Marma Ciarko STS Sanok Marma Ciarko STS Sanok
  • 60'
    Koniec! Pokonujemy sanoczan i dopisujemy kolejne trzy punkty! Brawo Pasy!
  • 59'
    Valtola z bulika, ale nasz bramkarz wciąż śrubuje statystykę obronionych strzałów.
  • 59'
    Husak wraca na lód i gramy w pełnym zestawieniu.
  • 58'
    Z bulika wprost w naszego bramkarza uderzał Heikkinen.
  • 57'
    Dwie próby gości, ale "Zabol" znów nie dał się zaskoczyć.
  • 57'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar odesłany został Husak.
  • 56'
    Sanoczanie już w komplecie.
  • 55'
    Sędziowie najpierw zasygnalizowali karę dla Pasów za nadmierną liczbę graczy, ale po konsultacji anulowali tę decyzję.
  • 54'
    Kara techniczna za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Odsiedzi ją Dobosz.
  • 53'
    6:0 (52:45) - Kasperlik po długim rogu zdobywa szóstego gola dla Pasów!
  • 53'
    Po wznowieniu obok słupka po lodzie uderzał Biłas.
  • 52'
    Tamminen huknął ze slotu, ale krążek minął słupek naszej bramki.
  • 51'
    Kinnunen z bulika nad poprzeczką.
  • 50'
    5:0 (49:27) - Po lodzie z bekhendu krążek w bramce Sanoka umieszcza Polak!
  • 49'
    Sawicki otrzymał krążek na buliku, próbował dograć go do Raca i w efekcie tracimy krążek.
  • 48'
    W zamieszaniu wybijamy krążek praktycznie z linii bramkowej po próbie Łysenki.
  • 48'
    Brynkus dobrze obsłużył Racuka, ale ten zbyt długo holował krążek i w efekcie rywale przejęli gumę.
  • 47'
    Zabolotny mrozi bezpański krążek.
  • 45'
    Sanok również gra już w komplecie.
  • 45'
    Pasy już w komplecie i przez nieco ponad pół minuty zagramy w przewadze.
  • 44'
    Wronka przejechał niemal całą taflę i oddał strzał, ale końcówką parkanu zatrzymuje krążek bramkarz rywali.
  • 43'
    Nie nacieszyli się zbyt długo przewagą sanoczanie. Makela za zahaczanie dwie najbliższe minuty spędzi w boksie kar.
  • 43'
    Sygnalizowana kara dla gości.
  • 43'
    Za wysoki kij do boksu kar udaje się Kapica. To dopiero pierwsze wykluczenie dla Pasów w tym meczu.
  • 43'
    Z bulika uderzał Valtola. Znów pewnie broni Zabolotny.
  • 42'
    Zablokowane uderzenie Kapicy ze slotu.
  • 41'
    Wracamy na Lodowisko przy Siedleckiego 7. Wznowienie ze środka dla gości.
  • 19:51
    Strzały po II tercji: 30 - 23
  • 40'
    Syrena kończy drugą tercję, w której dorzuciliśmy kolejne dwa trafienia!
  • 39'
    Ze slotu Wronka i niewiele brakowało, a krążek wtoczyłby się do bramki.
  • 39'
    Spod bandy Sawicki i broni Salama.
  • 38'
    Spore zamieszanie pod bramką gości, ale krążek ostatecznie nie wpada do bramki.
  • 38'
    Mocno niecelnie Saur z bulika.
  • 37'
    Sanoczanie walczą o honorowe trafienie, ale w ich grze jest sporo niedokładności.
  • 36'
    Pavlenko z bliska i Zabolotny odbija, a następnie mrozi krążek.
  • 36'
    Nieudana próba Kasperlika.
  • 36'
    Sędziowie szybko rozwiali wątpliwości i po analizie wideo nie uznają gola dla Sanoka.
  • 35'
    Przerwa w grze i sędziowie sprawdzają akcję Heikkinena, który trafił w boczną siatkę i domagał się uznania gola.
  • 35'
    Dziurdzia z bulika po lodzie, ale niezbyt czysto trafił w krążek i końcówką parkana broni Salama.
  • 34'
    Dobosz w środek bramki, ale Zabolotny nie dał się zaskoczyć.
  • 34'
    Z bulika nad bramką strzelał Wronka.
  • 33'
    Teraz z bliska uderzał Kasperlik, górą znów jednak Salama.
  • 33'
    Kinnunen z klepy spod niebieskiej, ale trafia wprost w parkany bramkarza.
  • 32'
    Tamminen z bulika w okienko, ale Zabolotny pewnie łapie krążek do raka!
  • 31'
    Spod bandy uderzał Kinnunen, ale Salama odbija krążek.
  • 30'
    Zza koła bulikowego uderzał Saur, ale górą sanocki bramkarz.
  • 29'
    Trafiony barkiem Csamango nie podnosi się z lodu. Po chwili na szczęście nasz zawodnik opuszcza taflę o własnych siłach.
  • 27'
    Mocarski na szybkości, ale kąt skrócił Zabolotny i pewnie broni uderzenie sanockiego napastnika.
  • 26'
    4:0 (25:35, 5/4) - Po ładnie rozegranym zamku precyzyjnym uderzeniem z bulika w samo okienko czwarte trafienie dla Pasów zdobywa Wronka. To jego pierwszy gol w Pasach!
  • 25'
    Rac sprzed niebieskiej uderza tuż nad lodem. Pewnie jednak łapie krążek Salama.
  • 25'
    Za bezpośrednie wybicie krążka poza taflę dwuminutowe wykluczenie otrzymuje Lysenko.
  • 23'
    3:0 (23:01) - Racuk objechał bramkę i wysunął krążek Csamango, który wepchnął go z bliska do bramki. Brawo!
  • 23'
    Po wznowieniu uderzał Husak, ale pewnie do raka łapie gumę Salama.
  • 22'
    Biłlas sprzed niebieskiej po lodzie, ale to uderzenie nie sprawiło problemów Zabolotnemu.
  • 21'
    Indywidualna akcja lewą stroną Florczaka. Strzał zawodnika Sanoka zatrzymuje jednak Zabolotny.
  • 19:12
    Przypominamy, że w sprzedaży wciąż są wejściówki na mecz Hokejowej Ligi Mistrzów z Färjestad Karlstad, który odbędzie się już we wtorek 11 października o godz. 18:00. Można je nabywać na stronie: https://bilety.cracovia.pl/
  • 19:10
    Strzały po I tercji: 12 - 13
  • 20'
    Wynik nie uległ już zmianie i po pierwszej tercji prowadzimy 2:0!
  • 18'
    2:0 (17:30, 5/4) - Z przestrzeni międzybulikowej pewnym uderzeniem popisuje się Kinnunen i podwyższa prowadzenie dla Pasów!
  • 17'
    Rac do Sawickiego, a ten z bliska próbował wepchnąć krążek do bramki STS-u.
  • 17'
    Za zahaczanie pierwszą karą w meczu został ukarany Heikkinen.
  • 17'
    Sygnalizowana kara dla gości. Pasy długo utrzymują się przy krążku.
  • 16'
    Po lodzie z ostrego kąta Wronka i kijem wybija krążek Salama.
  • 15'
    Z okolic bulika uderzał Sawicki i parkanem broni Salama. Pasy poczuły krew!
  • 14'
    1:0 (13:59) - Arrak z bulika uderzeniem po długim rogu otwiera wynik spotkania!
  • 14'
    Brynkus do Racuka i Salama mrozi krążek.
  • 13'
    Podanie Kapicy do Wronki, ale ten z bekhendu uderza nad poprzeczką.
  • 12'
    Podanie pod bramkę do Heikkinena, ale na przeszkodzie stanął Zabolotny.
  • 11'
    Filipek sprzed bulika i rękawicą odbija krążek Zabolotny.
  • 10'
    Karlsson sprzed niebieskiej i w zamieszaniu mrozi krążek Zabolotny.
  • 8'
    Spod bandy uderzał teraz Mocarski i znów gumę odbija krakowski bramkarz.
  • 8'
    Spod bandy uderzał Karlsson i Zabolotny odbija kijem krążek do boku.
  • 7'
    Harila wjechał pod bramkę, ale trafił wprost w bramkarza.
  • 7'
    Uderzał Rąpała i Pavlenko dobijał, krążek jednak nie znalazł się w bramce Pasów.
  • 7'
    Dużo gry w środku pola, mało strzałów.
  • 6'
    Racuk z bulika po łopatce kija obrońcy i krążek opuszcza taflę.
  • 5'
    Kapica przejął krążek na przestrzeni międzybulikowej i oddał strzał, ale pewnie broni Salama.
  • 4'
    Gula pod bramkę, ale w ostatniej chwili defensor Sanoka przykłada łopatkę kija.
  • 3'
    Racuk pod bramkę do Csamango, ten uderza bez przyjęcia, ale źle trafił w krążek i w efekcie był to mocno niecelny strzał.
  • 2'
    Błąd defensywy Sanoka, krążek przejmuje Kapica oddaje go Wronce, ale ten niestety traci gumę w środku tercji rywala.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla gości
  • 1'
    Zaczynamy! Dziś w naszej bramce zagra Zabolotny. do składu po kontuzji powraca Polak. Do boju Pasy!
  • 18:19
    Wejściówki na wszystkie domowe mecze Pasów możecie nabywać za pośrednictwiem naszego systemu online: https://bilety.cracovia.pl/
  • 18:18

Zapraszamy do nabywania wejściówek na spotkanie z mistrzem Szwecji Färjestad Karlstad w ramach ostatniej kolejki grupy "F" obecnej edycji Hokejowej Ligi Mistrzów. Mecz odbędzie się we wtorek 11 października o godz. 18 na Lodowisku przy Siedleckiego 7 w Krakowie!

• 18:14
    Zestawienia obu drużyn oraz sędziów spotkania znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 18:02
    Po dwóch tygodniach wracamy na Lodowisko przy Siedleckiego 7 i rozpoczynamy drugą rundę obecnego sezonu Polskiej Hokej Ligi. Przed nami pojedynek z nieobliczalną Marmą Ciarko STS Sanok, która jednak ostatnio zaliczyła cztery porażki z rzędu. Początek już o godz. 18:30!