Baszyrow wyłuskał krążek, ale uderza niecelnie. Po chwili po rykoszecie gumę obok słupka posyła Baszyrow.
    Jaśkiewicz i krążek strącił jeszcze Przygodzki. Dobrze jednak parkanami interweniuje Pieriewozczikow.
    Błąd przy zmianie i Pieriewozczikow zmuszony do interwencji.
  • 53'
    Mocno Baszyrow z lewej strony, ale krążek leci obok bramki.
  • 53'
    Nemec z nadgarstka niecelnie, po chwili bramkarz Zagłębia broni dobitkę naszego napastnika.
  • 52'
    Dudas po jednym ze starć zwija się z bólu leżąc na lodzie. Po chwili jednak nasz kapitan opuszcza taflę o własnych siłach.
  • 51'
    Uderzał Baszyrow i w zamieszaniu broni krakowski bramkarz.
  • 50'
    Dubinin i końcówką łyżwy broni Pieriewozczikow. Dobitki próbował jeszcze Bychawski.
  • 49'
    Bodrow, ale krążek odbija się od Krawczyka.
  • 48'
    Zakotłowało się pod naszą bramką i Pieriewozczikow mrozi krążek.
  • 47'
    Goal
    1:2 (46:57) - Stratę Krawczyka wykorzystuje Ismagiłow i mamy prowadzenie!
  • 46'
    Obie drużyny nie są w stanie stworzyć sobie klarownej sytuacji.
  • 45'
    Dudas uderza z tercji neutralnej, ale golkiper rywali nie dał się zaskoczyć.
  • 44'
    Nikiforow, ale krakowski bramkarz skraca kąt i broni uderzenie swojego rodaka!
  • 44'
    Nikiforow próbował z ostrego kąta, ale po raz kolejny dobrze spisał się Pieriewozczikow.
  • 42'
    Rzeszutko w światło bramki i nie sięgnął krążka Przygodzki. Następnie uderzenie Krawczyka broni krakowski bramkarz.
  • 41'
    Po indywidualnej akcji Wasiljewa krążek kijem odbija Pieriewozczikow.
  • 41'
    Przed nami ostatnie dwadzieścia minut. Wznowienie ze środka wygrywa Jeżek i wycofuje do Ismagiłowa.
  • Początek III tercji
  • Koniec II tercji
  • 40'
    W ostatnich sekundach doskonałą obroną popisuje się bramkarz miejscowych Filomenko. Po chwili syrena oznajmia koniec drugiej odsłony.
  • 40'
    Rzeszutko zamarkował uderzenie, a następnie oddał strzał. Pieriewozczikow popisuje się jednak dobrą obroną!
  • 39'
    Nikiforow do Baszyrowa, ten oddaje krążek i mamy słupek!
  • 38'
    Dubinin z klepy obok słupka.
  • 37'
    Błąd Kozłowskiego i Jeżek rusza z kontrą. Nasz zawodnik jednak się zawahał i zmarnował dobrą okazję.
  • 36'
    Jaśkiewicz wrzuca gumę pod naszą bramkę, ale pewnie interweniuje Pieriewozczikow.
  • 35'
    Penalty 2
    Popełniamy błąd przy zmianie i otrzymujemy karę techniczną za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
  • 34'
    Wasiljew z prawego bulika uderza wprost w naszego bramkarza.
  • 32'
    Lundvald z bliska bekhendem próbował zmieścić krążek w naszej bramce, ale Pieriewozczikow skraca kąt i broni parkanami.
  • 31'
    Mickiewicz po lodzie, ale końcówką parkanu broni Pieriewozczikow.
  • 30'
    Dudas potężnie uderza z daleka, ale do raka łapie bramkarz Sosnowca.
  • 30'
    Gramy z kontry. Nemec idealnie wyłożył gumę Shirley'owi, ale ten neiczysto trafia w krążek.
  • 29'
    Krawczyk z lewego bulika na środek do Bychawskiego, ale ten nieczysto trafia w krążek.
  • 28'
    Baszyrow chciał sprytnie zaskoczyć naszego bramkarza wrzucając krążek pod bramkę, ale Pieriewozczikow nie dał się zaskoczyć.
  • 27'
    Shirley świetnie dograł do Nemeca, ale ten nie wykorzystuje znakomitej okazji!
  • 26'
    Zagłębie dwukrotnie z daleka, ale uderzenia okazały się niecelne.
  • 26'
    Kolejny moment szarpanej gry z obu stron.
  • 25'
    Wasiljew w dobrej sytuacji, ale zawodnik gospodarzy pospieszył się z podaniem.
  • 24'
    Poznaliśmy statystykę strzałów po I tercji: 9 -12
  • 23'
    Nemec pod bramkę i próbował uderzać Shirley.
  • 22'
    Okres gry bez klarownych sytuacji.
  • 21'
    Uderzał Nikiforow i tor lotu krążka zmienia Baszyrow, ale guma nie trafia w światło bramki.
  • 21'
    Wznowienie ze środka dla Comarch Cracovii!
  • 21'
    Zaczynamy drugą odsłonę przy stanie 1:1.
  • 19:47
    Początek II tercji
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję. Po dwudziestu minutach mamy remis.
  • 20'
    Goal
    1:1 (19:33) - Na niespełna pół minuty przed końcem tej tercji Shirley po podaniu Nemeca doprowadza do wyrównania!
  • 20'
    Kontra Kamińskiego zatrzymana w tercji rywali.
  • 19'
    Rzeszutko i znów Pieriewozczikow łapie krążek!
  • 19'
    Kontra Pasów, ale Bodrow trafia w ostatniego obrońcę.
  • 18'
    Baszyrow z lewego bulika i pewnie do raka łapie Pieriewozczikow.
  • 17'
    Spokojniejszy moment meczu. Obie drużyny bez klarownych sytuacji.
  • 17'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 17'
    Lundvald dobrze dograł przed bramkę i niewiele brakowało, by gospodarze podwyższyli prowadzenie.
  • 16'
    Dobrze bronimy się w osłabieniu.
  • 15'
    Bodrow sam na sam, ale górą w tym starciu golkiper miejscowych.
  • 15'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku do boksu kar odesłany został Ismagiłow.
  • 14'
    Po wznowieniu uderzał Woroszyło, ale krążek odbija Filonenko.
  • 14'
    Jeżek z nadgarstka i pewnie łapie Filonenko.
  • 13'
    Nahunko mocno uderzył z niebieskiej, ale krążek odbija się od jednego z naszych defensorów.
  • 13'
    Krążek przejął Baszyrow, ale na jego drodze stanął Pieriewozczikow, który zatrzymuje uderzenie.
  • 12'
    Zyskujemy optyczną przewagę, jednak nie potrafimy przekuć tego na gola.
  • 11'
    Nemec wycofał do Jeżka, ten uderza na bramkę i pewnie broni Filonenko.
  • 10'
    Brynkus minął kilku obrońców, ale krążek po jego uderzeniu powędrował wysoko nad bramkę.
  • 9'
    Karlsson z niebieskiej i dobrze na bramkarzu pracował Ismagiłow.
  • 8'
    Jeżek pod bramkę, ale nie było tam nikogo z naszych graczy.
  • 7'
    Mocne uderzenie gracza Zagłębia z bulika, ale krążek nie trafia w bramkę.
  • 6'
    Goal
    1:0 (5:20, 5/3) - Nikiforow przy pomocy bandy daje swojej drużynie prowadzenie.
  • 6'
    Penalty 2
    Zagramy w podwójnym osłabieniu! Do Shirley'a dołącza Dudas!
  • 5'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku do boksu kar trafia Shirley.
  • 4'
    Dobre podanie do Nemeca, ale nasz napastnik nie był w stanie opanować krążka.
  • 3'
    Pod bramką gospodarzy szarżował Shirley, ale dobrze spisał się bramkarz miejscowych Filonenko.
  • 2'
    Brynkus z ostrego kąta trafia w boczną siatkę. Pierwsze minuty na korzyść Pasów.
  • 2'
    Próbował z bliska Woroszyło, ale niecelnie.
  • 1'
    Zablokowane uderzenie Mullera z niebieskiej.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów.
  • Rozpoczęcie meczu
  • 18:28
    Witamy ze Stadionu Zimowego w Sosnowcu. Już o godz. 19 zmierzymy się z miejscowym Zagłębiem i zainaugurujemy czwartą rundę zmagań.