Zwyciężamy i odnosimy pierwszą wygraną w 2023 roku. Dziękujemy!
    Czas dla drużyny gości!
  • 59'
    Pusta bramka GKS-u!
  • 58'
    3:2 (57:21) - Kapica uderzeniem spomiędzy bulików pod poprzeczkę wyprowadza nas na prowadzenie!
  • 57'
    Kasperlik przegrywa pojedynek z Fucikiem
  • 55'
    Jeżek przejął krążek, ale w ostatniej chwili jego strzał został zablokowany.
  • 53'
    Ponownie Starzyński trącił krążek i Stojanović zmuszony został do interwencji parkanem.
  • 52'
    Wróbel pognał odważnie lewą stroną, ale nie był w stanie pokonać krakowskiego bramkarza.
  • 50'
    Starzyński trącił krążek pod bramką Pasów i niewiele brakowało, by tyski napastnik zdobył trzeciego gola dla swojej drużyny.
  • 48'
    D. Kapica wycofał do nadjeżdżającego Nemeca, ale ten nie przejął krążka i guma znalazła się w tercji neutralnej.
  • 48'
    Rac zdołał oddać celny strzał, ale wcześniej rozległ się gwizdek arbitra sygnalizujący spalonego.
  • 46'
    2:2 (45:50) - Szybkie wyrównanie daje nam Tomi!
  • 46'
    1:2 (45:05) - Sedivy po indywidualnej akcji wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
  • 45'
    Rywale grają już w komplecie.
  • 43'
    ... zatrzymany przez Stojanovića! Brawo!
  • 43'
    Dupuy podjeżdża, uderza i krążek...
  • 43'
    Faulowany Jeziorski i sędziowie dyktują rzut karny dla rywali!
  • 43'
    Dwie minuty kary za uderzanie otrzymuje Krzyżek.
  • 41'
    Najpierw Husaka, a następnie Tomi. Ich strzały trafiają jednak w obrońców GKS-u.
  • 20:14
    Strzały po II tercji: 30 - 21
  • 40'
    Syrena kończy drugą odsłonę, zakończoną remisem 1:1
  • 38'
    Krążek trafia w słupek naszej bramki!
  • 37'
    1:1 (36:51) - Mroczkowski urwał się naszym defensorom i umieścił krążek między parkanami Stojanovića. Mamy remis.
  • 36'
    Dwukrotnie z bliska Younan, ale trafia w Stojanovica.
  • 34'
    D, Kapica najpierw próbował uderzać zza bramki tuż przy słupku, a następnie z dystansu. Przy drugiej próbie strzał okazał się jednak niecelny.
  • 34'
    Zablokowane uderzenie Wronki.
  • 33'
    Marzec zza koła bulikowego i pewnie broni Stojanović!
  • 32'
    Z bliska próbowali Racuk i Jezek, ale górą Fucik.
  • 30'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 28'
    Za atak kijem trzymanym oburącz dwie karne minuty otrzymuje Wronka.
  • 27'
    1:0 (26:25, 5/4) - Wykorzystujemy przewagę i pluszowe misie fruną na lód! Gola dla Pasów zdobywa Gula!
  • 27'
    Gula sprzed niebieskiej nad poprzeczką.
  • 26'
    Pasy już w komplecie i przez minutę i 40 s. zagramy w przewadze!
  • 26'
    Siły na lodzie równoważą się. Za spowodowanie upadku w boksie kar znalazł się Ubowski.
  • 24'
    Za atak kolanem do boksu kar zostaje odesłany Rac.
  • 24'
    Sygnalizowana kara dla Pasów.
  • 23'
    Z bliska próbował Michalski i Fucik mrozi gumę.
  • 22'
    D. Kapica do Wronki, ale ten nieznacznie się pomylił.
  • 22'
    Szturc oddaje strzał będąc odwróconym plecami do naszej bramki i do interwencji został zmuszony Stojanović.
  • 21'
    Krążek dla tyszan.
  • 19:16
    W trakcie przerwy odbyła się licytacja bluzy Damiana Kapicy, która została sprzedana za 2300 zł! Dochód zostanie przekazany na rzecz hokeistów Akademii Hokejowej Cracovia CANPACK. Dziękujemy!
  • 19:16
    Strzały po I tercji: 16 - 10
  • 20'
    Pierwsza tercja kończy się bezbramkowo.
  • 19'
    Pasy już w komplecie.
  • 18'
    Dobra postawa Stojanovica w bramce podczas gry w osłabieniu.
  • 17'
    Za zahaczanie dwuminutowym wykluczeniem został ukarany Racuk.
  • 16'
    Kasperlik mocno z bulika, ale po raz kolejny wspaniale interweniuje Fucik, który łapie krążek.
  • 15'
    Ogromne zamieszanie pod bramką Pasów i Stojanović kilkukrotnie został zmuszony do interwencji.
  • 14'
    D. Kapica dograł do nadjeżdżającego Wronki, ale ten nieznacznie się pomylił.
  • 13'
    Arrak po indywidualnej akcji sprawił sporo problemów bramkarzowi tyszan.
  • 11'
    Michalski z bulika, ale pewnie łapie krążek Fucik.
  • 11'
    Komorski wraca na lód i GKS gra już w komplecie.
  • 10'
    Zakończyło się obustronne wykluczenie.
  • 10'
    Gula z okolic bulika. Fucik odbija i krążek zatańczył przed pustą bramką tyszan.
  • 9'
    Rac z bulika, ale Fucik zdołał się przemieścić i wybronić uderzenie parkanami.
  • 9'
    Goście zagrają w trójkę. Za natarcie do boksu kar trafia ich kapitan - Komorski.
  • 8'
    Nemec popędził na bramkę, ale ostatecznie nie zdobył gola.
  • 8'
    Za to samo przewinienie karę otrzymuje też Szturc i drużyny zagrają po czterech graczy z pola.
  • 8'
    Za przeszkadzanie do boksu kar trafia Wronka.
  • 8'
    D. Kapica z narożnika dograł pod bramkę do Wronki, ale ten nie przejął krążka.
  • 7'
    Oglądamy typowe "hokejowe szachy".
  • 6'
    Bizacki zza bulika, ale Stojanović bez problemu łapie i od razu wprowadza krążek do gry.
  • 5'
    Zablokowane uderzenie Tomiego spomiędzy bulików.
  • 4'
    Arrak w dobrej sytuacji, ale został wypchnięty przez Pociechę i w efekcie nie był w stanie oddać celnego strzału na bramkę gości.
  • 3'
    Póki co brakuje celnych strzałów.
  • 2'
    Wróbel z bulika nad poprzeczką bramki Pasów.
  • 1'
    Dziś w bramce Pasów gra Rok Stojanović.
  • 1'
    Rozpoczynamy spotkanie i czekamy na pierwszą bramkę dla Pasów!
  • 18:21
    Zestawienia obu drużyn oraz sędziów znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 18:21
    Przed nami 9. edycja Teddy Bear Toss! Już o godz. 18:30 zmierzymy się z GKS Tychy, a przy pierwszej bramce dla Pasów pluszowe misie pofruną na tafle naszego lodowiska!