0:2 0:1 2:3, ___ ___ ___ ___
  • 60'
    Koniec! Pasy kończą 2022 rok na pozycji lidera!
  • 60'
    2:6 (59:36) - Kolejna bramka dla Pasów! Precyzyjnym uderzeniem strzałem pod poprzeczkę popisuje się Michalski!
  • 59'
    2:5 (58:52, do pustej) - Do pustej bramki trafia Vojtech Tomi!
  • 59'
    O czas poprosił Jacek Płachta, trener drużyny GKS Katowice.
  • 59'
    Pusta bramka rywali!
  • 58'
    2:4 (57:13) - Olsson z bliska na raty pokonuje naszego bramkarza.
  • 56'
    Przewracany jeden z naszych zawodników w tercji neutralnej, ale sędziowie nie przerywają gry...
  • 55'
    Konsultacja sędziów, którzy ostatecznie nie nakładają kary dla gospodarzy za nadmierną liczbę zawodników na tafli.
  • 55'
    Magee w sytuacji sam na sam uderza bekhendem, ale naciskany przez naszego defensora wpadł do bramki.
  • 53'
    Wronka ruszył prawą stroną, ale został powstrzymany przy bandzie.
  • 53'
    Hitosato pod bramkę i w zamieszaniu Stojanović odbija krążek parkanem.
  • 52'
    Miejscowi poczuli krew. Spore zamieszanie pod bramką Stojanovica, który instynktownie odbija uderzenie barkiem.
  • 41'
    1:4 (40:26) - Szybka odpowiedź gospodarzy. W zamieszaniu krążek w bramce Pasów umieszcza Lehtonen.
  • 41'
    0:4 (40:03) - Po wznowieniu czwarte trafienie zdobywa Saur!
  • 49'
    Sprzed bulika Wanacki. Po raz kolejny jednak dobrze zachował się nasz golkiper.
  • 48'
    Pasy w komplecie. Po raz kolejny wybroniliśmy osłabienie!
  • 47'
    Bomba Kolusza sprzed niebieskiej, ale dobrze ustawiony był Stojanović. Nasz bramkarz jest dziś jednym z bohaterów meczu!
  • 46'
    Za spowodowanie upadku Tomi zostaje odesłany do boksu kar.
  • 44'
    Dobrze radzimy sobie w destrukcji.
  • 43'
    Zaskakujące uderzenie Krężołka po indywidualnej akcji zatrzymuje Stojanović!
  • 42'
    Od pierwszych minut tej tercji oglądamy twardą i zaciętą grę.
  • 41'
    Pierwsze wznowienie w tej odsłonie dla Pasów!
  • 20:02
    Strzały po II tercji: 23 - 29
  • 40'
    Gula zza niebieskiej, ale Murray łapie krążek i od razu wprowadza go do gry.
  • 39'
    ... Murray zatrzymuje krążek rękawicą.
  • 39'
    Sawicki podjeżdża uderza tuż przy prawym słupku i...
  • 39'
    Dobre podanie do Sawickiego, który znalazł się sam na sam z bramkarzem. Nasz napastnik zostaje jednak sfaulowany i mamy rzut karny!
  • 39'
    Przetrzymaliśmy osłabienie i gramy już w komplecie.
  • 37'
    Za przeszkadzanie do boksu kar odesłany zostaje Bdzoch.
  • 36'
    Simek z niebieskiej i Stojanović nakrywa krążek ciałem.
  • 35'
    Kasperlik mija dwóch obrońców rywali, ale na jego drodze staje Murray.
  • 34'
    Fraszko spod bandy wrzucił krążek pod bramkę, ale ofiarnie broni Stojanović!
  • 32'
    0:3 (31:45, 5/4) - Uderzał Kinnunen, Murray odbił parkanem i celną dobitką popisał się Rac!
  • 32'
    Zakończyła się kara Kasperlika i teraz to Pasy grają w przewadze!
  • 31'
    Za przeszkadzanie dwie karne minuty otrzymuje Olsson. Przez niespełna minutę zagramy 4 na 4.
  • 31'
    Spore zamieszanie pod naszą bramką. Udaje się jednak opanować sytuację.
  • 30'
    Za uderzanie kijem dwie karne minuty otrzymuje Kasperlik.
  • 28'
    Tomi przedarł się prawą stroną, ale krążek po jego uderzeniu z ostrego kąta nie trafia w światło bramki.
  • 28'
    Mikkola z niebieskiej i Stojanović sparuje gumę do narożnika.
  • 27'
    Rac z bulika po kiju nad poprzeczką.
  • 26'
    Sawicki wycofał do Krejciego, ten huknął z niebieskiej, ale dobrze ustawiony był Murray.
  • 26'
    Wanacki z bekhendu. Stojanović broni na raty i mrozi krążek.
  • 25'
    Ogromne zamieszanie pod bramką Katowic i gospodarze ratują się wybiciem krążka na uwolnienie.
  • 24'
    Michalski wraca na lód i gramy już w komplecie.
  • 24'
    Niecelnie spomiędzy bulików uderzał Pasiut.
  • 23'
    Skutecznie się bronimy i nie pozwalamy na oddanie choćby celnego strzału na naszą bramkę.
  • 22'
    Za zahaczanie do boksu kar zjeżdża Michalski.
  • 21'
    Sygnalizowana kara dla Pasów.
  • 21'
    Pierwszy krążek dla Pasów!
  • 19:13
    Strzały po I tercji: 9 - 17
  • 20'
    0:2 (59:42) - W momencie sygnalizacji kary na 18 sekund przed przerwą Kasperlik podwyższa prowadzenie!
  • 19'
    Katowiczanie dążą do wyrównania jeszcze przed przerwą.
  • 18'
    Niecelnie Graborenko z okolic niebieskiej.
  • 17'
    Wajda huknął z niebieskiej po wznowieniu, ale znów krakowski bramkarz nie daje się zaskoczyć!
  • 16'
    Stojanović broni uderzenie Wanackiego z okolic bulika.
  • 15'
    Kapica z najbliższej odległości mając przed sobą tylko bramkarza nie trafia w bramkę.
  • 14'
    Rzut oka na lodowisko w Oświęcimiu, gdzie GKS Tychy prowadzi z Unią 3:1. Gdyby teraz zakończyły się oba spotkania, Pasy będą nowym liderem tabeli!
  • 13'
    0:1 (12:42) - Saur oddaje podanie do Brynkusa i ten z bliska celnym uderzeniem po objechaniu bramki daje nam prowadzenie! Brawo!
  • 12'
    Wronka do Kapicy, ale ten nie trafia w bramkę z najbliższej odległości.
  • 11'
    Arrak pognał z krążkiem lewą stroną i niewiele się pomylił przy uderzeniu.
  • 10'
    Pasy już w komplecie.
  • 9'
    Niecelnie Pasiut ze slotu.
  • 9'
    Fraszko składał się do strzału na buliku, ale Gula wybija mu krążek.
  • 8'
    Dwie karne minuty dla Jeżka za przeszkadzanie.
  • 8'
    Dwie próby Pasów, ale bez powodzenia.
  • 7'
    Rompkowski po wznowieniu z niebieskiej, ale mocno niecelnie.
  • 6'
    Wanacki z bliska spomiędzy bulików i znów nasz bramkarz zmuszony do interwencji.
  • 5'
    Strzał Monto w zamieszaniu podbramkowym zatrzymuje parkanami Stojanović.
  • 4'
    Dobre dogranie na wolne pole do Pasiuta, ten uderza ze slotu, ale dobrze broni Stojanović!
  • 3'
    Krężołek huknął z pierwszego krążka, ale niecelnie.
  • 2'
    Wronka powstrzymany przez dwóch defensorów Katowic.
  • 2'
    Niecelnie Kruczek zza bulika. Intensywny początek spotkania.
  • 1'
    Rac z okolic bulika nad poprzeczką.
  • 1'
    Wznowienie ze środka dla gospodarzy.
  • 18:28
    W bramce Pasów wystąpi dziś Rok Stojanović!
  • 18:24
    Transmisję przeprowadzi portal polskihokej.tv - kliknij TUTAJ.
  • 18:23
    Zestawienia drużyn oraz sędziów znajdziecie w zakładce "SKŁADY". Dziś na linii mecz poprowadzi sędzia z Ukrainy - Ołeh Ostrouch.
  • 18:17
    Katowice, mała hala "Spodka" czyli "Satelita". To właśnie tutaj już o godz. 18:30 skrzyżujemy kije z miejscową "GieKSą" czyli aktualnym mistrzem Polski. Stawka meczu, oprócz prestiżu, jest niebagatelna - w przypadku regulaminowego zwycięstwa oraz porażce Tauronu Re-Plast Unii Oświęcim z GKS Tychy (również w regulaminowym czasie) Pasy zostaną nowym liderem tabeli. Śledźcie naszą relację i trzymajcie kciuki za naszych hokeistów!