Syrena kończy spotkanie, a więc zabieramy trzy punkty do Krakowa! We wtorek zmierzymy się awansem z GKS Tychy na Lodowisku w Krakowie. Zapraszamy do nabywania wejściówek i wspierania wicemistrzów Polski. Dziękujemy!
    Pusta bramka gospodarzy, którzy stawiają wszystko na jedną kartę!
    Regulaminowy czas dla drużyny Ciarko STS.
  • 58'
    Heltonen trafia w poprzeczkę! Nerwowe ostatnie minuty.
  • 57'
    Bukowski z przestrzeni międzybulikowej uderza wprost w bramkarza. Wcześniej jednak rozległ się jednak gwizdek sędziego sygnalizujący pozycję spaloną.
  • 57'
    Goal
    1:3 (56:01) - Bukowski technicznym uderzeniem daje pierwsze trafienie miejscowym.
  • 55'
    Pasy w pełni kontrolują wydarzenia na lodzie, a gospodarze wydają się być już pogodzeni z wynikiem.
  • 54'
    Mnóstwo niedokładności i niecelnych podań w ekipie Ciarko STS.
  • 53'
    Hiltunen po lodzie i końcówką parkanu broni Pieriewozczikow. Po chwili Bodrow wraca na taflę i gramy w pełnym zestawieniu.
  • 53'
    Dudaś bez przyjęcia ze slotu nad poprzeczką.
  • 52'
    W sporym zamieszaniu podbramkowym krążek łapie Pieriewozczikow. Znów zawodnicy obu drużyn przepychają się w naszym polu bramkowym.
  • 51'
    Penalty 2
    Bodrow nieprawidłowo powstrzymał Hiltunena i znów uda się na ławkę kar za zahaczanie.
  • 49'
    Z prawego bulika niecelnie uderzał Csamango.
  • 48'
    Hamalainen ze slotu i parkanami broni nasz bramkarz. Po chwili na lód wraca już Bodrow.
  • 48'
    Sędziowie nie zdecydowali się nałożyć karnych minut na krewkich zawodników i zaczniemy z bulika pod naszą bramką.
  • 48'
    Henttonen po lodzie i broni Pieriewozczikow. Przepychanki na lodzie. Czy posypią się kary?
  • 46'
    Dobrze spisujemy się w osłabieniu i nie dopuszczamy rywali do oddania strzału.
  • 45'
    Penalty 2
    Zagramy teraz w osłabieniu po tym jak Bodrow został odesłany na ławkę kar za zahaczanie.
  • 44'
    Błąd Bukowskiego i Speśny musiał ratować sytuację, po tym jak krążek przejął Brynkus i uderzył bez przyjęcia.
  • 43'
    Teraz Spesny broni uderzenie Bodrowa. Pierwsze minuty ostatniej odsłony przebiegają pod dyktando Pasów.
  • 43'
    Obok lewego słupka uderzał Nemec.
  • 42'
    Sawicki nad poprzeczką.
  • 42'
    Brynkus już zameldował się na lodzie i gramy w komplecie.
  • 41'
    Jeszcze przez kilkanaście sekund zagramy w liczebnym osłabieniu po karze Brynkusa z drugiej tercji.
  • 41'
    Wznowienie ze środka dla gospodarzy.
  • Początek III tercji
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Po dwóch tercjach prowadzimy trzema golami i od zwycięstwa dzieli nas już tylko dwadzieścia minut!
  • 39'
    Penalty 2
    Za zahaczanie do boksu kar na dwie minuty odesłany został Brynkus.
  • 39'
    Z bliska Hiltunen, ale fiński zawodnik Sanoka trafia w parkan naszego bramkarza.
  • 38'
    Penalty 2
    Również dwuminutowe wykluczenie za ostrość otrzymuje Nemec.
  • 38'
    Penalty 2
    Dwie minuty karne dla Pavuka za ostrość.
  • 38'
    Szarpanina Pavuka z Nemecem. Z pewnością posypią się kary.
  • 37'
    Sporo niedokładności po stronie Ciarko STS
  • 36'
    Uderzenie Bezwińskiego spod bandy broni Speśny.
  • 35'
    Z daleka próbował Muller, ale pewnie łapie Speśny.
  • 34'
    Pieriewozczikow popisuje się wspaniałą interwencją w sytuacji sam na sam z Tamminenem.
  • 34'
    Sawicki w zamieszaniu uderza nad poprzeczką.
  • 33'
    Sanok już w komplecie.
  • 32'
    Woroszyło na prawy słupek po lodzie do Dudaśa, ale ten nie trafił w krążek.
  • 31'
    Penalty 2
    Za przeszkadzanie dwie karne minuty otrzymuje Biłas i szansa przed Pasami na czwarte trafienie!
  • 29'
    Csamango na lewo do Brynkusa, ale ten bez przyjęcia sprzed bulika uderza wprost w bramkarza.
  • 29'
    Oglądamy znacznie ciekawszy mecz, niż w pierwszej tercji.
  • 28'
    Po wygraniu wznowienia na buliku uderzył Strzyżowski, ale Pieriewozczikow zaliczył kolejną udaną interwencję w meczu i wciąż zachowuje czyste konto.
  • 27'
    Goal
    0:3 (26:14) - Z przestrzeni międzybulikowej huknął Dudaś i krążek po raz trzeci zatrzepotał w bramce Sanoka. Brawo!
  • 25'
    Bukowski bekhendem obok słupka, po chwili zaskoczyć bramkarza gospodarzy z bliska próbował Nemec.
  • 24'
    W zamieszaniu parkany bramkarza Ciarko obił Kamiński.
  • 23'
    Sprzed bulika nad bramką strzelił Mocarski.
  • 21'
    Próbował Bukowski, ale krążek po jego uderzeniu z bulika minął słupek naszej bramki.
  • 21'
    Zaczynamy drugą odsłonę przy prowadzeniu 2:0.
  • Początek II tercji
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Jacenko z ostrego kąta, po chwili dwie akcje Sanoka nie zakończone strzałem. Po dwudziestu minutach prowadzimy więc 2:0 po golach Shirley'a i Kapicy! Zapraszamy ponownie za piętnaście minut.
  • 19'
    Penalty 2
    Za niesportowe zachowanie zostaje nałożona kara na boks Ciarko STS. Odsiedzi ją Wilusz.
  • 18'
    Goal
    2:0 (17:42)- Kapica wykorzystuje błąd sanockiej defensywy i po indywidualnej akcji sprytnym uderzeniem pokonuje sanockiego bramkarza. Brawo!
  • 17'
    Dalekie podanie przez pół tafli do Brynkusa, ten uderza z bulika, ale wprost do rękawicy Speśnyego.
  • 16'
    Po nieudanej próbie Sanoka przeprowadzamy kontrę i sanockiego bramkarza uderzeniem "od zakrystii" próbował zaskoczyć Shirley.
  • 15'
    Z niebieskiej uderzał Gula, ale Speśny mimo, że był naciskany przez Nemeca zdołał wyłapać gumę.
  • 14'
    Hiltunen miał szansę na natychmiastowe wyrównanie, ale napastnik gospodarzy przeniósł gumę nad poprzeczką z najbliższej odległości.
  • 13'
    Goal
    0:1 (12:10, 5/.4) - Wykorzystujemy przewagę! Dudaś dobrze podał do Shirley'a, a ten z bliska umieszcza krążek w bramce!
  • 11'
    Penalty 2
    Mocarski zaatakował kijem trzymanym oburącz Augustyniaka i sędziowie nakładają pierwszą karę w meczu.
  • 11'
    Tamminen sprzed niebieskiej, ale krążek odbija się od Kinnunena. Po chwili z bulika uderzył po lodzie Hiltunen i dobrą interwencją popisuje się Pieriewozczikow.
  • 10'
    Woroszyło ze slotu obija parkany sanockiego bramkarza. Przejmujemy inicjatywę na lodzie.
  • 9'
    Woroszyło z bliska, ale gumę mrozi Speśny.
  • 7'
    Obie drużyny póki co nie forsują zbytnio tempa.
  • 8'
    Kapica dopadł do bezpańskiego krążka i uderzył bez przyjęcia. Napastnik Pasów trafił jednak wprost w bramkarza.
  • 6'
    Po krótkiej chwili wracamy do gry i już Woroszyło wykonał groźny najazd na bramkę Ciarko. Nasz napastnik próbował zmieścić gumę między parkanami Speśnyego.
  • 6'
    Przymusowa przerwa w grze. Od jednej z band zza bramką Sanoka odkleiła się reklama. Będzie potrzebna interwencja służb technicznych.
  • 6'
    Filipek z dystansu obił parkany Pieriewozczikowa.
  • 5'
    Najpierw uderzenie zamarkował Strzyżowski, a następnie groźnym uderzeniem próbował zaskoczyć naszego bramkarza Piippo.
  • 4'
    Kolejna nieudana próba Nemeca, który otrzymał dobre podanie od Csamango.
  • 3'
    Bukowski i Pieriewozczikow mrozi krążek.
  • 3'
    Kapica zza linii bramkowej do Nemeca, ten uderza z pierwszego krążka, ale niestety nasz napastnik nieznacznie się pomylił.
  • 2'
    Kontra Pasów, jednak krążek poza taflą. Będzie wznowienie na prawym buliku.
  • 1'
    Bukowski bekhendem nad poprzeczką naszej bramki. Pierwsza groźna sytuacja gospodarzy.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów.
  • Rozpoczęcie meczu
  • 18:00
    Przed meczem odbyła się symboliczna minuta ciszy w hołdzie dla zmarłej w zeszłym tygodniu dziennikarki Edyty Bieńczak - sympatyczki sanockiego klubu. Cześć Jej pamięci!
  • 17:54
    Transmisję z meczu w systemie PPV przeprowadzi portal polskihokej.tv - kliknij TUTAJ
  • 17:53
    Spotkanie poprowadzą sędziowie Krzysztof Kozłowski i Mateusz Krzywda, a na liniach pomagać im będą Grzegorz Cudek i Mateusz Kucharewicz.
  • 17:44
    W dzisiejszym meczu bramki Pasów strzegł będzie Dienis Pieriewozczikow. Nasza drużyna wystąpi dziś w czarnych wyjazdowych bluzach.
  • 17:18
    Przed nami mecz z Ciarko STS Sanok, który zakończy pierwszą rundę zmagań w obecnym sezonie Polskiej Hokej Ligi. Witamy z miejscowej Areny Sanok i zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej. Początek godz. 18.