Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok
Mecz zakończony Wynik meczu : 2 : 5
0:2, 0:0, 2:3, ___ ___
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie. Zwyciężamy 5:2 i odnosimy piąte ligowe zwycięstwo z rzędu. W niedzielę 23 stycznia o godz. 18:30 widzimy się Na Lodowisku przy Siedleckiego 7. Pasy zmierzą się wówczas z Zagłębiem Sosnowiec. Dziękujemy za uwagę!
  • 59'
    2:5 (58:15) - Piąte trafienie dla Pasów pada łupem Sebastiana Brynkusa, który z bliska dobijał krążek między parkanami Speśnyego.
  • 55'
    Bukowski uderzył nad poprzeczką.
  • 55'
    2:4 (54:16, 4/5) - Bodrow w osłabieniu minął rywala, dograł do Popiticza, a ten umieszcza gumę pod poprzeczką sanockiej bramki.
  • 53'
    Dudaś wybija krążek poza taflę i mamy karę za opóźnianie gry.
  • 53'
    2:3 (52:280 - Uderzał Csamango, Speśny odbija krążek przed siebie, ale Nemec celnie dobija krążek pod poprzeczkę i znów jesteśmy na prowadzeniu!
  • 52'
    2:2 (51:27) - Tamminen wrzucił gumę z bulika, a zasłonięty Pieriewozczikow przepuścił gumę przy słupku! Rywale wyrównują...
  • 50'
    Podanie do Filipka, ten nie przejmuje krążka, ponieważ przeciął go Gula. Wszystko wyjaśnia Pieriewozczikow, który mrozi krążek.
  • 49'
    Próba dalekiego podania do Popiticza, ten jednak nie sięgnął krążka i sędziowie odgwizdują uwolnienie.
  • 48'
    Bodrow wychodzi z boksu, przejmuje krążek i w sytuacji sam na sam musi uznać wyższość sanockiego bramkarza.
  • 48'
    Niecelnie Filipek.
  • 47'
    Bukowski wraca na lód. Teraz to Pasy muszą radzić sobie bez jednego zawodnika.
  • 46'
    Bodrow nieprzepisowo powstrzymał rywala przy bandzie i zostaje odesłany na dwie minuty do boksu kar. Siły na lodzie równoważą się.
  • 45'
    Za trzymanie dwie karne minuty otrzymuje Bukowski.
  • 45'
    Rajd Bodrowa zakończony strzałem w bramkarza. Napastnik Pasów został jednak sfaulowany przez Bukowskiego i znów zagramy w przewadze.
  • 44'
    1:2 (43:17) - Tamminen zagrał pod bramkę, krążek odbił się od bandy zza bramkę i najsprytniej w polu bramkowym zachował się Sawicki, który umieścił krążek między słupkami bramki Pasów.
  • 43'
    Dwukrotnie Bukowski i Bar, ale bez powodzenia.
  • 42'
    Sanoczanie już w komplecie.
  • 42'
    Z prawej strony niecelnie uderzał Shirley.
  • 41'
    Teraz to sanoczanie lepsi na wznowieniu ze środka. Przypomnijmy, że po karze technicznej z końcówki poprzedniej tercji, zagramy przez blisko półtorej minuty w liczebnej przewadze.
  • 19:30
    Strzały po II tercji: 9 - 15
  • 40'
    Syrena kończy drugą odsłonę, w której nie oglądaliśmy goli. Zapraszamy ponownie za kwadrans.
  • 40'
    Kara techniczna dla STS za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Odsiedzi ją Bar.
  • 39'
    Bodrow z bekhendu po długim rogu uderzał niecelnie.
  • 39'
    Z niebieskiej w Speśnyego uderzał Muller.
  • 38'
    Bramka ostatecznie nie zostaje uznana. Wciąż prowadzimy więc 2:0!
  • 38'
    Wciąż trwa weryfikacja wideo.
  • 38'
    Bukowski umieszcza krążek w bramce. Będzie jednak weryfikacja wideo po przerwaniu gry.
  • 37'
    Ruszył Bodrow i z bliska odgrywał do Ismagiłowa. Ten jednak tuż przy słupku trafia w parkany Speśnyego.
  • 36'
    Rośnie przewaga gospodarzy.
  • 35'
    Dwukrotnie próbował Piippo, dobrze jednak ustawiony był golkiper Pasów.
  • 34'
    Ponownie Bukowski, jednak napastnik Ciarko uderza tym razem nad poprzeczką.
  • 33'
    Trzy podania miejscowych i po uderzeniu Bukowskiego krążek z ogromnym trudem nad poprzeczkę przenosi Pieriewozczikow.
  • 33'
    Jeżek pod bramkę i w zamieszaniu odbija krążek Speśny.
  • 32'
    Z ostrego kąta uderzał Ismagiłow. Rosyjski napastnik mógł jednak nieco wyżej podnieść krążek, by umieścić go w sanockiej bramce.
  • 31'
    W tej tercji tempo spotkania wyraźnie spadło.
  • 31'
    Uderzał Jacenko zza niebieskiej i gumę mrozi Speśny.
  • 30'
    Jeżek próbował uruchomić dalekim podaniem Csamango, ten jednak nie przejął krążka i mamy uwolnienie.
  • 30'
    Połowa spotkania za nami. Wynik ustalony jeszcze w pierwszej tercji.
  • 29'
    Bodrow minął kilku rywali, ale ostatecznie traci krążek.
  • 28'
    Ze slotu Shirley, ale krążek nie wpadł do bramki.
  • 27'
    Z bulika uderzał Popiticz, ale krążek odbija do boku Speśny.
  • 27'
    "Od zakrystii" próbował Nemec. Czeski napastnik mógł jednak odgrywać do lepiej ustawionego na prawej stronie Shirley'a.
  • 26'
    W tej tercji pozwalamy rywalom na nieco więcej. Musimy uważać, by nie skończyło się to kontaktowym golem.
  • 25'
    Mocarski nie przejął podania pod krakowską bramką.
  • 24'
    Dalekie zagranie do Bukowskiego, który popędził sam na sam. Odbijaczką broni jednak Pieriewozczikow. Po chwili dobrą kontrę wyprowadził Dugin, ale nie wykorzystał sytuacji.
  • 24'
    Z prawej strony próbował uderzać Bielec.
  • 23'
    Mokszancew po krótkim słupku i dobrze broni Pieriewozczikow.
  • 23'
    Powstrzymany Jacenko przez Rąpałę w tercji sanoczan.
  • 22'
    Spokojny początek drugiej tercji.
  • 21'
    Pierwsze wznowienie dla krakowian.
  • 18:39
    Strzały po I tercji: 4 - 6
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą odsłonę. Po golach Shirley'a i Bodrowa prowadzimy dwiema bramkami.
  • 20'
    Niecelnie z bliska uderzał Filipek. Później próbował Marva, ale poruszona została bramka Pieriewozczikowa.
  • 19'
    Dugin wraca na lód i gramy już w komplecie.
  • 18'
    Rywale niezbyt dobrze radzą sobie w przewadze.
  • 17'
    Dugin za faul na Białym dwie najbliższe minuty spędzi w boksie kar.
  • 17'
    Teraz to sanoczanie próbują zagrozić naszej bramce.
  • 17'
    Dwa uderzenia sanoczan, ale na wysokości zadania staje Pieriewozczikow.
  • 16'
    Zablokowane uderzenie Nemeca. Łyko już na lodzie i Sanok gra w komplecie.
  • 15'
    Dobrą okazję marnuje Jacenko po tym jak Speśny zdołał przemieścić się w bramce.
  • 14'
    Za spowodowanie upadku dwie karne minuty otrzymuje Łyko.
  • 13'
    Sygnalizowana kara dla STS-u. Pasy zamykają rywali w ich tercji i długo utrzymują się przy krążku.
  • 13'
    0:2 (12:09) - Bodrow przytrzymał krążek i z odległości dwóch metrów uderzył tuż przy słupku.
  • 13'
    Ze slotu po dograniu Bodrowa wprost w bramkarza uderzał Popiticz.
  • 12'
    Wrzutka Jeżka pod bramkę i w ogromnym zamieszaniu krążek mrozi Speśny.
  • 11'
    Przypomnijmy, że to trzecia bramka Shirley'a w dwóch ostatnich meczach! Asystę przy bramce na swoje konto zapisuje również nasz bramkarz Dienis Pieriewozczikow.
  • 11'
    0:1 (10:09) - Shirley po kontrze daje nam prowadzenie! Otwieramy więc wynik meczu.
  • 11'
    Mocarski po długim rogu z bulika, broni Pieriewozczikow.
  • 10'
    Uderzenie z niebieskiej Sienkiewicza, broni Pieriewozczikow.
  • 9'
    Atakujemy, jednak nie potrafimy znaleźć drogi do bramki.
  • 8'
    Próbował z bliska Shirley, ale sanoczanie wybijają krążek, ale nie będzie uwolnienia.
  • 8'
    Csamango pod bramkę, ale został przyblokowany. Z bliska dobijał Jacenko, jednak Speśny zdołał się przesunąć i blokuje uderzenie naszego napastnika.
  • 8'
    Zakończyło się obopólne wykluczenie.
  • 7'
    Nieudana kontra sanoczan.
  • 7'
    Uderzenie z bulika, ale krążek leci wysoko nad poprzeczką bramki miejscowych.
  • 6'
    Z lewego bulika po kontrze uderzał Sawicki i Pieriewozczikow został zmuszony do interwencji.
  • 6'
    Również za ostrość dwie karne minuty otrzymuje Gula.
  • 5'
    Brynkus do Dudasa, jednak sędziowie odgwizdują spalonego na niebieskiej.
  • 6'
    Za nadmierną ostrość w grze do boksu odesłany został Filipek.
  • 5'
    Rywale już w komplecie. Wróbel wrócił na taflę.
  • 4'
    Zamykamy rywali w hokejowym zamku. Brakuje jednak uderzenia.
  • 3'
    Kinnunen z dystansu, dobijał Nemec.
  • 2'
    Do boksu kar za faul trafia Wróbel. Zagramy w liczebnej przewadze.
  • 2'
    Faulowany Ismagiłow i sędziowie sygnalizują wykluczenie dla Sanoka.
  • 1'
    Pierwsze uderzenie Shirley'a i parkanami broni Speśny. Jak możemy zauważyć trener Rohaćek dokonał kilku zmian względem protokołu meczowego. W pierwszej formacji znalazł się właśnie Kanadyjczyk.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów.
  • 1'
    Zaczynamy spotkanie w Arenie Sanok. Pasy dziś wystąpią w swoich tradycyjnych czarnych strojach, w których występują w meczach wyjazdowych.
  • 17:45
    Przed nami spotkanie 38. kolejki Polskiej Hokej Ligi z Ciarko STS Sanok. Przypomnijmy, że pięć dni temu pokonaliśmy rywali przy Siedleckiego 7 6:2. Dzisiaj w rewanżu na sanockiej Arenie przeciwnicy zechcą zapewne się zrewanżować. Zapraszamy na naszą relację tekstową.