0:3, 0:0, 2:1, ___ ___
GKS Katowice GKS Katowice
  • Koniec meczu
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie. Niestety przegrywamy spotkanie z liderem. Szansa na rehabilitację już w czwartek podczas meczu z Energą Toruń.
  • 60'
    Zabolotny zjeżdża do boksu! Wprowadzamy do gry szóstego zawodnika z pola!
  • 58'
    Goal
    2:4 (58:13)- Wronka położył bramkarza i zdobywa czwarte trafienie dla swej drużyny.
  • 57'
    Goal
    2:3 (56:59) - Podanie Csamangi wykorzystuje Jacenko i mamy kontaktowe trafienie!
  • 54'
    Z bliska próbował zaskoczyć bramkarza rywali Woroszyło. Murray zalicza jednak kolejną dobrą interwencję.
  • 54'
    Spod bandy uderzył Csamangó, ale Murray nie dał się zaskoczyć.
  • 54'
    Goal
    1:3 (51:46, 5/4) - Mamy pierwsze trafienie. Liczebną przewagę wykorzystuje Bodrow!
  • 52'
    Woroszyło z bulika po lodzie obok słupka.
  • 51'
    Penalty 2
    Za opóźnianie gry poprzez wybicie krążka poza taflę dwuminutowym wykluczeniem ukarany został Eriksson.
  • 51'
    Shirley sprzed bulika i na raty broni Murray.
  • 50'
    Sprzed bulika Nemec, ale krążek odbija Murray.
  • 48'
    Karlsson pod naszą bramką przyjmuje krążek i tym samym blokuje strzał zawodnika rywali.
  • 47'
    Shirley przy próbie strzału zostaje powstrzymany przez Wajdę.
  • 46'
    Nemec z okolic bulika trafia w parkany Murray'a.
  • 46'
    Fraszko z najbliższej odległości obija słupek pasiastej bramki.
  • 45'
    Monto po lodzie i kijem broni Zabolotny.
  • 44'
    Uderzenie Monto po podaniu zza bramki pewnie broni Zabolotny.
  • 43'
    Wrzutka pod naszą bramkę, ale refleks zachowuje Zabolotny, który mrozi gumę.
  • 43'
    Rywale również grają już w pełnym zestawieniu.
  • 42'
    Gramy już w pełnym zestawieniu.
  • 42'
    Muller pod bramkę, ale nikt nie zamknął tego strzałem.
  • 41'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku przeciwnika dwie karne minuty otrzymuje Monto.
  • 41'
    Wznowienie ze środka dla Pasów.
  • 41'
    W trzeciej odsłonie jeszcze przez nieco ponad dwie minuty będziemy grać w liczebnym osłabieniu.
  • Początek III tercji
  • 20:01
    Strzały po II tercji: 16 - 24
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Lehtonen ze slotu obok słupka.
  • 39'
    Zakończyła się kara Pasiuta.
  • 39'
  • 37'
    Penalty 25
    Karę meczu otrzymuje Aleś Jeżek. Powodem jest niesportowe zachowanie i niebezpieczna gra wysokim kijem.
  • 38'
    Eriksson nad poprzeczką. Po chwili uderzenie z bliska broni Zabolotny.
  • 37'
    Penalty 2
    Dwie karne minuty dla Pasiuta za niesportowe zachowanie.
  • 36'
    Zablokowane uderzenie Erikssona.
  • 35'
    Z bekhendu uderzał Shirley, ale pewnie broni Murray.
  • 33'
    Najpierw Dudas, potem Brynkus sprawdzili umiejętności katowickiego bramkarza.
  • 32'
    Walczymy o pierwsze trafienie w meczu, ale póki co Murray nie daje się pokonać.
  • 30'
    Ciepelewski wrzucił krążek pod bramkę, ale Zabolotny na wszelki wypadek mrozi krążek.
  • 30'
    Wronka zza bramki do Fraszki, ale ten uderza nieczysto i krążek leci nad poprzeczką. Po chwili pewną interwencją popisuje się Zabolotny.
  • 29'
    Jacenko po kiju uderza obok słupka.
  • 27'
    Dobre podanie wzdłuż bramki do Fraszki, jednak napastnik gości nie trafia czystko w krążek.
  • 26'
    Nemec z bulika, ale trafia tylko w golkipera rywali.
  • 26'
    Csamango do Mullera, ale ten z ostrego kąta nie był w stanie oddać celnego strzału.
  • 24'
    Krężołek po rajdzie lewą stroną trafia w Zabolotnego.
  • 23'
    Spore zamieszanie pod bramką rywale, ale nie udało się oddać strzału.
  • 23'
    Jeżek z ostrego kąta trafia w boczną siatkę.
  • 22'
    Rywale już w pełnym zestawieniu.
  • 21'
    Z niebieskiej uderzył Gula, ale krążek obił tylko parkany bramkarza.
  • 21'
    Drugą odsłonę rozpoczniemy w liczebnej przewadze po karze Wanackiego.
  • Początek II tercji
  • 19:04
    Strzały po I tercji: 9-13
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Penalty 2
    Za zahaczanie dwuminutową karę otrzymuje Wanacki. Odsiedzi ją jednak już w drugiej odsłonie.
  • 20'
    Sygnalizowana kara dla GKS-u. Długo utrzymujemy się przy krążku.
  • 20'
    Muller do Nemeca, ten uderza bekhendem.
  • 20'
    Wanacki i znów dobrą obroną popisuje się Zabolotny, który w powietrzu łapie krążek.
  • 19'
    Kamiński już na lodzie. Gramy w komplecie.
  • 18'
    Znów dobra obrona Zabolotnego, który łapie krążek!
  • 19'
    Fraszko z bulika i krążek trafia w naszego bramkarza.
  • 18'
    Montoo na prawo do Pasiuta, ten uderza bez przyjęcia. Zabolotny odbija krążek i w sporym zamieszaniu po raz kolejny ratuje nasz zespół od straty kolejnego gola.
  • 17'
    Hudson po wznowieniu i pewnie do raka łapie krążek Zabolotny.
  • 17'
    Penalty 2
    Kamiński fauluje rywala i za spowodowanie upadki trafia do boksu kar na dwie minuty.
  • 17'
    Csamango huknął sprzed bulika, ale kolejną dobrą interwencję zalicza Murray.
  • 15'
    Z bliska dobijał Bezwiński, ale Murray mrozi gumę.
  • 14'
    Z ostrego kąta uderzał Jeżek, ale krążek trafia tylko w boczną siatkę.
  • 13'
    Nasza gra pozostawia wiele do życzenia. Mamy problem z oddaniem choćby jednego celnego strzału.
  • 12'
    Z bulika uderzał Pasiut. Rywale wciąż w natarciu.
  • 10'
    Goal
    0:3 (9:51, 5/4) - Dogranie zza bramki i Krężołek zdobywa trzeciego gola dla swojego zespołu.
  • 9'
    Ze slotu huknął Hudson, ale pewnie interweniuje Zabolotny.
  • 9'
    Zakończyła się kara Karlssona.
  • 9'
    Penalty 2
    Błąd przy zmianie - nadmierna liczba graczy. Karę odsiedzi Patryk Gosztyła.
  • 9'
    Z bliska Fraszko, ale krążek o centymetry minął słupek bramki Zabolotnego.
  • 8'
    Pasiut huknął nad poprzeczką. Minuta do końca kary Karlssona.
  • 8'
    Z bliska uderzał Eriksson dobrze jednak radzi sobie między słupkami Zabolotny.
  • 7'
    Penalty 2
    Karlsson wybił krążek poza taflę i otrzymuje dwuminutowe wykluczenie za opóźnianie gry.
  • 7'
    Lebek uderza nad poprzeczką naszej bramki.
  • 5'
    Replace
    Nastąpiła zmiana w naszej bramce. Dienisa Pieriewozczikowa zastąpił David Zabolotny.
  • 5'
    Goal
    0:2 (4:12) - Dobre podanie Fraszki uderzeniem tuż przy prawym słupku wykorzystuje Pasiut i niestety przegrywamy już dwoma bramkami.
  • 4'
    Goal
    0:1 (3:23) - Wronka urwał się obronie i strzałem bekhendem po lodzie wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
  • 3'
    Uderzenie Shirley'a broni parkanami Murray.
  • 2'
    Oba zespoły bez klarownych sytuacji.
  • 1'
    Zamykamy rywali w ich tercji. Brakuje jednak pierwszego celnego strzału.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów. Zaczynamy!
  • Początek meczu
  • 18:25
  • 18:25
    Spotkanie poprowadzą sędziowie Paweł Breske i Bartosz Kaczmarek, a na liniach pomagać im będą Andrzej Nenko oraz Michał Żak.
  • 18:19
    Znamy również skład katowickiej "GieKsy": Murray (Miarka) - Rompkowski, Jakimienko, Fraszko, Pasiut, Wronka - Kruczek, Wajda, Prokurat, Montop, Bepierszcz, Hudson, Wanacki, Krężołek, Lehtonen, Eriksson - Musioł, Valtola, Ciepielewski, Michalski, Lebek.
  • 18:17
    Drużyna Pasów zagra dziś w następującym zestawieniu: Pieriewozczikow (Zabolotny) - Gula, Saur, Miszczenko, Shirley, Nemec - Dudac, Muller, Ismagiłow, Bodrow, Woroszyło - Karlsson, Kinnunen, Brynkus, Jacenko, Csamango - Gosztyła, Popiticz, Kamiński, Jeżek, Bezwiński
  • 18:16
    Witamy z Lodowiska przy ul. Siedleckiego 7 w Krakowie. Po emocjach związanych z Pucharem Kontynentalnym przyszedł czas na powrót do rozgrywek ligowych. Dziś spotkanie z liderem tabeli GKS Katowice. Początek godz. 18:30