KH Energa Toruń KH Energa Toruń
Mecz zakończony Wynik meczu : 1 : 3
0:1, 1:0, 0:2, ___ ___
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie! Z Torunia przywozimy zwycięstwo i trzy punkty! Gratulacje drużyno!
  • 60'
    1:3 (59:06) - Miszczenko strzałem do pustej bramki zapewnia nam zwycięstwo w tym meczu!
  • 59'
    Molder zjeżdża do boksu i torunianie wprowadzają szóstego zawodnika z pola do gry.
  • 59'
    Czas dla drużyny z Torunia.
  • 58'
    Kogut po rykoszecie od łyżew Mullera uderza obok słupka.
  • 57'
    Szkodienko znalazł się sam na sam z Zabolotnym, ale nasz bramkarz nie dał się pokonać!
  • 55'
    Csamango sprzed bulika nad bramką.
  • 54'
    Jacenko do Brynkusa, ten huknął bez przyjęcia, ale krążek odbija kijem Molder.
  • 53'
    Ofiarnie Gula, który rzucił się pod kij jednego z zawodników Torunia. Po chwili sytuację po uderzeniu Szkodienki dobrą interwencją ratuje Zabolotny.
  • 52'
    Syty mocno z bliska, ale krążek leci wysoko nad poprzeczką naszej bramki.
  • 52'
    Szkodienko i pewnie broni Zabolotny, a następnie Szabanow trafia w Huhdanpeę. Świetne zawody rozgrywa dziś rezerwowy bramkarz Pasów!
  • 51'
    Muller z niebieskiej, ale krążek trafia w nogi Zielińskiego.
  • 50'
    Krążek po uderzeniu Koguta trafia w Csamango.
  • 49'
    Syty po wygranym buliku i znów dobrze interweniuje krakowski bramkarz!
  • 49'
    Syty wycofał do Limmy, ten uderza z pierwszego krążka i znów z opresji ratuje nas Zabolotny!
  • 47'
    1:2 (46:20) - Csamango wygrywa wznowienie na buliku, krążek przejmuje Shirley, który po strzale z nadgarstka umieszcza krążek w siatce. Odzyskujemy prowadzenie!
  • 47'
    Dudas przewraca pod bandą Limmę, ale sędziowie nie odgwizdują wykluczenia.
  • 46'
    Po wznowieniu uderzał Woroszyło, ale pewnie broni Molder.
  • 46'
    Miszczenko wraca do gry i jesteśmy już w komplecie.
  • 45'
    Huhdampaa i krążek trafia w poprzeczkę. Po chwili ten sam zawodnik z bliska uderza niecelnie.
  • 44'
    Miszczenko przewrócił jednego z rywali i w efekcie zostaje odesłany do boksu kar na dwie minuty. Po raz pierwszy w tym meczu zagramy w osłabieniu.
  • 43'
    Trójkowa akcja gospodarzy i po uderzeniu Olszewskiego z nadgarstka pewnie łapie krążek Zabolotny.
  • 42'
    Dobre wycofanie do Csamango, ale ten ze slotu nie trafia czysto w krążek.
  • 41'
    Spokojny początek tej odsłony.
  • 41'
    Wznowienie dla środka dla KH Energii.
  • 18:22
    Strzały po II tercji: 27 - 16
  • 40'
    Zawodnicy zjeżdżają już na przerwę. Po czterdziestu minutach mamy remis 1:1.
  • 40'
    Niecodzienna sytuacja w końcówce. Trener gospodarzy przy buliku na kilka sekund przed końcem tej tercji zdecydował się na ściągnięcie bramkarza i posłanie do boju szóstego zawodnika z pola!
  • 40'
    Jeżek obok bramki.
  • 39'
    Syty do Koguta, ale krążek opuszcza tercję Pasów. Po chwili uderza Nemec, ale guma po rykoszecie leci poza taflę.
  • 39'
  • 38'
    Spod bandy Gula, zasłonięty Molder, ale krążek w znacznej odległości mija toruńską bramkę.
  • 38'
    Jeżek huknął sprzed bulika, krążek musnął jeszcze parkan Moldera, ale ostatecznie nie trafia w bramkę.
  • 37'
    Woroszyło do Bodrowa, ale ten się potyka i w efekcie gubi krążek.
  • 36'
    Spod niebieskiej Saur, ale krążek utknął w zamieszaniu podbramkowym.
  • 35'
    Zamykamy teraz rywali w ich tercji, ale mamy problem z oddaniem strzału.
  • 34'
    Zablokowane uderzenie Jeżka, następnie kontra torunian i Szabanow uderza obok bramki. Oglądamy dobre widowisko na toruńskim "Tor-Torze".
  • 34'
    Najpierw Zabolotny odbija uderzenie Szkrabau, a następnie we wspaniałym stylu broni dobitkę Koguta.
  • 33'
    Kogut sam na sam, ale dobra interwencja dwójki naszych obrońców Dudasa i Mullera zapobiega oddaniu strzału.
  • 32'
    Torunianie zamykają nas w naszej tercji. Najpierw uderzał Skólmowski, później poprawiał Kamil Kalinowski, ale ostatecznie wybijamy krążek na uwolnienie.
  • 32'
    Saur do Csamango ten uderza spod bandy, ale zbyt lekko, by sprawić problem toruńskiemu bramkarzowi.
  • 31'
    Jeżek sprzed bulika i pewnie broni Molder.
  • 31'
    Dobra okazja Bodrowa! Molder leży na lodzie, ale nasz zawodnik nie potrafił umieścić krążka w siatce. To jedna z najlepszych naszych okazji w tym meczu!
  • 30'
    Kontra torunian i bekhendem nad poprzeczką uderza Olszewski. Po chwili ten sam zawodnik oddaje celny strzał, ale Zabolotny odbija krążek.
  • 29'
    1:1 (28:27) - Karczocha umieszcza krążek tuż przy prawym słupku w sporym zamieszaniu i mamy remis.
  • 28'
    Kończy się przewaga Pasów i Skólmowski wraca na lód.
  • 28'
    Kinnunen pod bramkę do Jacenki, ale ten minął się z krążkiem.
  • 27'
    Kapica z daleka, ale krążek nie trafia w bramkę.
  • 26'
    Mamy pierwszą karę w tym meczu. Sfaulowany został Muller przez Skólmowskiego i zagramy w przewadze.
  • 25'
    Po chwili uderza Karczocha i znów dobrą interwencję zalicza krakowski bramkarz, który bez wątpienia jest dziś jednym z bohaterów naszej drużyny!
  • 25'
    Limma do Araka i ten ze slotu uderza obok bramki.
  • 24'
    Trójkowa akcja torunian i kapitalnie broni Zabolotny!
  • 24'
    Niecelnie Dudas z niebieskiej.
  • 23'
    Zając pod bramką i krążek w sobie znany tylko sposób nie wpada do naszej bramki. Po chwili uderza Olszewski i kolejną dobrą interwencją popisuje się Zabolotny.
  • 22'
    Podanie do Jacenki, ale nasz zawodnik nie przejął krążka na buliku.
  • 22'
    Huhdanpaa uderzył z prawego koła bulikowego, ale pewnie łapie gumę nasz bramkarz.
  • 21'
    Pierwsza interwencja Zabolotnego w tej tercji.
  • 21'
    Drużyny są już na tafli i zaczynamy drugą odsłonę. Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
  • 17:38
    Strzały po I tercji: 15 - 8
  • 20'
    Kończymy pierwszą odsłonę jednobramkowym prowadzeniem po golu Ismagiłowa. Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 19'
    0:1 (18:39) - Jeżek spod niebieskiej i Ismagiłow zmienia tor lotu krążka, kierując go do siatki. Rosyjski napastnik zdobywa swojego pierwszego gola w barwach Pasów. Gratulacje!
  • 19'
    Ismagiłow na slocie zagrał zza plecy Bodrowa, ten jednak nie przejął krążka.
  • 18'
    Jaworski po wznowieniu uderza obok bramki Pasów.
  • 18'
    Strzałem z nadgarstka na buliku sprawdził umiejętności naszego bramkarza Szkodienko, ale Zabolotny nie dał się zaskoczyć i pewnie łapie gumę. Po chwili pod naszą bramką nastąpiły przepychanki zawodników obu drużyn, jednak sędziowie szybko opanowują sytuację.
  • 17'
    Krążek odbija się od Kamila Kalinowskiego , ale szybszy Zabolotny, który zatrzymuje krążek parkanami.
  • 16'
    Uwidocznia się przewaga gospodarzy.
  • 15'
    Syty do Limmy, ale zabrakło celności, a następnie Karczocha uderza z prawego skrzydła i krążek mrozi Zabolotny.
  • 15'
    Szabanow i po raz kolejny Zabolotny ratuje nasz zespół przed stratą gola.
  • 14'
    Po wygranym buliku z klepy huknął Dudaś, ale dobrze łapie Molder. Po chwili sytuacja powtarza się, jednak tym razem toruński golkiper odbija krążek.
  • 14'
    Uderzenie Koguta pewnie broni Zabolotny, który przypomnijmy jest dziś jedynką w naszej bramce.
  • 13'
    Dobra asekuracja Guli i Woroszyło pod naszą bramką zapobiega oddaniu strzału przez rywali.
  • 12'
    Teraz z bulika próbował Limma, ale krążek otarł się o bark Zabolotnego, dobija Karczocha i nasz bramkarz pewnie łapie krążek do raka.
  • 11'
    Arrak bekhendem celował pod poprzeczkę, ale ostatecznie krążek mija naszą bramkę.
  • 10'
    Dudaś mocno z niebieskiej, ale znów dobrze spisał się golkiper miejscowych.
  • 10'
    Ponownie Csamangó przy słupku, ale toruński bramkarz zatrzymuje gumę lewym parkanem.
  • 9'
    Csamangó z ostrego kąta, ale Molder był dobrze ustawiony i obronił uderzenie.
  • 9'
    Jeżek huknął z niebieskiej, ale jego uderzenie zostaje zablokowane.
  • 8'
    Huhdampaa nad poprzeczką.
  • 7'
    Woroszyło w dobrej sytuacji, ale nasz napastnik nieznacznie pudłuje.
  • 6'
    Miszczenko wyłuskał krążek pod bramką gospodarzy, ale ostatecznie defensorzy wystrzeliwują krążek na uwolnienie.
  • 5'
    Arrak na prawo do Huhdampy, ale ten nie trafił czysto w krążek. Dobra sytuacja dla torunian, ale szczęście po stronie Pasów.
  • 4'
    Tworzymy akcję zaczepną, ale niestety Miszczenko spalił na niebieskiej.
  • 3'
    Spod niebieskiej Jeżek i Bajwenko przyjmuje na siebie uderzenie.
  • 2'
    Szkodienko z niebieskiej lekko nad lodem, ale nasz bramkarz nie miał problemów z wyłapaniem krążka.
  • 1'
    Strzał spod niebiebieskiej Kozłowa i Zabolotny po raz pierwszy zmuszony do interwencji.
  • 1'
    Ze środka rozpoczynają Pasy.
  • 16:47
  • 16:46
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie: Bartosz Kaczmarek i Sebastian Kłaczyński, a na liniach pomagać im będą Maciej Byczkowski oraz Grzegorz Cytawa.
  • 16:45
    Gospodarze zagrają w następującym zestawieniu: Molder (Studziński) - Kozłow, Szkrabau, M. Kalinowski, K. Kalinowski, Kogut - Szkodenko, Rodionow, Szabanow, Arrak, Huhdanpaa - Jaworski, Zieliński, Limma, Syty, Karczocha - Bajwenko, Skólmowski, Olszewski, Rożkow, Michał Zając.
  • 16:43
    Poznaliśmy skład Pasów na dzisiejszy mecz: Zabolotny (Hebda) - Gula, Śaur, Miszczenko, Nemec, Kapica - Dudas, Muller, Ismagiłow, Bodrow, Woroszyło - Jeżek, Kinnunen, Augustyniak, Jacenko, Popiticz - Csamangó, Gosztyla, Brynkus, Shirley, Kamiński.
  • 16:06
    Witamy z Lodowiska "Tor-Tor", gdzie już za godzinę hokeiści Comarch Cracovii zmierzą się z miejscową KH Energą Toruń. Po piątkowej porażce w Katowicach dziś wicemistrzowie Polski chcą sięgnąć po pewne trzy punkty i przedłużyć swe szanse na awans do Turnieju Finałowego Pucharu Polski. Początek meczu o godz. 17.