Mecz zakończony Wynik meczu : 6 : 1
2:0 2:1 2:0, ___ ___ ___ ___
Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok
  • 60'
    Koniec kary Jezka i za chwilę syrena kończy mecz. Zwyciężamy ostatni domowy mecz przed reprezentacyjną przerwą!
  • 58'
    Za natarcie do boksu kar zjeżdża Jezek.
  • 56'
    Z bulika Hoglund i krążek odbija Stojanović.
  • 56'
    Kinnunen wzdłuż bramki i do krążka dopada Wronka. Jego uderzenie broni jednak Salama.
  • 55'
    Z półobrotu próbował Harila, ale krążek mija słupek naszej bramki.
  • 54'
    Z okolic bulika próbował Rac, ale górą Salama.
  • 53'
    J. Lorraine, ale z bliska broni Stojanovic.
  • 52'
    Sędziowie sprawdzili na wideo jeszcze poprzednią sytuację, ale ostatecznie nie uznają gola dla STS. Gra toczy się dalej.
  • 52'
    6:1 (51:19) - W zamieszaniu tuż przy lewym słupku krążek do bramki wepchnął Jeżek.
  • 51'
    Uderzenie rywali, broni Stojanović, ale krążek wyślizgnął się i zatańczył na linii bramkowej.
  • 50'
    Gula na dalszy słupek po lodzie i kij próbował przystawić Sawicki.
  • 48'
    Podanie pod bramkę do J. Lorraine, ale jeden z naszych defensorów podbił mu krążek.
  • 48'
    Poruszona bramka Stojanovića. Gra zostaje przerwana.
  • 47'
    Mocarski z boku i pewnie łapie Stojanović.
  • 47'
    Uderzenie Csamango odbija Salama.
  • 46'
    Sanoczanie walczą jeszcze o kolejne trafienia, grając z kontry.
  • 45'
    Z bulika Krejci, ale pewnie broni Salama tuż przy lewym słupku.
  • 43'
    5:1 (42:25, 5/4) - Szybko wykorzystana przewaga i do bramki STS-u trafia Radosław Sawicki!
  • 23'
    Za atak kijem trzymanym oburącz dwie karne minuty otrzymuje Florczak.
  • 22'
    ... górą bramkarz gości.
  • 21'
    Wronka sam na sam przekłada na bekhend i...
  • 19:57
    Strzały po II tercji: 20 - 15
  • 40'
    Kasperlik niecelnie z ostrego kąta.
  • 40'
    Ahoniemi z bulika, ale mocno niecelnie.
  • 39'
    Wrzutka spod niebieskiej i parkanami zatrzymuje krążek Stojanović.
  • 39'
    Koniec kary i Jezek melduje się już na lodzie.
  • 38'
    Kasperlik próbował urwać się obronie, ale ostatecznie traci krążek w tercji gości.
  • 37'
    Za ostrość dwie karne minuty otrzymuje Jezek.
  • 36'
    4:1 (35:14) - Szybka odpowiedź rywali. Valtola znalazł lukę w bramce i precyzyjnym uderzeniem z bulika w okienko zdobywa pierwsze trafienie dla swojej drużyny.
  • 35'
    4:0 (34:36) - Arrak do Brynkusa, a ten ze slotu technicznym uderzeniem zdobywa czwartą bramkę dla Pasów!
  • 35'
    Pasy kontrolują wydarzenia na lodzie, a rywale szukają swych szans w nielicznych kontrach.
  • 33'
    Przy lewym słupku próbował uderzać Heikkinen.
  • 31'
    3:0 (30:24) - W zamieszaniu podbramkowym Racuk dopadł do bezpańskiego krążka i podwyższył prowadzenie Pasów!
  • 30'
    Wronka do Kapicy, ten odgrywa partnerowi z ataku tuż przy lewym słupku, ale popularny "Wronczes" nie trafia w krążek.
  • 29'
    Kinnunen sprzed niebieskiej nad poprzeczką, a w międzyczasie zakończyła się kara dla gości.
  • 29'
    Kasperlik prowadził krążek na bekhendzie i z bliska uderzył, ale górą bramkarz STS.
  • 28'
    Zakończyła się kara Kasperlika i przez 50 sekund zagramy z przewagą jednego zawodnika.
  • 28'
    Z bulika uderzał Krejci, ale broni Salama.
  • 27'
    Za przeszkadzanie dwie karne minuty otrzymuje Karllson. Siły na lodzie wyrównują się.
  • 26'
    Za natarcie do boksu kar odesłany został Kasperlik.
  • 25'
    Podanie pod bramkę do Kasperlika, ale ten uderza obok slupka.
  • 23'
    Ahoniemi ze środka tercji uderza prosto w bramkarza.
  • 21'
    Jezek huknął z bulika, ale niestety niecelnie
  • 21'
    Wznowienie ze środka dla Comarch Cracovii!
  • 19:14
    Strzały po I tercji: 12 - 5
  • 20'
    Ahoniemi przejechał pół tafli, ale naciskany przez obrońcę uderza tyłem obok bramki.
  • 19'
    Wronka wycofuje do Krejciego, ale ten uderza nad poprzeczką.
  • 18'
    Kapica prosto w Salamę.
  • 18'
    Teraz z kolei ze slotu uderzał Kasperlik, ale guma leci wysoko nad bramką.
  • 17'
    Z bulika Valtola, ale krążek leci nad poprzeczką.
  • 16'
    Po kontrze uderzał J. Lorraine, ale Stojanović pewnie łapie krążek do raka.
  • 16'
    Kolejne uderzenie na bramkę STS-u i do raka łapie krążek Salama.
  • 15'
    Rywale wybijają krążek na uwolnienie.
  • 14'
    Pasy kontrolują wydarzenia na lodzie.
  • 13'
    Csamango ze slotu uderza wprost w bramkarza, a krążek po dobitce Krejciego ląduje na bocznej siatce.
  • 11'
    2:0 (10:41, 5/4) - Przewagę na gola zamienia Sawicki! Brawo!
  • 10'
    Za wysoki kij do boksu kar wędruje Elliot Lorraine.
  • 9'
    1:0 (8:11) - Niepilnowany Racuk dostaje dobre podanie pod bramkę i otwiera wynik spotkania!
  • 7'
    Dobre podanie do Karllsona, ale jego uderzenie z trzech metrów broni Stojanović.
  • 7'
    Sawicki sam na sam i parkanem broni golkiper rywali!
  • 6'
    Uwidacznia się przewaga Pasów. Brakuje jednak pierwszego gola.
  • 5'
    Nemec ze slotu, ale odbija Salama i próbował dobijać Kasperlik, który pracował na bramkarzu.
  • 4'
    Teraz z kolei sprzed koła bulikowego uderzał Rac i znów górą Salama.
  • 3'
    Csamango z bulika, ale broni bramkarz Sanoka.
  • 1'
    Wronka zza obrońcy i Salama wybija krążek poza taflę.
  • 1'
    Krążek dla Pasów!
  • 18:29
    Drużyny są już na tafli i za moment zaczynamy!
  • 18:06
    Witamy z Lodowiska przy Siedleckiego 7 w Krakowie. Już o godz. 18:30 podejmiemy Marmę Ciarko STS Sanok i powalczymy o kolejne trzy punkty w ligowej tabeli!