Karnety / Bilety

Informujemy, że od soboty 17 października sprzedaż karnetów na sezon zasadniczy Polskiej Hokej Ligi 2020/21 zostaje wstrzymana, a powodem są nowe wytyczne sanitarne w związku z umiejscowieniem miasta Krakowa w czerwonej strefie epidemicznej.

Decyzja została podjęta na podstawie nowych wytycznych sanitarnych, obowiązujących w ramach przeciwdziałania pandemii wirusa SARS-CoV-2. Zgodnie z ich treścią, zarówno w strefie "żółtej", jak i "czerwonej" wydarzenia sportowe do odwołania mają być rozgrywane bez udziału publiczności.

Nowe obostrzenia obowiązywać będą od soboty 17 października, co oznacza że obejmą najbliższy mecz na Lodowisku przy Siedleckiego 7, w którym Pasy podejmą Zagłębie Sosnowiec. 

Posiadaczy karnetów na mecze Comarch Cracovii informujemy, że dalsze działania Klubu uzależnione będą od rozwoju sytuacji epidemicznej. Odpowiednie decyzje podejmiemy w zależności od okresu obowiązywania obecnie wprowadzonych obostrzeń. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco, w osobnych komunikatach.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem marketing@cracovia.pl lub w Punktach Obsługi Kibica przy ul. Kałuży 1, które czynne są:


Poniedziałek - piątek: 10:00 - 20:00

Sobota:  10:00 - 16:00

Niedziela: ZAMKNIĘTE

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ