Wraz z najnowszą aktualizacją naszej Oficjalnej Aplikacji rusza SMART PASS - nowy program lojalnościowy dla kibiców Cracovii. Od teraz możesz czerpać wymierne korzyści ze wspierania najstarszego Klubu sportowego w Polsce. Zasada działania naszego programu jest bardzo prosta: zbierasz punkty i wymieniasz je na atrakcyjne nagrody!

Program SMART PASS jest ściśle powiązany z nową, odświeżoną wersją Oficjalnej Aplikacji Cracovii, która w miniony weekend pojawiła się w Sklepie Google. Od teraz dostępna jest również w IOS!

Pobierając najnowszą odsłonę naszej Aplikacji, zyskujesz możliwość zdobycia realnych nagród! Gama potencjalnych zdobyczy jest bardzo szeroka – od drobnych prezentów od Klubu poczynając, aż po m.in. możliwość wyjazdu na obóz I zespołu! Każda transakcja przekłada się na zyski, a decyzja o wykorzystaniu zebranych środków należy wyłącznie do Ciebie. Zyskuj każdego dnia i dysponuj zgromadzonymi punktami wraz z Oficjalną Aplikacją Cracovii oraz programem SMART PASS!

Pełna lista nagród, dostępnych w programie:

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Punkty naliczane w aplikacji Cracovii otrzymasz za kupno karnetu lub biletów, a także przy zakupach w Oficjalnym Sklepie Cracovii. Im bardziej wspierasz Klub, tym więcej korzyści dostajesz! Za każde wydane 10zł dostaniesz w programie 1pkt.

Punkty za zakupy biletów/karnetów (stacjonarnie i przez Internet) naliczą się automatycznie po połączenia konta w aplikacji z kontem w systemie biletowym. Punkty za zakupy online w Oficjalnym Sklepie Cracovii również naliczą się automatycznie. Przy zakupach stacjonarnych poproś kasjera o nabicie punktów. Pamiętaj o podaniu adresu email zgodnego z tym podanym przez Ciebie w aplikacji Cracovii.

Zgromadzone punkty możesz wymieniać na fantastyczne nagrody. Pełna lista nagród dostępna jest w aplikacji Cracovii oraz na stronie cracovia.pl/smartpass. Po wybraniu danej nagrody, kupon ze szczegółami znajdziesz w aplikacji w zakładce „Moje nagrody”.

Komunikatom związanym z programem SMART PASS warto przyglądać się na bieżąco! Liczba punktów, możliwych do zdobycia, będzie podlegała osobnym formom promocji oraz akcji marketingowych. Zachęcamy do jak najczęstszego korzystania z aplikacji – wymierne korzyści powiększać będą się z każdym kolejnym dniem.

WIRTUALNA KARTA KIBICA

SMART PASS to nie tylko forma okazania wdzięczności za wspieranie Pasów. To także Twoja przepustka do pasiastego świata. Dosłownie. Po połączeniu konta w aplikacji z kontem w systemie biletowym, Twój smartfon stanie się wirtualną Kartą Kibica Cracovii! Od tej pory nie musicie nosić ze sobą tradycyjnej karty, wystarczy aplikacja Cracovii, w której pojawią się zakupiony przez Ciebie karnet lub bilet. Wystarczy odwiedzić zakładkę „Bilety”, znaleźć bilet na dany mecz, przyłożyć kod wyświetlony na smartfonie do kołowrotka i gotowe – jesteś na meczu!

Jednorazowy bilet zakupiony na mecz od razu pojawi się w zakładce „Bilety”. Kibice, którzy są posiadaczami karnetów będą otrzymywać bilety na kolejne mecze na bieżąco. Kolejne wejściówki będą się pojawiać z zakładce „Bilety” najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem danego spotkania.

Ważne! Po połączeniu konta w aplikacji z kontem w systemie sprzedaży biletów Twoja dotychczasowa Karta Kibica Cracovii przestanie być aktywna. Od tej pory Twoją Kartą Kibica Cracovii jest aplikacja Cracovii i to za jej pomocą wejdziesz na mecz Pasów.

Dodatkowa informacja: w momencie wchodzenia na stadion z aplikacją Cracovii prosimy o wyłączenie w swoim telefonie opcji płatności NFC. Włączona funkcja NFC może utrudniać odczytanie biletu przez kołowroty #NaStadionie.

Jak połączyć konto w aplikacji z kontem w systemie sprzedaży biletów?

1. Pobierz oficjalną aplikację Cracovii.

2. Zaloguj się lub załóż nowe konto. Warunkiem niezbędnym do połączenia kont jest, aby adres e-mail był taki sam, jak w systemie na stronie bilety.cracovia.pl, w którym kupujesz bilety na mecze.

3. Połącz swoje konto w aplikacji z kontem w systemie biletowym. To bardzo proste! Wystarczy jednorazowo podać PESEL w celu weryfikacji konta, następnie wybrać opcję „Połącz z Arena On-line” Po chwili otrzymasz od nas email z jednorazowym linkiem potwierdzającym połączenie kont - i gotowe! Od teraz możesz używać swojej mobilnej aplikacji Cracovii jako Karty Kibica!

BILETY PRZEZ INTERNET

Zachęcamy do wykonywania transakcji biletowych online! Przypominamy, że poza możliwością uczestnictwa w programie SMART PASS oraz korzystania z Wirtualnej Karty Kibica - bilet kupiony przez Internet opłaca się również finansowo! Wejściówki nabyte tą drogą niezmiennie są tańsze o 10%, podczas gdy liczba zdobytych punktów pozostaje ta sama. Bilet online w obecnych realiach sanitarnych pozostaje również jedyną formą nabycia wejściówki w dniu meczu.

Zyskuj realnie oraz wirtualnie, zaopatrując się w bilety na mecze Pasów przez Internet! 

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących programu lojalnościowego SMART PASS zachęcamy do kontaktu pod adresem smartpass@cracovia.pl.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ