Minihokej

Trener

Trener: Sebastian Witowski

Urodzony 13 września 1976 roku. Wychowanek KTH Krynica, w którym grał w latach 1997-2002. Następnie zawodnik ComArch Cracovii, z którą 5-krotnie(2006, 2008, 2009, 2011, 2013) świętował tytuł Mistrza Polski.

W sumie 11-krotny medalista najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Od zakończenia kariery zawodniczej po sezonie 2014/15, kierownik drużyny "Pasów", z którą już w pierwszym roku pracy wywalczył Puchar i Mistrzostwo Polski

Rozgrywki

Drużyna bierze udział w rozgrywkach ligi małopolsko-podkarpackiej, rywalizując z takimi zespołami jak: Podhale Nowy Targ, KTH Krynica, UKS Niedźwiadki Sanok, UKS Dębica i Unia Oświęcim. 

Rozgrywki w kategorii mini-hokej prowadzone są przez Okręgowe Związki Hokeja Na Lodzie wg. wytycznych: 

Utrzymanie systemu rozgrywania sprawdzianów, dopasowanych kategoriami wiekowymi celem wyeliminowania bardzo wysokich wyników.
 

Brak tabel i klasyfikacji ogólnej zespołów.
 

Sprawdziany w systemie turniejowym (Wg. zasad IIHF - bez rywalizacji klubowej)
 

Dopuszczenia do udziału w sprawdzianach w danej kategorii wiekowej, kilka drużyn z jednego klubu.

Treningi

Wszelkie zmiany w treningach i rozgrywkach są zawsze umieszczane na tablicy w szatni oraz na stronie Akademii.ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW W SZATNI 30 MINUT PRZED KAŻDYM TRENINGIEM. KAŻDY ZAWODNIK MUSI POSIADAĆ AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE, ABY MÓC UCZESTNICZYĆ W TRENINGACH I ROZGRYWKACH.

Kontakt:

Sebastian Witowski: sebastian.witowski@cracovia.pl

Anton Tomko: anton.tomko@cracovia.pl

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ