Aktualności

Filtry
News image
15.08.2020
Zakończył się Camp CANPACK
W piątek dobiegł końca pięciodniowy obóz szkoleniowy dla zawodników Akademii Hokejowej Cracovii. Sponsorem Campu była firma CANPACK.
Wideo
News image
15.08.2020
Połączmy się na sport(n)owo [VIDEO]
Hokeiści Comarch Cracovii wsparli kampanię "Połączmy się na sport(n)owo", której głównym celem jest promocja sportu, jako jednego z czynników umożliwiających powrót do normalności po okresie pandemii koronawirusa. Prezentujemy nasz spot wideo z udziałem ambasadora akcji Łukasza Kamińskiego, zawodnika 12-krotnych mistrzów Polski:
Galeria
News image
14.08.2020
Nagrody MVP dla zawodników CANPACK Akademii Hokejowej Cracovii [FOTO]
Na zakończenie Campu, najlepsi zawodnicy poprzedniego sezonu z naszej Akademii zostali nagrodzeni profesjonalnym sprzętem ufundowanym przez Firmę CANPACK.
News image
14.08.2020
Richard Najezchleb zawodnikiem Comarch Cracovii!
Wybrany w 5. rundzie draftu NHL 2014 roku przez słynny New York Rangers Czech Richard Najezchleb wzmocnił drużynę Pasów!
Wywiady Wideo
News image
13.08.2020
Michal Gutwald: Cracovia to jeden z najlepszych Klubów w Polsce [VIDEO]
- Słyszałem, że Cracovia to najstarszy i jeden z najlepszych Klubów Sportowych w Polsce, dlatego zdecydowałem się podjąć wyzwanie i tutaj zagrać. Bardzo się cieszę, że będę mógł poznać waszą ligę i polski hokej - powiedział obrońca Michal Gutwald w swoim pierwszym wywiadzie po parafowaniu kontraktu z Pasami.
News image
13.08.2020
Erik Němec wzmacnia Pasy!
Czech Erik Němec to kolejny zawodnik, który w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Najstarszego Klubu Sportowego w Polsce.
News image
13.08.2020
Liga wystartuje zgodnie z planem
Jak poinformował Polski Związek Hokeja na Lodzie rozgrywki ligowe wystartują zgodnie z terminarzem.
Wywiady Wideo
News image
12.08.2020
Trwa Camp CANPACK [VIDEO]
Do końca tygodnia na Lodowisku przy Siedleckiego 7 potrwa obóz szkoleniowy dla zawodników naszej Akademii, którego sponsorem jest Firma CANPACK. Zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu #ToSięNagrało, w którym prezentujemy kulisy Campu:
News image
12.08.2020
Fin Taavi Tiala dołącza do Pasów!
Kolejnym wzmocnieniem kadry 12-krotnych Mistrzów Polski został fiński lewoskrzydłowy Taavi Tiala.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ