GKS Katowice GKS Katowice
Mecz zakończony Wynik meczu : 2 : 5
1:3, 1:1, 0:1, ___ ___
  • 60'
    Syrena kończy to spotkanie, a więc odnosimy pierwsze zwycięstwo w 2022 roku! Dziękujemy drużyno!
  • 58'
    Penalty 25
    Również Krężołek został odesłany do szatni.
  • 58'
    Penalty 25
    Kara meczu dla Woroszyło za bójkę z Krężołkiem.
  • 58'
    Sygnalizowana kara dla rywali. Przepychanki za bramką Katowic.
  • 57'
    Katowiczanie walczą jeszcze o honorowe trafienie.
  • 56'
    2:5 (55:42, 5/4) - Wykorzystujemy liczebną przewagę i piąte trafienie dla Pasów zdobywa w swoim ligowym debiucie Dugin!
  • 56'
    Za uderzanie dwie karne minuty otrzymuje Kruczek.
  • 55'
    Muller przed bramkę i ponownie Murray nie daje się pokonać.
  • 53'
    Csamango objechał bramkę, ale nie był w stanie umieścić krążka w siatce, ponieważ dobrze ustawiony był Murray.
  • 53'
    Mało okazji po obu stronach w ostatnich minutach.
  • 51'
    Nemec do Mullera, ten trafia w Murray'a.
  • 50'
    Brynkus w doskonałej sytuacji obija poprzeczkę!
  • 50'
    Michalski uderza obok bramki.
  • 50'
    Rywale walczą jeszcze o odwrócenie losów spotkania.
  • 49'
    Fraszko uderza w słupek i krążek wraca do gry.
  • 48'
    Gramy już w komplecie. Dugin wraca na lód.
  • 47'
    Dobrze bronimy się w osłabieniu.
  • 46'
    Za natarcie dwie karne minuty otrzymuje Dugin.
  • 46'
    Krężołek urwał się obronie i w sytuacji sam na sam broni krakowski golkiper!
  • 44'
    Wajda spod bandy i Pieriewozczikow łapie gumę.
  • 44'
    Kontrolujemy grę i nie pozwalamy rywalom na zbyt wiele.
  • 43'
    Z bliska Dugin trafia w słupek, dobitkę broni Murray.
  • 42'
    W sporym zamieszaniu podbramkowym uderzał Krężołek i znów od straty gola ratuje nas Pieriewozczikow!
  • 41'
    Fraszko z daleka obok bramki.
  • 41'
    Zaczynamy ostatnią tercję tego spotkania.
  • 19:57
    Strzały po II tercji: 25 - 23
  • 40'
    Kończymy drugą tercję ponownie dwubramkowym prowadzeniem.
  • 39'
    Pod bramką faulowany Eriksson i dwie karne minuty otrzymuje Jaracz.
  • 38'
    Krężołek kieruje krążek obok bramki po uderzeniu Wronki.
  • 37'
    2:4 (36:17) - W ogromnym zamieszaniu klęcząc już na lodzie gola zdobywa Bodrow!
  • 35'
    Z ostrego kąta uderzał Krążołek i po raz kolejny dobrą interwencję zalicza Pieriewozczikow.
  • 34'
    Rywale również grają już w pełnym zestawieniu.
  • 33'
    Wronka z bliska próbował zaskoczyć Pieriewozczikowa.
  • 33'
    Pasy już w komplecie i teraz gramy w przewadze.
  • 32'
    Sześciu na lodzie po stronie Katowic. Będzie kara techniczna, którą odsiedzi Smal.
  • 32'
    Sporo podań rywali, ale Pasy nie pozwalają na oddanie strzału.
  • 31'
    Eriksson tuż pod bramką nie trafia w krążek.
  • 30'
    Pasiut sprzed bulika i świetnie broni Pieriewozczikow.
  • 30'
    Póki co dobrze bronimy się w liczebnym osłabieniu.
  • 29'
    Penalty 4
    Łapiemy pierwsze wykluczenie w meczu. Na ławkę kar powędrował już Dudas.
  • 29'
    Wrzutka pod bramkę i pewnie łapie krążek Pieriewozczikow.
  • 28'
    Zamieszanie pod katowicką bramką i Murray kilkukrotnie zmuszony do interwencji.
  • 28'
    Po wznowieniu minimalnie obok słupka uderzył Saur.
  • 28'
    Zamykamy teraz rywali w ich tercji. Po uderzeniu Brynkusa znów do interwencji zmuszony został Murray.
  • 27'
    Po składnej akcji Popiticz oddaje krążek do Woroszyło, ten uderza na bramkę i Murray musiał sporo się natrudzić, by obronić to uderzenie.
  • 26'
    Przerwa w grze - ucierpiał Nemec. Na tafli jest już masażysta Krzysztof Kozdronkiewicz. Na szczęście po chwili nasz zawodnik o własnych siłach opuszcza taflę. Oby nie skończyło się to poważniejszym urazem!
  • 26'
    Pasiut, broni Pieriewozczikow i z ostrego kąta próbował jeszcze dobijać Wronka.
  • 25'
    2:3 (24:47) - Krążek po uderzeniu Wanackiego strącił Wronka i rywale łapią kontakt.
  • 24'
    Uderzał Nemec, krążek "zatańczył" na linii bramkowej, ale ostatecznie nie wpadł do siatki.
  • 23'
    Interwencja Murray'a po strzale Dugina.
  • 22'
    Brynkus uderza obok bramki.
  • 22'
    W dogodnej sytuacji Dudas, ale ostatecznie kapitan Pasów nie był w stanie skierować krążka do bramki.
  • 21'
    Próbowaliśmy rozegrać akcję zaczepną, ale Dugin traci krążek.
  • 21'
    Wracamy do Katowic - po pierwszych dwudziestu minutach Pasy prowadzą 3:1!
  • 19:07
    Strzały po I tercji: 15 - 9
  • 19'
    Pasiut i znów dobrze broni krakowski golkiper.
  • 18'
    Indywidualnie Wronka podawał pod bramkę do Wanackiego, ale ten nie sięgnął krążka.
  • 17'
    W dobrej sytuacji Csamango, ale sędziowie zatrzymują grę.
  • 16'
    1:3 (15:32) - Pasiut obrócił się z krążkiem i uderzył celnie na długi słupek. Katowiczanie niwelują rozmiary porażki i Pasy prowadzą już tylko dwoma golami.
  • 16'
    Uderzał Rompkowski, ale był to zbyt lekki strzał i Pieriewozczikow pewnie łapie gumę do raka.
  • 15'
    Jacenko nie trafia czysto w krążek pod bramką rywali.
  • 14'
    Rywale walczą o pierwsze trafienie, ale na ich drodze staje rewelacyjnie dysponowany tego dnia Dienis Pieriewozczikow!
  • 13'
    Próbował Wanacki po wznowieniu i znów doskonałą interwencją popisuje się Pieriewozczikow.
  • 13'
    Pieriewozczikow mrozi gumę po strąceniu krążka przez Erikssona.
  • 12'
    Wciąż atakujemy bramkę rywali. Na przeszkodzie do umieszczenia po raz kolejny krążka w bramce tym razem stanął John Murray.
  • 12'
    0:3 (11:46) - Popiticz z bliska pakuje krążek do siatki i prowadzimy już trzema golami! Co za mecz w wykonaniu Pasów!
  • 11'
    Krążek po uderzeniu Bepierszcza bez problemu łapie Pieriewozczikow.
  • 10'
    0:2 (9:39) - Csamango minął obrońców i precyzyjnym uderzeniem daje nam drugie trafienie w tym meczu!
  • 9'
    Michalski z bulika i pewnie łapie Pieriewozczikow.
  • 8'
    Prokurat długo holował krążek, wjechał pod bramkę, ale uderzył obok słupka.
  • 7'
    Jacenko z bliska obija poprzeczkę bramki "GieKsy"!
  • 6'
    0:1 (5:42, 5/4) - Gula uderza z niebieskiej i pokonuje bramkarza rywali, zostając tym samym zdobywcą pierwszego gola dla Pasów w 2022 roku!
  • 6'
    Słabo radzimy sobie w tej przewadze.
  • 6'
    Michalski próbował uderzać na naszą bramkę, mimo gry w osłabieniu.
  • 5'
    Faulowany Popiticz i Hudson wędruje na dwie minuty do boksu kar.
  • 5'
    Pasiut pod bramkę, ale w krążek nie trafia Wanacki.
  • 4'
    Tempo spotkania nie jest najwyższe.
  • 3'
    Pierwsze minuty pod dyktando rywali.
  • 2'
    Monto pod bramkę, ale krążka nie przejął Saarelainen.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
  • 1'
    Zaczynamy spotkanie w "Satelicie". W bramce Pasów dziś wystąpi Dienis Pieriewozczikow, któremu życzymy czystego konta!
  • 18:18
    Przed nami pierwszy w 2022 roku mecz z udziałem 12-krotnych mistrzów Polski! W małej hali katowickiego "Spodka" przeciwnikiem Pasów będzie lider tabeli GKS Katowice. Zapraszamy już od godz. 18:30!