Mecz zakończony Wynik meczu : 1 : 3
0:0, 1:2, 0:1, ___ ___
GKS Katowice GKS Katowice
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie. Przegrywamy, ale walczyliśmy do końca. Dziękujemy za uwagę!
  • 60'
    (59:54, 6/5) - Do pustej bramki trafia Lehtonen i niestety jest już po meczu!
  • 60'
    Zabolotny zjeżdża z lodu! Katowice już w komplecie!
  • 59'
    Emocjonujące ostatnie minuty! Z przestrzeni międzybulikowej wprost w bramkarza uderzał Gula. Trwa kanonada strzelecka na bramkę Katowic!
  • 58'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar trafia Eriksson.
  • 57'
    Z niebieskiej Gula, ale broni Murray.
  • 57'
    Kamiński ze slotu nad bramką!
  • 56'
    Frontalne ataki Pasów na bramkę rywali. Ofiarnie walczymy o drugiego gola i doprowadzenie do wyrównania.
  • 56'
    Kapica wprost w bramkarza.
  • 55'
    Bodrow przedarł się przez obronę, ale ostatecznie został zablokowany i nie oddał strzału.
  • 54'
    W ogromnym zamieszaniu podbramkowym bliski doprowadzenia do wyrównania był Kapica!
  • 53'
    Pasiut do Fraszki, ten ze slotu oddaje strzał i znów rękawicą odbija krążek nasz golkiper.
  • 52'
    Eriksson z bulika i rękawicą odbija krążek Zabolotny!
  • 51'
    Brynkus ze slotu posyła gumę daleko od słupka.
  • 50'
    Rywale już w pełnym zestawieniu. Niestety nie wykorzystaliśmy liczebnej przewagi.
  • 49'
    Kunninen z bulika i końcówką parkanu broni Murray.
  • 48'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany został Eriksson. Szansa na wyrównanie!
  • 47'
    Csamangó, ale ofiarna interwencja bramkarza rywali powstrzymuje naszego napastnika.
  • 46'
    Augustyniak sprzed bulika na szybkości oddał soczysty strzał, jednak krążek trafił wprost w Murray'a.
  • 45'
    Bepierszcz z bulika i pewnie łapie Zabolotny.
  • 43'
    Kapica melduje się na lodzie i gramy już w komplecie.
  • 42'
    Zakończyła się 10-minutowa kara Csamangó.
  • 42'
    Wronka w sytuacji sam na sam posyła krążek nad poprzeczką.
  • 42'
    Pasy z kontrą, ale rywale zdołali obronić się w sytuacji sam na sam.
  • 41'
    Za zahaczanie do boksu odesłany Kapica.
  • 41'
    Wygrywamy wznowienie ze środka.
  • 40'
    Doczekaliśmy się goli, jednak na prowadzeniu są gracze GKS Katowice. Przegrywamy jednak tylko jedną bramką i liczymy na to, że w ostatnich dwudziestu minutach obrócimy losy tego spotkania!
  • 40'
    1:2 (39:21, 5/4) - W dość ekwilibrystyczny sposób Shirley umieszcza krążek w bramce i zdobywamy kontaktowe trafienie w przewadze!
  • 38'
    Hudson zaatakował kijem trzymanym oburącz Śaura i odpocznie w boksie kar przez dwie minuty.
  • 37'
    Jacenko po kontrze uderza sprzed niebieskiej, ale krążek trafia w kij rywala i opuszcza taflę.
  • 36'
    Pasiut do Wajdy, ten z ostrego kąta, ale dobra interwencja naszego bramkarza zapobiegła utracie trzeciego gola.
  • 34'
    Fraszko sam na sam bekhendem próbuje pokonać Zabolotnego, ale ten we wspaniałym stylu łapie gumę do rękawicy!
  • 34'
    Pasiut z bulika, ale dobrze ustawiony był Zabolotny. Nie klei nam się gra w drugiej tercji.
  • 33'
    Penalty 10
    Csamangó otrzymuje karę 10 minut za niesportowe zachowanie! To nowy przepis, który wszedł w życie przed rozpoczęciem obecnego sezonu!
  • 32'
    Csamangó sam na sam uderza bekhendem, ale trafia wprost w bramkarza. Wydaje się, że nasz napastnik był nieprawidłowo powstrzymywany przez defensora rywali, ale ostatecznie sędziowie nie nakładają kary. Gra będzie kontynuowana z bulika.
  • 31'
    Zablokowane uderzenie Pasiuta i krążek po kiju obrońcy opuszcza taflę.
  • 30'
    Gramy już w komplecie.
  • 29'
    Dzielnie się bronimy, ale rywale nie odpuszczają.
  • 28'
    Nadmierna liczba graczy na lodzie po naszej stronie i otrzymujemy karę techniczną.
  • 28'
    Hudson huknął z klepy, ale wprost w naszego bramkarza.
  • 27'
    Po ładnej serii podań z okolic bulika uderzył Wanacki, ale Zabolotny zdołał się przemieścić i zatrzymać krążek.
  • 26'
    Z bulika próbował Woroszyło, ale trafił wprost w bramkarza.
  • 25'
    Nasza drużyna ewidentnie nie może otrząsnąć się po dwóch szybkich ciosach. Pasy jesteśmy z Wami!
  • 25'
    Wanacki spod bandy z niebieskiej i Zabolotny broni stylem butterfly.
  • 24'
    Shirley sprzed bulika huknął nad poprzeczką.
  • 23'
    Trener Rohaćek widząc, co się dzieje poprosił o regulaminowy czas.
  • 23'
    2:0 (22:45) - Drugą bramkę dla GKs-u zdobywa Mateusz Bepierszcz po podaniu Aleksandra Jakimienki. Przegrywamy 0:2.
  • 21'
    0:1 (21:00) - Niestety sześćdziesiąt sekund po rozpoczęciu gry tracimy pierwszego gola. Lehtonen odegrał do Erikssona, a ten ze środka tercji wpakował gumę do naszej siatki.
  • 21'
    Nemec z okolic bulika najpierw trafia w łydkę obrońcy, a następnie przenosi gumę nad poprzeczką z najbliższej odległości.
  • 21'
    Po przerwie wracamy na Siedleckiego 7. Pasy remisują bezbramkowo z GKS Katowice. Liczymy na trafienia dla naszej drużyny w tej tercji!
  • 20'
    W pierwszej tercji nie oglądaliśmy goli, ale z pewnością nie możemy narzekać na brak emocji. Zapraszamy ponownie za piętnaście minut!
  • 20'
    Kontra Kamińskiego, ale nasz napastnik uderza obok słupka!
  • 19'
    Z najbliższej odległości pomylił się Monto. Szczęście po stronie Pasów!
  • 18'
    Ze slotu wprost w bramkarza po kontrze huknął Śaur.
  • 17'
    Drużyna Pasów już w komplecie. Przetrwaliśmy trudne chwile, ale musimy uważać na niepotrzebne kary.
  • 16'
    Csamangó sprzed bulika składał się do uderzenia, ale ostatecznie obrońcy rywali odebrali mu krążek. Do zakończenia kary pozostało piętnaście sekund.
  • 15'
    Ignatowicz już na lodzie. Gramy bez jednego zawodnika.
  • 15'
    Niestety łapiemy kolejną karę i przez pięć sekund zagramy w podwójnym osłabieniu. Tym razem dwuminutowe wykluczenie za uderzanie otrzymuje Bodrow.
  • 14'
    Po wrzutce w nasze pole bramkowe Michalski podbija krążek i niewiele brakowało, by katowiczanie wykorzystali liczebną przewagę.
  • 14'
    W zamieszaniu podbramkowym po raz kolejny przed stratą gola ratuje nas Zabolotny. Póki co nasz golkiper spisuje się bez zarzutu.
  • 13'
    Za przeszkadzanie do boksu kar ponownie trafia Ignatowicz. To już drugie przewinienie naszego obrońcy w tym meczu.
  • 13'
    Woroszyło przecina podanie i krążek opuszcza naszą tercję. Zyskujemy kilka sekund na uporządkowanie gry.
  • 12'
    Jeżek znalazł się na czystej pozycji, ale nie trafił dobrze w krążek i okazja na pierwsze trafienie została zmarnowana.
  • 11'
    Spod bandy uderzał Wajda, ale pewnie zatrzymuje gumę Zabolotny.
  • 10'
    Zakończyła się kara Ignatowicza. Gramy już w komplecie i wybroniliśmy osłabienie!
  • 9'
    Rywale nie są w stanie zagrozić naszej bramce.
  • 8'
    Kontra Pasów, Woroszyło dogrywa na lewo, ale podanie przecina defensor "GieKsy".
  • 8'
    Łapiemy pierwsze wykluczenie w meczu - za zahaczanie dwie karne minuty odsiedzi Ignatowicz.
  • 7'
    Tak jak się spodziewaliśmy - oglądamy dziś sporo walki i twardej gry na lodzie!
  • 6'
    Gra przenosi się pod naszą bramkę i kolejną dobrą interwencję zalicza Zabolotny.
  • 6'
    Dobry okres Pasów. Z niebieskiej przymierzył Jeżek, ale Murray nie dał się zaskoczyć.
  • 6'
    Z niebieskiej Ignatowicz, ale rosły defensor trafia tylko w obrońcę. Po chwili uderzeniem z bliska popisuje się Woroszyło.
  • 5'
    Monto po lodzie, ale zbyt lekko i kijem broni Zabolotny. Przypomnijmy, że nasz bramkarz zalicza dziś oficjalny debiut!
  • 4'
    Zakotłowało się pod bramką Pasów, ale wychodzimy z obronną ręką i oddalamy grę od pola bramkowego.
  • 3'
    Pasiut po kiju Jacenki i pewnie broni nasz golkiper.
  • 2'
    Rompkowski z niebieskiej, ale pewną interwencję zalicza Zabolotny.
  • 2'
    Eriksson sprzed bulika uderza nad poprzeczką.
  • 1'
    Rozpoczęliśmy! Do boju Pasy!
  • 18:23

Zapraszamy do odwiedzin naszego nowego serwisu biletowego, gdzie zakupicie wejściówki bez wychodzenia z domu!

W sprzedaży są już bilety na piątkowy mecz z KH Energą Toruń, a ich cena rozpoczyna się już od 5 zł!

• 18:14
    Dzisiejszy mecz poprowadzą sędziowie Sebastian Kłaczyński i Krzysztof Kozłowski, a na liniach pomagać im będą Grzegorz Cudek i Andrzej Nenko.
  • 18:09
    W ostatniej chwili doszło do zmiany w bramce Pasów. Dziś między słupkami stanie David Zabolotny, a jego zmiennikiem będzie Łukasz Hebda.
  • 18:09
    Wtorek, 21 września - Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego. Witamy serdecznie i zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej. Dziś 12-krotni mistrzowie Polski zmierzą się z GKS-em Katowice, a więc liderem i do tej pory niepokonaną drużyną w lidze. Emocji z pewnością nie zabraknie!