Nemec ze slotu obok bramki.
  • 55'
    Wronka już na lodzie i gramy w komplecie.
  • 53'
    Świetna interwencja Zabolotnego, który zdołał się przemieścić na lewy słupek i zablokować uderzenie rywali!
  • 53'
    Za uderzanie do boksu kar zjeżdża Wronka.
  • 51'
    Sporo niedokładności w grze.
  • 50'
    Torunianie walczą jeszcze o choćby jedno honorowe trafienie.
  • 49'
    Wronka z bulika nad poprzeczką.
  • 48'
    Podanie Csamangi do Arrak, ten uderzył spomiędzy bulików, ale dobrze ustawiony był Studziński.
  • 47'
    Z bliska bekhendem w bramkarza trafia Racuk.
  • 46'
    Jaworski sprzed niebieskiej nad poprzeczką.
  • 46'
    Zakończyła się kara zawodnika gości.
  • 45'
    Csamango po dograniu z lewej strony trafia w boczną siatkę.
  • 44'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar odesłany został Wenker.
  • 42'
    Pasy już w komplecie.
  • 41'
    Pasy jeszcze przez 81 sekund zagrają w liczebnym osłabieniu. To efekt kary nałożonej na Husaka w końcówce poprzedniej odsłony.
  • 40'
    Za trzymanie najbliższe dwie minuty gry w boksie kar odpocznie Husak.
  • 39'
    Dogranie zza bramki do Elomyy, a ten huknął z bliska spomiędzy bulików i tylko kolejna świetna interwencja "Zabola" zapobiegła utracie pierwszej bramki!
  • 38'
    Racuk do Nemeca, ale ten z bulika uderza niecelnie.
  • 37'
    7:0 (36:16, 5/4) - Rozklepana obrona rywali i siódme trafienie dla Pasów zdobywa Sawicki!
  • 36'
    Gula po lodzie z niebieskiej, ale krążek musnął tylko łyżwę Studzińskiego.
  • 35'
    Dwuminutowe wykluczenie za podcięcie otrzymuje Koskinen.
  • 35'
    Sporo niedokładności i gra toczy się teraz z obu stron. Rywale już teraz wydają się pogodzeni z wynikiem.
  • 34'
    Kolejna pewna interwencja Zabolotnego. Nasz bramkarz, mimo że nie jest zbyt często zatrudniany, zachowuje koncentrację i ratuje nas od straty goli.
  • 33'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 32'
    Kapitalna obrona Zabolotnego, który leżąc na lodzie zapobiegł utracie gol. Brawo David!
  • 31'
    Za grę bez kasku dwie karne minuty otrzymuje Csamango.
  • 29'
    6:0 (28:15, 5/4) - Rac z bliska dobija uderzenie Wronki i powiększamy przewagę bramkową!
  • 28'
    Za uderzanie w boksie kar znalazł się Michał Kalinowski.
  • 27'
    Krążek po uderzeniu zza bulika pewnie parkanami zatrzymuje Zabolotny.
  • 26'
    Replace
    Zmiana w bramce KH Energii Toruń: Markusa Ekholma Rosena zmienia Mateusz Studziński.
  • 26'
    Czas dla drużyny gości.
  • 26'
    5:0 (25:31) - Dogranie zza linii bramkowej atomowym uderzeniem z bulika na gola zamienia Gula!
  • 25'
    Sawicki pod bramką rywali tym razem jednak trafia w parkan bramkarza.
  • 23'
    ...a nie ma! Bramkarz rywali zdołał odbić krążek parkanem.
  • 23'
    Arrak podjeżdża, uderza i gol......
  • 23'
    Arrak faulowany pod bramką i mamy rzut karny!
  • 22'
    4:0 (21:43, 5/4) - Po dobitce krążek w bramce umieszcza Sawicki i prowadzimy już czterema golami!
  • 22'
    Atakujemy, ale rywale dobrze się bronią.
  • 21'
    Kara techniczna dla gości za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Odsiedzi ją Shirokov.
  • 21'
    Przy stanie 3:0 rozpoczynamy drugie dwadzieścia minut.
  • 19'
    Zadźwięczała poprzeczka bramki KH Energii!
  • 19'
    3:0 (18:18) - Arrak po lodzie z bulika i zaskoczony Ekholm Rosen nawet nie drgnął. Brawo!
  • 18'
    2:0 (17:02, 5/4) - Przewagę na gola zamienia Kapica! To jego drugi gol w tym meczu!
  • 17'
    Gula do Wronki, ten uderza z bulika i bardzo niepewnie broni golkiper torunian.
  • 17'
    Za przeszkadzanie dwie najbliższe minuty w boksie kar spędzi Koskinen.
  • 15'
    M. Kalinowski popędził prawą stroną i wrzucił kąśliwie krążek pod bramkę. Zabolotny zdołał jednak sparować gumę do boku.
  • 14'
    Napór Pasów trwa.
  • 13'
    Niecelnie z bliska Kasperlik.
  • 12'
    Brynkus sprzed bulika nad poprzeczką.
  • 11'
    Nemec ze slotu, ale jego uderzenie ofiarnie blokuje obrońca rywali.
  • 10'
    Bez przyjęcia, ale mocno niecelnie z niebieskiej uderzył Jaworski.
  • 9'
    Przewaga Pasów w ostatnich minutach.
  • 8'
    Gula bez przyjęcia z niebieskiej, ale dobrze popracowali defensorzy KH Energii.
  • 8'
    1:0 (7:15) - Damian Kapica dostał dobre podanie i w sytuacji sam na sam umieszcza krążek w bramce. Brawo!
  • 7'
    Rac przejechał pół tafli i dograł do Sawickiego. Niestety ten minimalnie się pospieszył i sędziowie odgwizdują spalonego.
  • 6'
    Po wznowieniu spomiędzy bulików huknął Arrak. Krążek jednak obija parkany bramkarza Torunia.
  • 5'
    Zza bulika uderzał Schafer, ale pewnie do raka łapie gumę Zabolotny.
  • 5'
    Dobrze radzą sobie w defensywie goście.
  • 4'
    Krejci po lodzie z niebieskiej i kij przykłada Brynkus, ale guma poleciała wysoko nad poprzeczką.
  • 3'
    Csamango na lewo do Brynkusa, ale ten miał problemy z opanowaniem krążka pod bramką rywali.
  • 3'
    Podanie zza bramki do Bdzocha, ale ten nie przejął krążka.
  • 1'
    Ponownie z niebieskiej Jaworski i zakotłowało się pod naszą bramką, ale wychodzimy z tego obronną ręką!
  • 1'
    Jaworski po wznowieniu z niebieskiej i broni Zabolotny!
  • 1'
    Wrzucenie krążka pod naszą bramkę i na wszelki wypadek Zabolotny mrozi gumę.
  • 1'
    Krążek dla Pasów!
  • 18:59
    W głośnikach wybrzmiewa Hymn Cracovii autorstwa Macieja Maleńczuka, drużyny wychodzą na taflę i za dosłownie moment zaczynamy!
  • 18:52
    W zakładce "SKŁADY" znajdziecie sędziów oraz zestawienia obu drużyn.
  • 18:52
  • 18:51
  • 18:50
    Przed nami inauguracja czwartej rundy i 28. kolejka zmagań. Ze względu na mecz piłkarskiej reprezentacji Polski z Francją na Mundialu w Katarze dziś zaczniemy nieco później, bo o godz. 19. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji i Kibicowania Pasom z trybun Lodowiska przy Siedleckiego 7 w Krakowie!