Polska Hokej Liga 2022/23

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwa ZPD PPDPorażkiBramkiPunkty
1 Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia 37 24 3 4 5 152 -83 84
  • Mecze 37
  • Zwycięstwa 24
  • Remisy 0
  • Porażki 5
  • Bramki 152
2 Tauron Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Tauron Re-Plast Unia Oświęcim 37 21 7 2 7 148 -83 79
  • Mecze 37
  • Zwycięstwa 21
  • Remisy 0
  • Porażki 7
  • Bramki 148
3 GKS Tychy - Logo GKS Tychy 38 20 7 1 10 119 -79 75
  • Mecze 38
  • Zwycięstwa 20
  • Remisy 0
  • Porażki 10
  • Bramki 119
4 GKS Katowice - Logo GKS Katowice 36 21 2 4 9 111 -83 71
  • Mecze 36
  • Zwycięstwa 21
  • Remisy 0
  • Porażki 9
  • Bramki 111
5 JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie 38 17 4 7 10 108 -89 66
  • Mecze 38
  • Zwycięstwa 17
  • Remisy 0
  • Porażki 10
  • Bramki 108
6 Marma Ciarko STS Sanok - Logo Marma Ciarko STS Sanok 37 14 4 2 17 87 -104 52
  • Mecze 37
  • Zwycięstwa 14
  • Remisy 0
  • Porażki 17
  • Bramki 87
7 KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń 37 9 3 2 23 97 -146 34
  • Mecze 37
  • Zwycięstwa 9
  • Remisy 0
  • Porażki 23
  • Bramki 97
8 Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec 37 7 1 4 25 75 -128 27
  • Mecze 37
  • Zwycięstwa 7
  • Remisy 0
  • Porażki 25
  • Bramki 75
9 Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ 37 3 0 4 30 66 -168 13
  • Mecze 37
  • Zwycięstwa 3
  • Remisy 0
  • Porażki 30
  • Bramki 66

Kolejka 45

  • 19.02
    Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok - Logo
    17:00
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 19.02
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    17:00
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 19.02
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    17:00
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 19.02
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    17:00
    Tauron Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Tauron Re-Plast Unia Oświęcim

Kolejka 44

  • 17.02
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    18:30
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 17.02
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    18:30
    Marma Ciarko STS Sanok - Logo Marma Ciarko STS Sanok
  • 17.02
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    18:30
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 17.02
    Tauron Re-Plast Unia Oświęcim Tauron Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    18:30
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń

Kolejka 43

  • 03.02
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    2-1
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 03.02
    Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok - Logo
    18:00
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 03.02
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    18:30
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 03.02
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    19:00
    Tauron Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Tauron Re-Plast Unia Oświęcim

Kolejka 42

  • 31.01
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    5-3
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 31.01
    Tauron Re-Plast Unia Oświęcim Tauron Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    5-2
    Marma Ciarko STS Sanok - Logo Marma Ciarko STS Sanok
  • 31.01
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    1-2
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 31.01
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    3-2
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
    Relacja z meczu

Kolejka 41

  • 29.01
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    3-4
    Tauron Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Tauron Re-Plast Unia Oświęcim
  • 29.01
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    2-5
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 29.01
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    1-4
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 29.01
    Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok - Logo
    3-0
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ

Kolejka 40

  • 27.01
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    0-4
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 27.01
    Tauron Re-Plast Unia Oświęcim Tauron Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    1-2
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 27.01
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    1-3
    Marma Ciarko STS Sanok - Logo Marma Ciarko STS Sanok
  • 27.01
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    1-4
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu

Kolejka 39

  • 22.01
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    3-4
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 22.01
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    6-2
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 22.01
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    2-1
    Tauron Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Tauron Re-Plast Unia Oświęcim
    Relacja z meczu
  • 22.01
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    3-4
    Marma Ciarko STS Sanok - Logo Marma Ciarko STS Sanok

Kolejka 38

  • 20.01
    Tauron Re-Plast Unia Oświęcim Tauron Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    2-3
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 20.01
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    3-11
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 20.01
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    3-4
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 20.01
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    1-2
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 37

  • 15.01
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    4-2
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 15.01
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    5-2
    Marma Ciarko STS Sanok - Logo Marma Ciarko STS Sanok
  • 15.01
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    4-1
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
    Relacja z meczu
  • 15.02
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    18:30
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ

Kolejka 36

  • 13.01
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    5-1
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 13.01
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    3-4
    Marma Ciarko STS Sanok - Logo Marma Ciarko STS Sanok
  • 13.01
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    9-2
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 13.01
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    2-6
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice

Kolejka 35

  • 08.01
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    2-3
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 08.01
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    3-2
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 08.01
    Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok - Logo
    0-2
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 08.01
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    3-2
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
    Relacja z meczu

Kolejka 34

  • 06.01
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    1-4
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 06.01
    Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok - Logo
    2-5
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 06.01
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    4-3
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 06.01
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    4-3
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu

Kolejka 33

  • 03.01
    Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok - Logo
    3-2
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 03.01
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    4-3
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 03.01
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    3-5
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 03.01
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    3-4
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
    Relacja z meczu

Kolejka 32

  • 22.12
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    3-4
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 22.12
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    4-6
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 22.12
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    2-6
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 22.12
    Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok - Logo
    3-0
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 31

  • 20.12
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    2-1
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 20.12
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    1-3
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 20.12
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    10-0
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
    Relacja z meczu
  • 10.01
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    2-0
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 30

  • 09.12
    Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok - Logo
    2-0
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 09.12
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    1-5
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 09.12
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    2-5
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 09.12
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    2-4
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu

Kolejka 29

  • 06.12
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    6-1
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 06.12
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    2-1
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 06.12
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    6-1
    Marma Ciarko STS Sanok - Logo Marma Ciarko STS Sanok
    Relacja z meczu
  • 06.12
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    2-3
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim

Kolejka 28

  • 04.12
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    2-3
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 04.12
    Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok - Logo
    3-2
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 04.12
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    7-0
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
    Relacja z meczu
  • 11.12
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    3-4
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 27

  • 02.12
    Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok - Logo
    3-4
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 02.12
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    1-2
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 02.12
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    4-2
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 02.12
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    1-7
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim

Kolejka 26

  • 29.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    5-1
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 29.11
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    3-2
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 29.11
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    4-0
    Marma Ciarko STS Sanok - Logo Marma Ciarko STS Sanok
  • 29.11
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    8-1
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń

Kolejka 25

  • 18.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    3-1
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 27.11
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    3-1
    Marma Ciarko STS Sanok - Logo Marma Ciarko STS Sanok
  • 27.11
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    4-6
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 27.11
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    2-1
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
    Relacja z meczu

Kolejka 24

  • 25.11
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    2-3
    Marma Ciarko STS Sanok - Logo Marma Ciarko STS Sanok
  • 25.11
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    7-4
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 25.11
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    1-4
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 25.11
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    8-4
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń

Kolejka 23

  • 22.11
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    2-1
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
    Relacja z meczu
  • 23.11
    Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok - Logo
    4-2
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 23.11
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    2-1
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 11.12
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    5-2
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ

Kolejka 22

  • 18.10
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    0-1
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 20.11
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    2-3
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 20.11
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    6-1
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 20.11
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    1-2
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy

Kolejka 21

  • 18.11
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    6-0
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 18.11
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    5-2
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 18.11
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    1-4
    Marma Ciarko STS Sanok - Logo Marma Ciarko STS Sanok
  • 18.11
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    3-0
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
    Relacja z meczu

Kolejka 20

  • 15.11
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    4-5
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 16.11
    Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok - Logo
    2-3
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 16.11
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    5-8
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 16.11
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    1-2
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy

Kolejka 19

  • 04.11
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    4-1
    Marma Ciarko STS Sanok - Logo Marma Ciarko STS Sanok
  • 04.11
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    7-4
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 04.11
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    5-4
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 04.11
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    3-4
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu

Kolejka 18

  • 30.08
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    2-1
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 30.10
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    2-1
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 30.10
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    0-1
    Marma Ciarko STS Sanok - Logo Marma Ciarko STS Sanok
  • 30.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    4-1
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ

Kolejka 17

  • 28.10
    Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok - Logo
    1-4
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 28.10
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    4-3
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
    Relacja z meczu
  • 28.10
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    2-6
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 28.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    3-2
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 16

  • 25.10
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    1-2
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 25.10
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    7-1
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 25.10
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    1-3
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 25.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    3-1
    Marma Ciarko STS Sanok - Logo Marma Ciarko STS Sanok

Kolejka 15

  • 23.10
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    2-4
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 23.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    5-0
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 23.10
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    2-3
    Marma Ciarko STS Sanok - Logo Marma Ciarko STS Sanok
  • 23.10
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    5-2
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
    Relacja z meczu

Kolejka 14

  • 21.10
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    2-5
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 21.10
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    2-6
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 21.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    3-1
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 21.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    3-0
    Marma Ciarko STS Sanok - Logo Marma Ciarko STS Sanok

Kolejka 13

  • 16.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    1-2
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 16.10
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    2-3
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 16.10
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    5-4
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 16.10
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    1-8
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu

Kolejka 12

  • 14.10
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    5-2
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 14.10
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    0-2
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 14.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    3-2
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 14.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    5-4
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu

Kolejka 11

  • 20.09
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    6-2
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 09.10
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    2-0
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 09.10
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    0-1
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 09.10
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    6-0
    Marma Ciarko STS Sanok - Logo Marma Ciarko STS Sanok
    Relacja z meczu

Kolejka 10

  • 07.10
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    3-8
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 07.10
    Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok - Logo
    1-5
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 07.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    0-1
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 06.11
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    4-3
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
    Relacja z meczu

Kolejka 9

  • 02.10
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    5-6
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 02.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    1-6
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 02.10
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    0-5
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 02.10
    Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok - Logo
    1-2
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 8

  • 30.09
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    0-4
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 30.09
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    2-1
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 30.09
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    4-2
    Marma Ciarko STS Sanok - Logo Marma Ciarko STS Sanok
  • 30.09
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    2-5
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice

Kolejka 7

  • 25.09
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    0-3
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 25.09
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    0-6
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 25.09
    Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok - Logo
    4-1
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 25.09
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    7-4
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
    Relacja z meczu

Kolejka 6

  • 22.09
    Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok - Logo
    7-2
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 23.09
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    5-2
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 23.09
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    3-0
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 23.09
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    2-5
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice

Kolejka 5

  • 18.09
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    7-0
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 18.09
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    2-4
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 18.09
    Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok - Logo
    2-1
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 18.09
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    1-3
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
    Relacja z meczu

Kolejka 4

  • 16.09
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    3-0
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 16.09
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    0-1
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 16.09
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    3-2
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
    Relacja z meczu
  • 16.09
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    4-3
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń

Kolejka 3

  • 13.09
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    6-1
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 13.09
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    1-2
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 13.09
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    3-2
    Marma Ciarko STS Sanok - Logo Marma Ciarko STS Sanok
  • 02.11
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    6-1
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
    Relacja z meczu

Kolejka 2

  • 11.09
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    1-3
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 11.09
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    0-4
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 27.09
    Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok - Logo
    2-4
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 27.09
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    1-4
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice

Kolejka 1

  • 09.09
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    5-1
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 09.09
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    0-4
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 20.09
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    4-5
    Marma Ciarko STS Sanok - Logo Marma Ciarko STS Sanok
  • 20.09
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    6-2
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ