0:1, 1:0, 3:0, ___ ___
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie. Z Katowic wracamy bez punktów.
  • 60'
    Przerwana gra. Kibice nad boksem naszej drużyny zachowują się agresywnie i protest złożył trener Rohaćek.
  • 60'
    4:1 (59:53, do pustej) - Wronka do Fraszki, ten uderza i trafia do pustej bramki.
  • 60'
    Pusta bramka Pasów. Stawiamy wszystko na jedną kartę!
  • 59'
    Wronka przed bramkarza i Fraszko nie trafia w krążek.
  • 58'
    Walczymy o odwrócenie losów spotkania.
  • 57'
    Kolejna obrona katowickiego golkipera.
  • 55'
    Jacenko z niebieskiej prosto w Murray'a.
  • 54'
    Gula pod bramkę i krążek zatrzymuje Murray.
  • 53'
    Ismagiłow wrzucił krążek pod bramkę, ale po uderzeniu Popiticza zatrzepotała tylko boczna siatka katowickiej bramki.
  • 53'
    Rompkowski wystrzelił krążek bezpośrednio poza taflę i otrzymuje dwie karne minuty. To może być kluczowy moment meczu!
  • 51'
    Murray, choć z problemami, broni uderzenie Miszczenki. W międzyczasie do gry wracają już Jacenko i Fraszko.
  • 51'
    O czas poprosił trener Rudolf Rohaćek.
  • 50'
    3:1 (50:05. 5/4) - Wronka po interwencji Pieriewozczikowa wrzuca krążek pod bramkę, gdzie znalazł się Krężołek, który zdobywa trzeciego gola dla swojej drużyny.
  • 49'
    Za ostrość również do boksu kar wędruje Jacenko.
  • 49'
    Dwie karne minuty dla Fraszki za ostrość.
  • 49'
    Przepychanki pod naszą bramką i będzie obustronne wykluczenie.
  • 49'
    Kolusz wrzuca krążek pod bramkę i w sporym zamieszaniu dobrze interweniuje Pieriewozczikow.
  • 49'
    Faul Kinnunena i Fin odesłany na dwie minuty do boksu kar.
  • 48'
    Lehtonen bekhendem z bliska i znów dobrą interwencją popisuje się Pieriewozczikow.
  • 47'
    W zamieszaniu podbramkowym uderzał Oksanen, ale górą Murray.
  • 46'
    2:1 (45:11) - Podanie Wronki do Pasiuta, a ten znalazł się sam na sam z Pieriewozczikowem i pewnym uderzeniem pokonuje naszego bramkarza. "GieKsa" na prowadzenie.
  • 45'
    Mocne uderzenie Hudsona, ale krążek zatrzymuje Pieriewozczikow.
  • 44'
    Pasiut z ostrego kąta wrzucił krążek pod naszą bramką, ale żaden z rywali nie zdołał tego zamknąć strzałem.
  • 43'
    Lescovs fauluje Smala i będzie wykluczenie łotewskiego defensora Pasów.
  • 42'
    Tymczasem Wanacki zdążył wrócić już na lód.
  • 42'
    Bodrow, Murray daleko wyjeżdża z bramki. Nasz napastnik próbował sam zakończyć akcję, ale golkiper rywali kładzie się na lodzie i blokuje krążek.
  • 41'
    Nemec i niedokładne strącenie krążka przez Jeżka.
  • 41'
    Trzecią tercję rozpoczynamy w przewadze po karze Wanackiego.
  • 19:54
    Strzały po II tercji: 29 - 16
  • 40'
    Sytuacja sam na sam Fraszki i broni Pieriewozczikow. Po chwili syrena ogłasza koniec tej odsłony.
  • 40'
    Starcie pod bramką i karę otrzymuje Wanacki.
  • 39'
    Naciskamy rywali w końcówce tej tercji.
  • 39'
    Dwukrotnie z bliska uderzał Popiticz, ale górą Murray.
  • 39'
    Katowice już w komplecie.
  • 39'
    Teraz niecelnie z kolei uderzał Kinnunen.
  • 38'
    Z bliska próbował Jacenko, który doszedł już do siebie po faulu Smala.
  • 38'
    Seria podań i w końcu pod poprzeczkę przymierzył Dugin. Jego intencje wyczuł jednak Murray..
  • 37'
    Za natarcie dwie karne minuty otrzymuje Smal.
  • 37'
    Jacenko zaatakowany barkiem przez Smala i długo nie podnosi się z lodu. Będzie wykluczenie dla zawodnika GKS-u.
  • 36'
    Kruczek pod bramkę i bliski przejęcia krążka był Michalski.
  • 35'
    Rywale przez dłuższy czas okupują nas w tercji.
  • 34'
    Najpierw Wronka, następnie Pasiut, ale krążek leci obok bramki.
  • 32'
    Kinnunen wraca na lód. Wybroniliśmy osłabienie.
  • 31'
    Fraszko pod bramkę do Wronki, ale napastnik "GieKsy" uderza obok słupka.
  • 30'
    Sygnalizowana kara dla Pasów i do boksu zjeżdża już Kinnunen.
  • 30'
    Monto do Hudsona, ale znów broni Pieriewozczikow.
  • 29'
    Eriksson pod bramkę do Krężołka, ale podanie przecina i przejmuje krążek Kinnunen.
  • 28'
    Okres gry bez klarownych sytuacji z obu stron.
  • 27'
    W zamieszaniu uderzał Bepierszcz i Pieriewozczikow mrozi krążek.
  • 26'
    Okres gry z większą aktywnością Pasów pod bramką rywali.
  • 25'
    Hudson i broni Pieriewozczikow, następnie po dobitce krążek obija słupek naszej bramki.
  • 25'
    Wronka wjechał pod bramkę i próbował odgrywać do Fraszki, dobrze jednak spisali się nasi defensorzy.
  • 24'
    Shirley do Lescovsa i broni Murray. Dobitkę Nemeca znów zatrzymuje katowicki golkiper.
  • 22'
    1:1 (21:20) - Niesygnalizowane uderzenie Kruczka w momencie, gdy Bodrow wychodził z ławki kar, doprowadza do remisu.
  • 21'
    Fraszko, ale tym razem defensorzy powstrzymali uderzenie rywala.
  • 21'
    Przypomnijmy, że na ławce kar przebywa Bodrow.
  • 21'
    W końcu zaczynamy. Wznowienie ze środka dla gospodarzy.
  • 19:20
    Rozpoczęcie opóźnia się. Tafla nie jest do końca zmrożona.
  • 19:15
    Strzały po I tercji: 18 - 8
  • 20'
    Bodrow nieprzepisowo zatrzymuje Wronkę i odpocznie w boksie kar przez dwie minuty. Kara przejdzie na drugą tercję.
  • 20'
    Po wznowieniu uderzał Hudson i znów broni Pieriewozczikow.
  • 19'
    Lescovs już na lodzie. Gramy w pełnym zestawieniu.
  • 19'
    GKS w ataku, jednak dobrze się bronimy.
  • 18'
    Uderzenie Hudsona z problemami broni Pieriewozczikow.
  • 17'
    Lescovs bezpośrednio wystrzelił krążek poza taflę i zostaje odesłany na dwie minuty do boksu kar.
  • 17'
    Tempo meczu nieco spadło, a drużyny bardziej skupiają się na obronie bramki, przez co oglądamy mocno taktyczny hokej.
  • 17'
    W tercję Pasów wjeżdżał Bepierszcz, ale sędziowie odgwizdują spalonego.
  • 16'
  • 15'
    Zamieszanie pod bramką "GieKsy", ale skutecznie interweniuje Murray.
  • 14'
    Pierwsze wykluczenie dla gospodarzy. Za atak kijem trzymanym oburącz na ławce kar siada Fraszko.
  • 13'
    Znów błąd w obronie i bliski wyrównania był Eriksson.
  • 12'
    Cracovia po kontrze próbowała zagrozić bramce Katowic, nie udało się jednak oddać strzału.
  • 11'
    Valtola z okolic niebieskiej, ale zasłaniany Pieriewozczikow nie daje się pokonać.
  • 10'
    Wanacki, ale zbyt lekko, by zaskoczyć naszego bramkarza.
  • 10'
    Oksanen z bulika uderza praktycznie bez przyjęcia, ale dobrze spisał się tym razem Murray.
  • 9'
    W końcu uderzył celnie Kolusz i znów na posterunku Pieriewozczikow.
  • 8'
    Brak strzałów w ostatnich kilkudziesięciu sekundach.
  • 7'
    Błąd w defensywie, uderza Eriksson, ale sytuację ratuje Eriksson.
  • 5'
    0:1 (4:31) - Shirley powalczył pod bramką, wyłożył krążek Miszczence, a ten umieszcza go w odsłoniętej części bramki. Obejmujemy prowadzenie!
  • 4'
    Gula wraca na lód i gramy już w komplecie.
  • 3'
    Dwukrotnie Eriksson, spore zamieszanie pod bramką, ale krakowski golkiper mrozi gumę.
  • 3'
    Uderzał Fraszko, ale Pieriewozczikow broni.
  • 2'
    Faul Guli i mamy pierwsze wykluczenie w meczu.
  • 2'
    Szybkie tempo w pierwszych minutach spotkania.
  • 1'
    Eriksson do Wanackiego, ale Pieriewozczikow skraca kąt i broni uderzenie rywala.