GKS Katowice GKS Katowice
Mecz zakończony Wynik meczu : 4 : 2
2:1, 2:0, 0:1, ___ ___
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie, a więc trzy punkty zostają w Katowicach. Kolejny mecz już w niedzielę z KH Energą Toruń.
  • 60'
    Pieriewozczikow zjeżdża do boksu. Stawiamy wszystko na jedną kartę!
  • 59'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 58'
    Pasiut uderza w kask bramkarza i gra zostaje przerwana.
  • 58'
    Z bliska Lehtonen, ale Pieriewozczikow na raty mrozi krążek.
  • 57'
    Na ponad trzy minuty do końcowej syreny kolejne wykluczenie w meczu łapie Gula.
  • 55'
    Teraz próbował Wanacki, ale nasz bramkarz był dobrze ustawiony i nie dał się zaskoczyć.
  • 53'
    Nemec z bliska, ale pewnie broni Murray.
  • 52'
    Do ataku ruszył Bepierszcz, ale został zablokowany i w efekcie wpadł na bramkę.
  • 51'
    Bepierszcz do Michalskiego przed bramkę, jednak zawodnik rywali nie zdołał pokonać naszego bramkarza.
  • 50'
    4:2 (49:25) - Miszczenko zagrał wzdłuż bramki do Kapicy, a ten celnym uderzeniem zdobywa drugą bramkę dla Pasów w tym meczu!
  • 49'
    Pasiut obija słupek naszej bramki.
  • 48'
    Fraszko z bulika, ale pewnie do raka łapie krążek krakowski bramkarz.
  • 46'
    Wronka podał do Krężołka, ten huknął z trzech metrów i Pieriewozczikow upadając na lód broni uderzenie. Świetna interwencja naszego bramkarza!
  • 46'
    Uderzenie Guli odbija Murray.
  • 45'
    Kapica z bekhendu, ale krążek leci nad poprzeczką.
  • 44'
    Shirley trafia prosto w parkany katowickiego golkipera.
  • 44'
    Pasiut w sytuacji sam na sam trafia w parkany Pieriewozczikowa.
  • 43'
    Rywale już w pełnym zestawieniu.
  • 42'
    Teraz w Pierieowzczikowa uderza Hudson.
  • 41'
    Murray odbija uderzenie Nemeca sprzed bulika.
  • 41'
    Zamykamy rywali w zamku.
  • 41'
    Trzecią tercję rozpoczniemy w przewadze, bowiem sędziowie nałożyli dwuminutowe wykluczenie na Prokurata.
  • 40'
    Koniec II tercji
  • 40'
    Prokurat od zakrystii, ale parkanem broni Pieriewozczikow.
  • 39'
    Po uderzeniu Jacenki krążek zatrzymał się na linii niebieskiej, ale Wronka zdołał go wybić.
  • 38'
    Dudas z daleka i teraz dobrą interwencją popisuje się Murray.
  • 37'
    Uderzenie Bepierszcza odbija krakowski bramkarz.
  • 37'
  • 36'
    Sprzed niebieskiej huknął Hudson, ale pewna interwencja Pieriewozczikowa zapobiegła utracie kolejnej bramki.
  • 35'
    Za uderzenie w twarz Fraszkę dwie karne minuty otrzymuje Gula.
  • 35'
    Popiticz i pewnie do raka łapie gumę Murray.
  • 34'
    Michalski z bliska uderza nad poprzeczką naszej bramki.
  • 33'
    4:1 (32:11) - Prokurat w sytuacji sam na sam pokonuje naszego bramkarza i zdobywa czwarte trafienie dla gospodarzy.
  • 33'
    Pasiut z bulika obok słupka.
  • 32'
    Gramy już w pełnym zestawieniu. Pora na odrabianie strat. Walczyć Pasy!
  • 32'
    Jeżek melduje się już na lodzie, a do końca drugiej kary pozostało 11 sekund.
  • 31'
    Kruczek z ostrego kąta mocno niecelnie.
  • 30'
    Wciąż bronimy się we trzech. Krężołek z bliska nie trafia w bramkę.
  • 30'
    Rompkowski z przestrzeni międzybulikowej, ale pewnie łapie krążek Pieriewozczikow.
  • 29'
    Niestety popełniamy błąd przy zmianie i otrzymujemy karę techniczną za nadmierną liczbę zawodników na lodzie. Odsiedzi ją Dziurdzia.
  • 29'
    Bodrow na prawo do Miszczenki, ten uderza z pierwszego krążka, ale nie trafia w światło bramki.
  • 28'
    Zakończyła się pierwsza z kar dla Pasów.
  • 28'
    Penalty 4
    Znów musimy radzić sobie w podwójnym osłabieniu. Podwójną karą mniejszą za atak kijem trzymanym oburącz oraz niesportowe zachowanie.
  • 26'
    3:1 (25:45, 5/3) - Szybkie rozegranie zamka i krążek w naszej bramce umieszcza Pasiut.
  • 26'
    Niestety łapiemy drugie wykluczenie i zagramy 3/5. Za uderzanie kijem do boksu odesłany został Kapica.
  • 24'
    Uderzenie Krężołka pewnie łapie do raka Pieriewozczikow.
  • 24'
    Za uderzanie kijem do boksu na dwie minuty odesłany został Kinnunen i znów musimy radzić sobie bez jednego zawodnika.
  • 23'
    Gula spod bandy, ale bez problemów broni Murray, odbijając krążek parkanem.
  • 23'
    Nemec sam na sam, ale kijem broni Murray!
  • 22'
    Zakończyła się kara Saura. Gramy w komplecie.
  • 21'
    Rywale konstruują zamek i niecelnie z bulika uderza Lehtonen.
  • 21'
    Drugą tercję rozpoczniemy w osłabieniu. Przez 1 minutę i 27 sekund na ławce kar przebywał będzie jeszcze Jakub Saur.
  • 19:16
    Strzały po I tercji: 11 - 16.
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą odsłonę. Zapraszamy ponownie za kwadrans.
  • 20'
    Za ostrość w grze na pół minuty przed końcem tercji karę otrzymuje Saur.
  • 18'
    Jakimienko niecelnie z bekhendu.
  • 18'
    2:1 (17:21) - Miszczenko wymanewrował rywali i pokonuje bramkarza "GieKsy" zdobywając swojego pierwszego gola w barwach Pasów!
  • 16'
    Ismagiłow trafia w boczną siatkę. Pierwszy gol dla Pasów wisiał już w powietrzu!
  • 15'
    Po uderzeniu Michalskiego po lodzie krążek odbił się od Monty i niewiele brakowało, a zmyliłby naszego bramkarza.
  • 14'
    Zyskujemy lekką przewagę, ale póki co nie potrafimy znaleźć sposobu na bramkarza miejscowych.
  • 13'
    Wronka zza linii bramkowej wycofał do Pasiuta, ten bez przyjęcia trafia wprost w Pieriewozczikowa.
  • 12'
    Kapica minął kilku zawodników rywali, ale krążek po jego uderzeniu mija bramkę rywali.
  • 12'
    Shirley wycofuje do Dudasa, ten huknął z klepy, ale mocno niecelnie.
  • 11'
    Muller z przestrzeni międzybulikowej i w zamieszaniu broni Murray.
  • 10'
    Kapica niecelnie sprzed niebieskiej.
  • 10'
    Popiticz objechał bramkę i uderzył ze slotu, ale znów dobrą interwencją popisuje się golkiper gospodarzy.
  • 9'
    Woroszyło z ostrego kąta i parkanami zatrzymuje krążek golkiper "GieKsy" Murray.
  • 9'
    Trener Rudolf Rohaćek już teraz postanowił wziąć regulaminowy czas.
  • 9'
    2:0 (8:38) - Krężołek precyzyjnym strzałem w okienko podwyższa prowadzenie gospodarzy.
  • 9'
    Krężołek do Prokurata, ten ze slotu i parkanem broni Pieriewozczikow.
  • 8'
    Pasiut po kiju Guli obok słupka.
  • 7'
    Nemec wraca do gry. Wybroniliśmy osłabienie.
  • 6'
    Minuta kary za nami. Dobrze się bronimy i nie pozwalamy rywalom na oddanie strzału.
  • 5'
    Za atak kijem trzymanym oburącz dwie karne minuty otrzymuje Nemec. Niezwykle trudny początek meczu dla Pasów.
  • 5'
    Rompkowski ze slotu i dobra interwencja Pieriewozczikowa.
  • 4'
  • 3'
    Kapica nie przejął krążka po podaniu Miszczenki pod naszą bramkę.
  • 2'
    Walczymy o wyrównującego gola, jednak brakuje celnego uderzenia.
  • 1'
    1:0 (0:45) - Katowiczanie od pierwszych sekund ruszyli na naszą bramkę i niestety celnym uderzeniem w długi róg już w 45. sekundzie popisał się Wronka.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
  • 17:56
    Mecz transmitowany będzie w systemie PPV przez portal polskihokej.tv pod linkiem: https://katowice.polskihokej.tv/
  • 17:46
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie: Michał Baca i Paweł Breske, a na liniach pomagać im będą: Artur Hyliński oraz Wojciech Czech.
  • 17:45
    Znamy również skład gospodarzy: Murray (Miarka) - Rompkowski, Jakimienko, Fraszko, Pasiut, Wronka - Hudson, Wanacki, Prokurat, Lehtonen, Krężołek - Wajda, Kruczek, Bepierszcz, Monto, Michalski - Musioł, Lebek, Krawczyk, Mularczyk.
  • 17:43
    Drużyna Pasów wystąpi dziś w następującym zestawieniu: Pieriewozczikow (Zabolotny) - Gula, Śaur, Miszczenko, Nemec, Kapica - Dudas, Muller, Ismagiłow, Bodrow, Woroszyło - Jeżek, Kinnunen, Augustyniak, Jacenko, Popiticz - Jaracz, Gosztyla, Brynkus, Shirley, Dziurdzia.
  • 17:13

GKS Katowice to lider tabeli, którego skład oparty jest na byłych lub aktualnych reprezentantach Polski takich jak choćby Grzegorz Pasiut, Patryk Wronka, Maciej Kruczek czy Mateusz Bepierszcz. Trenerem naszych rywali jest z kolei Jacek Płachta, który w przeszłości również pełnił funkcję selekcjonera kadry.

Spotkanie zapowiada się więc niezwykle ciekawie, a my zapraszamy na relację tekstową z małej hali katowickiego "Spodka". Początek meczu o godz. 18:30.