Za ostrość również do boksu kar zjeżdża Simek i drużyny zagrają po czterech graczy z pola.
    Złe zagranie Murray'a i Pasy blisko zdobycia czwartego gola.
  • 56'
    Pasy kontrolują wydarzenia na lodzie. Okres spokojniejszej gry.
  • 55'
    Dobra i ofiarna gra w defensywie zapobiegła utracie gola. Gramy już w komplecie!
  • 53'
    Za spowodowanie upadku przez dwie minuty w boksie kar odpocznie Jezek.
  • 51'
    Wciąż oglądamy mecz walki, w którym brakuje jednak większej liczby celnych strzałów na bramkę rywali.
  • 50'
    Kinnunen blokuje nogą mocne uderzenie z niebieskiej rywali. Nasz defensor z bólem pada na lód, ale po chwili wydaje się, że wszystko jest w porządku.
  • 49'
    Katowiczanie dwukrotnie stracili krążek we własnej tercji, ale bez konsekwencji.
  • 48'
    Zawodnik "GieKSy" opuszcza taflę. Czy na tym zakończył się jego udział w tym meczu?
  • 47'
    Fraszko zderzył się z jednym z graczy Pasów i leży na lodzie trzymając się za kolano. Gra zostaje przerwana.
  • 46'
    Wybroniliśmy osłabienie i gramy już w komplecie!
  • 45'
    Skutecznie blokujemy strzały rywali.
  • 44'
    Za trzymanie do boksu kar odesłany został Bdzoch.
  • 43'
    Z najbliższej odległości minimalnie obok lewego słupka przestrzelił Krężołek.
  • 42'
    Murray mrozi gumę i będziemy mieć wznowienie.
  • 41'
    Wznowienie dla rywali
  • 20:04
    Strzały po II tercji: 27 - 26
  • 39'
    1:3 (38:10) - Olsson do Bepierszcza, a ten uderzeniem z bekhendu zdobywa premierowego gola dla swojej drużyny.
  • 38'
    Spomiędzy bulików niecelnie uderzał Kasperlik.
  • 37'
    Przetrzymaliśmy osłabienie i wciąż nie straciliśmy gola!
  • 36'
    Gospodarze zamykają nas w tercji.
  • 35'
    Za zahaczanie sędziowie nakładają teraz wykluczenie na Fabiana Kapicę.
  • 34'
    GKS gra już w pełnym zestawieniu.
  • 33'
    0:3 (32:25, 5/3) - Rozmontowana obrona gospodarzy i trzeciego gola dla Pasów zdobywa Kinnunen!
  • 32'
    Zagramy w podwójnej przewadze! Do boksu kar zjeżdża Montoo!
  • 32'
    Dwie karne minuty dla Magee. Dziś mamy wysoką skuteczność, więc to doskonała okazja na trzecie trafienie!
  • 31'
    Po wymianie podań z ostrego kąta uderzał Polak i Murray mrozi gumę.
  • 30'
    Do krążka dopadł Fraszko, ale uderzył zbyt lekko, by zagrozić krakowskiemu bramkarzowi.
  • 29'
    F. Kapica z okolic bulika i krążek zatrzymuje Murray.
  • 29'
    Z bulika minimalnie obok słupka uderzał Tomi.
  • 28'
    Pasy już w pełnym zestawieniu. Kolejna przewaga wybroniona!
  • 27'
    Bomba Kolusza z niebieskiej i świetnie broni Stojanović. Do końca kary pozostała minuta!
  • 26'
    Za przeszkadzanie w boksie kar znalazł się teraz Bdzoch.
  • 26'
    Pasy chcą iść za ciosem i ponownie zamykają rywali w ich tercji.
  • 25'
    0:2 (24:05, 5/4) - Na 14 sekund przed końcem przewagi drugie trafienie notuje Wronka!
  • 24'
    Uderzenie Wronki z bulika i Murray mrozi krążek.
  • 23'
    Za rzucenie na bandę dwie karne minuty w boksie spędzi teraz Varttinen. Szansa dla Pasów na drugiego gola!
  • 22'
    Dogranie do Lehtonena, ale ten z najbliższej odległości uderza wprost do raka Stojanovića!
  • 21'
    Z niebieskiej Kinnunen i po rykoszecie barkiem odbija krążek Murray.
  • 21'
    Krążek dla Pasów!
  • 19:14
    Strzały po I tercji: 11 - 13
  • 19'
    Pasy już w komplecie!
  • 19'
    Fraszko sprzed bulika i parkanem odbija krążek golkiper Pasów!
  • 18'
    Spore zamieszanie pod bramką Pasów i kilka świetnych interwencji zalicza Stojanović!
  • 17'
    Za spowodowanie upadku dwie karne minuty otrzymuje Gula.
  • 17'
    Wajda z niebieskiej i parkanem broni Stojanović!
  • 16'
    Kilka uderzeń Pasów i w zamieszaniu Murray nakrywa ciałem krążek. Drugi gol wisiał w powietrzu!
  • 15'
    0:1 (14:08, 5/4) - Szybko wykorzystana przewaga i krążek w bramce rywali umieszcza Gula!
  • 14'
    Pierwsze wykluczenie w meczu otrzymuje Simek.
  • 13'
    Pulkkinen pognał prawą stroną, ale krążek po jego uderzeniu minimalnie mija naszą bramkę.
  • 12'
    Dogranie do Wronki, ten huknął z prawego bulika, ale dobrze ustawiony był Murray.
  • 10'
    Rompkowski uderzał z bulika, ale Stojanović bez problemu zatrzymuje krążek.
  • 9'
    Najpierw Kasperlik próbował zmieścić gumę między parkanami Murray'a, a następnie Sawicki skierował krążek do bramki. Sędziowie nie uznają jednak tego trafienia. Z pewnością ta sytuacja wymaga dokładnej analizy wideo.
  • 9'
    Gospodarze mają problem z przebiciem się przez doskonale zorganizowaną defensywę Pasów.
  • 8'
    Tracimy krążek we własnej tercji, ale na szczęście obyło się bez konsekwencji.
  • 6'
    Brakuje strzałów po obu stronach tafli, choć optyczną przewagę ma Cracovia.
  • 5'
    Katowiczanie po raz kolejny popełniają błąd i sędziowie odgwizdują spalonego.
  • 4'
    Oglądamy sporo walki na lodzie, ale póki co bez efektów w postaci goli.
  • 3'
    Arrak naciskany przez obrońcę zdołał się obrócić i oddać strzał, ale nie był w stanie zaskoczyć tym golkipera Katowic.
  • 2'
    Błąd Murray'a, który za daleko wyjechał z bramki. Katowicki golkiper jednak w porę naprawia swój błąd.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów!
  • 18:29
    Zawodnicy są już na pozycjach i za moment zaczynamy!
  • 18:28
    Przed spotkaniem minutą ciszy uczciliśmy ofiary dzisiejszej tragedii w Katowicach - Szopienicach.
  • 18:26
    W bramce Pasów wystąpi dziś Rok Stojanović. Życzymy udanego występu i czystego konta!
  • 18:21
    Zestawienia obu drużyn oraz sędziów spotkania znajdziecie już w zakładce "SKŁADY".
  • 18:19
    Lodowisko "Satelita" czyli mała hala katowickiego "Spodka". Przed nami mecz z aktualnym mistrzem kraju czyli GKS Katowice. Pasy zachowują pozycję lidera i walczą o powiększenie przewagi nad drugą drużyną w tabeli. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej już od godz. 18:30!