3:1 0:0 1:2, ___ ___ ___ ___
KH Energa Toruń KH Energa Toruń
  • Koniec meczu
  • 60'
    Syrena kończy mecz. Podobnie jak w piątek Pasy wygrywają 4:3. Dziękujemy za uwagę!
  • 60'
    Goal
    4:3 (59:59, 5/3) - Na sekundę przed końcem kontaktowe trafienie dla gości zdobywa Korenchuk.
  • 60'
    Penalty 2
    Za ostrość karę otrzymuje też Elomaa.
  • 60'
    Penalty 2
    Zapełnia się ławka kar. Wykluczenie za ostrość otrzymuje Jezek.
  • 60'
    Koskinen z bulika i pewnie łapie krążek Stojanović!
  • 60'
    Penalty 2
    Do boksu kar za spowodowanie upadku trafia teraz Kinnunen. Zagramy 3 na 6 przez 43 sekundy!
  • 59'
    Penalty 2
    Michalski za zahaczanie odesłany do boksu kar.
  • 59'
    Mustukovs zjeżdża do boksu. Pusta bramka KH Energii Toruń!
  • 59'
    O regulaminowy czas poprosił trener gości.
  • 59'
    Kapica z przestrzeni międzybulikowej tuż pod bramką. Efektownie jednak do raka łapie Mustukovs.
  • 58'
    Przy lewym słupku próbował Gimiński.
  • 57'
    Kasperlik otrzymał dobre podanie na buliku i uderzał bekhendem w okienko. Krążek jednak nie trafił w bramkę.
  • 57'
    Stojanović źle przyjął krążek za swoją bramką. Na szczęście obyło się bez konsekwencji.
  • 56'
    Goal
    4:2 (55:03) - Szecsi uderzeniem z bekhendu w okienko zdobywa drugie trafienie dla torunian.
  • 55'
    Goal
    4:1 (54:27) - Po kontrze czwarte trafienie dla Pasów zdobywa Kasperlik!
  • 54'
    Rywale nie zamierzają odpuszczać. Pasy skutecznie im to utrudniają.
  • 53'
    Wrzucenie krążka pod bramkę i na wszelki wypadek mrozi go Stojanović.
  • 51'
    Michał Kalinowski po dograniu pod bramkę starał się umieścić krążek przy lewym słupku. Dobrze jednak spisał się Stojanović, który w porę zdążył się przemieścić.
  • 50'
    Z ostrego kąta w parkany Stojanovića uderzał Jeskanen.
  • 49'
    Brakuje klarownych sytuacji z obu stron.
  • 48'
    Dogranie zza bramki do Polaka, ale jego uderzenie zostaje zablokowane.
  • 46'
    Saur z niebieskiej po wznowieniu, ale broni golkiper rywali.
  • 45'
    Kontra 3 na 1 i uderzenie Jeżka zatrzymuje Mustukovs.
  • 44'
    Arrak spod bandy i tuż nad lodem przy lewym słupku łapie krążek golkiper rywali.
  • 43'
    Gula już na lodzie i gramy w komplecie.
  • 43'
    Korenchuk zza koła bulikowego. Pewnie broni Stojanović!
  • 43'
    Skutecznie się bronimy.
  • 41'
    Penalty 2
    Za przeszkadzanie do boksu kar odesłany zostaje Gula.
  • 41'
    Uderzał Sawicki, górą jednak toruński bramkarz.
  • Początek III tercji
  • 20:09
    Strzały po II tercji: 28 - 21.
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Kinnunen z niebieskiej trafia w bramkarza.
  • 39'
    Gimiński przy lewym słupku i Stojanović mrozi gumę!
  • 38'
    Kasperlik zza linii bramkowej wycofał do Sawickiego, ten uderzył bez przyjęcia, ale w ładnym stylu do raka łapie krążek Mustukovs.
  • 38'
    Gula wybija zmierzający do pustej bramki krążek!
  • 37'
    Brynkus po kiju obrońcy i krążek opuszcza taflę.
  • 37'
    Kontra Nemeca 1 na 1, ale nasz napastnik z bulika trafia wprost w bramkarza.
  • 36'
    Toruń już w komplecie i teraz to my przez nieco ponad minutę zagramy w osłabieniu.
  • 35'
    Ze slotu uderzał Krejci, tor lotu próbował zmienić nadjeżdżający Jezek.
  • 35'
    Penalty 2
    Do boksu kar odesłany teraz został Kapica. Powód - przeszkadzanie.
  • 34'
    Zamykamy rywali w zamku, ale ci skutecznie się bronią.
  • 33'
    Penalty 2
    Drugie wykluczenie dla Energii! Za przeszkadzanie do boksu kar zjeżdża Jeskanen i przez blisko dwie minuty zagramy w podwójnej przewadze!
  • 33'
    Penalty 2
    Za uderzanie dwie karne minuty otrzymuje kapitan Torunia Kamil Kalinowski.
  • 32'
    Korenchuk po lodzie, ale krążek odbija się od łopatki kija Kinnunena i mija słupek naszej bramki.
  • 31'
    Obie drużyny już w pełnych zestawieniach.
  • 30'
    Przy prawym słupku próbował Kinnunen.
  • 29'
    Penalty 2
    To samo wykluczenie otrzymuje Koskinen. Drużyny zagrają 4 na 4.
  • 29'
    Penalty 2
    Jezek otrzymuje dwie karne minuty za atak kijem trzymanym oburącz.
  • 29'
    Jeżek starł się przy bandzie z Koskinenem i sędziowie zmuszeni są rozdzielić krewkich zawodników.
  • 28'
    Z bulika w okienko celował Elomaa, ale dobrze ustawiony był Stojanović.
  • 28'
    Pasy już w komplecie!
  • 27'
    Rywale w ataku. Stojanović zatrzymuje krążek parkanami.
  • 26'
    Penalty 2
    Kara techniczna dla Pasów za nadmierną liczbę graczy. Odsiedzi ją Dziurdzia.
  • 25'
    Husak wrzucił krążek pod bramkę i niewiele zabrakło, by Nemec skierował go do siatki.
  • 24'
    Spod bandy uderzał Gimiński i znów broni krakowski bramkarz!
  • 23'
    Arrak urwał się obronie, ale jego strzał odbija rękawicą Mustukovs.
  • 23'
    Zakotłowało się pod naszą bramką i Stojanović znów łapie gumę. Rywale grają w tej odsłonie bardziej agresywnie.
  • 21'
    I już Stojanović zmuszony do interwencji. Nasz bramkarz pewnie łapie krążek do raka!
  • 21'
    Replace
    Nastąpiła zmiana w bramce Pasów: Davida Zabolotnego zastępuje Rok Stojanović!
  • Początek II tercji
  • 19:13
    Strzały po I tercji: 18 - 8
  • Koniec I tercji
  • 19'
    Goal
    3:1 (18:50, 5/4) - Szybko wykorzystana przewaga, którą na gola zamienia Krejci!
  • 19'
    Penalty 2
    Za wybicie krążka poza taflę dwie karne minuty otrzymuje Augstkalns.
  • 18'
    Dwójkowa akcja i strzał Husaka na przemieszczeniu broni Mustukovs!
  • 18'
    Goal
    2:1 (17:09) - Z bulika uderzał Brynkus, krążek odbił się jeszcze od prawego słupka i wpadł do bramki!
  • 17'
    Bekhendem na buliku uderzał Gula, ale sędziowie odgwizdują spalonego w polu bramkowym.
  • 15'
    Michalski próbował z ostrego kąta, ale bez powodzenia.
  • 15'
    Saur po wznowieniu, ale krążek odbija się rykoszetem i zatrzymuje go Mustukovs.
  • 14'
    Dwukrotna próba Pasów powstrzymana przez Mustukovsa.
  • 13'
    Ahonen z bulika i parkanem broni Zabolotny.
  • 12'
    Strata rywali w ich tercji, jednak Rac nie potrafił tego wykorzystać.
  • 11'
    Viitanen popędził prawą stroną, ale uderzył wprost w Zabolotnego.
  • 10'
    Zakończyła się druga kara dla Torunia. Rywale grają w komplecie.
  • 9'
    Kasperlik z bulika uderza nad poprzeczką.
  • 8'
    Goal
    1:1 (7:49, 5/3) - Seria podań i krążek w bramce rywali umieszcza Polak!
  • 8'
    Niecelnie Gula zza bulika.
  • 8'
    Penalty 2
    Za wybicie krążka poza taflę otrzymuje Ahonen i przez półtorej minuty zagramy w podwójnej przewadze!
  • 7'
    Penalty 2
    Za atak kijem trzymanym oburącz pierwszą karę w meczu otrzymuje Viitanen.
  • 7'
    Goal
    0:1 (6:19) - Zając pognał lewą stroną i zdołał bekhendem umieścić krążek między parkanami Zabolotnego.
  • 6'
    Gula do Kasperlika, ale ten nie trafił czystko w krążek tuż przy prawym słupku.
  • 6'
    Z bliska próbował Arrak, ale Mustukovs zatrzymuje krążek parkanami.
  • 5'
    Pogubili się przy wyprowadzaniu krążka z tercji goście, ale nie potrafiliśmy tego wykorzystać.
  • 4'
    Zablokowane uderzenie Bdzocha ze slotu.
  • 3'
    Sawicki przy lewym słupku obija parkan Mustukovsa.
  • 2'
    Shirokov spod bandy i pewnie łapie krążek do raka Zabolotny.
  • 1'
    Wronka do Kapicy, ten oddaje mu krążek, ale nie udała się pierwsza próba.
  • 1'
    Strzał Korenchuka zablokowany przez Kinnunena.
  • 1'
    Zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla Pasów!
  • Rozpoczęcie meczu
  • 18:09

Transmisję w systemie PPV przeprowadzi portal polskihokej.tv - kliknij TUTAJ.

Wszystkich Kibiców, którzy nie będą mogli zjawić się dzisiaj na Lodowisku zachęcamy do nabywania dostepów, ponieważ część środków trafi na konto Klubu i wesprze drużynę 12-krotnych mistrzów Polski!

• 18:07
    Wejściówki na spotkanie możecie nabywać w kasach Lodowiska lub naszym systemie online: https://bilety.cracovia.pl/.
  • 18:05
    Zestawienia drużyn oraz sędziów znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 18:04
    Po piątkowym zwycięstwie 4:3 dziś ponownie skrzyżujemy kije z KH Energą Toruń. Areną zmagań tym razem będzie krakowskie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego przy ul. Siedleckiego 7. Początek już o godz. 18:30!