2:0, 0:1, 1:1, ___ ___
Comarch Cracovia Comarch Cracovia
  • Koniec meczu
  • 60'
    Niestety spotkanie kończymy przegraną. Walczyliśmy jednak do końca, jednak do Krakowa wracamy bez punktów. Zapraszamy już teraz na krakowskie Lodowisko w czwartek 30 września, kiedy to zmierzymy się z Tauronem Podhale Nowy Targ. Dziękujemy za uwagę.
  • 60'
    Penalty 2
    Rudolf Rohaćek otrzymuje karę za niesportowe zachowanie. Odsiedzi ją Jakub Śaur.
  • 60'
    Goal
    3:2 (59:29) - Mocne uderzenie Raca daje prowadzenie rywalom na pół minuty przed zakończeniem trzeciej tercji.
  • 59'
    Czas dla trenera JKH Roberta Kalabera.
  • 58'
    Jarosz obok bramki.
  • 57'
    Penalty 2
    Za przeszkadzanie do boksu kar powędrował Muller. Szansa przed gospodarzami.
  • 56'
    Kostek ze slotu, ale krążek odbija się od Csamangó. Po chwili na bramkę JKH uderza Gula, ale dobrą interwencją popisuje się Nechvatal.
  • 55'
    Woroszyło do Shirley'a, ale ten nie opanował krążka.
  • 54'
    Urbanowicz z bulika, ale znów golkiper Pasów zatrzymuje krążek.
  • 54'
    Radosław Nalewajka po wznowieniu i Pieriewozczikow odbija. Następnie uderzał Bryk i znów broni krakowski golkiper.
  • 53'
    Jacenko i Nechvatal wyciągnął się wzdłuż własnej bramki. Krążek cały czas jednak w polu i dopiero po chwili arbitrzy przerywają grę.
  • 53'
    Kapica bekhendem, ale krążek minimalnie mija słupek bramki rywali.
  • 52'
    Mlynarović i krążek trafia w kask naszego bramkarza.
  • 51'
    Goal
    2:2 (50:37) - Bodrow wygrywa wznowienie, wycofuje do Śaura, a ten mocnym uderzeniem daje nam wyrównanie!
  • 50'
    Dudaś z ostrego kąta, ale niedokładnie.
  • 50'
    Teraz Dudaś sprzed bulika przeniósł krążek nad poprzeczką bramki Nechvatala.
  • 49'
    Urbanowicz huknął nad poprzeczką naszej bramki.
  • 48'
    Penalty 2
    Pavlovs fauluje Mullera i teraz to Pasy zagrają w przewadze.
  • 48'
    Razgals ze slotu i pewnie łapie Pieriewozczikow. Po chwili Bodrow, który odsiadywał karę za naszego bramkarza, melduje się na lodzie i gramy w komplecie.
  • 48'
    Zablokowane uderzenie Raca pod naszą bramką.
  • 47'
    Zadźwięczał słupek naszej bramki po uderzeniu Jarosza. Następnie krążek po rykoszecie ląduje w rękawicy naszego golkipera.
  • 46'
    Pieriewzoczikow broni strzał Bahalejszy.
  • 46'
    Penalty 2
    Kara dla Pieriewozczikowa, którą odsiedzi Bodrow.
  • 46'
    Zablokowany Urbanowicz i zostaje odgwizdany faul.
  • 45'
    Zablokowane uderzenie Bodrowa.
  • 45'
    Po wznowieniu huknął Nemec, ale wcześniej rozległ się gwizdek sędziego, bowiem Bodrow zagrał łyżwą przy wznowieniu.
  • 44'
    Jastrzębianie zamykają nas w naszej tercji.
  • 43'
    Rywale już w pełnym zestawieniu.
  • 42'
    Kapica samotnie przedarł się przez linię obrony i oddał strzał spomiędzy bulików, ale broni Nechvatal.
  • 42'
    Jacenko wraca na lód i teraz to my gramy w przewadze.
  • 41'
    Penalty 2
    Siły się wyrównują. Za przeszkadzanie dwie karne minuty otrzymuje Pavlovs.
  • 41'
    Przed nami ostatnia tercja. Gramy w liczebnym osłabieniu po karze Jacenki z poprzedniej tercji.
  • Początek III tercji
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Kończymy drugą tercję, w której po golu Iwana Jacenki odrabiamy częściowo straty. Zapraszamy ponownie za kwadrans.
  • 39'
    Penalty 2
    Jacenko wybija krążek ze strefy obronnej poza taflę i mamy karę za opóźnianie gry.
  • 38'
    Próba Kapicy z niemal zerowego kąta.
  • 37'
    Pieriewozczikow mrozi gumę po uderzeniu Urbanowicza tuż przed bramką. Kolejna groźna sytuacja gospodarzy.
  • 36'
    Jass trafia w spojenie.
  • 35'
    Ignatowicz wraca na lód i gramy już w komplecie.
  • 34'
    Kalns po wymianie podań uderza z bulika obok słupka.
  • 33'
    Penalty 2
    Za przeszkadzanie do boksu kar odesłany został Ignatowicz.
  • 32'
    Jarosz z bliska, ale broni Pieriewozczikow. Następnie uderzenie rywala blokuje Gosztyła. Ciężkie chwilę Pasów.
  • 31'
    Jastrzębie zamyka nas w tercji. Rac uderzył z okolic bulika obok słupka.
  • 31'
    Zakotłowało się pod bramką Pasów, ale nie zorientował się Razgals i w efekcie nie przejął krążka.
  • 30'
    Próbował Dudaś, ale krążek po jego strzale opuszcza taflę.
  • 29'
    Goal
    2:1 (28:58, 5/4) - Kapica idealnie obsłużył Jacenkę, a ten umieszcza krążek w bramce i zdobywa pierwsze trafienie dla Pasów w meczu!
  • 29'
    Gosztyła już na lodzie. Zagramy teraz w przewadze.
  • 27'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku przeciwnika dwie minuty w boksie kar odpocznie Gosztyła.
  • 28'
    Zablokowane uderzenie Dudaśa sprzed bramką.
  • 28'
    Penalty 2
    Kara techniczna dla JKH za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Odsiedzi ją Radosław Nalewajka.
  • 27'
    Śaur blokuje Urbanowicza przy naszej bramce.
  • 26'
    Jacenko wybija krążek na uwolnienie po sporym naporze gospodarzy.
  • 25'
    Kasperlik sam na sam, ale zostaje powstrzymany przez naszą defensywę.
  • 24'
    W drugiej tercji radzimy sobie o wiele lepiej, ale nasze uderzenia są niezbyt dokładne.
  • 23'
    Z niebieskiej próbował Dudaś.
  • 22'
    Shirley w dobrej sytuacji, ale tuż przed oddaniem strzału zgubił krążek.
  • 22'
    Jass melduje się już na tafli i JKH w komplecie.
  • 21'
    Zablokowane uderzenie Nemeca z bliska.
  • 21'
    Drugą tercję rozpoczniemy w liczebnej przewadze - to efekt kary Jassa w końcówce poprzedniej odsłony.
  • Początek II tercji
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję, która zdecydowanie nie poszła po myśli Pasów. Liczymy na lepszą grę tuż po przerwie.
  • 20'
    Jeszcze próbujemy zaskoczyć Nechvatala, ale dobrze broni bramkarz rywali.
  • 20'
    Penalty 2
    Dwie minuty dla Jassa za spowodowanie upadku.
  • 20'
    Kapica sam na sam i zostaje nieprzepisowo powstrzymywany.
  • 19'
    Osamotniony Shirley traci krążek w tercji rywali.
  • 18'
    Próbował Gula, ale jego uderzenie blokuje Jarosz.
  • 18'
    JKH już w pełnym zestawieniu.
  • 17'
    Teraz uderzył Razgals, ale pewnie łapie gumę do rękawicy Pieriewozczikow.
  • 17'
    Huknął sprzed niebieskiej Gula i dobrze broni Nechvatal.
  • 16'
    Zamykamy rywali w ich tercji, ale mamy problem z oddaniem strzału.
  • 16'
    Penalty 2
    Za trzymanie pierwszą karę w meczu otrzymuje Kamieniew.
  • 15'
    Woroszyło blokuje uderzenie Kamieniewa z niebieskiej.
  • 14'
    Jass po starciu pod bandą nie podnosi się z lodu. Gra zostaje wstrzymana.
  • 14'
    Po wznowieniu Dodrow do Nemeca, ale jego strzał zostaje zablokowany. Po chwili Pieriewozczikow zatrzymuje strzał Jassa.
  • 14'
    W sporym zamieszaniu czujność zachowuje krakowski golkiper i mrozi krążek w polu bramkowym.
  • 14'
    Mocny forechecking Jastrzębia uniemożliwia nam rozegranie ataku.
  • 13'
    Próbował Rac i pewnie broni Pieriewozczikow.
  • 13'
    Bodrow na buliku próbował odegrać do Kapicy. Po chwili Dudaś sprzed niebieskiej trafia w dobrze ustawionego Kostka.
  • 12'
    Baszyrow i krążek odbija się od łyżwy Dziurdzi.
  • 11'
    Trener Rohaćek już teraz poprosił o regulaminowy czas.
  • 11'
    Goal
    2:0 (9:19) - Rac przymierzył sprzed bulika i zasłonięty Pieriewozczikow nie ma zbyt wiele do powiedzenia. Gospodarze prowadzą już dwoma bramkami.
  • 10'
    Kasperlik niecelnie ze slotu.
  • 9'
    Jacenko próbował dogrywać po bandzie, ale krążek opuszcza taflę i znów zaczniemy z bulika.
  • 8'
    Dobrze wjechał w tercję Shirley, ale gubi krążek i sędziowie odgwizdują spalonego.
  • 7'
    Jass mocno z niebieskiej, ale parkanami broni Pieriewozczikow.
  • 7'
    Walczymy o wyrównanie, dobrze jednak w destrukcji radzą sobie gracze JKH.
  • 6'
    Goal
    1:0 (5:16) - Kostek z ostrego kąta, Pieriewozczikow odbija, ale przy dobitce Razgalsa był już bezradny. Miejscowi otwierają wynik spotkania.
  • 5'
    Baszyrow spod bulika, ale po raz kolejny dobrą interwencją popisuje się nasz bramkarz.
  • 4'
    Horzelski mocno docisnął do bandy Kapicę.
  • 3'
    Bodrow w boczną siatkę. Pierwsze minuty dla Pasów.
  • 2'
    Brynkus do Csamangó, ale nasz napastnik marnuje dobrą sytuację do strzelenia gola.
  • 1'
    Próbował Razgals, ale dobrze przesunął się Pieriewozczikow.
  • Rozpoczęcie meczu
  • 18:00
    Spotkanie sędziować będą Krzysztof Kozłowski i Tomasz Radzik, a na liniach pomagać im będą Michał Gerne oraz Wojciech Moszczyński.
  • 17:58
    Hokeiści Pasów wystąpią dziś w swoich tradycyjnych strojach. Między słupkami zagra Dienis Pieriewozczikow, a oficjalny debiut zaliczy Jakub Miller.
  • 17:02
    Witamy z Lodowiska "Jastor", gdzie już za godzinę dojdzie do starcia mistrza JKH GKS Jastrzębie z wicemistrzem Polski czyli Comarch Cracovią. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej. Początek meczu o godz. 18.