Zapraszamy do korzystania ze ślizgawek #NaLodowisku
News image
19.01.2022
PHL: Comarch Cracovia - KH Energa Toruń [GALERIA]
Po zwycięstwie 5:4 z KH Energą Toruń Comarch Cracovia pozostaje niepokonaną drużyną w 2022 roku. Zobaczcie jak wyglądało spotkanie ze
Wideo
News image
19.01.2022
PHL: Comarch Cracovia - KH Energa Toruń [SKRÓT]
Wygrane 5:4 spotkanie z KH Energą Toruń obfitowało w mnóstwo goli, a emocje towarzyszyły nam do ostatniej syreny. Zobaczcie najciekawsze akcje i
Wywiady Wideo
News image
19.01.2022
Aleš Ježek: Musimy zawsze grać do końca [VIDEO]
- Przez dwie tercje graliśmy bardzo dobrze i zdobywaliśmy gole. Później jednak już od początku trzeciej odsłony nasza gra zaczęła się sypać.
News image
18.01.2022
Rudolf Roháček: Przez dwie tercje graliśmy hokej. Trzecią pozostawię bez komentarza [VIDEO]
- Jestem zadowolony, ponieważ zawsze lepsze jest zdobywać punkty grając słabiej, niż przegrać po dobrej grze. Przez dwie tercje graliśmy swój hokej
News image
18.01.2022
Zwycięstwo z KH Energą Toruń
Hokeiści Pasów zwyciężyli trzeci mecz w 2022 roku, pokonując KH Energę Toruń 5:4 na inaugurację 5. rundy zmagań.
News image
18.01.2022
PHL: Comarch Cracovia - KH Energa Toruń [RELACJA LIVE, TRANSMISJA]
Już o godz. 18:30 rozpoczniemy zmagania w 5. rundzie obecnego sezonu. Zdobywcy Pucharu Polski zmierzą się z KH Energą Toruń.
News image
18.01.2022
PHL: Comarch Cracovia - KH Energa Toruń, godz. 18:30
Meczem z KH Energą Toruń zainaugurujemy piątą rundę zmagań. Spotkanie, które zostanie rozegrane w ramach 37. kolejki odbędzie się już dzisiaj na
News image
17.01.2022
PHL: Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok [GALERIA]
Pierwszy domowy mecz #NaLodowisku i 8.edycja akcji Teddy Bear Toss już za nami, ale warto powrócić do tych chwil jeszcze raz.