KH Energa Toruń KH Energa Toruń
Mecz zakończony Wynik meczu : 6 : 2
0:0 2:1 4:1, ___ ___ ___ ___
  • 60'
    Cztery bramki rywali w trzeciej tercji przesądziły o wygranej gospodarzy. Kolejny mecz już w piątek 23 września w Oświęcimiu. Dziękujemy za uwagę.
  • 60'
    Do boksu kar udaje się też Syty.
  • 60'
    Na sekundę przed końcem karę łapie jeszcze Rac.
  • 60'
    Kontra Sytego i broni Stojanović.
  • 58'
    6:2 (57:21) - Kolejny gol dla rywal, którzy po dwójkowej kontrze i uderzeniu bekhendem M. Kalinowskiego podwyższają jeszcze prowadzenie.
  • 58'
    5:2 (57:01) - Zieliński do Koskinena i ten zdobywa piąte trafienie dla torunian.
  • 57'
    Syty spod niebieskiej, ale górą w tym starciu krakowski golkiper.
  • 56'
    Nemec już na tafli i Pasy grają już w komplecie.
  • 56'
    Viitanen z nadgarstka i z trudem broni Stojanović.
  • 55'
    Rywale mają problem z wprowadzeniem krążka do naszej tercji.
  • 54'
    Nemec powalił łokciem pod bandą Zielińskiego i sędziowie odesłali go do boksu kar na dwie minuty.
  • 53'
    4:2 (52:28) - Michał Kalinowski uderzał z bulika i krążek wpada do bramki. Torunianie znów prowadzą dwoma golami.
  • 52'
    Jeskanen spod bandy, ale Stojanović pewnie łapie krążek. Po chwili Racuk idealnie dograł zza bramki do Csamango, ale górą bramkarz rywali.
  • 51'
    Uderzał Husak, ale bramkarz Torunia nie dał się pokonać.
  • 51'
    Kinnunen z nadgarsta, odbija Mustukovs i zablokowany Csamango przy próbie dobitki.
  • 50'
    3:2 (49:10) - Husak celnym uderzeniem daje nam kontaktowego gola!
  • 49'
    Uderzał Sawicki, ale krążek zablokowany łyżwą Gimińskiego. Po chwili niecelnie uderzał Rac.
  • 48'
    Uderzał Wronka, ale Mustukovs odbija krążek przed siebie asekurowany przez defensorów. Po chwili uderzał Csamango i znów górą łotewski bramkarz Torunia.
  • 47'
    Nemec, ale Mustukovs zachowuje czujność w bramce.
  • 47'
    Trzy próby torunian pod bramką Pasów, ale krążek na nasze szczęście nie znalazł drogi do siatki.
  • 46'
    1:3 (45:27) - Syty uderza, Stojanović odbija i Kamil Kalinowski strzałem z nadgarstka podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
  • 45'
    Brynkus z bulika, ale znów górą Mustukovs.
  • 44'
    Gula i broni Mustukovs. Rywale wychodzą trójkową kontrą, ale w porę zreflektowali się nasi defensorzy.
  • 43'
    Przetrwaliśmy osłabienie i gramy już w pełnym zestawieniu.
  • 42'
    Zieliński do M. Kalinowskiego, ten jednak uderza zbyt lekko i niecelnie.
  • 41'
    Póki co dobrze się bronimy i wypychamy rywali do tercji neutralnej.
  • 41'
    Niestety już na początku tej tercji łapiemy wykluczenie. Rac przewrócił Olszewskiego i odpocznie w boksie kar przez dwie minuty.
  • 41'
    Sawicki czekał na podanie pod bramką, ale w porę przejęli krążek torunianie.
  • 41'
    Wznowienie ze środka wygrywają gospodarze..
  • 20:02
    Wracamy na Lodowisko "Tor-Tor". Po czterdziestu minutach przegrywamy 1:2 z miejscową KH Energą, więc plan jest prosty: Szybko doprowadzić do wyrównania i powalczyć o zwycięstwo. Pasy jesteśmy z Wami!
  • 20:00
    Strzały po II tercji: 22 - 33
  • 40'
    Druga tercja dobiegła końca. Zaczęło się nieźle i po prowadzeniu Guli objęliśmy prowadzenie. Później jednak rywale doszli do głosu i za sprawą Maćkowskiego i Elomyy zaaplikowali Pasom dwa gole. Po czterdziestu minutach KH Energa Toruń prowadzi z Comarch Cracovią 2:1.
  • 40'
    Uderzenie rywali ze slotu, ale dobrze spisał się Stojanović.
  • 40'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 39'
    Kasperlik dopadł do bezpańskiego krążka i uderzył z bulika. Broni jednak Mustukovs.
  • 38'
    Viitanen z przestrzeni międzybulikowej, ale zbyt lekko. Po chwili uderzał Jaworski i znów bez powodzenia.
  • 38'
    Do boksu kar za faul udaje się teraz Rac.
  • 37'
    Niecelnie Ahonen z niebieskiej.
  • 37'
    Saur trafiony krążkiem upada na taflę.
  • 36'
    Augstkalns z okolic bulika, krążek odbija Stojanović i Michał Kalinowski nie trafia w odsłoniętą część bramki!
  • 35'
    Arrak spod bandy, ale pewnie do raka łapie krążek golkiper miejscowych.
  • 34'
    Wronka wyłożył krążek Racukowi, ten uderza bez przyjęcia, ale guma nie trafia w światło bramki.
  • 33'
    Rac z bliska i Mustukovs rzuca się na plecy, ale nie zdołał nakryć krążka. Gra toczy się dalej.
  • 32'
    Teraz próbował Kamil Kalinowski i Stojanović mrozi krążek.
  • 32'
    Zamykamy rywali w ich strefie obronnej. Najpierw próbował Sointu, później Saur, ale strzał tego drugiego pewnie łapie toruński bramkarz.
  • 31'
    Sawicki wraca na lód i gramy już w komplecie.
  • 29'
    2:1 (28:14, 5/3) - Szybko wykorzystana przewaga. Z bulika uderzał Elomaa, ale Stojanović nie zdołał się przemieścić i rywale obejmują prowadzenie.
  • 29'
    Przez 63 sekundy zagramy w podwójnym osłabieniu.
  • 29'
    Niestety kolejne wykluczenie dla Pasów za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Odsiedzi ją Sawicki.
  • 28'
    Łapiemy kolejne wykluczenie. Do boksu kar udaje się Nemec.
  • 27'
    1:1 (26:41) - Uderzenie Zielińskiego, odbija krążek Stojanović, ale guma trafia do Maćkowskiego, który doprowadza do remisu.
  • 27'
    Zając bekhendem, ale niecelnie.
  • 26'
    0:1 (25:14) - Gula na raty, ale z najbliższej odległości uderzeniem z powietrza umieszcza krążek w bramce. Obejmujemy prowadzenie!
  • 26'
    Csamango z bliska, odbija krążek Mustukovs.
  • 25'
    Kalinowski do Korenczuka, ten uderza sprzed lewego bulika, ale bez żadnych problemów broni Stojanović.
  • 24'
    Saur bekhendem pod bramkę, ale nikt nie zmienił lotu krążka.
  • 23'
    Prawą stroną pognał Olszewski, ale dobrze zainterweniował Kinnunen.
  • 22'
    Z bliska próbował Gula, ale Mustukovs odbija krążek.
  • 21'
    Uderzenie na bramkę Torunia, ale wcześniej sędziowie zasygnalizowali spalonego.
  • 21'
    Wznowienie dla Pasów.
  • 21'
    Zaczynamy drugie dwadzieścia minut przy wyniku 0:0.
  • 19:12
    Strzały po I tercji: 10 - 20
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą odsłonę, w której nie oglądaliśmy goli.
  • 19'
    Gospodarze grają już w komplecie.
  • 17'
    Za rzucenie na bandę sędziowie nakładają dwie karne minuty na Ahonena. Kolejna szansa przed Pasami.
  • 16'
    Zieliński spod niebieskiej i pewnie broni Stojanović.
  • 15'
    Rywale grają już w pełnym zestawieniu.
  • 15'
    Niecelnie z daleka Gula.
  • 14'
    Uderzenie z nadgarstka Nemeca pewnie do raka łapie Mustukovs.
  • 13'
    Pierwsza kara dla rywali. W boksie kar znalazł się Mustukovs.
  • 13'
    Rac z ostrego kąta, ale dobrze ustawiony był Mustukovs.
  • 12'
    W międzyczasie rywale sami wpakowaliby sobie krążek do bramki. Guma odbiła się od łyżwy Gimińskiego i niewiele brakowało, by zmyliła bramkarza.
  • 12'
    Wybroniliśmy pierwsze osłabienie.
  • 11'
    Rywale atakują, ale dobrze w bramce radzi sobie Stojanović.
  • 10'
    Za trzymanie do boksu kar zostaje odesłany Husak.
  • 10'
    Viitanen bekhendem, broni Stojanović, ale sędziowie sygnalizują karę dla Pasów.
  • 9'
    Na bramkę Pasów najeżdżał Olszewski, Stojanović jednak zachował czujność i zamroził krążek.
  • 8'
    Teraz huknął w środek bramki Csamango. Znów jednak dobrze spisał się toruński bramkarz.
  • 8'
    Z niebieskiej huknął Gula, ale dobrą interwencję zalicza Mustukovs.
  • 7'
    Racuk znów objechał bramkę i wyłożył krążek Brynkusowi, ten jednak uderza niecelnie.
  • 6'
    Racuk objechał bramkę i z bliska chciał wepchnąć krążek do bramki.
  • 5'
    Elomaa nad poprzeczką.
  • 4'
    Rac pod bramkę do Sawickiego, ale bramkarz torunian skraca kąt.
  • 3'
    Próba torunian i pierwsza dobra obrona Stojanovica!
  • 1'
    Zaczynamy spotkanie ze "Stalowymi Piernikami"! Do boju Pasy!
  • 18:12
    W składzie naszej drużyny znaleźli się zawodnicy z drużyny wicemistrzów Polski juniorów Dawid Tynka i Damian Kapa, którzy mogą otrzymać dziś szansę debiutu w Polskiej Hokej Lidze!
  • 18:11
    Zestawienia obu drużyn oraz arbitrów spotkania znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 18:10
  • 18:09

Witamy z Lodowiska "Tor-Tor" w Toruniu. Przed nami starcie z miejscową KH Energą w zaległym meczu 1. kolejki. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej. Początek godz. 18:30.