Czas dla drużyny Re-Plast Unii. Do końca meczu pozostało 15 sekund.
  • 60'
    Goal
    4:6 (59:09, do pustej) - do pustej bramki trafia Da Costa.
  • 59'
    Zamykamy rywali w ich tercji. Krążek zostaje następnie wystrzelony i o centymetry mija słupek pustej bramki Pasów! Ogromne emocje przy Siedleckiego!
  • 58'
    Czas dla drużyny Pasów. Po chwili Zabolotny zjeżdża do boksu i wprowadzamy do gry szóstego zawodnika z pola!
  • 58'
    Brynkus z bliska i znów górą Saunders.
  • 57'
    Szturmujemy bramkę rywali, ale nie potrafimy skierować krążka do siatki. Kibice wstają i dopingują nasz zespół na stojąco!
  • 56'
    Jacenko do Csamangi, ten huknął z bulika, ale wprost w bramkarza. Po chwili dobrą interwencję po uderzeniu Themara zalicza Zabolotny.
  • 55'
    Jeżek z bulika, ale parkanami zatrzymuje krążek Saunders.
  • 54'
    Atakujemy, jednak rywale ofiarnie się bronią.
  • 53'
    Carlsson po lodzie i rękawicą broni Zabolotny.
  • 52'
    Unia gra już w komplecie. Niestety wynik nie uległ zmianie.
  • 51'
    Kapica trafia w spojenie!
  • 50'
    Dziubiński już na lodzie.
  • 50'
    Penalty 2
    Za uderzanie kijem do boksu kar trafia Carlsson i przez 40 sekund zagramy w podwójnej przewadze!
  • 49'
    Ze slotu w parkany Saundersa trafia Gula. Trwa ostrzał bramki Unii.
  • 48'
    Penalty 2
    Znów zagramy w przewadze. Za spowodowanie upadku w boksie kar znalazł się Dziubiński.
  • 47'
    Goal
    4:5 (46:48, 5/4) - Wykorzystujemy przewagę i po strzale Jeżka zdobywamy kontaktowe trafienie w przewadze.
  • 46'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku do boksu kar na dwie minuty odesłany został Prusak.
  • 45'
    Tempo meczu wyraźnie spadło.
  • 44'
    Próbujemy atakować, jednak wciąż brakuje nam sposobu na zdobycie kontaktowego trafienia.
  • 43'
    Nemec po lodzie próbował umieścić krążek między parkanami Saundersa.
  • 43'
    Uderzenie Dziubińskiego spod bandy pewnie do raka łapie Zabolotny.
  • 42'
    Dużo walki na tafli naszego lodowiska.
  • 41'
    Trzecia odsłona przed nami. Do boju Pasy!
  • Początek III tercji
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Syrena kończy drugą tercję, w której na lodzie sporo się działo. Wciąż jednak ustępujemy rywalom dwoma golami. Liczymy na odrobienie strat w ostatnich dwudziestu minutach.
  • 40'
    Goal
    3:5 (4/5) - W zamieszaniu podbramkowym piąte trafienie dla Unii zdobywa
  • 38'
    .... niestety trafia wprost w bramkarza. Wciąż przegrywamy 3:4.
  • 38'
    Shirley podjeżdża do krążka, rozpędza się środkiem tafli i....
  • 38'
    Shirley sam na sam, jednak górą w tym starciu Saunders. Nasz zawodnik został zahaczany i mamy rzut karny!
  • 38'
    Penalty 2
    Znów będziemy musieli radzić sobie w osłabieniu. Za atak kijem trzymanym oburącz do boksu kar odesłany został Dudas.
  • 37'
    Zakończyła się kara Kinnunena. Gramy już w komplecie.
  • 36'
    Kapica do Nemeca pod bramkę, ten jednak nie trafia w krążek.
  • 35'
    Penalty 2
    Kinnunen fauluje Wanata i w efekcie za trzymanie zostaje ukarany dwuminutowym wykluczeniem.
  • 34'
    Bekhendem uderzał Jeżek, ale Saunders był dobrze ustawiony i zatrzymał krążek.
  • 33'
    Kapica do Nemeca, ale ten mając przed sobą tylko bramkarza uderza z bulika obok bramki. Kibice już widzieli krążek w bramce.
  • 32'
    Jeżek z niebieskiej i do raka łapie Saunders. Złapaliśmy wiatr w żagle.
  • 31'
    Goal
    3:4 (29:45, 5/4) - Kolejna bramka dla Pasów w przewadze. Po podaniu Kapicy krążek w bramce umieszcza Gula. Brawo!
  • 30'
    Goal
    2:4 (29:01, 5/3) - Wykorzystujemy podwójną przewagę i krążek w bramce Unii umieszcza Gosztyła.
  • 29'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku do boksu został odesłany kapitan Unii Dziubiński i zagramy w podwójnej przewadze.
  • 29'
    Goal
    1:4 (28:23, 4/5) - Po dwójkowej akcji krążek w bramce Pasów umieszcza Sebastian Kowalówka. Rywale odskoczyli nam już na trzy gole.
  • 29'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku do boksu kar odesłany został Da Costa. Zagramy w przewadze.
  • 28'
    Nemec wycofał do Mullera, ten huknął z niebieskiej, jednak krążek w znacznej odległości mija bramkę Re-Plastu.
  • 27'
    Z bulika uderzył Augustyniak, ale bramkarz Unii odbija krążek, który opuszcza taflę.
  • 27'
    Shirley po wygraniu wznowienia w środkowej tercji, ale kijem broni Saunders.
  • 27'
    Z niebieskiej po wznowieniu Paszek i rękawicą odbija krążek krakowski bramkarz.
  • 26'
    Podanie do Oriechina, ten uderza z bulika, jednak Zabolotny zatrzymuje krążek.
  • 26'
    Rozpędza się Kapica, ale zostaje powstrzymany przez dwóch defensorów rywali.
  • 25'
    Uderzał Themar, ale dobrze spisał się Zabolotny.
  • 24'
    Atakujemy, ale brakuje celnego uderzenia.
  • 23'
    Drzwi do boksu już otwarte. Kapica wraca na lód i gramy w komplecie.
  • 22'
    Uniemożliwiamy rywalom rozpoczęcie ataku. Po chwili w sporym zamieszaniu Zabolotny ratuje nasz zespół przed utratą kolejnej bramki.
  • 21'
    Dwójkowa akcja Pasów i w parkany Saundersa trafia Nemec. Sporo dzieje się w pierwszej minucie tej tercji.
  • 21'
    Analogiczna sytuacja. Tym razem sfaulowany został przy bandzie za linią bramkową Gula, który przez dłuższy czas nie podnosił się z lodu. Sędziowie tym razem jednak nie zdecydowali się nałożyć wykluczenia na drużynę Unii.
  • 21'
    Penalty 2
    Kapica sfaulował za bramką Patryka Noworytę i odpocznie w boksie kar przez dwie minuty.
  • 21'
    Wygrywamy pierwsze wznowienie w tej odsłonie.
  • Początek II tercji
  • 19:11
    Strzały po I tercji: 9 - 9
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Pierwsza tercja nie poszła po myśli Pasów. Czekamy na drugą odsłonę i odmianę losów meczu.
  • 19'
    Goal
    1:3 (18:40) - Da Costa mimo, że był naciskany przez naszych obrońców zdołał oddać strzał i krążek mimo interwencji Zabolotnego zdołał wtoczyć się do bramki. Rywale znów mają dwa gole przewagi.
  • 18'
    Goal
    1:2 (17:26) - W ogromnym zamieszaniu krążek tuż przy lewym słupku umieszcza Popiticz. To kontaktowy gol dla naszej drużyny.
  • 16'
    Carlsson przez długi czas holował krążek w naszej tercji aż w końcu uderzył ze slotu, jednak mocno niecelnie.
  • 15'
    Themar sprzed bulika uderza nad poprzeczką.
  • 14'
    Goal
    0:2 (13:17) - Po dograniu zza bramki Da Costy krążek w okienku umieszcza Themar i Unia prowadzi już dwoma golami.
  • 13'
    Woroszyło spod bandy, ale Saunders zatrzymuje gumę.
  • 12'
    Nemec obija słupek bramki Saundersa. Atakujemy, ale póki co krążek nie znalazł drogi do siatki.
  • 11'
    Jeżek z bulika obija parkany golkipera przyjezdnych.
  • 10'
    Bodrow minął kilku rywali, ale przy próbie strzału krążek trafia w łopatkę kija zawodnika rywali i opuszcza taflę.
  • 9'
    W zamieszaniu podbramkowym Zabolotny mrozi gumę
  • 8'
    Skinnars po lodzie i niepewnie Zabolotny. Dobijać próbował jeszcze Carlsson, ale nasz bramkarz zatrzymuje krążek i będziemy mieć wznowienie na buliku.
  • 7'
    Uderzenie Nemeca z okolic bulika końcówką parkanu broni bramkarz Unii.
  • 6'
    Shirley dograł do Augustyniaka na pole bramkowe, ale ten pudłuje z najbliższej odległości.
  • 5'
    Dogranie Jacenki do Popiticza pod bramkę, ale ten nie opanował krążka.
  • 5'
    Goal
    0:1 (4:19) - W sytuacji sam na sam krążek w naszej bramce umieszcza Skinnars.
  • 4'
    Ismagiłow z bliska, ale Saunders skutecznie interweniuje.
  • 3'
    Obie drużyny nie stworzyły sobie jeszcze stuprocentowych sytuacji. Gra toczy się głównie w środku pola.
  • 2'
    Gula ze slotu, ale krążek mija prawy słupek bramki Unii.
  • 1'
    Gosztyła z niebieskiej i rękawicą odbija krążek Saunders.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów!
  • 1'
    Obie drużyny już na tafli. Dziś w naszej bramce wystąpi David Zabolotny.
  • Rozpoczęcie meczu
  • 18:20
  • 18:19
    Znamy również skład gości: Saunders (R. Kowalówka) – M. Noworyta, Skinnars, Themar, Carlsson, Da Costa – Kot, Bezuska, Oriechin, Dziubiński, Wanat – P. Noworyta, Paszek, Prusak, Trandin, S. Kowalówka oraz Jerasow.
  • 18:19
    Pasy wystąpią dziś w następującym zestawieniu: Zabolotny (Hebda) - Gula, Gosztyła, Miszczenko, Nemec, Kapica - Dudas, Muller, Ismagiłow, Bodrow, Woroszyło - Jeżek, Kinnunen, Augustyniak, Jacenko, Popiticz - Kamiński, Jaracz, Brynkus, Shirley, Csamango.
  • 18:12
    Dzisiejszy mecz poprowadzą sędziowie Paweł Breske i Tomasz Radzik, a na liniach pomagać im będą Dariusz Pobożniak i Michał Żak.
  • 17:15

Po blisko miesiącu wracamy na Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego w Krakowie, gdzie już o godz. 18:30 zmierzymy się w Hokejowych Derbach Małopolski z Re-Plast Unią Oświęcim. Zapraszamy wszystkich Kibiców do wsparcia naszych hokeistów z trybun.