Karnety / Bilety

Zapraszamy do nabywania wejściówek na mecze Comarch Cracovii w sezonie Tauron Hokej Ligi  2023/24. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje:

Mecze Comarch Cracovii odbywają się na Lodowisku im. Adama "Rocha" Kowalskiego przy ul. Siedleckiego 7 w Krakowie o godz. 18:30 (w tygodniu) oraz 17:00 (w niedziele). Wejściówki można nabywać za pośrednictwem naszego systemu online, Punktów Obsługi Kibica na Stadionie przy Kałuży 1 oraz kasach biletowych Lodowiska. Do nabycia biletu nie jest wymagana Karta Kibica! 

W związku z tym, iż mecze Comarch Cracovii są imprezą masową, prosimy o przygotowanie numeru PESEL! 

Ceny wejściówek na mecze w sezonie zasadniczym Tauron Hokej Ligi 2023/24: 

20 zł – normalny

10 zł – ulgowy dla kobiet, uczniów, studentów, seniorów 65+

*Dzieci do 12 roku wchodzą bezpłatnie

Dzieci do lat 12 wchodzą na mecze bezpłatnie (Prosimy o posiadanie przy sobie dokumentu potwierdzającego wiek dziecka np. legitymację szkolną). Przy zakupie biletów ulgowych w kasach lub POK-ach należy okazać ważną legitymację (uprawniającą do zniżki), a w przypadku kupna biletu online - wysłać jej skan na adres: pok@cracovia.pl

Karnety na sezon zasadniczy 2023/24:

199 zł - normalny

99 zł – ulgowy (dla kobiet, uczniów, studentów, seniorów 65+)

149 zł – normalny dla karnetów PHL z sezonu 2022/23 (umożliwia zachowanie swojego miejsca tylko i wyłącznie z poprzedniego sezonu) oraz piłkarskiego „Jesień 2023”

Serwis online:

W serwisie online, który znajdziecie pod adresem: https://bilety.cracovia.pl/ dostępne są wejściówki na wszystkie biletowane mecze Pasów, zarówno te hokejowe, jak i piłkarskie. To najszybszy sposób, by nie wychodząc z domu nabyć bilet oraz wybrać ulubione  miejsce bez stania w kolejce. Założenie konta i kupno wejściówki zajmuje niespełna minutę! 

Punkty Obsługi Kibica:

Godziny otwarcia Punktów:
Poniedziałek-piątek: 10:00 - 20:00
Sobota-niedziela: 10:00 - 18:00

Punkty Obsługi Kibica znajdują się na Stadionie przy ul. Kałuży 1 w Krakowie. Z POK-ami można kontaktować się pod numerem telefonu +48 694 464 557 lub adresem mailowym pok@cracovia.pl.

Kasy Lodowiska:

Kasy znajdują się na Lodowisku przy ul. Siedleckiego 7 w Krakowie po lewej stronie od wejścia na obiekt. Czynne są w dni meczowe na dwie godziny przed rozpoczęciem.

Regulaminy:

[Regulamin sprzedaży biletów]

[Regulamin imprez masowych]

Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z Punktami Obsługi Kibica w formie mailowej i telefonicznej. Zapraszamy! 

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ