JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie
  • Koniec meczu
  • 61'
    Goal
    2:1 (60:43, 3/3) - Patryk Wronka precyzyjnym strzałem z bulika daje nam wygraną! Brawo!
  • 61'
    Wznowienie ze środka wygrywa Nemec!
  • 61'
    W drużynie Pasów na lodzie widzimy Racuka, Nemeca i Kinnunena.
  • Początek dogrywki
  • 20:41
    Przed nami dogrywka, która potrwa pięć minut. Zawodnicy zagrają 3 na 3, a o zwycięstwie zadecyduje złoty gol. W przypadku braku rozstrzygnięcia nastąpią rzuty karne, składające się z pięciu serii.
  • Koniec III tercji
  • 60'
    JKH gra już w komplecie. Przepychanki pod bramką gości.
  • 60'
    Wronka zza bramki do Nemeca, ale ten z bliska trafia wprost w bramkarza.
  • 59'
    Kasperlik sam na sam i nie ma gola!
  • 59'
    Gula spomiędzy bulików, ale jego uderzenie zostaje zablokowane i Balizs bez trudu mrozi krążek.
  • 58'
    Penalty 2
    Za atak kijem trzymanym oburącz dwie karne minuty otrzymuje Mikyska.
  • 58'
    Sygnalizowana kara dla JKH!
  • 57'
    Nemec wychodzi na lód, przejmuje krążek i niewiele brakowało, by zdobył gola.
  • 57'
    Rywale od dłuższego czasu zamykają nas w zamku.
  • 57'
    Jansons sprzed bulika mocno niecelnie.
  • 56'
    Z bulika Mikyska, ale zasłaniany Zabolotny pewnie łapie krążek do raka!
  • 55'
    Trener JKH Robert Kalaber poprosił o regulaminowy czas.
  • 55'
    Penalty 2
    Za wysoki kij dwuminutowym wykluczeniem ukarany został Nemec.
  • 55'
    Polak ze slotu, ale krążek trafia w defensora rywali.
  • 53'
    Zakończyła się też druga kara gości.
  • 53'
    Zakończyło się obustronne wykluczenie.
  • 53'
    Z bulika przymierzył Kasperlik i pewnie do raka łapie gumę Balizs.
  • 52'
    Znów Wronka z bulika po lodzie i z trudem broni Balizs. Sędziowie przerywają jednak grę i mamy szarpaninę pod bramką gości.
  • 52'
    Po wymianie podań z bulika w bramkarza trafia Wronka.
  • 51'
    Penalty 2
    Kolejne wykluczenie dla JKH. Za wysoki kij do boksu kar trafia Kaleinikovas i teraz Pasy zagrają w przewadze jednego zawodnika!
  • 51'
    Penalty 2
    I za to samo przewinienie karę otrzymał też Urbanowicz. Drużyny zagrają 4 na 4.
  • 51'
    Penalty 2
    Za ostrość do boksu kar trafia Gula.
  • 50'
    Brynkus pod bramkę, ale mrozi krążek Balizs.
  • 49'
    Rywale już w komplecie. Znów nie udało się wykorzystać przewagi.
  • 48'
    Wronka z bulika trafia w słupek!
  • 48'
    Rywale skutecznie się bronią.
  • 47'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku do boksu kar udaje się Kostek. Pasy znów w przewadze!
  • 46'
    Saur zza bramki do Kapicy, ten uderza z bulika i pewnie do raka łapie krążek Balizs.
  • 45'
    Kapica z bliska po wznowieniu i bardzo niepewnie broni bramkarz rywali.
  • 45'
    Kontra 2 na 2 i krążek po strzale Sawickiego pewnie broni Balizs.
  • 45'
    Wrzucenie krążka pod naszą bramkę, ale Zabolotny pewnie łapie i mrozi gumę.
  • 44'
    Zakończyła się kara gości.
  • 43'
    Nemec z bliska nad poprzeczką. Po chwili niecelnie z bulika huknął Kapica.
  • 42'
    Złe dogranie Kinnunena i Paś przejmuje krążek na buliku. Jego uderzenie okazało się jednak niecelne.
  • 42'
    Penalty 2
    Faulowany Wronka i do boksu kar udaje się Svec.
  • 42'
    Kolejne dwie nieudane próby Pasów.
  • 41'
    Polak z ostrego kąta trafia w poprzeczkę.
  • 41'
    Wznowienie ze środka dla Pasów.
  • Początek III tercji
  • 19:56
    Strzały po II tercji: 15 - 17
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Syrena ogłasza przerwę. Remisujemy 1:1.
  • 39'
    Viinikainen z bliska, ale krążek leci wysoko nad poprzeczką i opuszcza taflę.
  • 37'
    Kasperlik próbował zza bulika, ale jego uderzenie zostaje zablokowane.
  • 37'
    Paś spomiędzy bulików i kolejny raz kapitalną interwencję zalicza Zabolotny.
  • 37'
    Wybroniliśmy osłabienie i Jeżek wraca już na lód.
  • 35'
    Penalty 2
    Za atak łokciem do boksu kar odesłany został Jezek.
  • 34'
    Trwa ofensywa Pasów. Niecelnie z bulika próbował Kasperlik.
  • 33'
    Arrak z bekhendu przy lewym słupku. Dobrze jednak ustawiony był golkiper JKH.
  • 33'
    Husak po lodzie z bulika i parkanami broni Balizs.
  • 32'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 31'
    Próbował Kaleinikovas, ale Zabolotny ofiarną interwencją blokuje uderzenie i krążek mija światło bramki.
  • 30'
    Penalty 2
    Dwie karne minuty dla Arraka za uderzanie.
  • 29'
    Gula wraca na lód i Pasy grają już w komplecie.
  • 27'
    Daleki wyjazd z bramki Balizsa zapobiega przejęciu krążka przez naszego zawodnika.
  • 27'
    Penalty 2
    Kara dla kapitana Pasów Guli. Powód - atak kijem trzymanym oburącz.
  • 27'
    Spiker wprowadził Kibiców w radosny nastrój informując, że drugą asystę zdobył... Damian Słaboń. Chodziło oczywiście o Damiana Kapicę. Pozdrawiamy naszego legendarnego zawodnika! :)
  • 26'
    Goal
    1:1 (25:02) - Polak przejmuje podanie, które odbiło się od bandy i po samotnym rajdzie uderza celnie z bulika mamy remis!
  • 25'
    Dobranie na bramkę do Sveca, ten uderza tuż przy lewym słupku, ale Zabolotny zdążył dostawić parkan i zablokować uderzenie!
  • 25'
    Kinnunen do Raca, ten uderza bez przyjęcia z bulika, ale dobrze ustawiony był Balizs.
  • 23'
    Po wznowieniu JKH i niepewnie Zabolotny.
  • 23'
    Z bulika niecelnie Husak.
  • 22'
    Z przestrzeni międzybulikowej próbował Paś, ale został dwukrotnie zablokowany.
  • 21'
    Wznowienie ze środka dla JKH.
  • Początek II tercji
  • 19:17
    Wracamy na Lodowisko przy Siedleckiego 7 w Krakowie!
  • 19:17
    Strzały po I tercji: 8 - 9
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Zakotłowało się w polu bramkowym JKH, po chwili z bliska niecelnie uderzał Nemec.
  • 19'
    Błąd Balizsa naprawia Sevcenko. Minuta do końca I tercji.
  • 18'
    Dużo walki w środku pola.
  • 17'
    Arrak z bulika niecelnie i w tym samym momencie kończy się druga kara dla gości.
  • 16'
    Kapica od zakrystii i krążek minimalnie mija bramkę.
  • 15'
    Kinnunen ze slotu i broni Balizs, a w międzyczasie zakończyła się pierwsza z kar dla JKH.
  • 15'
    Penalty 2
    Za rzucenie na bandę do boksu kar odesłany został Paś.
  • 15'
    Sygnalizowana druga kara dla JKH i przez 7 sekund zagramy w podwójnej przewadze!
  • 14'
    Przy lewym słupku bekhendem próbował Kasperlik.
  • 13'
    Penalty 2
    Za rzucenie na bandę dwie karne minuty otrzymuje Urbanowicz.
  • 13'
    W ogromnym zamieszaniu próbował Nemec.
  • 12'
    Bomba Jeżka sprzed niebieskiej i kijem wybija krążek Balizs.
  • 12'
    Pasy już w komplecie.
  • 12'
    Bryk z przestrzeni międzybulikowej i pewnie zatrzymuje krążek Zabolotny.
  • 11'
    Póki co skutecznie się bronimy.
  • 10'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku do boksu kar zjeżdża Bdzoch.
  • 9'
    Goal
    0:1 (8:40) - Uderzał Svec, Zabolotny odbija krążek, ale celną dobitką w odsłoniętą część bramki popisał się Mikyska.
  • 9'
    Paś w zamieszaniu, ale dobrze ustawiony był krakowski golkiper.
  • 9'
    Sawicki po dograniu zza bramki, ale krążek trafia w bramkarza. Sędziowie przerywają grę z powodu zagrania wysokim kijem.
  • 8'
    Saur sprzed niebieskiej, ale pewnie broni Balizs.
  • 7'
    Sevcenko z niebieskiej, zakotłowało się pod bramką i broni Zabolotny!
  • 7'
    Interwencja Zabolotnego po uderzeniu sprzed bulika.
  • 6'
    Niedokładne podanie z tercji gości. Sędziowie odgwizdują uwolnienie.
  • 5'
    Rywale już w pełnym zestawieniu. Nie udało się wykorzystać przewagi.
  • 4'
    Pod bramkę dogrywał Rac, ale rywale przejęli krążek.
  • 3'
    Penalty 2
    Pierwszą karę w meczu za zahaczanie otrzymuje Freidenfelds.
  • 2'
    Złe rozegranie akcji przez Racuka i rywale odzyskują krążek w swojej tercji.
  • 2'
    Svec na lewo do Kaleinikovasa, ten uderza bez przejęcia i fantastyczną interwencją popisuje się Zabolotny!
  • 1'
    Jastrzębie wywalczyło krążek po wznowieniu ze środka.
  • Rozpoczęcie meczu
  • 18:29
    Drużyny są już na tafli i za moment zaczynamy!
  • 18:26
    Transmisję w systemie PPV znajdziecie na platformie: polskihokej.tv.
  • 18:25
  • 18:24
    Zestawienia obu drużyn oraz sędziów znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 18:22
    Witamy z Lodowiska przy ul. Siedleckiego 7 w Krakowie. Comarch Cracovia zmierzy się dziś z JKH GKS Jastrzębie i powalczy o powrót na fotel lidera. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej. Początek już o godz. 18:30!