• 56'
    Nemec po kiju, ale pewnie łapie gumę Saunders.
  • 55'
    Penalty 2
    Błąd przy zmianie. Sześciu zawodników na lodzie o otrzymujemy dwuminutowe wykluczenie.
  • 55'
    Bodrow z okolic bulika uderza niecelnie. Szukamy wyrównującego trafienia.
  • 54'
    Da Costa po kiju obok słupka. Emocjonujące ostatnie minuty regulaminowego czasu gry.
  • 52'
    Oriechin sprzed niebieskiej huknął z klepy, ale krążek minął słupek naszej bramki.
  • 50'
    Z bulika nad poprzeczką uderzał Ismagiłow.
  • 49'
    Goal
    3:2 (48:57) - W zamieszaniu kontaktowe trafienie zdobywa Woroszyło!
  • 49'
    Wycofanie Nemeca do Jeżka, ale ten ze slotu niezbyt czysto trafia w krążek i marnuje doskonałą sytuację. Po chwili Saunders mrozi gumę po uderzeni z bliska Jeżka.
  • 48'
    Popiticz, ale krążek odbija oświęcimski bramkarz. Szukamy swych szans w kontrach.
  • 47'
    Karlsson z niebieskiej i niepewnie Saunders.
  • 46'
    Kontra Pasów - Jeżek odgrywa do Shirley'a, ten strzela bez przyjęcia, ale w porę zdążył przemieścić się w bramce Saunders i zablokować uderzenie.
  • 45'
    Glenn z niebieskiej i pewnie łapie krążek Zabolotny.
  • 45'
    Saur wycofał do Kamińskiego, ale ten ze slotu uderza obok słupka.
  • 44'
    Popiticz niecelnie z niebieskiej.
  • 44'
    Muller uderza sprzed niebieskiej, ale Saunders nie miał problemów z obroną tego uderzenia.
  • 44'
    Dziubiński bekhendem obok słupka.
  • 43'
    Popiticz po kiju obrońcy i krążek opuszcza taflę.
  • 42'
    Spod bandy uderzał Brynkus, jednak krążek łapie Saunders.
  • 42'
    Csamango z bulika trafia w bramkarza.
  • 41'
    Zaczynamy ostatnie dwadzieścia minut. Gospodarze prowadzą 3:1.
  • Początek III tercji
  • 18:22
    Strzały po II tercji: 27 - 21
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Z bliska w parkany Saundersa trafia Nemec.
  • 39'
    Themar po łopatce kija i krążek zatrzymuje Zabolotny.
  • 38'
    Ponownie Saur z okolic bulika i w sporym zamieszaniu gumę zatrzymuje Saunders.
  • 37'
    Saur niecelnie spod bandy. Krążek opuścił taflę.
  • 36'
    Themar sprzed bulika celował w okienko, ale krążek minął w bezpiecznej odległości naszą bramkę.
  • 35'
    A. Streltsow urwał się obronie, ale nasi defensorzy zdołali w porę wrócić i powstrzymać napastnika rywali.
  • 34'
    Z bulika uderzał Da Costa i płozą łyżwy na linii bramkowej zatrzymuje krążek Zabolotny.
  • 33'
    Goal
    3:1 (32:53) - W zamieszaniu podbramkowym krążek w siatce umieszcza Glenn i Unia odskakuje nam na dwa trafienia.
  • 31'
    Nemec zza bramki do Shirley'a, a ten trafia w spojenie!
  • 31'
    Trandin sprzed bulika trafia wprost w naszego bramkarza.
  • 30'
    Nastąpiła korekta bramki dla Pasów - strzelcem okazał się Łukasz Kamiński.
  • 29'
    Uderzenie po wznowieniu barkiem broni Zabolotny.
  • 28'
    Themar tuż przy lewym słupku, ale krążek na nasze szczęście nie wpadł do bramki.
  • 28'
    Sprzed bulika uderzył Krzemień, ale Zabolotny nie miał problemów z wyłapaniem krążka.
  • 28'
    Popiticz sprzed niebieskiej i niepewnie broni Saunders.
  • 27'
    Zabolotny łapie krążek po uderzeniu A. Streltsowa.
  • 26'
    Gula na prawo do Shirley'a, a ten z niebieskiej trafia w bramkarza.
  • 25'
    Muller z niebieskiej, ale krążek nie trafia w bramkę i opuszcza taflę.
  • 24'
  • 23'
    Podanie wzdłuż bramki do Dziubińskiego i Zabolotny w rozkroku zatrzymuje krążek.
  • 23'
    Trandin trafia w zewnętrzną część słupka, uderzając po lodzie.
  • 22'
    Penalty 2
    Do boksu kar zjeżdża Jacenko. Nasz zawodnik otrzymuje dwuminutowe wykluczenie za spowodowanie upadku.
  • 22'
    Zakotłowało się pod naszą bramką. Sędziowie odgwizdują spalonego w polu bramkowym.
  • 21'
    Goal
    2:1 (20:28) - Nieobstawiony Themar z bliska umieszcza krążek w naszej bramce i biało-niebiescy obejmują prowadzenie.
  • 21'
    Pierwsze wznowienie w tej odsłonie dla gospodarzy.
  • Początek II tercji
  • 17:35
    Strzały po I tercji: 10 - 10
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję. Na tafli w Oświęcimiu mamy remis 1:1.
  • 19'
    Woroszyło z bliska niecelnie.
  • 18'
    Popiticz bekhendem z ostrego kąta, ale uderzenie blokuje Paszek. Po chwili z bliska w Zabolotnego trafia Dziubiński.
  • 18'
    Oriekin z okolic bulika uderzył obok słupka.
  • 17'
    Bliski zdobycia gola po błędzie naszej defensywy był Dziubiński.
  • 16'
    Z bliska nieznacznie pomylił się Csamangó.
  • 15'
    Z okolic bulika uderzał Popiticz, ale dobrą interwencją popisuje się Saunders.
  • 14'
    Goal
    1:1 (13:10, 5/4) - Po rozegraniu zamka z bulika celnie uderzył Da costa. Mamy remis.
  • 13'
    Penalty 2
    Drugie wykluczenie dla Pasów. Za spowodowanie upadku dwuminutowe wykluczenie otrzymuje Woroszyło.
  • 12'
    Glenn z niebieskiej, ale krążek odbija się tylko od Zabolotnego.
  • 12'
    Po wznowieniu A. Streltsow huknął nad poprzeczką.
  • 11'
    Da Costa po kiju obok bramki.
  • 10'
    Kowalówka ze slotu, ale krążek opuszcza taflę.
  • 9'
    Da Costa z bliska i instynktownie broni Zabolotny. Dobitka Oriechina okazała się niecelna. Szczęście po stronie Pasów.
  • 8'
    Okres gry bez celnych strzałów po obu stronach.
  • 7'
    Gra toczy się teraz głownie w środkowej strefie.
  • 6'
    Themar ze slotu i pewnie do raka łapie Zabolotny.
  • 6'
    Da Costa czystym bodikiem powstrzymuje Bodrowa na środku tafli.
  • 5'
    Jeżek spod bandy uderzył obok słupka.
  • 5'
    Dziubiński z bliska nad poprzeczką.
  • 4'
    Dudas już na lodzie i gramy w komplecie.
  • 3'
    Dziubiński odegrał do A. Streltsowa, ten huknął z okolic bulika, ale znów pewną interwencją popisuje się krakowski bramkarz!
  • 2'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku do boksu kar zostaje odesłany Dudas.
  • 2'
    Goal
    0:1 (1:28) - W drugiej minucie otwieramy wynik spotkania! Podanie na lewo Popiticza pewnie wykorzystuje Bezwiński.
  • 2'
    Unia wciąż w ataku. Sporo pracy ma Zabolotny.
  • 1'
    Wasilij Streltsow minął kilku naszych obrońców, ale dobrą interwencją popisał się Zabolotny.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów.
  • 1'
    Drużyny są już na tafli. Zaczynamy!
  • Rozpoczęcie meczu
  • 16:53
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie Robert Długi i Mateusz Niżnik, a na liniach pomagać im będą Mateusz Kucharewicz oraz Marcin Młynarski.