JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie
Mecz zakończony Wynik meczu : 2 : 3
1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 1:3
  • 21:02
    Wygrywamy po karnych 3:2 i zapewniamy sobie czwarte miejsce na koniec sezonu zasadniczego!
  • Koniec dogrywki
  • 65'
    Kończymy dogrywkę, a więc czekają nas najazdy!
  • 64'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany został Gula. Zagramy do końca w osłabieniu, a co gorsza nasz defensor nie będzie mógł wziąć udziału w ew. rzutach karnych.
  • 64'
    Eriks Szewczenko i parkanem broni Zabolotny. Wciąż nie przejęliśmy krążka.
  • 63'
    Kontra Razgalsa i sygnalizowana kara dla Pasów!
  • 62'
    Bahalejsza uderzał z bulika, ale dobrze powstrzymuje go Jeżek.
  • 61'
    Dobra interwencja Nemeca po wrzutce krążka pod bramkę przez Pavlovsa.
  • Początek dogrywki
  • Koniec III tercji
  • 60'
    Dwukrotna interwencja Zabolotnego w końcówce ratuje remis!
  • 59'
    Na 42 sekundy do końca Kieler wraca między słupki.
  • 59'
    Odważny ruch trenera Kalabera, który ściąga bramkarza i wprowadza do gry szóstego zawodnika z pola!
  • 58'
    Czas dla drużyny JKH.
  • 57'
    W sporym zamieszaniu Kieler znów ratuje swój zespół przed stratą gola.
  • 55'
    Popiticz uderza obok bramki.
  • 54'
    Obie ekipy już w pełnych zestawieniach.
  • 54'
    Razgals na szybkości uderza obok słupka naszej bramki.
  • 54'
    Popiticz do Dudasa, ten ofiarnie walczy pod bramką, ale Kieler ofiarnie broni.
  • 53'
    W zamieszaniu uderzał Csamango i Kieler mrozi krążek.
  • 52'
    Do boksu odesłany został również Pelaczyk, który będzie odsiadywał karę techniczną za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
  • 52'
    Sołowjow wybija krążek bezpośrednio poza taflę i otrzymuje karę za opóźnianie gry.
  • 52'
    Celnie Csamango, ale na posterunku czuwa Kieler.
  • 51'
    Rywale również nie wykorzystują przewagi i wynik nie ulega zmianie. Pasy grają już w pełnym zestawieniu.
  • 49'
    Ismagiłow zagrał nieprzepisowo wysokim kijem i otrzymuje dwie karne minuty.
  • 48'
    Żłobin idealnie wyłożył krążek Miszczence. Ten jednak nie trafił w gumę i rywale oddalają niebezpieczeństwo od swojej bramki.
  • 47'
    Lewą stroną popędził Razgals, jednak krążek po jego uderzeniu leci obok słupka.
  • 47'
    W tej tercji oglądamy mało sytuacji pod bramkami obu drużyn.
  • 46'
    Rywale już w komplecie, niezbyt dobrze radziliśmy sobie w tej przewadze.
  • 44'
    Za uderzanie kijem dwie minuty w boksie kar spędzi Kalns.
  • 41'
    Uderzał Razgals i pewnie broni Zabolotny.
  • 43'
    Przewracany Popiticz, ale sędziowie nie reagują.
  • 41'
    Przed nami ostatnie dwadzieścia minut, które zadecyduje o ostatecznym miejscu w tabeli sezonu zasadniczego!
  • 20:09
    Strzały po II tercji: 25 - 16
  • 40'
    W końcówce tej odsłony gospodarze doprowadzają do remisu. O wszystkim zadecyduje więc ostatnia tercja!
  • 40'
    2:2 (39:19) - Bahalejsza zmienia tor lotu krążka i doprowadza do remisu.
  • 39'
    Po raz kolejny Zabolotny ratuje nasz zespół po zbiciu krążka przez rywali.
  • 37'
    Z bulika Popiticz i pewnie łapie Kieler.
  • 37'
    Do bezpańskiego krążka próbował dojść Ismagiłow, jednak zrobił to zbyt późno i rywale zdołali wrócić pod swoją bramkę.
  • 37'
    Pusta bramka Pasów, ale Zabolotny zdołał wrócić do bramki i obronić uderzenie rywali. Po chwili znów krakowski bramkarz zalicza kapitalną interwencją zatrzymując strzał Kalnsa!
  • 36'
    Ze slotu Arturs Szewczenko uderza obok słupka.
  • 36'
    Rywale znów obijają słupek naszej bramki. Po chwili Płachetka zmienia tor lotu krążka, ale kapitalnie łapie gumę do raka Zabolotny!
  • 35'
    Bondaruk z ostrego kąta nad poprzeczką.
  • 34'
    Rac do Kalnsa i krążek trafia w słupek. Po chwili znów uderzał Rac i po raz kolejny świetną interwencję zalicza Zabolotny!
  • 34'
    Kinnunen wraca już na taflę i gramy w pełnym zestawieniu.
  • 32'
    Pavlovs z okolic bulika niecelnie.
  • 32'
    Saku Kinnunen sfaulował przy bandzie Łukasza Nalewajkę i odpocznie w boksie kar przez dwie minuty za przeszkadzanie.
  • 32'
    Dwukrotnie Łukasz Nalewajka, ale dobrą interwencję zaliczył Worobjow.
  • 31'
    Dalekie podanie Ismagiłowa do Bodrowa, ten uderzał w krótki róg, ale krążek nie trafił w światło bramki.
  • 31'
    Połowa regulaminowego czasu gry za nami. Po dwóch golach Csamango prowadzimy 2:1.
  • 30'
    Obie drużyny nie zamierzają dziś odpuszczać. Twarda walka na tafli w Jastrzębiu.
  • 29'
    Mocno Kazamanow z niebieskiej, ale guma trafia w Bondaruka.
  • 28'
    Rac przejmuje podanie pod naszą bramką i w sporym zamieszaniu Zabolotny ofiarnie ratuje nasz zespół przed stratą drugiego gola.
  • 27'
    Razgals po lodzie i znów dobrze broni krakowski bramkarz.
  • 26'
    Gula z niebieskiej, krążek trąca Csamango, ale krążek odbija Kieler.
  • 25'
    Radosław Nalewajka w zamieszaniu i Zabolotny mrozi krążek.
  • 25'
    Bahalejsza wjechał w naszą tercję, ale wcześniej sędziowie zasygnalizowali spalonego.
  • 24'
    Kostek do Raca, ale ten przy próbie uderzenie z bulika zostaje zablokowany przez Bodrowa.
  • 23'
    1:2 (22:49) - Csamangó z bulika i krążek przedarł się między parkanami Kielera. Znów obejmujemy prowadzenie!
  • 23'
    Najpierw z bulika próbował Shirley, a następnie w zamieszaniu uderzał Oksanen. Dwukrotnie jednak swój zespół ratuje Kieler.
  • 22'
    Bahalejsza ze slotu i krążek minął słupek naszej bramki.
  • 21'
    W końcu nastąpiło pierwsze wznowienie, które wygrywają hokeiści Comarch Cracovii!
  • 21'
    Zawodnicy czekają jeszcze aż tafla zamarznie.
  • 21'
    Drużyny w końcu wracają na taflę i możemy rozpocząć drugą odsłonę.
  • 19:16
    Rozpoczęcie drugiej tercji nieznacznie się opóźni ze względu na awarię rolby w Jastrzębiu.
  • 19:11
    Strzały po I tercji: 6 - 12
  • 20'
    Syrena oznajmia koniec pierwszej odsłony. Wynik po pierwszych dwudziestu minutach - 1:1.
  • 19'
    Powstrzymany Shirley, wydawało się że nasz napastnik został faulowany, ale sędziowie nie reagują.
  • 19'
    Kieler odbija strzał Oksanena.
  • 17'
    Żlobin próbował obsłużyć wyjeżdżającego na czystą pozycję Nemeca, ale Czech nie przejął krążka.
  • 15'
    Kalns próbował wrzucić krążek pod bramkę, ale ten minął słupek.
  • 15'
    Walczymy o drugie trafienie, okupując bramkę rywali.
  • 14'
    Uderzał Żlobin, krążek odbił się jeszcze od Miszczenki i minimalnie minął słupek bramki JKH.
  • 13'
    Po dobrej akcji Bondaruka, instynktownie odbija krążek Zabolotny.
  • 12'
    Zza obrońcy uderzał Sołowjow, ale krążek pewnie łapie Kieler.
  • 11'
    Od kilkudziesięciu sekund zamykamy rywali pod ich bramką.
  • 11'
    Oksanen idealnie wyłożył krążek Kinnunewi, ale szybszy był Kieler, który mrozi krążek.
  • 10'
    Bodrow zostawił krążek Jeżkowi, ten uderzył bez przyjęcia, ale znów dobrze broni golkiper miejscowych.
  • 10'
    Saur z narożnika, ale po raz kolejny broni Kieler.
  • 9'
    Niecelnie z daleka uderzał Eriks Szewczenko.
  • 8'
    Sprzed niebieskiej uderzał Kinnunen, ale strzał Fina odbija bramkarz JKH - Kieler.
  • 7'
    1:1 (6:53) - Po kontrze Bondaruk idealnie obsłużył Bryka, a ten doprowadza do remisu.
  • 7'
    Zagranie pod bramkę i dobrą interwencję zalicza Zabolotny!
  • 6'
    Ismagiłow wraca na lód i gramy już w komplecie.
  • 6'
    Kostek bekhendem i dobrze broni Zabolotny.
  • 5'
    Jastrzębie już w komplecie.
  • 4'
    Mocne uderzenie Nemeca nad poprzeczką.
  • 4'
    Niestety otrzymujemy karę techniczną za sześciu zawodników na lodzie.
  • 4'
    Tor lotu krążka zmienia Ismagiłow, ale broni Kieler.
  • 3'
    Wysoko uniesiony kij i do boksu kar wędruje Pavlovs.
  • 3'
    0:1 (2:03) - Csamango przedarł się przez defensywę i z bliska otwiera wynik!
  • 2'
    Brynkus przewracany pod bramką, gra toczy się jednak dalej.
  • 1'
    Kalns z bulika obok bramki.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów!
  • 18:20

Przypominamy, że każdy wykupiony dostęp to wsparcie dla naszych hokeistów, ponieważ część środków trafi na konto naszego Klubu!

• 18:18
    W zakładce "Składy" są już dostępne zestawienia obu drużyn na dzisiejsze spotkanie.
  • 18:18
    Przed nami przedostatnia ligowa kolejka. Pasy z kolei już dziś zakończą sezon zasadniczy, a w przypadku wygranej zapewnią sobie czwartą pozycję w tabeli. Początek meczu z JKH GKS Jastrzębie o godz. 18:30. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej!