• Koniec meczu. Pasy w Finale Pucharu Polski!
    Syrena kończy spotkanie! Pasy w turnieju finałowym o Puchar Polski!
    Nechvatal opuszcza bramkę. JKH w sześciu zawodników z pola!
  • 59'
    Czas dla drużyny JKH.
  • 59'
    5:3 (58:49) - Nemec pięknym uderzeniem ze slotu zdobywa piątego gola i praktycznie zapewnia nam awans do Pucharu Polski!
  • 57'
    Jastrzębie walczy jeszcze o odwrócenie losów meczu.
  • 55'
    Rac z ostrego kąta, ale Zabolotny zbija gumę do boku.
  • 53'
    4:3 (52:24) - Kinnuen mocno przymierzył z niebieskiej i trafił w okienko bramki. Odzyskujemy prowadzenie!
  • 52'
    Nemec do Kapicy, ale ten gubi krążek.
  • 50'
    Jastrzębie teraz w ataku.
  • 49'
    Zakończyło się obustronne wykluczenie.
  • 48'
    Csamango po lodzie obok słupka.
  • 47'
    Za ostrość do boksu kar trafia również Gula.
  • 47'
    Obustronne wykluczenie za zbyteczną ostrość w grze.
  • 47'
    3:3 (46:48) - Kapica we wspaniałym stylu przejechał większość tafli i umieścił krążek w bramce JKH!
  • 45'
    Mlynarović zabrał krążek Bodrowowi i rozpoczął solową akcję, ale nie udało mu się oddać strzału.
  • 44'
    Urbanowicz blokowany przez trójkę naszych zawodników w tercji Cracovii.
  • 43'
    Uderzenie Csamangi broni Nechvatal.
  • 43'
    Kinnunen bez przyjęcia, ale Nechvatal popisuje się refleksem i łapie krążek.
  • 42'
    Woroszyło po dograniu zza linii Ismagiłowa trafia w bramkarza. Sędziowie odgwizdali jednak spalonego w polu bramkowym.
  • 41'
    Zaczynamy ostatnie dwadzieścia minut meczu.
  • 20:05
    Strzały po II tercji: 28-25
  • 40'
    Syrena kończy drugą tercję. Zapraszamy ponownie za kwadrans.
  • 49'
    2:3 (48:46) - Trzecią bramkę dla JKH zdobywa Pavlovs i na tę chwilę wypadamy z turnieju o Puchar Polski.
  • 39'
    Nemec ruszył sam na sam, ale Nechvatal wybronił jego uderzenie.
  • 38'
    2:2 (37:34) - Niewykorzystane sytuacje się mszczą i po kontrze krążek w naszej bramce umieszcza Urbanowicz.
  • 38'
    Jacenko do Popiticza, ale Nechvatal rzuca się na krążek i zatrzymuje uderzenie. To była niemal stuprocentowa sytuacja!
  • 37'
    Ł. Nalewajka po kontrze i znów pewnie broni Zabolotny.
  • 37'
    Muller z niebieskiej i krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
  • 36'
    E. Szewczenko wrzucił krążek pod naszą bramkę, ale szybszy był Zabolotny.
  • 36'
    Kostek bekhendem nad poprzeczką.
  • 35'
    Z okolic bulika uderzył Woroszyło, ale tym razem Nechvatal zalicza dobrą interwencję.
  • 34'
    Górny z bulika i znów Zabolotny nie daje się pokonać, łapiąc gumę.
  • 33'
    Bahalejsza ze slotu i pewnie do raka łapie krążek Zabolotny.
  • 32'
    Spotkanie nabiera tempa.
  • 31'
    Dobra gra Brynkusa uniemożliwiła rywalom wyprowadzenie akcji.
  • 30'
    2:1 (29:34, 5/4) - Szybki zamek i z okolic bulika pierwszego gola dla swojej drużyny zdobywa Rac
  • 30'
    Collin Shirley nie ma dziś swojego dnia. Nasz zawodnik osłabia drużynę dwuminutowym wykluczeniem za przeszkadzanie.
  • 29'
    Zabolotny łapie krążek po uderzeniu R. Nalewajki i szybko wznawia grę.
  • 29'
    Rywale już w pełnym zestawieniu.
  • 28'
    Trwa ostrzał bramki JKH.
  • 27'
    Jeżek do Kapicy, a ten z bliska trafia w parkan bramkarza gości.
  • 27'
    Za przeszkadzanie do boksu kar odesłany został Jarosz.
  • 27'
    Kapica dograł do Nemeca, a ten uderzył celnie na bramkę, jednak ofiarnie broni Nechvatal.
  • 26'
    Sprzed bulika kąśliwym uderzeniem popisał się Csamango.
  • 25'
    Po wygranym wznowieniu huknął Kalns, ale Zabolotny nie dał się zaskoczyć.
  • 24'
    2:0 (23:46, 5:4) - Ze środka tercji huknął Gula i prowadzimy już dwoma bramkami!
  • 24'
    Za przeszkadzanie do boksu kar na dwie minuty trafia Rac.
  • 23'
    Po wygranym wznowieniu Kinnunen huknął z klepy, ale końcówką parkanu broni Nechvatal.
  • 23'
    Csamango na buliku pociągnął z nadgarstka, ale pewnie broni Nechvatal.
  • 23'
    Urbanowicz z okolic bulika trafia w Zabolotnego.
  • 22'
    A. Szewczenko z bliska uderzył obok prawego słupka naszej bramki.
  • 21'
    Wygrywamy pierwsze wznowienie w tej odsłonie.
  • 19:14
    Strzały po I tercji: 16 - 7
  • 19'
    Jastrzębianie również próbują jeszcze powalczyć o pierwsze trafienie i wyrównanie.
  • 18'
    Jacenko z daleko i rękawicą zbija krążek Nechvatal.
  • 17'
    Kapica z Nemecem walczą w tercji rywali. Szukamy drugiego trafienia jeszcze przed przerwą.
  • 17'
    Goście grają już w pełnym zestawieniu.
  • 16'
    Nechvatal mrozi gumę po niezbyt mocnym uderzeniu Ismagiłowa.
  • 15'
    Kapica wycofał do Guli, ale ten ze slotu uderza wysoko nad poprzeczką.
  • 15'
    Szansa na podwyższenie prowadzenia. Dwie karne minuty otrzymuje Pavlovs za atak kolanem.
  • 14'
    Augustyniak z daleka obił parkany Nechvatala i szansę na dobitkę z bliska miał Shirley, jednak fatalnie spudłował.
  • 13'
    Gula z niebieskiej obok słupka.
  • 12'
    Czas kary dla Saura dobiegł końca i gramy już w komplecie.
  • 11'
    Ponownie Urbanowicz po kiju obrońcy i guma mija w bezpiecznej odległości naszą bramkę.
  • 10'
    Urbanowicz mocno z niebieskiej, ale krążek odbija Zabolotny.
  • 10'
    Łapiemy pierwszą karę w meczu. Za spowodowanie upadku przeciwnika dwuminutowe wykluczenie otrzymuje Saur.
  • 9'
    Jastrzębie podrażnione utratą gola ruszyło do ataku.
  • 9'
  • 8'
    Kapica próbował z ostrego kąta, ale krążek po kiju E. Szewczenki mija bramkę w bezpiecznej odległości.
  • 8'
    Zabolotny końcówką parkany broni uderzenie po lodzie Kalnsa.
  • 7'
    1:0 (6:35, 5/4) - Na trzynaście sekund do końca zakończenia kary po ładnej serii podań z bulika celnie przymierzył Bodrow i obejmujemy prowadzenie!
  • 6'
    Nemec mocno z bulika, jednak krążek nie trafia w światło bramki.
  • 5'
    Za atak kijem trzymanym oburącz do boksu kar trafia Mlynarović.
  • 5'
    Razgals ostro przymierzył z koła bulikowego, ale Zabolotny odbija, a następnie mrozi gumę.
  • 5'
    Saur z niebieskiej, ale golkiper JKH zbija gumę do boku.
  • 4'
    Z bulika uderzał Jacenko, następnie Popiticz i Nechvatal łapie gumę do raka.
  • 3'
    Powstrzymujemy kontrę rywali.
  • 2'
    Dudas wybił krążek na uwolnienie, jednak gra nie została wstrzymana, ponieważ jeden z zawodników dotknął krążek.
  • 1'
    Już w pierwszych sekundach Zabolotny został zmuszony do interwencji kijem po strzale z niebieskiej.
  • 18:31
    Przed meczem minutą ciszy uczciliśmy pamięć zmarłych w ostatnim roku sportowców.
  • 18:14
  • 18:13
    Mecz poprowadzą sędziowie: Michał Baca i Patryk Pyrskała, a na liniach pomagać im będą Mateusz Kucharewicz i Dariusz Pobożniak.
  • 18:12
    Znamy również skład JKH: Nechvatal (Kieler) - Kostek, Bahalejsza, Baszyrow, Rac, Kalns - Górny, E. Szewczenko, Urbanowicz, Pavlovs, A. Szewczenko - Horzelski, Kamieniew, R. Nalewajka, Jarosz, Ł. Nalewajka - Matusik, Gimiński, Pelaczyk, Mlynarović, Razgals.
  • 18:11
    Drużyna Pasów powalczy dziś w następującym składzie: Zabolotny (Hebda) - Gula, Saur, Miszczenko, Nemec, Kapica - Dudas, Muller, Ismagiłow, Bodrow, Woroszyło - Jeżek, Kinnunen, Brynkus, Jacenko, Popiticz - Dziurdzia, Gosztyła, Augustyniak, Shirley, Csamango
  • 17:48
    Przed nami zaległy mecz 11. kolejki z JKH GKS Jastrzębie, który zadecyduje o awansie do turnieju o Puchar Polski. Pasy, by zagrać o pierwsze trofeum w tym roku muszą dziś pokonać mistrzów Polski. Początek meczu o godz. 18:30.