Mecz zakończony Wynik meczu : 5 : 3
2:0, 1:0, 2:3, ___ ___
Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie i wygrywamy z Sanokiem na własnym lodowisku po raz pierwszy od marca 2016 roku! Gratulacje drużyno!
  • 60'
    5:3 (59:47, do pustej) - Gola do pustej bramki zdobywa Bodrow.
  • 59'
    4:3 (58:56, 6/5) - Po analizie wideo sędziowie uznają gola autorstwa Henttonena.
  • 59'
    Krążek wpadł do bramki Pasów. Będzie analiza wideo. W myśl przepisów jeśli krążek wtoczy się do bramki po gwizdku powinna być ona uznana. Czekamy jednak na decyzję arbitrów.
  • 59'
    Pusta bramka Ciarko!
  • 59'
    Czas dla drużyny gości.
  • 59'
    Nasz bramkarz mrozi gumę w sporym zamieszaniu.
  • 58'
    Sporo pracy ma teraz David Zabolotny.
  • 57'
    Sanoczanie rzucili wszystkie siły do ataku.
  • 56'
    Biały dograł pod bramkę, ale kijem wybija krążek Zabolotny.
  • 55'
    W sporym zamieszaniu Zabolotny zatrzymuje uderzenie Bukowskiego.
  • 54'
    Podanie przez pół tafli do Shirley'a, jednak ten z bliska uderza bekhendem daleko obok lewego słupka sanockiej bramki.
  • 54'
    Próbowali Bodrow i Brynkus, ale dwukrotnie górą był sanocki golkiper.
  • 53'
    Po lodzie Muller z ostrego kąta, ale kijem broni Speśny.
  • 52'
    Dwukrotnie Tamminen, który najpierw przeciął podanie, a następnie uderzył celnie na naszą bramkę.
  • 51'
    Pavuk z daleka, ale Zabolotny zatrzymuje uderzenie parkanami.
  • 50'
    Nemec z okolic bulika obił parkany Speśny'ego.
  • 49'
    4:2 (48:33) - Mokszancew w sytuacji sam na sam dograł do Henttonena, a ten uderzeniem po lodzie zdobywa drugą bramkę dla swojej drużyny.
  • 48'
    Uderzenie Jekunena trafia w kask naszego bramkarza.
  • 47'
    Rywale po zdobytej bramce złapali wiatr w żagle.
  • 46'
    4:1 (45:05, 5/4) - Bukowski dograł wzdłuż bramki, a Sawicki wykończył akcję i tym samym rywale zdobywają pierwsze trafienie w meczu.
  • 45'
    Za spowodowanie upadku dwie karne minuty otrzymuje Jacenko. Zagramy w osłabieniu.
  • 44'
    4:0 (43:34, 5/4) - Rozklepana obrona Ciarko i po podaniu Guli krążek w bramce umieszcza Jeżek!
  • 44'
    Nemec do Guli, ten z klepy nad poprzeczką.
  • 43'
    Saur po lodzie z niebieskiej, ale Speśny nie dał się zaskoczyć.
  • 43'
    Za spowodowanie upadku przeciwnika do boksu kar na dwie minuty odesłany został Wilusz.
  • 42'
    Mokszancew wyłuskał krążek pod naszą bramką, ale krążek po jego uderzeniu poleciał wysoko nad poprzeczką.
  • 42'
    Saur z niebieskiej obok bramki.
  • 41'
    Pierwsze wznowienie w tej odsłonie dla Pasów.
  • 20:06
    Strzały po II tercji: 23 - 19
  • 40'
    Kapica sprzed niebieskiej minimalnie obok słupka.
  • 39'
    Zakotłowało się pod bramką Sanoka i Speśny w zamieszaniu mrozi gumę.
  • 38'
    Pasy w pełni kontrolują wydarzenia na lodzie.
  • 37'
    Po chwili nasz zawodnik opuszcza taflę o własnych siłach. Miejmy tylko nadzieję, iż nasz zawodnik nie nabawił się przy tym urazu.
  • 37'
    Kapica po jednym ze starć pod bandą nie podnosi się z lodu....
  • 37'
    Muller huknął bez przyjęcia z okolic bulika i barkiem odbija gumę Speśny.
  • 36'
    Kolejny raz przetrwaliśmy liczebne osłabienie.
  • 35'
    Dwójkowa akcja Bodrowa z Woroszyło i ten ostatni trafia z bulika wprost w Spesny'ego.
  • 34'
    Za uderzanie dwie karne minuty otrzymuje Kapica.
  • 32'
    Z bulika wprost w bramkarza uderzał Popiticz.
  • 31'
    Gramy już w pełnym zestawieniu.
  • 29'
    Kolejne wykluczenie dla Pasów. Tym razem za uderzanie kijem dwie karne minuty otrzymuje Jacenko.
  • 29'
    3:0 (28:15, 5/4) - Wykorzystujemy liczebną przewagę i zdobywamy trzecie trafienie autorstwa Erika Nemeca!
  • 28'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar trafia Pavuk.
  • 26'
    Dudaś zderzył się z Pippo pod bramką gości i długo nie podnosił się z lodu, na szczęście wydaje się, że już wszystko w porządku.
  • 26'
    Brynkus poszedł lewym skrzydłem, ale Spesny po jego uderzeniu z bulika łapie krążek.
  • 24'
    Z niebieskiej Florczak, ale guma po rykoszecie minęła słupek naszej bramki.
  • 23'
    Woroszyło z okolic bulika nad poprzeczką.
  • 22'
    Brynkus po lodzie obok słupka.
  • 21'
    Strzały po I tercji: 11 - 9
  • 21'
    Zaczynamy drugą tercję spotkania. Już w 11. sekundzie Speśny został zmuszony do interwencji.
  • 20'
    Syrena oznajmia koniec tej odsłony. Prowadzimy dwoma bramkami i czekamy na więcej!
  • 18'
    2:0 (17:49) - Kapica dostał idealne podanie przed bramkę, położył bramkarza i umieścił krążek w siatce!
  • 17'
    Saur z bulika trafia wprost w bramkarza.
  • 16'
    Bukowski przedarł się przez obronę i z najbliższej odległości uderzył obok słupka.
  • 15'
    Mocne uderzenie Bodrowa z okolic bulika zatrzymuje Speśny.
  • 14'
    Kolejny raz nasz bramkarz po uderzeniu Bukowskiego ratuje nas przed utratą gola.
  • 14'
    Uderzał Sawicki, ale znów nasz bramkarz nie dał się zaskoczyć.
  • 14'
    Mokszancew sprzed niebieskiej mocno niecelnie.
  • 13'
    Uderzenie spod niebieskiej pewnie łapie Zabolotny. Nasz bramkarz był zasłaniany, ale popisał się sporym refleksem i czujnością.
  • 12'
    Przetrzymaliśmy osłabienie i gramy już w komplecie.
  • 10'
    Łapiemy pierwszą karę w meczu. Za atak kolanem do boksu odesłany został Bodrow.
  • 9'
    Ponownie Nemec ze slotu nad poprzeczką.
  • 8'
    Z bliska próbował wepchnąć krążek do bramki Nemec.
  • 6'
    Oglądamy sporo szarpanej gry.
  • 5'
    Bukowski pod bramkę doHenttonena, ale ten minął się z krążkiem.
  • 4'
    Błąd Olearczyka pod bramką, ale nie opanował krążka Woroszyło.
  • 3'
    Tamminen z boku i krążek odbija Zabolotny.
  • 3'
    Sprzed bulika nad poprzeczką uderzał Nemec.
  • 2'
    Uderzenie Henttonena z niebieskiej pewnie do raka łapie Zabolotny.
  • 1'
    1:0 (0:12) - Pierwsza akcja meczu i mamy gola! Celne trafienie z niebieskiej zdobywa Gula!
  • 18:29
  • 18:28
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie Bartosz Kaczmarek i Sebastian Kłaczyński, a na liniach pomagać im będą Grzegorz Cudek i Artur Hyliński.
  • 17:59
    Witamy z Lodowiska im. Adama "Rocha" Kowalskiego w Krakowie. Już za pół godziny rozpoczniemy ostatni mecz tej rundy. Przed nami spotkanie z Ciarko STS Sanok!