Karnety / Bilety

Zapraszamy do nabywania wejściówek na mecze Comarch Cracovii w sezonie 2022/23. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje:

Mecze Comarch Cracovii odbywają się na Lodowisku im. Adama "Rocha" Kowalskiego przy ul. Siedleckiego 7 w Krakowie o godz. 18:30. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem naszego systemu online, Punktów Obsługi Kibica na Stadionie przy Kałuży 1 oraz kasach biletowych Lodowiska. Do nabycia biletu nie jest wymagana Karta Kibica! 

W związku z tym, iż mecze Comarch Cracovii są imprezą masową, prosimy o przygotowanie numeru PESEL! 

Ceny wejściówek na mecze półfinałowe play-off: 

30 zł - bilet normalny

20 zł - bilet ulgowy dla kobiet, uczniów, studentów, seniorów 65+ oraz osób niepełnosprawnych.

Dzieci do lat 12 wchodzą na mecze bezpłatnie (Prosimy o posiadanie przy sobie dokumentu potwierdzającego wiek dziecka np. legitymację szkolną). Przy zakupie biletów ulgowych w kasach lub POK-ach należy okazać ważną legitymację (uprawniającą do zniżki), a w przypadku kupna biletu online - wysłać jej skan na adres: pok@cracovia.pl

Karnety na fazę play-off 2022/23:

Ceny karnetów:

169 zł – karnet normalny

149 zł – karnet ulgowy dla uczniów, studentów, kobiet, seniorów 65+ oraz niepełnosprawnych.

139 zł – dla karnetowiczów z rundy zasadniczej PHL 2022/23 + posiadaczy karnetu piłkarskiego „WIOSNA 2023”

Serwis online:

W serwisie online, który znajdziecie pod adresem: https://bilety.cracovia.pl/ dostępne są wejściówki na wszystkie biletowane mecze Pasów, zarówno te hokejowe, jak i piłkarskie. To najszybszy sposób, by nie wychodząc z domu nabyć bilet oraz wybrać ulubione  miejsce bez stania w kolejce. Założenie konta i kupno wejściówki zajmuje niespełna minutę! 

Punkty Obsługi Kibica:

Godziny otwarcia Punktów:
Poniedziałek-piątek: 10:00 - 20:00
Sobota-niedziela: 10:00 - 18:00

Punkty Obsługi Kibica znajdują się na Stadionie przy ul. Kałuży 1 w Krakowie. Z POK-ami można kontaktować się pod numerem telefonu +48 694 464 557 lub adresem mailowym pok@cracovia.pl.

Kasy Lodowiska:

Kasy znajdują się na Lodowisku przy ul. Siedleckiego 7 w Krakowie po lewej stronie od wejścia na obiekt. Czynne są w dni meczowe na dwie godziny przed rozpoczęciem.

Regulaminy:

[Regulamin sprzedaży biletów]

[Regulamin imprez masowych]

Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z Punktami Obsługi Kibica w formie mailowej i telefonicznej. Zapraszamy! 

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ