Comarch Cracovia Comarch Cracovia
  • Koniec meczu
  • 63'
    Goal
    5:4 (62:17, 4/3) - Kogut uderzeniem pod poprzeczkę zapewnia zwycięstwo w dogrywce swojej drużynie.
  • 62'
    Czas dla Zagłębia.
  • 62'
    Penalty 2
    Kara za uderzanie dla Arraka. W tej sytuacji Zagłębie desygnuje do gry czwartego gracza z pola.
  • 61'
    Uderzenie Sawickiego broni Spesny.
  • 61'
    Na lodzie Sawicki, Rac i Kasperlik.
  • Początek dogrywki
  • 21:09
    W pięciominutowej dogrywce zagramy po trzech zawodników z pola.
  • Koniec III tercji
  • 60'
    Regulaminowy czas nie przyniósł rozstrzygnięcia. Po raz pierwszy w tym sezonie czeka nas więc dogrywka.
  • 58'
    Po wznowieniu Kasperlik i znów krążek łapie bramkarz Zagłębia.
  • 58'
    Racuk zza niebieskiej i do raka łapie krążek Spesny.
  • 57'
    Sikora spod bandy, ale górą Stojanović.
  • 55'
    Saur ze slotu i odbija krążek Spesny. Naciskamy coraz mocniej na rywali!
  • 55'
    Po walce za bramką Kasperlik wyłuskał krążek i bekhendem próbował umieścić go przy prawym słupku.
  • 54'
    Rywale już w komplecie.
  • 54'
    Arrak z niebieskiej, ale krążek opuszcza taflę.
  • 53'
    Wronka na buliku i krążek po kiju obrońcy mija słupek.
  • 52'
    Penalty 2
    Dubinin za spowodowanie upadku odesłany do boksu kar!
  • 51'
    Naróg do Witeckiego, ten po lodzie z bulika minimalnie obok słupka. Obie drużyny zdają sobie sprawę, że o wyniku może zadecydować jedna bramka i szukają szans w kontrach.
  • 50'
    Spesny leży na lodzie, ale Brynkus z bliska uderza nad poprzeczką.
  • 50'
    Zamykamy rywali w ich tercji.
  • 49'
    Jeżek z bulika i odbija Spesny.
  • 48'
    Kogut z niebieskiej i z trudem broni Stojanović.
  • 47'
    Kontra Zagłębia, ale Stojanović zatrzymuje krążek po dostawieniu kija przez gracza rywali.
  • 45'
    Brakuje klarownych sytuacji z naszej strony.
  • 44'
    Rzeszutko do Bernackiego, ale ten ze slotu uderza nad poprzeczką.
  • 43'
    Dwie okazje Zagłębia powstrzymane przez naszych defensorów.
  • 42'
    Statystyka strzałów po dwóch tercjach wynosi: 25 - 20.
  • 41'
    Z dystansu Wronka i pewnie zatrzymuje krążek Spesny.
  • 41'
    Mnóstwo przerw w grze na początku trzeciej odsłony.
  • 41'
    Pasy wygrywają wznowienie ze środka.
  • Początek III tercji
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Po czterdziestu minutach żadna z drużyn nie może być pewna wygranej, a to gwarantuje spore emocje w trzeciej tercji!
  • 39'
    Goal
    4:4 (39:00) - Po akcji 3 na 1 krążek po lodzie między parkanami Stojanovica umieszcza w bramce Piotrowicz.
  • 37'
    Goal
    3:4 (36:35) - Zagłębie nie zamierza składać broni. Chwilę po wznowieniu gry Stojanovica pokonuje Butsenko.
  • 37'
    Goal
    2:4 (36:06) - Podanie Wronki i Saur zdobywa czwartą bramkę dla Pasów!
  • 37'
    Goal
    2:3 (36:06, 5/4) - Szybko rozegraną przewagę na gola zamienia Arrak. Po raz pierwszy obejmujemy prowadzenie w tym meczu!
  • 36'
    Penalty 2
    Kara dla bramkarza Zagłębia Spesnego za spowodowanie upadku.
  • 36'
    Goal
    2:2 (35:33) - Dogranie zza bramki Racuka na gola zamienia Dziurdzia!
  • 35'
    Uderzał Kozłowski, ale na przeszkodzie stanął mu Nemec.
  • 34'
    Zagłębie przycisnęło. W zamieszaniu Stojanović mrozi krążek.
  • 34'
    Niecelnie Nahunko, a po chwili ten sam zawodnik dostawia łopatkę kija i trafia w bramkarza.
  • 33'
  • 33'
    Saur z niebieskiej, a tor lotu krążka próbował zmienić Michalski.
  • 32'
    Z bulika Nemec i kijem broni Spesny.
  • 32'
    Z bulika uderzał Polak, do raka pewnie jednak łapie krążek Spesny.
  • 31'
    Penalty 2
    Do boksu kar za atak kijem trzymanym oburącz udaje się teraz Sikora.
  • 30'
    I na lodzie melduje się już Wronka. Przetrzymaliśmy ciężkie chwile głównie dzięki świetnej postawie w bramce Stojanovica!
  • 29'
    Nemec już na lodzie.
  • 29'
    Kapitalna obrona Stojanovica, który po dobitce w odsłoniętą część bramki zdołał dostawić parkan, a po chwili złapać krążek po uderzeniu rywali!
  • 28'
    Penalty 2
    Wronka leżąc na lodzie zahaczył łyżwami gracza Zagłębia i otrzymuje dwie karne minuty za spowodowanie upadku. Przez 70 sekund zagramy w podwójnym osłabieniu.
  • 28'
    Niecelnie z niebieskiej huknął Kotlorz. Po chwili po kontrze uderzenie Raca zatrzymuje Spesny.
  • 27'
    Penalty 2
    Za wysoki kij sędziowie do boksu kar odsyłają Nemeca.
  • 27'
    Z kontrą urwał się Kogut, ale zostaje wypchnięty przez Saura.
  • 26'
    Z bliska próbował Brynkus. Znów jednak Spesny nie daje się pokonać.
  • 26'
    Zagłębie już w pełnym zestawieniu.
  • 25'
    Dwukrotnie z bulika uderzał Nemec, ale górą bramkarz Sosnowca.
  • 24'
    Niecelnie z bulika Polak.
  • 24'
    Penalty 2
    Za trzymanie do boksu kar odesłany został Andrejkiw.
  • 23'
    Gospodarze już w komplecie.
  • 22'
    Wronka zza bramki do Nemeca, ten bez przyjęcia trafia w Spesnego.
  • 21'
    Po wznowieniu wprost w bramkarza uderzał Gula.
  • 21'
    Penalty 2
    W 38. sekundzie drugiej tercji za spowodowanie upadku dwie karne minuty otrzymuje Kotlorz.
  • 21'
    Sygnalizowana kara dla Zagłębia.
  • 21'
    Wznowienie ze środka dla Pasów.
  • Początek II tercji
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Po pierwszej tercji lepsi o jedno trafienie są gospodarze. Przed nami jednak jeszcze sporo czasu. Zapraszamy ponownie po przerwie!
  • 19'
    Próba Zagłębia powstrzymana przez Stojanovica. Minuta do końca I tercji.
  • 19'
    Okupujemy rywali w ich tercji. Brakuje jednak ostatniego podania i strzału.
  • 18'
    Dziurdzia na raty, ale Spesny mrozi krążek. Walczymy o drugie trafienie jeszcze przed przerwą.
  • 17'
    Od zakrystii próbował Rzeszutko.
  • 16'
    Sawicki wycofał do Raca, ale ten traci krążek pod bramką Zagłębia.
  • 15'
    Dziurdzia bekhendem trafia wprost w Spesnego.
  • 15'
    Goal
    2:1 (14:04) - Od razu zdobywamy kontaktowe trafienie! Gola dla Pasów zdobywa Wronka!
  • 14'
    Goal
    2:0 (13:46) - Witecki znalazł się przed bramkarzem i celnym uderzeniem pokonuje Stojanovića!
  • 13'
    Po wznowieniu uderzał Jeżek, ale znów górą Spesny.
  • 13'
    Arrak przedarł się w tercję gospodarzy, ale jego uderzenie łydką blokuje defensor Zagłębia.
  • 13'
    Najeżdżał Brynkus, ale Spesny skrócił kąt i zatrzymał uderzenie naszego napastnika.
  • 12'
    Niecelnie Saur z niebieskiej.
  • 11'
    Goal
    1:0 (10:05) - Gol dla Zagłębia. Celnym uderzeniem po rozegraniu krążka przy wznowieniu popisuje się Naróg.
  • 10'
    Mocne uderzenie Kotlorza sprzed niebieskiej pewnie do raka łapie Stojanović!
  • 10'
    Gula z klepy sprzed niebieskiej i mocno zakotłowało się pod bramką Zagłębia.
  • 10'
    Gramy już w pełnym zestawieniu.
  • 9'
    Pasy skutecznie się bronią.
  • 8'
    Rac przejął krążek w naszej tercji i popędził na bramkę rywali. Jego uderzenie końcówką rękawicy odbija jednak Spesny.
  • 8'
    Penalty 2
    Za atak kijem trzymanym oburącz dwuminutowe wykluczenie otrzymuje Arrak.
  • 7'
    Brynkus do Csamangi, ale ten nieczysto trafił w krążek.
  • 6'
    Przy lewym słupku uderzał Gula po serii ładnych podań, ale Spesny skraca kąt i zatrzymuje krążek.
  • 6'
    Pasy powoli przejmują inicjatywę na tafli.
  • 5'
    Husak z okolic bulika i krążek odbijaczką broni Spesny.
  • 4'
    Arrak sprzed bulika i Dziurdzia próbował zbijać krążek.
  • 2'
    Pierwsza interwencja w meczu Stojanovica.
  • 2'
    Niecelnie Nemec z niebieskiej.
  • 2'
    W pierwszych sekundach aktywniejsi gracze Zagłębia.
  • 1'
    Podanie spod bandy do Kozłowskiego, ale ten nie przejął krążka.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie ze środka dla gospodarzy.
  • 1'
    Drużyny są już na tafli, a więc zaczynamy. W bramce Pasów zagra dziś Rok Stojanović.
  • Rozpoczęcie meczu
  • 18:42
    Transmisję z meczu w systemie PPV przeprowadzi portal polskihokej.tv - kliknij TUTAJ
  • 18:42
    Zestawienia obu drużyn znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 18:41
    Dzisiejsze spotkanie przejdzie do historii - po raz pierwszy w naszych rozgrywkach mecz poprowadzą sędziowie z Ukrainy: Andrij Kicza jako główny oraz Serhij Charaberiusz na linii. Pomagać im będą Paweł Kosidło (główny) oraz Michał Żak (liniowy).
  • 18:29
    Witamy ze Stadionu Zimowego w Sosnowcu, gdzie już o godz. 19 zmierzymy się z miejscowym Zagłębiem i powalczymy o piąte z rzędu ligowe zwycięstwo. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej!