Woroszylo próbował z bliska zmieścić gumę w okienku bramki Podhala.
    Zaczynamy dogrywkę. Obie drużyny zagrają po trzech zawodników z pola.
    Koniec regulaminowego czasu gry. Czeka nas pięciominutowa dogrywka.
  • 60'
    Z ostrego kąta uderzał Muller, ale dobrze ustawiony był Bizub.
  • 59'
    4:4 (58:55) - Co za mecz! Podhale na nieco ponad minutę do końca doprowadza do wyrównania!
  • 58'
    3:4 (57:08) - Miszczenko idealnie dograł do Kapicy, Bizub nie zdołał się przemieścić i mamy znów prowadzenie!
  • 56'
    3:3 (55:47, 5/3) - Rywale zdobywają trafienie w podwójnej przewadze. Znów mamy remis.
  • 56'
    Za opóźnianie gry wykluczenie otrzymuje Nemec i znów gramy we trzech.
  • 55'
    Woroszyło wraca na lód.
  • 55'
    Spore zamieszanie pod naszą bramką. Rywale już widzieli krążek w siatce.
  • 54'
    Zagramy we trzech. Wykluczenie otrzymuje teraz Kinnunen za uderzanie kijem.
  • 53'
    Za spowodowanie upadku dwie karne minuty otrzymuje Woroszyło. Spotkanie zaostrza się.
  • 52'
    Bezpardonowo pod bandą został teraz zaatakowany został Gula. Na lodzie pojawił się masażysta Krzysztof Kozdronkiewicz.
  • 50'
    2:3 (49:01, 5/4) - Z bliska kontaktowe trafienie dla "Szarotek" zdobywa Słowakiewicz. Nasz bramkarz protestuje, ale sędziowie wskazują na środek tafli.
  • 48'
    Wznawiamy grę na buliku pod naszą bramką.
  • 48'
    Patryk Wsół zostaje zniesiony z tafli na noszach.
  • 48'
    Patryk Wsół wciąż leży nieprzytomny na tafli i ma zakładany kołnierz ortopedyczny. Oby nie było to nic poważnego!
  • 48'
    Trwa przerwa w grze. Zawodnik Podhala wciąż nie podnosi się z lodu. Na tafli są już sanitariusze z noszami.
  • 48'
    Penalty 25
    Kara meczu dla Augustyniaka za atak na Patryka Wsóła. Nasz zawodnik już nie zagra w tym meczu.
  • 47'
    Patryk Wsół po akcji przy bandzie nie podnosi się z lodu. Na tafli jest już pomoc medyczna.
  • 46'
    Teraz z kolei próbował Volrab po akcji Bochnaka z Saroką.
  • 46'
    Gula spod bandy próbował zaskoczyć Bizuba.
  • 45'
    W pełni kontrolujemy wydarzenia na lodzie.
  • 44'
    1:3 (43:24) - Woroszyło z bulika umieszcza krążek w odsłoniętej części bramki. Prowadzimy już dwoma golami!
  • 43'
    Popychany Augustyniak zdołał oddać strzał, ale Bizub bez problemu mrozi gumę.
  • 42'
    Zagranie do Fabiana Kapicy pod bramkę, ale ten gubi krążek.
  • 41'
    Rywale ostro zaatakowali i Zabolotny zmuszony do zamrożenia krążka.
  • 41'
    Przed nami trzecia odsłona małopolskich Derbów w Nowym Targu. Pasy prowadzą 2:1.
  • 19:27
    Strzały po II tercji: 11 - 19
  • 40'
    Druga odsłona kończy się ponownie jednobramkowym prowadzeniem. Od zwycięstwa dzieli nas już tylko dwadzieścia minut!
  • 40'
    Csamango z ostrego kąta i bardzo niepewnie Bizub.
  • 40'
    Podhale gra już w komplecie.
  • 38'
    Za zahaczanie do boksu kar na dwie minuty odesłany został Worwa.
  • 37'
    Wrzucamy krążek pod bramkę rywali, ale tym razem dobrze spisał się Bizub, który łapie gumę.
  • 36'
    Podanie Tomasika do Kolusza, ale uderzenie doświadczonego napastnika Podhala zostaje zablokowane.
  • 35'
    Saroka i Bochnak nie wykorzystują dogodnych sytuacji.
  • 34'
    Trójkowa akcja Podhala i bliski gola był Bondaruk, ktoremu pozostało tylko przyłożyć kij, ale krążek nie trafił w światło bramki.
  • 33'
    Wielkiewicz próbował uruchomić Kolusza, ale w porę zorientowała się nasza defensywa.
  • 32'
    Nemec do Kapicy po kontrze, ale ten gubi gumę w zamieszaniu podbramkowym.
  • 51'
    Shirley do Csamango, ten uderza z bulika, ale krążek odbija się od Szurowskiego.
  • 51'
    Muller po lodzie sprzed niebieskiej, ale tym razem Bizub nie dał się zaskoczyć.
  • 30'
    Podhale gra już w komplecie. Nie udało się wykorzystać przewagi.
  • 29'
    Ismagilow próbował zmieścić gumę tuż przy lewym słupku.
  • 28'
    Za spowodowanie upadku przeciwnika do boksu kar odesłany został Fabian Kapica i po raz pierwszy w tym meczu zagramy w przewadze!
  • 26'
    Trwa ostrzał bramki Podhala. Rywale mają problem z opuszczeniem swojej tercji.
  • 25'
    1:2 (24:47) - Drugą bramkę dla Pasów po uderzeniu z bliska zdobywa Ismagiłow. Znów mamy prowadzenie!
  • 24'
    Po lodzie z okolic bulika obok bramki uderzał Bodrow. Zamykamy rywali w ich tercji.
  • 23'
    Uderzenie Bartłomieja Wsóła z okolic bulika pewnie broni Zabolotny.
  • 21'
    1:1 (20:25. 5/4) - Po rozegraniu zamka krążek w naszej siatce uderzeniem zza bulika zdobywa Wielkiewicz. Mamy remis.
  • 21'
    Wygrywamy pierwsze wznowienie ze środka.
  • 21'
    Zaczynamy drugą odsłonę. Przez 1:47 s. zagramy w liczebnym osłabieniu po karze Guli z końcówki pierwszej tercji.
  • 20'
    Kończymy pierwszą tercję na prowadzeniu po golu Iwana Jacenki!
  • 20'
    Na dwanaście sekund przed końcem tej tercji do boksu kar za przeszkadzanie otrzymuje dwie karne minuty. Wcześniej sędziowie sprawdzili jeszcze materiał wideo pod kątem bramki dla Podhala. Wynik jednak nie uległ zmianie.
  • 20'
    Woroszyło bliski pokonania Bizuba.
  • 19'
    Kinnunen z niebieskiej po lodzie obok słupka.
  • 18'
    0:1 (17:45) - Jacenko urwał się obronie i w sytuacji sam na sam pewnie umieszcza krążek w bramce, dając nam prowadzenie!
  • 16'
    Kapica wrzucił krążek w tercję gospodarzy, ale szybszy był Bizub, który łapie gumę do rękawicy.
  • 16'
    Zablokowane uderzenie Volraba sprzed niebieskiej.
  • 15'
    F. Kapica po rykoszecie od łopatki kija Guli uderza nad poprzeczką i krążek opuszcza taflę.
  • 14'
    Wybroniliśmy osłabienie i Jacenko zameldował się już na lodzie.
  • 13'
    Uderzenie Siutego z okolic bulika we wspaniałym stylu broni Zabolotny, łapiąc krążek do raka.
  • 12'
    Za uderzanie do boksu kar odesłany został Jacenko. Wcześniej po uderzeniu Bryniczki dobrą interwencję zalicza Zabolotny.
  • 12'
    Gula zza niebieskiej uderza w światło bramki, ale dobrze ustawiony był Bizub.
  • 11'
    W sporym zamieszaniu ze slotu nad poprzeczką uderza Bodrow.
  • 10'
    Z niebieskiej wprost w bramkarza huknął Kinnunen.
  • 9'
    Posiadamy nieznaczną przewagę. Podhale z kolei próbuje swych szans wyprowadzając kontry.
  • 8'
    Jeżek do Jacenki, ten z okolic bulika uderza nad poprzeczką.
  • 7'
    Ze slotu uderzał Kapica i końcówką parkanu broni Bizub.
  • 6'
    Nemec wraca już na taflę i gramy w pełnym zestawieniu.
  • 5'
    Dogranie wzdłuż bramki do Bryniczki, ale ten nie trafił w krążek.
  • 5'
    Kolusz po lodzie obok słupka.
  • 4'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany został Nemec.
  • 3'
    Popiticz dostał dobre podanie tuż przed bramką Podhala, ale nieznacznie się pomylił.
  • 2'
    Teraz zarysowała się przewaga Pasów, którzy okupują rywali w ich tercji.
  • 1'
    Wielkiewicz dograł do Bryniczki, ten zza bramki wyłożył gumę Koluszowi, ale napastnik Podhala uderzył obok bramki.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
  • 17:44
    Poznaliśmy też zestawienie gospodarzy: Bizub (Polak) - Tomasik, Mrugała, Kolusz, Bryniczka, Wielkiewicz - P. Wsół, Sulka, B. Wsół, Majoch, Siuty - Volrab, Szurowski, Worwa, Słowakiewicz, Bondaruk - Kamieniecki, Saroka, Kapica, Bochnak. Trener: Andriej Gusow
  • 17:43
    Znamy już skład Pasów na dzisiejszy mecz: Zabolotny (Hebda) - Gula, Saur, Miszczenko, Nemec, Kapica - Dudas, Muller, Ismagiłow, Bodrow, Woroszyło - Jeżek, Kinnunen, Brynkus, Jacenko, Popiticz - Kamiński, Gosztyła, Augustyniak, Shirley, Csamango.
  • 17:13
  • 16:53
    Witamy z Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu. Dziś zmierzymy się z najsłabszą drużyną ligi, jednak emocji z pewnością nie zabraknie, zwłaszcza, że walczymy o miejsce w Turnieju Finałowym Pucharu Polski. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej. Początek meczu o godz. 18.