 61'
    Gramy już w komplecie.
  • 61'
    Ze względu na karę Mullera rywale zagrają w czwórkę przeciwko trzem zawodnikom Cracovii.
  • Początek dogrywki
  • Koniec III tercji
  • 60'
    Koniec regulaminowego czasu gry. Do rozstrzygnięcia meczu potrzebna będzie więc dogrywka.
  • 59'
    Czas dla drużyny GKS-u.
  • 59'
    Penalty 2
    Na minutę przed końcem trzeciej tercji karę dwóch minut za wysoki kij otrzymuje Muller.
  • 58'
    Śaur opuszcza boks kar i gramy już w pełnym zestawieniu. Wynik wciąż remisowy.
  • 57'
    Siergiuszkin i Pieriewozczikow mrozi krążek. Do zakończenia regulaminowego czasu gry pozostały trzy minuty.
  • 56'
    Penalty 2
    Za wybicie krążka poza taflę dwie karne minuty otrzymuje Śaur.
  • 56'
    Dziura w lodzie w okolicach bulika. Służby techniczne szybko jednak uporały się z problemem i możemy kontynuować grę.
  • 55'
    Przerwa w grze. Problemy techniczne na tyskim lodowisku.
  • 55'
    Po wznowieniu uderzał Fieofanow i Pieriewozczikow łapie krążek.
  • 55'
    Zamieszanie pod bramką Cracovii i krążek opuszcza taflę.
  • 55'
    Mroczkowski ze slotu obok słupka bramki Pasów.
  • 54'
    Rywale już w komplecie. Nie udało się wykorzystać liczebnej przewagi.
  • 53'
    Z niebieskiej wprost w parkany Lewartowskiego trafił Kinnunen.
  • 52'
    Penalty 2
    Dwie karne minuty dla Mroczkowskiego za spowodowanie upadku. Pasy po raz pierwszy w przewadze.
  • 51'
    Sygnalizowana kara dla GKS. Sześciu zawodników z pola na lodzie. Po uderzeniu Kapicy parkanami zatrzymuje krążek Lewartowski.
  • 50'
    Po raz kolejny wybijamy krążek na uwolnienie. Zbyt mało w tej odsłonie akcji pod bramką rywali.
  • 49'
    Siergiuszkin z bulika obok słupka.
  • 48'
    W tej odsłonie przewaga po stronie GKS-u. Pasy mają problem z opuszczeniem tercji i co rusz wybijają krążek.
  • 47'
    Witecki z bliska próbował wepchnąć krążek do bramki naszej drużyny.
  • 46'
    Sporo niedokładności po obu stronach tafli.
  • 44'
    W sporym zamieszaniu z okolic bulika Jeziorski uderza obok prawego słupka naszej bramki.
  • 43'
    Kapica w sytuacji sam na sam bekhendem próbował umieścić gumę w siatce, ale dobrze spisał się Lewartowski. Po chwili ponownie próbował zaskoczyć go Kapica, ale tyski golkiper łapie gumę do raka.
  • 42'
    Bodrow wraca do gry. Wynik to wciąż 1:1.
  • 42'
  • 41'
    Wznowienie ze środka wygrywają rywale.
  • 41'
    Trzecią odsłonę rozpoczniemy w liczebnym osłabieniu po karze Bodrowa.
  • Początek III tercji
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Penalty 2
    Równo z końcową syreną Bodrow starł się z Cichym i w efekcie otrzymuje dwie karne minuty za ostrość, które odsiedzi już w trzeciej tercji.
  • 40'
    Siergiuszkin ruszył na naszą bramkę, jednak został powstrzymany. Kibice gospodarzy domagali się rzutu karnego. Ostatecznie jednak gra zostanie wznowiona w tercji neutralnej.
  • 39'
    W zamieszaniu tyszanie uderzają obok słupka naszej bramki. Po chwili znów zaskoczyć Pieriewozczikowa próbował Jeziorski, ale nasz bramkarz mrozi gumę.
  • 38'
    Jeziorski z bliska, jednak krakowski bramkarz broni kijem.
  • 37'
    Pieriewozczikow odbija teraz uderzenie Michałowskiego. Gospodarze ewidentnie złapali wiatr w żagle po zdobytym golu.
  • 36'
    Pieriewozczikow łapie krążek po uderzeniu Galanta z bulika.
  • 36'
    Bodrow do Kapicy, ale ten uderza bekhendem obok słupka.
  • 35'
    Z bliska w Lewartowskiego trafił Brynkus.
  • 34'
    Goal
    1:1 (33:39) - Po wznowieniu krążek w bramce Pasów umieszcza Galant. Mamy remis.
  • 34'
    Michałowski do Cichego ten uderza ze slotu bez przyjęcia, jednak kolejną dobrą interwencję w tym meczu zalicza Pieriewozczikow.
  • 33'
    Krzyżek z przestrzeni międzybulikowej. Krążek jednak odbija się od kija jednego z zawodników i opuszcza taflę.
  • 33'
    Pociecha z daleka i rękawicą odbija gumę krakowski bramkarz.
  • 32'
    Z niebieskiej uderzał Galant, ale Pieriewozczikow unosi wysoko rękawicę i pewnie łapie krążek.
  • 31'
    Wrzucenie krążka pod bramkę GKS-u , a tam próbował wepchnąć gumę do siatki Kapica. Parkanami jednak zablokował uderzenie Lewartowski.
  • 30'
    Bodrow na prawo pod bramkę do Nemeca, ale ten minął się z krążkiem.
  • 29'
    Gościński z przestrzeni międzybulikowej posyła gumę tuż obok prawego słupka bramki Pasów.
  • 29'
    Kapica wraca na lód. Wybroniliśmy dwuminutowe osłabienie.
  • 27'
    Po kontrze mocny strzał na bramkę rywali oddał Nemec.
  • 26'
    Siergiuszkin uderzył z bulika i tuż nad lodem do raka łapie Pieriewozczikow.
  • 26'
    Penalty 2
    Na ławkę kar za spowodowanie upadku odesłany został Kapica.
  • 25'
    Brakuje celnych strzałów po obu stronach tafli.
  • 24'
    Dudas po lodzie sprzed niebieskiej, ale krążek do narożnika tafli zbija Lewartowski.
  • 23'
    W tej tercji rywale odważniej ruszyli do ataku, ale bez zarzutu spisuje się nasza defensywa.
  • 22'
    Przy lewym słupku krążek w bramce tyszan próbował zmieścić Shirley. Po chwili do interwencji zmusił naszego bramkarza Jeziorski.
  • 21'
    Z bliska parkany bramkarza Cracovii obił Siergiuszkin.
  • 21'
    Pierwsze wznowienie w tej tercji wygrywają gospodarze.
  • 21'
    Przed nami druga odsłona spotkania przy prowadzeniu 1:0!
  • Początek II tercji
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję, którą zwyciężamy 1:0 po golu Erika Nemeca z 12. sekundy. Zapraszamy ponownie za kwadrans!
  • 20'
    Spod bandy po lodzie Gula, jednak dobrze ustawiony był tyski golkiper.
  • 19'
    Gra przenosi się pod naszą bramkę. Najpierw uderzał Pociecha, a dobijał jeszcze Witecki. Wciąż jednak prowadzimy 1:0!
  • 19'
    Brynkus pod bramką na prawo do Shirley'a, ale ten nie opanował krążka.
  • 18'
    Zamieszanie w polu bramkowym i Pieriewozczikow mrozi krążek.
  • 17'
    Z daleka uderzał na nasza bramkę Biro, krążek jednak odbija się od łyżwy jednego z naszych graczy.
  • 16'
    Ze slotu kąśliwie uderzał Brynkus, ale Lewartowski pewnie łapie gumę do raka.
  • 15'
    Nemec na buliku po kiju Gościńskiego i znów krążek mija poprzeczkę tyskiej bramki.
  • 14'
    Spod bandy mocno uderzał Pociecha, ale defensor GKS-u nie trafia w światło bramki.
  • 13'
    Jacenko bekhendem z okolic bulika, jednak krążek tylko minimalnie musnął poprzeczkę.
  • 12'
    Dziurdzia, mimo że "na plecach" miał dwóch defensorów rywali zdołał oddać strzał z bulika, ale tym razem dobrą interwencją popisał się Lewartowski.
  • 12'
    Przetrzymaliśmy pięciominutowe osłabienie i na lodzie pojawia się już Dziurdzia, który odsiadywał karę za Woroszyło.
  • 11'
    Siergiuszkin niecelnie z niebieskiej.
  • 10'
    Udaje się wybić krążek po raz kolejny i zyskać kilka cennych sekund.
  • 9'
    W sporym zamieszaniu umiejętności Pieriewozczikowa sprawdził Pociecha.
  • 8'
    Kontra Kapicy, który przejechał pół tafli, jednak w tercji GKS-u rywale odebrali mu krążek.
  • 7'
    Penalty 25
    Kara meczu za niesportowe zachowanie i atak kolanem dla Woroszyło! Spore osłabienie Pasów.
  • 7'
    Przewrócony Bizacki nie podnosi się z lodu. Do pojedynku na pięści stanęli Michałowski i Woroszyło, ale zostali rozdzieleni przez sędziego. Zawodnik GKS-u opuszcza lód przy pomocy lekarza i kolegi z drużyny.
  • 6'
    Dobra sytuacja pod bramką tyszan. Miszczenko próbował zagrywać w pole bramkowe.
  • 5'
    Posiadamy optyczną przewagę na lodzie i częściej gościmy w tercji rywali.
  • 4'
    Wychodzimy z kontrą, jednak po serii podań nie udaje się oddać strzału.
  • 3'
    Szczechura strzałem z klepy bliski wyrównania!
  • 2'
    Spore zamieszanie pod bramką Tychów i krążek na linii bramkowej odbija się od łyżwy Kotlorza.
  • 1'
    Goal
    0:1 (0:12) - Coś niesamowitego! Pierwsze wznowienie, podanie do Erika Nemeca, a ten już w 12. sekundzie otwiera wynik meczu mierzonym strzałem z bulika!
  • 1'
    Wygrywamy pierwsze wznowienie!
  • 1'
    Pasy wystąpią dziś w czarnych wyjazdowych strojach, a naszej bramki strzegł będzie Dienis Pieriewozczikow.
  • 1'
    Zaczynamy spotkanie w Tychach. Liczymy, że 13. kolejka okaże się szczęśliwa i przyniesie nam trzy punkty!
  • Rozpoczęcie meczu
  • 16:50
    Nastąpiła zmiana arbitra. Krzysztofa Kozłowskiego zastąpi Bartosz Kaczmarek, oprócz którego mecz poprowadzą: Patryk Kasprzyk (główny) oraz Michał Gerne i Jacek Szutta jako liniowi.
  • 16:18

Drużyna GKS Tychy zagra w następującym zestawieniu: Lewartowski (Raszka) - Seed, Bizacki, Szczechura, Cichy, Mroczkowski - Michałowski, Kotlorz (c), Siergiuszkin, Fieofanow, Witecki - Pociecha, Biro, Gościński, Galant, Jeziorski - Krzyżek, Kasperek, Marzec, Ubowski, Gruźla.

Trener: Krzysztof Majkowski

• 16:15

Poznaliśmy skład 12-krotnych mistrzów Polski na dzisiejsze spotkanie. W drużynie Pasów zadebiutuje rosyjski napastnik Grigorij Miszczenko!

• 15:58
  • 15:49
    Przed nami spotkanie 13. kolejki z GKS Tychy. Po dwóch porażkach z rzędu wicemistrzowie Polski liczą dziś na przełamanie złej passy i zdobycie ważnych trzech punktów, a zarazem rewanż za niedawną porażkę 3:4 z drużyną z piwnego miasta na naszym lodowisku. Pierwsze rzucenie krążka nastąpi o godz. 17, a my tradycyjnie już zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.